Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
327
Like
1.514
Πόντοι
201
Αυτό με τον ΠΑΟΚ το έχει πει και σε εμένα. Άρα είναι και μυθομανής :P
Για να μην την αδικούμε όμως, ναι έχει ωραίο σωματάκι. Και η φάτσα της, ενώ δεν την λες όμορφη, έχει κάτι το καβλωτικό του κοριτσιού της διπλανής πόρτας που μου αρέσει. Δεν έχει αντιπαθητικό υφάκι και ξινίλα ψευτοντίβας και είναι πρόσχαρη και χαμογελαστή, έστω και προσποιητά...

Φαντάζομαι αν της ζητήσεις να μην σου κάνει τόσο σκληρό μασάζ θα είναι καλύτερη. Αν ήταν λίγο πιο δεξιοτέχνης στο 2ο μέρος θα την προτιμούσα που και που.
Και σε μενα το εχει πει το σουργελο. Και τυχαίνει να ξερω τον φυσιοθεραπευτή του παοκ και γελασα. Εκτος απο μυθομανης ειναι και θρασύς γιατι σε περναει για χαζο οταν σου λεει κατι τετοιο. Τωρα σχετικα με το ποιον της ειναι οπως οι περισσότερες που παρεχουν τετοιες υπηρεσιες. Γιωτομπαλα δηλαδη. Το θεμα μας ειναι να ειναι καλες στις υπηρεσιες και να μας αρεσουν εμφανισιακα. Λυπάμαι για τους συναγωνιστές που ειναι αγαπουληδες και παιρνουν προσωπικά αν πεις κατι αρνητικο. Εχει φαει μαυρο οταν ζητησε 30 για να τη γλύψω χαχαχα
 

marcelo77

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Και σε μενα το εχει πει το σουργελο. Και τυχαίνει να ξερω τον φυσιοθεραπευτή του παοκ και γελασα. Εκτος απο μυθομανης ειναι και θρασύς γιατι σε περναει για χαζο οταν σου λεει κατι τετοιο. Τωρα σχετικα με το ποιον της ειναι οπως οι περισσότερες που παρεχουν τετοιες υπηρεσιες. Γιωτομπαλα δηλαδη. Το θεμα μας ειναι να ειναι καλες στις υπηρεσιες και να μας αρεσουν εμφανισιακα. Λυπάμαι για τους συναγωνιστές που ειναι αγαπουληδες και παιρνουν προσωπικά αν πεις κατι αρνητικο. Εχει φαει μαυρο οταν ζητησε 30 για να τη γλύψω χαχαχα
Εγώ άμα το λεγε αυτό, θα την έλεγα θα με δώσεις +30 γ να σε γλυψω κ άλλα +20 για να σε βάλω δάχτυλο!
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Εγώ πιστεύω δυστυχώς ότι εδώ μέσα τσάμπα μιλάμε.Αυτες που λέμε ότι δεν κάνουν για την δουλειά(με στοιχεία πάντα) έχουν κάθε μέρα 6 ραντεβού τουλάχιστον.Αρα για μένα τσάμπα μιλάμε για αυτά τα κορίτσια γιατί μόνοι μας τα λέμε μόνοι μας τα ακούμε.Και θα σας δώσω παράδειγμα.Αντι να γινουν καλύτερες οι υπηρεσίες όσο πάνε γίνονται χειρότερες.Αυτες που ζητάνε 20 ευρώ έξτρα για να βγάλουν τα ρούχα τους ή για να τους βάλεις δάχτυλο εμείς τις κράζουμε αλλά έχουν την περισσότερη δουλειά.Αρα με απλά μαθηματικά τσάμπα μιλάμε
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81

Cris877

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
70
Πόντοι
0
Καλημέρα κ καλη χρονια σε όλους.
Πέρασμα από κρυσταλ χθες.
Παρούσες:νεφέλη,ίριδα,Αντριάνα,τοκυο κ Ολίβια.
Περασα με Ολίβια μιας κ δεν είχα περάσει ποτε μαζί της!
Όμορφο κοριτσάκι με busty αναλογίες!
Πρώτο μέρος το παλεύει χωρίς ομως να είναι κάτι το ιδιαίτερο!
Δεύτερο μέρος κανει τα παντα να σε ευχαριστήσει αλλά μέχρι εκεί.
Συνοπτικά είναι καλη για μια φορά εγω δεν θα την ξανά επέλεγα γιατί δεν είναι τόσο διαδραστική όσο η νεφέλη κ η κριστυ!
Καλημέρα η Ολίβια απλά προσπαθεί είναι γ μια φορά κ τέλος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
97
Like
12.088
Πόντοι
25.015
Να ρωτησω στην συνέδρια μιλάει η οχι ψαχνω μια κοπελα να μην μιλάει κατα την διάρκεια και να το απολαμβάνω

Agt GIF by America's Got Talent
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Εγώ πιστεύω δυστυχώς ότι εδώ μέσα τσάμπα μιλάμε.Αυτες που λέμε ότι δεν κάνουν για την δουλειά(με στοιχεία πάντα) έχουν κάθε μέρα 6 ραντεβού τουλάχιστον.Αρα για μένα τσάμπα μιλάμε για αυτά τα κορίτσια γιατί μόνοι μας τα λέμε μόνοι μας τα ακούμε.Και θα σας δώσω παράδειγμα.Αντι να γινουν καλύτερες οι υπηρεσίες όσο πάνε γίνονται χειρότερες.Αυτες που ζητάνε 20 ευρώ έξτρα για να βγάλουν τα ρούχα τους ή για να τους βάλεις δάχτυλο εμείς τις κράζουμε αλλά έχουν την περισσότερη δουλειά.Αρα με απλά μαθηματικά τσάμπα μιλάμε
Διαφωνώ κάθετα φίλτατε, όποτε πάω.. που πάω πολύ συχνά είναι διαθέσιμη, όπως και η Ανδριάνα! Δεν έχει τόσα ραντεβού μια κοπέλα με αρνητικές κριτικές εδώ μέσα.. & σύντομα θα έχει λιγότερα, μόνο κάποιος που δεν ξέρει κ δεν διαβάζει θα πάει, οι άλλοι δύσκολα!
 

Nickpas22

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Και σε μενα το εχει πει το σουργελο. Και τυχαίνει να ξερω τον φυσιοθεραπευτή του παοκ και γελασα. Εκτος απο μυθομανης ειναι και θρασύς γιατι σε περναει για χαζο οταν σου λεει κατι τετοιο. Τωρα σχετικα με το ποιον της ειναι οπως οι περισσότερες που παρεχουν τετοιες υπηρεσιες. Γιωτομπαλα δηλαδη. Το θεμα μας ειναι να ειναι καλες στις υπηρεσιες και να μας αρεσουν εμφανισιακα. Λυπάμαι για τους συναγωνιστές που ειναι αγαπουληδες και παιρνουν προσωπικά αν πεις κατι αρνητικο. Εχει φαει μαυρο οταν ζητησε 30 για να τη γλύψω χαχαχα
Εμένα παλι μου είπε οτι δουλεύει καπου στ εισιτήρια στ παοκ.. Εγω να πω τ αλήθεια τ βρίσκω αρκετά καυλιαρα τ έπαιρνα συχνα. Δεν ειχα και αλλες επιλογες βέβαια νεφελη και Κρίστι ηταν παντα πιασμένες. Απλα τελευταία φορά ξενέρωσα γτ αφήνει παντα να εννοηθεί σιγα σιγα θα έχεις έξτρα και παντα σε πάει στ επόμενη φορά. Οπότε άκυρο απο εμενα.. Φαντάζομαι το κάνει σε όλους αυτο για να κρατάει στανταρακια
 

Filip073

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Like
40
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος τι παίζει με την Εύα τζάμπο ; Έμαθα ότι κάνει εμφανίσεις στο dames
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
97
Like
12.088
Πόντοι
25.015
Φενια-Φαίδρα γύρνα πισω η έστω τηλέφωνά...
Αυτη ειναι ενα μιλφ μελαχροινο με ενισχυμενα βυζια καπου ανατολικα πως μπαινεις μετα το πλαισιο στο νταλιπη ολο ευθεια κατω σε ενα στενο δεξια? Ξεχναω τις οδους γμτ.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αυτη ειναι ενα μιλφ μελαχροινο με ενισχυμενα βυζια καπου ανατολικα πως μπαινεις μετα το πλαισιο στο νταλιπη ολο ευθεια κατω σε ενα στενο δεξια? Ξεχναω τις οδους γμτ.
Καμία σχέση
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Πέρασμα από ελιτ με μελαχρινή κοπέλα. Κανονικό μασάζ, δεν είχε έξτρα υπηρεσίες. Καλό μασάζ βέβαια.
Πρώτη συνέδρια;στην δεύτερη θα σε πει αν θες καντο μόνος και στην τρίτη θα σε πει τα προγράμματα. Φίλος μου πήγε
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

billcura

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Body free ανατολικά
Είναι κ το dames αλλά το έχει κάνει τροχόσπιτο η μεταξά κ δε ξέρω π είναι τώρα
Κέντρο ανατολικά κινείται πάντως
Κ τα 2 έχουν site
Απο τιμές γνωρίζεις κάτι.. Και ποια κορίτσια αξιζουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom