Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Τα μελη του μπου σε σχεση με το γενικο συνολο των πελατων ειναι 1 προς 100.
Αυτο ισως σου λυσει την απορια γιατι δεν γραφτηκε τιποτα.
Πού πάνε χωρίς μπου ξεβράκωτοι σταγγούρια;;;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Πού πάνε χωρίς μπου ξεβράκωτοι σταγγούρια;;;
Με τις κριτικές μπορείς και να μπερδευτείς περισσότερο.....Σας έχει τύχει να θέλετε να αγοράσετε κάτι από το διαδίκτυο να διαβάσετε τις κριτικές και να αλλάξετε γνώμη.....? Εμένα πολλές φορές.....Κανένας και τίποτα δεν έχει μόνο καλές ή κακές κριτικές....
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Πέρασμα πριν μια εβδομαδα spa relax Εγνατία 112 παρουσίες 2 κοπέλες μαρίνα κ ελισαβετ επιλέχτηκε η ελισαβετ καλο μασαζ χωρις εκτόνωση 50 λεπτα 30€
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Πέρασμα πριν μια εβδομαδα spa relax Εγνατία 112 παρουσίες 2 κοπέλες μαρίνα κ ελισαβετ επιλέχτηκε η ελισαβετ καλο μασαζ χωρις εκτόνωση 50 λεπτα 30€
Τό παίζουν παρθένες ή δεν ζήτησες κατι παραπάνω?
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Τελικά τζίφος για Αφροδίτη που ήταν μαριανα ξέρει κάποιος κάτι
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Mια ερωτηση παιδιά το μασαντζιο αλλαξε Διυθυνση ; Ξερει κανεις την καινουργια να ενημερώσει ;
 

anonimos fan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
81
Πόντοι
0
Ναι για την Αντζελινα λεω!!! Και περιμενα να κρατουσαμε επαφη :(
μου το ειχε πει κιολας
ελπιζω να το δει
Sani <3
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Εκδρομή στο massagio spa. Είδα την Άννυ ένα αδύνατο αλλά όμορφο κοριτσάκι, την Αγάπη και την Κέισι. Η κέισι δεν θα την έλεγα όμορφη αλλά είναι η γκόμενα που θέλεις να πηδήξεις γιατι εμένα τουλάχιστον μου βγάζει μια προστυχιά. Τες πα έφαγα άκυρο και τελικά πέρασα με την Άννυ. Βέβαια είχα ξεχάσει ότι εδώ μέσα είχε αναφερθεί η ξεκάθαρα διεκπαιραιωτική της διάθεση κάτι που επιβεβαιώνω. Ήμουν σε φάση άντε τελείωνε με να την κάνω!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εκδρομή στο massagio spa. Είδα την Άννυ ένα αδύνατο αλλά όμορφο κοριτσάκι, την Αγάπη και την Κέισι. Η κέισι δεν θα την έλεγα όμορφη αλλά είναι η γκόμενα που θέλεις να πηδήξεις γιατι εμένα τουλάχιστον μου βγάζει μια προστυχιά. Τες πα έφαγα άκυρο και τελικά πέρασα με την Άννυ. Βέβαια είχα ξεχάσει ότι εδώ μέσα είχε αναφερθεί η ξεκάθαρα διεκπαιραιωτική της διάθεση κάτι που επιβεβαιώνω. Ήμουν σε φάση άντε τελείωνε με να την κάνω!
τι εννοεις '' έφαγα ακυρο''?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Λογικά θα την διάλεξε και θα του είπαν έχει ραντεβού
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Λογικά θα την διάλεξε και θα του είπαν έχει ραντεβού
Απορώ τι διαλέγουν απο αυτο το ξερακιανό ξινό πλάσμα ρε φίλε, εχω γράψει και γω έχουν γράψει κι αλλοι, οτι είναι ξεπέτα αλλα κάθε μερα είναι φουλ.
Θέλουν να πετάνε πενηντάρικα η θεωρούν οτι θα πάρουν κάτι παραπάνω φευ!!!
Περι ορέξεως όμως... οπου θέλει ο καθείς ας τα τρώει!
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Καλημέρα κ καλη χρονια σε όλους.
Πέρασμα από κρυσταλ χθες.
Παρούσες:νεφέλη,ίριδα,Αντριάνα,τοκυο κ Ολίβια.
Περασα με Ολίβια μιας κ δεν είχα περάσει ποτε μαζί της!
Όμορφο κοριτσάκι με busty αναλογίες!
Πρώτο μέρος το παλεύει χωρίς ομως να είναι κάτι το ιδιαίτερο!
Δεύτερο μέρος κανει τα παντα να σε ευχαριστήσει αλλά μέχρι εκεί.
Συνοπτικά είναι καλη για μια φορά εγω δεν θα την ξανά επέλεγα γιατί δεν είναι τόσο διαδραστική όσο η νεφέλη κ η κριστυ!
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Καλή χρονία . Πέρασμα με Ίριδα από κρύσταλ . Μελαχρινή κανονικό ύψος , 23-24 χρονών , ωραίο σώμα , 2-3 βυζί . πολύ καλός κώλος. Στο μασάζ αρκετά καλή με καλό σόσιαλ από την αρχή μένει μόνο με το στρίνκ, στον φραπέ καλή , αφήνει να πιάνεις παντού , της αρέσει να ασχολείσθε με τις ρόγες της . Της ζήτησα να ανέβει από πάνω μου κ να έχω θέα την κωλάρα της το έκανε χωρίς δισταγμό κ εκεί με τελείωσε
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Πέρασμα με Εμυ από Βάνα. Η αλήθεια είναι ότι ήταν αυτή και άλλες δυο οι οποίες δεν συστήθηκαν καν. Η μια φαινόταν κάπως πιο μεγάλη και η άλλη είχε κάποια κιλά έξτρα,κάτι που δεν με αρέσει εμένα. Όσον αφορά την Εμυ πολύ απαλό μασαζ,χάιδεμα βασικά με φιλάκια στον λαιμό και στην πλάτη και όσον αφορά το δευτερο μέρος φαινόταν να θέλει να σε ευχαριστήσει. Με άφησε να την ακουμπήσω και μέσα από το εσώρουχο αλλά μέχρι ένα σημείο
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πολλά νέα ονόματα στο luxury. Και κανένα από τις παλιές, πλην Λίνας που ήταν σχετικά νέα και αυτή. Θα πάμε και δεν θα μας ξέρει καμία και άντε να βγάλεις συνεννόηση. Αρκεί να αξίζουν οι κοπέλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom