Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (6 μέλη και 70 επισκέπτες)

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
4
Like
290
Πόντοι
21
Δίκιο έχεις! απλά βρίσκω ωραίες κ τις πιο αισθησιακές φωτογραφίες όπως εκείνη με το κιμονο!
Απίστευτη! Αλλά δώσε μια έμφαση στην πίσω όψη που και που. Την αδικείς πιστεύω!
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Banesaki πρίζεις αρχιδακι,τραβά στο νήμα σου εσύ κ οι αυλικοί σου μπας κ γράψει κανένας καμία νέα δραστηριότητα,γιατί κατέληξες drama queen,εις το παπαριον τι κάνεις εσύ κ ο άντρας σου κ γενικά η προσωπική σου ζωή,είμαστε εδώ μόνο για μασάζ ,πίπες,άντε στην καλύτερη κάνα γαμησι
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
Γενικότερα πιστεύω ότι την Βανέσσα και την κάθε κοπέλα τύπου Βανέσσας θα πρέπει να τις αφήσουμε στην ησυχία τους . Ο καθένας και η καθεμία είναι ελεύθερος-η να λέει ότι θέλει και στο τέλος διαλέγουμε που θα πάμε και αν θα πάμε . Γνώμη μου να προσπεράσουμε την αντιπαράθεση και να αφήσουμε παραδίπλα τις ‘’άκρες’’ του ο καθένας καθώς εδώ είμαστε για να βοηθάμε ο ενας τον άλλον στο χόμπι μας . Ολοι πιστεύω καταλάβαμε τι συμβαίνει οποτε πράττουμε ανάλογα . Τα σέβη μου σε όλους και καλή μας μέρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Banesaki πρίζεις αρχιδακι,τραβά στο νήμα σου εσύ κ οι αυλικοί σου μπας κ γράψει κανένας καμία νέα δραστηριότητα,γιατί κατέληξες drama queen,εις το παπαριον τι κάνεις εσύ κ ο άντρας σου κ γενικά η προσωπική σου ζωή,είμαστε εδώ μόνο για μασάζ ,πίπες,άντε στην καλύτερη κάνα γαμησι
Το ‘’εις’’ με γονάτισε ρε σατανα :buck2::buck2::buck2:
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Γεια σας τσακάλια μου κούρασε η Βανέσα έκανε δικό της νήμα παντε εκεί όσοι θέλετε,η τύπισσα δεν εκτιμάει ότι της δίνουμε ψωμί να.ταισει το παιδί της η τον άντρα της η whatever...μαύρο από μένα μόνο που βρίζει μάνες και κάθεται και ασχολείται με τον καθένα..κορίτσια του χώρου μου χουν πει τα χειρότερα...τέλος πάντων έχετε τίποτα καλό καινούργιο να προτείνετε;κάνεις που πήγε καμία Βάνα καμία εμπειρία με κάνα μωρό γιατί βαρεθηκαμε τα ίδια και τα ίδια
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
Δίκιο έχεις! απλά βρίσκω ωραίες κ τις πιο αισθησιακές φωτογραφίες όπως εκείνη με το κιμονο!
Αρτι αφιχθείς από τα χεράκια της στεφανίας.
Εύκολο το ραντεβού μέσω viber και τηλεφωνικά. Χώρος δικός της καθαρός και περιποιημένος.
Πρόγραμμα full 1 ½ ώρας
Μοντέλο δεν είναι , αλλά ούτε και είδα κάπου να πλασάρετε ως τέτοιο. Η κοπέλα κάνει αισθησιακό μασαζ.
Κορμάκι τρουλωτό με τα κατάλληλα πιασίματα για μένα.
Υποδοχή με τεράστιο χαμόγελο. Σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα και να περιμένεις αυτό που θα έρθει χαλαρώνοντας.
Μασαζάκι 1 ώρα χαλαρωτικό και προς το τέλος άρχισαν να ανεβαίνουν οι ρυθμοί.
Καθώς έχω δοκιμάσει και κανονικό μασάζ, αλλά και υποτίθεται αισθησιακό, η στεφανία σου κάνει μασάζ όπως πρέπει για να χαλαρώσεις…… άνετα πχ θα ροχάλιζα…… αλλά με "ξύπνησε" την κατάλληλη στιγμή.....
Συμμετοχή πολύ καλή.
Η κοπέλα είναι καθαρή και προσέχει.
Όπως κάθε γυναίκα, θέλει να βρεις τα κουμπιά της, δεν είναι ρομπότ, γιατί διάβασα αρκετά περίεργα σχόλια και ήμουν κάπως προετοιμασμένος……
Για μένα σε τέτοιο επίπεδο θα έπρεπε να είναι οι υπηρεσίες στην πόλη, και όχι το κορόιδεμα που βλέπω με τα 30+20+20+… και του λουριού το κέρατο.
Μπαμ , μπαμ 2 τιμές να ξέρεις τι θα πάρεις. Τώρα εάν κάποιος ελπίζει με 50 ευρώ να κάνει μασάζ και να γαμήσει κιόλας, ας σκεφτεί ότι μόνον τα ποτά σε κανένα κολόμπαρο, ή μια ταβέρνα δεν κοστίζουν τόσο.

Όταν ξαναέρθει στην πόλη μας , θα προτιμηθεί σίγουρα.
 

Kostakis_thess

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2019
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα σας κύριοι συναγωνιστές. Είμαι στο φόρουμ πολλά χρόνια αλλά δεν έτυχε ποτέ να γράψω ούτως ώστε να παραθέσω και εγω τις εμπειρίες μου. Έχω περάσει απο όλα σχεδόν τα καταστήματα της Θεσσαλονίκης και στην συνέχεια θα σας γράψω και εγω με την σειρά μου τις διάφορες εμπειρίες μου.
Τελευταίο μου Πέρασμα απο Βάνα σπα και ήμουν τυχερός διότι με περιποιήθηκε η Βικαρα. Τι να πουμε για αυτό το κορίτσι… απο όλες τις απόψεις τρομερή. Σώμα πρόσωπο επικοινωνία τοπ! Δυστυχώς έφυγε και απ ότι μου είπε θα επιστρέψει το Πάσχα για λίγο πάλι όποτε μείνετε συντονισμένοι αξίζει !
 

Kostakis_thess

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2019
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Σημερινό ρόστερ στη Μαριάνα., Η γνωστή Ιωάννα , Χαρά , Κατερίνα , Εύα. Ίσως το ποίο σοβαρό και vfm "ματατζιδικο" της γκρινιαροφτωχομανας. Όλες δοκιμασμένες από εμένα και η κάθε μία με την γλύκα τούς, άλλες περισσότερο άλλες λιγότερο.
Φίλε μου είμαι νέος στο φόρουμ αλλά αρκετα παλιοσ Στο άθλημα και όπως όλοι γνωρίζουμε τα αγαθά κόποις κτώνται. Θα το εκτιμουσα αν μου έστελνες πληροφορίες σχετικά με το συγκεκριμένο κατάστημα σε πμ. Αν οχι είναι απολύτως κατανοητό!
 
  • Like
Αντιδράσεις: blbou

Emanag

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Σε σχέση κ με τα υπόλοιπα μαγαζιά αναλογου ύφους, ναι είναι μια καλή επιλογή. Βρίσκεται δυτικά, Σταυρούπολη μεριά, με εύκολη πρόσβαση
Σε ευχαριστω, αν το επισκευτω θα ενημερωσω
 

Douross

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
77
Πόντοι
0
Περασμα από Βάνα , ροστερ με 4 κοπέλες Δόμνα, Ναταλία, Βερόνικα, Ευριδίκη. Επιλογή Ναταλίας, 25 ετών τσουπωτη γκαβλιάρα. Πρώτο μέρος ανυπαρκτο, ουτε χαιδεμα δεν θα το λεγα( στη Βάνα δεν ασχολουνται με το πρωτο μέρος καθόλου από οτι κατάλαβα για να μην πονεσουν τα χερακια τους), δευτερο μέρος ενδιαφέρον, ίσως επαναληφθεί...
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20

Γνωρίζει κανείς τι φάση παίζει εδώ;
Μεγαλοφοιτήτρια. Η όλη φάση είναι όντως λες και πας σε μια συμφοιτήτρια για να στον παίξει. Πολύ μικρό διαμέρισμα, το μασάζ γίνεται σε ένα στρώμα / κρεβάτι στο οποίο κοιμάται η ίδια. Μικρό μπάνιο το οποίο δεν είναι πάντα διαθέσιμο γιατί όντας κανονικό σπίτι και όχι χώρος εργασίας έχει απλωμένα ρούχα, λεκάνες κτλ. , όπως επίσης μπορεί να μην έχει και πετσέτες διαθέσιμες καθώς τα πλένει όλα μόνη στο χέρι. Κοινωνική αλλά χωρίς ιδιαίτερα πολλά πολλά. Μέτριο ανάστημα, μέτριο πρόσωπο ( γούστα είναι αυτά), ωραίο σώμα, πάρα πολύ ωραίο στήθος. Μασάζ, προσπαθεί κάτι να κάνει αλλά προφανώς δεν έχει ιδέα , κάπου στα 15 λεπτά σε γυρνάει για το δεύτερο μέρος. Και εκεί τίμια, βγάζει μπλούζα , προσφέρει στήθος, εκάστοτε βγάζει και το από κάτω αναλόγως σε τι κατάσταση βρίσκεται (περίοδος, αξυρισιά κτλ.) αλλά και εδώ δεν έχει ιδιαίτερη εμπειρία και παρόλο που προσπαθεί να σε ευχαριστήσει η απουσία αισθησιασμού και εμπειρίας αφήνει μια κακή νότα. Αντίτιμο 20 ευρώ . Είχα ρωτήσει αν κάνει και φουλ και μου είπε ότι παρέχει μόνο 2 υπηρεσίες, μασαζ/εκτόνωση, και στραπόν. Δεν είμαι του δεύτερου οπότε δεν έχω ιδέα.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Μεγαλοφοιτήτρια. Η όλη φάση είναι όντως λες και πας σε μια συμφοιτήτρια για να στον παίξει. Πολύ μικρό διαμέρισμα, το μασάζ γίνεται σε ένα στρώμα / κρεβάτι στο οποίο κοιμάται η ίδια.
Μεγαλοφοιτήτρια. Η όλη φάση είναι όντως λες και πας σε μια συμφοιτήτρια για να στον παίξει. Πολύ μικρό διαμέρισμα, το μασάζ γίνεται σε ένα στρώμα / κρεβάτι στο οποίο κοιμάται η ίδια. Μικρό μπάνιο το οποίο δεν είναι πάντα διαθέσιμο γιατί όντας κανονικό σπίτι και όχι χώρος εργασίας έχει απλωμένα ρούχα, λεκάνες κτλ. , όπως επίσης μπορεί να μην έχει και πετσέτες διαθέσιμες καθώς τα πλένει όλα μόνη στο χέρι. Κοινωνική αλλά χωρίς ιδιαίτερα πολλά πολλά. Μέτριο ανάστημα, μέτριο πρόσωπο ( γούστα είναι αυτά), ωραίο σώμα, πάρα πολύ ωραίο στήθος. Μασάζ, προσπαθεί κάτι να κάνει αλλά προφανώς δεν έχει ιδέα , κάπου στα 15 λεπτά σε γυρνάει για το δεύτερο μέρος. Και εκεί τίμια, βγάζει μπλούζα , προσφέρει στήθος, εκάστοτε βγάζει και το από κάτω αναλόγως σε τι κατάσταση βρίσκεται (περίοδος, αξυρισιά κτλ.) αλλά και εδώ δεν έχει ιδιαίτερη εμπειρία και παρόλο που προσπαθεί να σε ευχαριστήσει η απουσία αισθησιασμού και εμπειρίας αφήνει μια κακή νότα. Αντίτιμο 20 ευρώ . Είχα ρωτήσει αν κάνει και φουλ και μου είπε ότι παρέχει μόνο 2 υπηρεσίες, μασαζ/εκτόνωση, και στραπόν. Δεν είμαι του δεύτερου οπότε δεν έχω ιδέα.
20€ μαζί με το happy ending ?
Και καλό βυζί ??
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Ναι , 20 μαζί με το happy ending και ναι καλό βυζί. Προσωπικά δεν με ενθουσίασε , και το 2ο κομμάτι και η γενική ατμόσφαιρα αλλά για 20 ευρώ είναι μια μέτρια προς τίμια επιλογή κυρίως λόγο καθαριότητας, όπως είπα το μπάνιο δεν είναι πάντα διαθέσιμο , και το κρεβάτι είναι απλά ένα στρώμα , δεν ξέρω κατά πόσο απολυμαίνεται.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
1ον] Βανεσα εισαι πολυ μικρη εσυ για να μου πειs εμενα ακου να μαθαινειs .......μαλον καπου το εχασεs .....2ον] δεν ειμαι επιχειρματιαs ....... 3ον] σου εδωσα εμπρακτα στο Κρυσταλ δυο ευκαιριεs σαν Νεα κορασιδα στο χωρο...... για να με ξεγκαβλωσειs......τιποτα μουφα εισαι .... ετρεμεs σαν το ψαρι και να ξεs εισαι πολυ κατω του μετριου.....σε σχεση με τα υπολοιπα κοριτσια .Επιπλεον ..... μηλαs πολυ εισαι φλιαρη δυο φορεs εφαγεs απο εμενα ακυρο.....στο διλπο μυριζεs μπαφο ησουν σνιφ!!! κατι ειχεs....... παρει και εγω αυτα δεν τα μπορω και δεν θα yπηρχε ποτε τριτη φορα μαζι σου .....4ον] δεν εχω κατι μαζι σου απλα σου λεω την αλληθεια και αυτα πρεπει να λεγονται και να μαθαινονται για αυτο ειναι το ''Mπου'' Υ.Γ ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΒΓΑΖΕΙΣ ΨΩΜΑΚΙ
λες και τα εγραψα εγω... το μονο που ξεχασες ειναι οτι βρομουσε σαν ασβος...
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Κρίστυ επειδή ξέρω ότι μας διαβάζεις κορίτσι μου ξανά γυρνα η αν για κάποιο λόγο δεν θέλεις κανε κάτι μόνη σου κοπέλα μου να χεστεις το ταλιρο δεν μπορώ άλλο με τις μέτριες...
λιγο υπομονη,συντομα κοντα μας...:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
327
Like
1.514
Πόντοι
201
Θεοποιειται την καθε τυχαρπαστη και το παιζει μετα ιστορια. Γιατι ακουω ολο για την Κρίστη λες και ειναι ο μεσι των μασατζουδων. Αν πας μαζι της μια στο τοσο σε ξεπεταει και σε αντμετωπιζει λες και εισαι τριτοδευτερος. Απειρα ψυχολογικα οπως πολλες αλλες και το εξτραδακι παει κ έρχεται. Μια κοπελιτσα 20 χρονων με ωραιο κωλο απλα. Το λεω για να μην θεωρείτε δεδομενο οτι θα πατε μαζι της και θα περασετε τελεια.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Θεοποιειται την καθε τυχαρπαστη και το παιζει μετα ιστορια. Γιατι ακουω ολο για την Κρίστη λες και ειναι ο μεσι των μασατζουδων. Αν πας μαζι της μια στο τοσο σε ξεπεταει και σε αντμετωπιζει λες και εισαι τριτοδευτερος. Απειρα ψυχολογικα οπως πολλες αλλες και το εξτραδακι παει κ έρχεται. Μια κοπελιτσα 20 χρονων με ωραιο κωλο απλα. Το λεω για να μην θεωρείτε δεδομενο οτι θα πατε μαζι της και θα περασετε τελεια.

Απο την πρώτη φορά που πήγα μαζί της πέρασα τέλεια, πέρασα μαζί της άλλες 2-3 φορές(οι οποίες ήταν μια στο τόσο) και ήταν το ίδιο καλή κάθε φορά και καμία δεν πήγε να κλέψει χρόνο, είναι καυλιάρα χωρίς κανένα ψυχολογικό.


Στο μόνο που θα έλεγα ότι υστερεί σε σχέσει με τη Νεφέλη είναι το μασάζ.


Εσύ ποια θα έλεγες ως μέσι των μασατζούδων και με ποια κριτήρια;
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
327
Like
1.514
Πόντοι
201
Απο την πρώτη φορά που πήγα μαζί της πέρασα τέλεια, πέρασα μαζί της άλλες 2-3 φορές(οι οποίες ήταν μια στο τόσο) και ήταν το ίδιο καλή κάθε φορά και καμία δεν πήγε να κλέψει χρόνο, είναι καυλιάρα χωρίς κανένα ψυχολογικό.


Στο μόνο που θα έλεγα ότι υστερεί σε σχέσει με τη Νεφέλη είναι το μασάζ.


Εσύ ποια θα έλεγες ως μέσι των μασατζούδων και με ποια κριτήρια;
Μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου στα τοσα χρονια που παω στα μασατζιδικα. Τα δικα μου κριτήρια ειναι να ναι καλη και στα δυο μερη του προγραμματος. Να μην σου δινει την εντυπωση πως θα σε ξεπεταξει. Να μην ειναι φλύαρη και να μην θεοποιει τον εαυτο της. Συγγνωμη αν στο χαλαω αν εισαι φαν της μικρης. Απο την στιγμη που δινεις ενα ποσο για μια υπηρεσια να ειναι η υπηρεσια καλη και σταθερη σε ποιοτητα. Εγω δεν περασα καλα μαζι της. Οφείλω να το πω. Εσυ με τις 3-4 φορες που πηγες μαζι της θεωρεις σιγουρο οτι οποιος περασει μαζι της θα περασει τελεια; εγω θεωρω πως οχι. Γι αυτο ειναι το θρεντ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom