Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (6 μέλη και 54 επισκέπτες)

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Λογικά θα την διάλεξε και θα του είπαν έχει ραντεβού
Περίπου.... είχε ήδη ραντεβού οπότε δεν μπορούσα να την επιλέξω. μου το είπαν εξ αρχής.
Απορώ τι διαλέγουν απο αυτο το ξερακιανό ξινό πλάσμα ρε φίλε, εχω γράψει και γω έχουν γράψει κι αλλοι, οτι είναι ξεπέτα αλλα κάθε μερα είναι φουλ.
Θέλουν να πετάνε πενηντάρικα η θεωρούν οτι θα πάρουν κάτι παραπάνω φευ!!!
Περι ορέξεως όμως... οπου θέλει ο καθείς ας τα τρώει!
Σύντροφε Καρδινάλιε έχεις απολυτά δίκαιο. Δεν θυμόμουν που είχε αναφερθεί ότι δεν αξίζει. Αλώστε γνωστό οτι όταν αποφασίζει το κάτω κεφάλι αυτό κοστίζει πενηντάρικα
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Καλή χρονία . Πέρασμα με Ίριδα από κρύσταλ . Μελαχρινή κανονικό ύψος , 23-24 χρονών , ωραίο σώμα , 2-3 βυζί . πολύ καλός κώλος. Στο μασάζ αρκετά καλή με καλό σόσιαλ από την αρχή μένει μόνο με το στρίνκ, στον φραπέ καλή , αφήνει να πιάνεις παντού , της αρέσει να ασχολείσθε με τις ρόγες της . Της ζήτησα να ανέβει από πάνω μου κ να έχω θέα την κωλάρα της το έκανε χωρίς δισταγμό κ εκεί με τελείωσε

Την Ίριδα αν δεν την σταματήσεις κάνει πολύ δυνατό μασάζ. Λέει ότι δήθεν "ξέρει". Μια φορά την άφησα και με σακάτεψε. Ποτέ ξανά.
Στο δεύτερο μέρος επίσης για τα γούστα μου είναι άγαρμπη. Αδέξιο παίξιμο.. ακουμπάει το κεφαλάκι.. και το κάνει υπερβολικά δυνατά.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Την Ίριδα αν δεν την σταματήσεις κάνει πολύ δυνατό μασάζ. Λέει ότι δήθεν "ξέρει". Μια φορά την άφησα και με σακάτεψε. Ποτέ ξανά.
Στο δεύτερο μέρος επίσης για τα γούστα μου είναι άγαρμπη. Αδέξιο παίξιμο.. ακουμπάει το κεφαλάκι.. και το κάνει υπερβολικά δυνατά.
Μια φορά έκανα ή μάλλον ψέμματα, 2 φορές.. έδωσα μια ευκαιρία μήπως και τον ρουφήξει αλλά δεν είδα κίνηση και τέλος πια, πήγα πριν 2 μέρες κ πάω κάθε βδομάδα.. καμία φορά & συχνότερα, δεν δίνω άλλη ευκαιρία! Αλλά.. οποίος θέλει να φάει τη φόλα ας πάει, γούστα είναι αυτά.. αλλά η φόλα - φόλα!
 

marcelo77

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Την Ίριδα αν δεν την σταματήσεις κάνει πολύ δυνατό μασάζ. Λέει ότι δήθεν "ξέρει". Μια φορά την άφησα και με σακάτεψε. Ποτέ ξανά.
Στο δεύτερο μέρος επίσης για τα γούστα μου είναι άγαρμπη. Αδέξιο παίξιμο.. ακουμπάει το κεφαλάκι.. και το κάνει υπερβολικά δυνατά.
Όπως τα λες είναι ακριβως. Πιάστηκα με το μασάζ της κ το παίζει ότι ξέρει!!!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Μια φορά έκανα ή μάλλον ψέμματα, 2 φορές.. έδωσα μια ευκαιρία μήπως και τον ρουφήξει αλλά δεν είδα κίνηση και τέλος πια, πήγα πριν 2 μέρες κ πάω κάθε βδομάδα.. καμία φορά & συχνότερα, δεν δίνω άλλη ευκαιρία! Αλλά.. οποίος θέλει να φάει τη φόλα ας πάει, γούστα είναι αυτά.. αλλά η φόλα - φόλα!
Μιας και πας κάθε βδομάδα και είσαι συχνός. Θέλω να πάω πρώτη φορά και ακούω καλά λόγια για Νεφέλη. Να προτιμήσω αυτή η έχεις άλλη πρόταση; Εμφανισιακά ποια είναι η καλύτερη
 

giannakiss

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
104
Like
104
Πόντοι
1
καλησπέρα και χρόνια πολλά. ανατολικά έχει κάπου να πάω αύριο? θα έρθω σαν επισκέπτης στην πόλη
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
για φουλ πρόγραμμα που έχει αδερφέ?
Body free ανατολικά
Είναι κ το dames αλλά το έχει κάνει τροχόσπιτο η μεταξά κ δε ξέρω π είναι τώρα
Κέντρο ανατολικά κινείται πάντως
Κ τα 2 έχουν site
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Μιας και πας κάθε βδομάδα και είσαι συχνός. Θέλω να πάω πρώτη φορά και ακούω καλά λόγια για Νεφέλη. Να προτιμήσω αυτή η έχεις άλλη πρόταση; Εμφανισιακά ποια είναι η καλύτερη
Νεφέλη ναι ή Τοκυο.. βγάζουν πολύ καυλα και τα δυο τα κορίτσια! Βέβαια και για Κριστη λένε αλλά δεν έχω δοκιμάσει.. όμως είναι όμορφη και μάλλον σταμάτησε!
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Μιας και πας κάθε βδομάδα και είσαι συχνός. Θέλω να πάω πρώτη φορά και ακούω καλά λόγια για Νεφέλη. Να προτιμήσω αυτή η έχεις άλλη πρόταση; Εμφανισιακά ποια είναι η καλύτερη
Εμφανισιακά η νεφέλη ειναι καλή (αν και ήταν καλύτερη όταν ήταν φυσική πριν δηλαδη να αρχίσει τις προσθετικές σε χείλη κλπ). Βεβαια εμενα ως παλιό με χαλάει η συμπεριφορά της που είναι απαράδεκτη ωρες-ωρες και επηρεάζει και τις άλλες αρνητικά. Εχει όμως κορμάρα το κορίτσι.

Η Ιριδα εμενα δεν μου αρέσει στο πρόσωπο. Πολύ καλό κορμί αλλά με χαλάει η φάτσα της.

Η Ολίβια καλό πρόσωπο αλλά XL κορμί με μεγάλο στήθος, αν σου αρέσουν οι νταρντάνες ειναι ΟΚ.

Η Ανδριάνα είναι η μεγαλύτερη σε ηλικία, σπασμένη στο πρόσωπο, πεσμένο στήθος.

Τόκυο είναι φουλ στα τατου (αν δεν σε πειράζει αυτό), βγάζει όμως μία καύλα αυτό είναι αλήθεια.

Γενικά υπάρχουν πολλές επιλογές στο μαγαζί αλλά νομίζω χρειάζεται μία ανανέωση στο ρόστερ. Η απώλεια Κρίστι και Βανέσας που ήταν ένα από τα γερά χαρτιά αλλά και το ότι σταμάτησαν οι παλιές Νάντια και Αρτεμις είναι στα μειον του μαγαζιού.

Όποια κι αν επιλέξεις, να ενημερώσεις για την εμπειρία σου.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Πέρασμα από Βάνα. Επιλέχθηκε η Νικόλ (μελαχρινή με μακρυά μαλλιά, tattoo, συμπαθητική στο πρόσωπο, ΟΚ σωμα , μέτριο στήθος 2αρι). Ειχε αλλες 3-4 κοπέλες αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Πρώτο μέρος το προσπαθεί στο μασαζ αν και δεν το κατέχει ιδιαίτερα. Στο δεύτερο μέρος έδειξε διάθεση αλλά γενικά δεν ηταν κατι το ιδιαίτερο. Δεν ξεφεύγει από την πολιτική του μαγαζιού. 30+20 και γεια σας. Δεν νομίζω να επιλεγεί ξανά.
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
Εμφανισιακά η νεφέλη ειναι καλή (αν και ήταν καλύτερη όταν ήταν φυσική πριν δηλαδη να αρχίσει τις προσθετικές σε χείλη κλπ). Βεβαια εμενα ως παλιό με χαλάει η συμπεριφορά της που είναι απαράδεκτη ωρες-ωρες και επηρεάζει και τις άλλες αρνητικά. Εχει όμως κορμάρα το κορίτσι.

Η Ιριδα εμενα δεν μου αρέσει στο πρόσωπο. Πολύ καλό κορμί αλλά με χαλάει η φάτσα της.

Η Ολίβια καλό πρόσωπο αλλά XL κορμί με μεγάλο στήθος, αν σου αρέσουν οι νταρντάνες ειναι ΟΚ.

Η Ανδριάνα είναι η μεγαλύτερη σε ηλικία, σπασμένη στο πρόσωπο, πεσμένο στήθος.

Τόκυο είναι φουλ στα τατου (αν δεν σε πειράζει αυτό), βγάζει όμως μία καύλα αυτό είναι αλήθεια.

Γενικά υπάρχουν πολλές επιλογές στο μαγαζί αλλά νομίζω χρειάζεται μία ανανέωση στο ρόστερ. Η απώλεια Κρίστι και Βανέσας που ήταν ένα από τα γερά χαρτιά αλλά και το ότι σταμάτησαν οι παλιές Νάντια και Αρτεμις είναι στα μειον του μαγαζιού.

Όποια κι αν επιλέξεις, να ενημερώσεις για την εμπειρία σου.
Η Ανδριάνα παίζει να ήταν η χειρότερη που έχω δοκιμάσει.
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Την Ίριδα αν δεν την σταματήσεις κάνει πολύ δυνατό μασάζ. Λέει ότι δήθεν "ξέρει". Μια φορά την άφησα και με σακάτεψε. Ποτέ ξανά.
Στο δεύτερο μέρος επίσης για τα γούστα μου είναι άγαρμπη. Αδέξιο παίξιμο.. ακουμπάει το κεφαλάκι.. και το κάνει υπερβολικά δυνατά.
Όπως τα λες είναι αδερφέ.Παιδια το νου σας δεν έχει ιδέα από μασάζ πατάει με τους αγκώνες και είναι επικίνδυνη.Υποτιθεται λέει ότι είναι στον ΠΑΟΚ και κάνει μασάζ στους παίκτες.Ειναι επικίνδυνη να ξέρετε.Και για το δεύτερο το μέρος το έχω ξαναπεί βαράει μαλάκια και νομίζεις ότι θα σπάσει η πουτσα σου στην κυριολεξία.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καταρχάς συμφωνώ με το παλικάρι, η Ίριδα έχει πολύ ωραίο κορμί.. ως εκει όμως! Πρόσωπο έχει επιεικώς μέτριο, με το μασάζ δεν έχει καμία σχέση το παιδί! Γενικά δεν κάνει.. επαυξάνω τους προλαλήσαντες! Είναι μικρούλα όμως και θα καταλάβει.. θεωρώ! ΙΡΙΔΑ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ, ξεκινά να κάνεις καμία πίπα ζούλα.. δεν θα το πει κανείς.. μήπως και κρατήσεις πελατεία, αλλιώς άλλαξε επάγγελμα κορίτσι μου!(θεωρω ότι πίπες θα κάνει καλές, οι άσχημουλες και οι χροντρουλες έχουν αυτές τις χαρές.. μιλώ εκ πείρας)
Με τα 30 + 20 + 20 του έξτρα, αν θηλάζεις τα πουλιά των πελατών θα σε προτιμούν ανελλιπώς!
Καλή φώτιση σε όλους - χρόνια πολλά
 

anonimos fan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
81
Πόντοι
0
Πολλά νέα ονόματα στο luxury. Και κανένα από τις παλιές, πλην Λίνας που ήταν σχετικά νέα και αυτή. Θα πάμε και δεν θα μας ξέρει καμία και άντε να βγάλεις συνεννόηση. Αρκεί να αξίζουν οι κοπέλες
για μενα λαθος που φερανε καινουργιες κοπελες!!
ολες οι παλιες εφυγαν
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
για μενα λαθος που φερανε καινουργιες κοπελες!!
ολες οι παλιες εφυγαν
Αν δεν έφερναν, θα έκλειναν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για μενα λαθος που φερανε καινουργιες κοπελες!!
ολες οι παλιες εφυγαν
Έχεις άποψη για τις νέες;
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Όπως τα λες είναι αδερφέ.Παιδια το νου σας δεν έχει ιδέα από μασάζ πατάει με τους αγκώνες και είναι επικίνδυνη.Υποτιθεται λέει ότι είναι στον ΠΑΟΚ και κάνει μασάζ στους παίκτες.Ειναι επικίνδυνη να ξέρετε.Και για το δεύτερο το μέρος το έχω ξαναπεί βαράει μαλάκια και νομίζεις ότι θα σπάσει η πουτσα σου στην κυριολεξία.

Αυτό με τον ΠΑΟΚ το έχει πει και σε εμένα. Άρα είναι και μυθομανής :P
Για να μην την αδικούμε όμως, ναι έχει ωραίο σωματάκι. Και η φάτσα της, ενώ δεν την λες όμορφη, έχει κάτι το καβλωτικό του κοριτσιού της διπλανής πόρτας που μου αρέσει. Δεν έχει αντιπαθητικό υφάκι και ξινίλα ψευτοντίβας και είναι πρόσχαρη και χαμογελαστή, έστω και προσποιητά...

Φαντάζομαι αν της ζητήσεις να μην σου κάνει τόσο σκληρό μασάζ θα είναι καλύτερη. Αν ήταν λίγο πιο δεξιοτέχνης στο 2ο μέρος θα την προτιμούσα που και που.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom