Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

marcelo77

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Κρυσταλ, πηγα με την Ιριδα γιατι την ωρα που πηγα ηταν η μονη που ηταν διαθεσιμη. Το μασαζ δεν μ αρεσε γιατι με πονουσε αδικαιολογητα και εφυγα πιασμενος (δεν ηταν δλδ οταν θα ξεπιαστεις γτ δεν ξερει να κανει) Στο 2ο μερος που σας ενδιαφερει, ξεντυθηκε, εμεινε με κατω εσωρουχο, βυζι τουμπανο, αφηνε να πιασεις μουνι απο πανω απο εσωρουχο και δεν ηθελε να τη βαρας πολυ δυνατα χαστουκια. Τον εφτυνε και τον επαιζε καλουτσικα. Overall θα βαζα 6,5-7 (not too bad), αμα ξαναπαω θα παρω να δοκιμασω καμια αλλη. Αντε καλη χρονια να χουμε μυστες με υγεια
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Παιδια μια ερώτηση για τ nuru.. Τελικά παίζει εκει εκτόνωση? Γτ πριν πολυ καιρό που ειχα πάει τελείωσα μόνος μ και δεν μ άρεσε σαν εμπειρία. Αν παίζει κατι διαφορετικό να ξαναδοκιμάσω...
Οχι δεν παιζει εκτόνωση σε κανει με τα ποδια αν τεκιωσεις χερι δεν πιανει εκει
 

larry33

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
379
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
1.525
Μιλάς για την Χριστίνα 20 η για κάποια άλλη
Γιατί εγώ πού την πήρα κ είπαν εδώ μέσα ότι είναι η σιλια ήταν ξεπετα του κέρατα
Φουσκωμένα χείλη υπερβολικά σε ένα χώρο π δε το λες καθαρό αν κ σκοτεινά το σεντόνι σε κακά χάλια το κρεβάτι ακουγόταν ως την καμάρα κ όλα γινόταν με άγχος
Σήμα κατατεθέν τα πολλά φτυσίματα στην πίπα
Αν είναι η ίδια τι να πω ίσως έβαλε μυαλό γιατί κ άλλοι φίλοι το επιβεβαίωσαν ότι είναι ξεπετα
Υγ αν όντως έβαλε μυαλό αξίζει μία δεύτερη δοκιμή
Κάποιος είπε ότι έτρεμε κ ίσως να παίρνει κάτι εγώ το μόνο πού πρόσεξα η φωνή της στο τηλ είναι κάπως αργή τίποτε περισσότερο από κοντά δε λέει κάτι μόνο " το δωράκι μου"
επιβεβαιώνω και εγώ, χώρος όχι καθαρός, αυτη ξεπέτα και χωρίς πολλή διάθεση, ζήτησε 20€ για φιλιά και φυσικά απόφευγε την διείσδυση και κοιτούσε μονίμως τον καθρέπτη... χείλη παραφουσκωμένα και διάθεση ξεπέτας απο ένα κορμί πολύ καλό κατά τα άλλα λόγω ηλικίας κοντά στα 22...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Σε ποια κορασιδα αναφερΘηκεs φιλε μου ,.....λεs Παραταύτα άλλος συνάδελφος έσπευσε ιδιωτικός χωρίς κανένα σοβαρό αποτέλεσμα διότι η κορασίδα το χει private & καλά κάνει φυσικά! ].......... Mαs μπερδεψεs αν μπορειs εξηγησε να καταλαβουμε ποια
Σε ποια κορασιδα αναφερΘηκεs φιλε μου ,.....λεs Παραταύτα άλλος συνάδελφος έσπευσε ιδιωτικός χωρίς κανένα σοβαρό αποτέλεσμα διότι η κορασίδα το χει private & καλά κάνει φυσικά! ].......... Mαs μπερδεψεs αν μπορειs εξηγησε να καταλαβουμε ποια κορασιδα εχει ιδιοτευσει???
Έσπευσε ιδιωτικός, ο συνάδελφος, πάει να πει μου έστειλε προσωπικό μήνυμα. & οι κορασίδα έχει private το Instagram της σημαίνει ότι αν δεν σε δεχτεί δεν μπορείς να δεις τι ανεβάζει!! Οκ;;;
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
334
Like
1.522
Πόντοι
201
Καλησπερα μυστες
Πανω κατω 8 στις 10 κριτικές συμφωνουν γι αυτο και δεν γραφω συχνα καθως δεν υπαρχει λογος. Εν συντομία να παραθέσω καποιες συνεδριες τον τελευταιο μηνα για κορασιδες που νμζω δεν εχουν γραφτει πολλα.
Βανα
Περασμα με μια βερονικα. Καλουτσικη εμφανισιακα. Μετριο πρωτο μερος. Μετριο και δευτερο. Δεν θα ξανα προτιμηθει.
Περασμα με νικολ. Πρωτο μερος χαδι. Στο 20λεπτο γυρνα. Δευτερο μερος λες και μου τον επαιζε ο μπαρμπα μητσος ο μηχανικος. Εμφανισιακά πολυ μετρια για τα γουστα μου με παραπανω κιλα και μια κρεατοελια στο στηθος αρκετα μεγαλη. Γενικα πολυ κακη συνεδρια.
Περασμα με ευη-εμυ-εφη συγχωρεστε με γιατι εχουμε και μια ηλικια.
Πρεπει να ναι η πρωην κατερινα απο βενους. Πιο δεκτικη απο οταν ηταν βενους. Μετριο πρωτο μερος. Καλουτσικο δευτερο. Θελει ομως δουλεια. Ισως ξανα προτιμηθει.
Κρισταλ
Περασμα με τοκυο. Κραταει τα στανταρ σε υπηρεσιες και μ αρεσει. Δεν νιωθεις οτι πετας λεφτα. Ειναι καυλακι. Μακαρι να δωσει κι αλλο.
Βενους
Εδω καποιοι θα με πουν οτι φασκω και αντιφασκω. Αλλα ρε μαγκες σπαζομαι πολυ που κοροιδευει με το 40λετο 70αρι που θελει το νατασακι μας. Αλλα ειναι τοπ. Τουλαχιστον οταν θελει νομιζω δεν πιανετε.
Τελος σιλια
Οσο ξεπετα ηταν στο κρισταλ αλλο τοσο ειναι και τωρα. Χωρος καμαρα κοντα οπως εχει γραφτει. Φατσα ροφος αλλα κορμαρα η ατιμη. Φαίνεται οτι ειναι χαλασμενο τωρα απο τη βλακεία η απο τπτ αλλο δε ξερω. Δεν θα ξανα παω. Ο χωρος εζεχνε ασχημα. Υπηρεσια κατω του μετριου.
Καλη χρονια αλανια! Υγειεεες!
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Πέρασμα Κρυσταλ.
Νεφέλη : Εμφάνιση: Ψηλή ωραίο λεπτό κορμί, ωραίο στήθος 2αρι με piercing και εξίσου πολύ ωραίος κώλος.
Σταθερή ψηλή απόδοση και στο 1ο και στο 2ο μέρος. Δεν έχω παρατηρήσει ούτε τουπέ ούτε ξινίλα. Προσωπικά αποτελεί μία από τις καλύτερες αν όχι την καλύτερη επιλογή του μαγαζιού.

Ολίβια : Εμφάνιση: Μέτριο-ψηλό ανάστημα. Έχει εξτρά κιλάκια αλλά έχει και ένα στήθος φωτιά ανάλογου μεγέθους. Πίσω κίνηση μεγάλη, μάλλον μέτρια ποιοτικά. Προσωπικά μου αρέσει πολύ το πρόσωπο ειδικά όταν φοράει γυαλιά. Έχει αρχίσει και κουράζεται. Καλούτσικο μασάζ αλλά τελευταία βγάζει μια βαρεμάρα/ξεπέτα στο δεύτερο μέρος. Συστήνεται αλλά με αστερίσκο.

Ναταλία : Εμφάνιση : Μέτριο ύψος, εξτρά κιλάκια. Μαύρα μαλλιά, μεγάλα βυζιά, μέτριος κώλος. Συνήθως είναι με ένα βαρεμένο/χαζεμένο ύφος στη φάτσα της.
Αρκετό κλέψιμο χρόνου στο μασάζ , επικεντρώνεται σε μια περιοχή και μετά περνάει τις υπόλοιπες πολύ γρηγορά για να προχωρήσει στο 2ο μέρος. Στο δια ταύτα μου πρότεινε +20 για να βγάλει το κάτω εσώρουχο με την "υπόσχεση" ότι θα ακολουθήσει δακτυλοσκόπηση. Έλα όμως που απλά σε αφήνει να χαιδεύεις μόνο και τίποτα άλλο. Ειδικότερα η υφή ήταν σαν αξύριστο τριών ημερών γένι. Προσπαθεί να ξεπετάξει και να τσιμπήσει εξτραδάκια χωρίς να παρέχει τις αντίστοιχες υπηρεσίες και με ένα βλέμμα απλανές και βαρετό στο πρόσωπο της. Εύκολη αποφυγή. Θυμόμουν ότι δεν αξίζει από το παλιό Κρύσταλ αλλά έδωσα μία ευκαιρία.
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
(Ελπίζω να το εμφανίζει)
Πέρασμα με την τυπισσα. Δεν είναι όπως δείχνει στις εικόνες. Η αλήθεια είναι ότι βρήκα και άλλη δημοσίευση με διαφορετικό όνομα που είναι η ίδια. Το τσέκαρα τηλεφωνώντας. 70€ η ώρα σε δικό της χώρο. Καθαρό,περιποιημένο,σε αφήνει να κανείς μπάνιο πριν και μετά,όπως κάνει και αυτή. Το κακό είναι ότι αλλο βλέπεις και αλλο παίρνεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Κρυσταλ, πηγα με την Ιριδα γιατι την ωρα που πηγα ηταν η μονη που ηταν διαθεσιμη. Το μασαζ δεν μ αρεσε γιατι με πονουσε αδικαιολογητα και εφυγα πιασμενος (δεν ηταν δλδ οταν θα ξεπιαστεις γτ δεν ξερει να κανει) Στο 2ο μερος που σας ενδιαφερει, ξεντυθηκε, εμεινε με κατω εσωρουχο, βυζι τουμπανο, αφηνε να πιασεις μουνι απο πανω απο εσωρουχο και δεν ηθελε να τη βαρας πολυ δυνατα χαστουκια. Τον εφτυνε και τον επαιζε καλουτσικα. Overall θα βαζα 6,5-7 (not too bad), αμα ξαναπαω θα παρω να δοκιμασω καμια αλλη. Αντε καλη χρονια να χουμε μυστες με υγεια
Ποιες άλλες ήταν;
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καλημέρα στους Μασαζολαγνους… καταδρομική στο relief, παρούσα μια κοπέλα ξανθιά/όμορφη δεν συγκράτησα όνομα.. μασάζ μόνο χαλαρωτικό! Ωραίος χώρος, καθαρός ιδανικος για πεοπαιχνιδια κατ έμε και η κοπέλα ευγενική!
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Καλημέρα στους Μασαζολαγνους… καταδρομική στο relief, παρούσα μια κοπέλα ξανθιά/όμορφη δεν συγκράτησα όνομα.. μασάζ μόνο χαλαρωτικό! Ωραίος χώρος, καθαρός ιδανικος για πεοπαιχνιδια κατ έμε και η κοπέλα ευγενική!
Σου έκανε φραπέ ; Τιμη ;
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
(Ελπίζω να το εμφανίζει)
Πέρασμα με την τυπισσα. Δεν είναι όπως δείχνει στις εικόνες. Η αλήθεια είναι ότι βρήκα και άλλη δημοσίευση με διαφορετικό όνομα που είναι η ίδια. Το τσέκαρα τηλεφωνώντας. 70€ η ώρα σε δικό της χώρο. Καθαρό,περιποιημένο,σε αφήνει να κανείς μπάνιο πριν και μετά,όπως κάνει και αυτή. Το κακό είναι ότι αλλο βλέπεις και αλλο παίρνεις
Καλημέρα φίλε!μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της κοπέλας και τι πρόγραμμα έκανες μαζί της?
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
καλημερα παιδια, αν καποιος εχει παει relief και εχει παρει εξτρα υπηρεσιες αν θελει να βοηθησει ας μου στειλει ενα πμ
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Επαναλαμβάνω για τους απανταχού Μασαζολαγνους, στο relief, παρούσα μια κοπέλα ξανθιά/όμορφη δεν συγκράτησα όνομα.. μασάζ ΜΟΝΟ… χαλαρωτικό, ούτε καν δυνατό!
Ο χώρος είμαι καθαρός ιδανικος για πεοπαιχνιδια αλλά από ότι φαίνεται δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ τέτοιο το κορίτσι αν και είναι ωραία καυλακι κατ έμε για πολύ παιχνίδι! ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΑΣΑΖ… Δυστυχώς
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Γυμνός ησουν ; Εσυ έπιασες για δωσε μερικές λεπτομέρειες να δω αν ειναι να κλεισω μια συνεδρία για την καλη χρονια
Γυμνός ναι αλλά δεν έδωσε συνιαλο αν και έκανα κουβέντα απ έξω απ έξω βέβαια! Δεν έπιασα τίποτα, θα ήθελα όμως με το παραπάνω!
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Ρελιεφ..η ξανθιά αστέρι αφήνει χουφτωματα.
Όσο για τη Θεανώ τη ρεφλεξολογία πρόκειται για τη μεγαλύτερη απατεωνισσα μασέρ της Θεσσαλονίκης. Έχει γεμίσει όλη την Τούμπα με χαρτιά κολλημένα σε κολώνες της ΔΕΗ για μασάζ σε κύριες αποκλειστικά.
Αγενής, βρωμιάρα και γυρίζει όλη μέρα με μια λερωμένα βερμούδα στην Ευζώνων με Β.Ολγας. Έχει και ψωρίαση στα πόδια της, οποίος πάει να της ζητήσει τα 30 ευρώ πίσω και να της ρίξει το ποτήρι φραπέ στη μάπα της.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Ρελιεφ..η ξανθιά αστέρι αφήνει χουφτωματα.
Όσο για τη Θεανώ τη ρεφλεξολογία πρόκειται για τη μεγαλύτερη απατεωνισσα μασέρ της Θεσσαλονίκης. Έχει γεμίσει όλη την Τούμπα με χαρτιά κολλημένα σε κολώνες της ΔΕΗ για μασάζ σε κύριες αποκλειστικά.
Αγενής, βρωμιάρα και γυρίζει όλη μέρα με μια λερωμένα βερμούδα στην Ευζώνων με Β.Ολγας. Έχει και ψωρίαση στα πόδια της, οποίος πάει να της ζητήσει τα 30 ευρώ πίσω και να της ρίξει το ποτήρι φραπέ στη μάπα της.
Αν σου πω συνφωνω μαζι σου ετσι ειναι

Δυστηχως υπαρχουν ατομα που πανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom