Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (18 μέλη και 39 επισκέπτες)

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Θυμασαι τιμες για μονο μασαζ με γκυψιμο ;;
Δεν θυμάμαι ακριβώς, όμως δεν θυμάμαι επίσης να ήταν ακριβή τύπου Βανέσα(που δεν πήγα καν)! Νορμαλ .. 60/80, νομίζω! Ρωτά την, χαλαρή ήταν γενικά!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Δυστυχώς πολλές κοπέλες του χώρου πίνουν πολύ ( είτε
Ααα το Μαρκελακι ναι.. παρόν, το πήδαγα ανελλιπώς πριν καιρό.. 70 μισή 129 μια ώρα! Του γούστου μου πολύ.. μικροκαμωμένο.. 2αρι βυζακι στητό.. όμορφο κορίτσι! Πίπα αρκετά καλή(στα μάτια με κοιτάζε).. μουνακι σφιχτό και κωλακι επίσης! Αλλά.. μετά από 2/3 φορές η τυπισσα έσκαγε με ντουμάνι στο χέρι και άλλες από αλλά πιωμένη φαινόταν! Όποτε έφαγε άκυρο, δεν τα μπορώ αυτά!
μόνο αλκοόλ, είτε τσιγάρα, είτε κλπ..) μάλλον δεν αντέχουν τη δουλειά κι επιπλέον έχουν άλυτα ψυχολογικά..( άσχετο κοινωνικό σχόλιο)
Ίσως τις πλησιάζουν επιτήδειοι και τις εθιζουν
 
Τελευταία τροποποίηση:

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Νωρίτερα επίσκεψη στο Kristal με Νεφέλη.
Τι να λέμε, το κορίτσι είναι όλα τα λεφτά. Λίγο υπερβολικό ντύσιμο και βάψιμο στην αρχή αλλά ΟΚ, αναμενόμενο. Μετά όμως, Κορμάρα 10 με τόνο, αδύνατη αλλά με καμπύλες, κανονικό μοντέλο! Και εξαιρετική διάθεση, ξεντύθηκε από την αρχή, πρώτο μέρος χωρίς καμία βιασύνη, 2ο μέρος απίθανο, κίνηση, τρίψιμο, γλώσσες, στησίματα. Από τα καλύτερα χωρίς πίπα και σεξ ever.
Είπε κάποιος κάτι για ξινίλα και βαριεστημάρα; Καμία σχέση! Και κατά τη γνώμη μου vfm. Μπράβο Νεφέλη!
Όταν λες γλώσσες, δηλαδή τι ακριβώς παίχτηκε; Υπάρχει κάπου πρόγραμμα των κοριτσιών;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195
Πέρασα από Crystal στη Μοναστηρίου. Στη πόρτα με καλωσόρισε η Αντριάννα, όπου ήταν η μόνη κοπέλα που ήταν ελεύθερη και διαθέσιμη. Στο γραφείο ήταν η Ντιάνα που κανόνιζε τα τηλεφωνικά ραντεβού. Στο δωμάτιο, το πρώτο μέρος που αφορούσε το μασάζ, ασχολήθηκε πολύ με τα πόδια μου είχε "περάσματα" και από τη πλάτη βάζοντας τον αγκώνα της να εφάπτεται μ' αυτή. Αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα είναι όταν έβαλε λάδι και άλειψε αρχίδια βάζοντας το χέρι από κάτω, ενώ ήμουν μπρούμυτα. Με έκανε "ντούρο"! Το μασαζάκι είχε διάρκεια κανα εικοσάλεπτο. Στο δεύτερο μέρος, αφού είχα γυρίσει σήκωσε ελαφρά το κρεββάτι, βγάζει το πάνω μέρος του ρούχου και μου έδωσε τις βυζάρες της να τις φιλήσω και να τις ρουφήξω. Ως βυζολάγνος, τις τίμησα με το παραπάνω. Αν και ελαφρώς πεσμένα, μου άρεσαν ως μέγεθος και αίσθηση όσον αφορά το άγγιγμα. Άφησε ελεύθερα πιασίματα και τη χάιδευα κάτω στο μουνί της. Το τέλος, ήρθε κλασσικά με "φραπέ"! Στη προτροπή μου, να μου πάρει πίπα αφού είχα καυλώσει, μου είπε "δεν επιτρέπεται"...Αλλά, όταν τη ρώτησα για 69, μου είπε ότι "μου αρέσει να με γλείφουν, όμως επειδή έχω τεχνικό θέμα αν δε σε πειράζει, οκ από μένα" (θα της ερχόταν περίοδο-είχε φορέσει ταμπόν γι' αυτό το λόγο, το άφησα εκεί, δε μου αρέσει να γλείφω με περίοδο). Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο, περίπου 30 λεπτά. Βγαίνοντας από το δωμάτιο, με χαιρέτησαν η Ρίτα και μία κοπέλα που δε συγκράτησα το όνομά της. Η Νεφέλη (το δυνατό χαρτί του μαγαζιού, κατά τη γνώμη μου), είχε ρεπό. Αυτά από μένα και Καλή Χρονιά με υγεία σε όλους!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καλή χρόνια σε όλους, σας εύχομαι την νέα χρονιά υγεία και μαααζακια με πολύ καυλα!
 

Nickpas22

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Οχι δεν παιζει εκτόνωση σε κανει με τα ποδια αν τεκιωσεις χερι δεν πιανει οκ

Οχι δεν παιζει εκτόνωση σε κανει με τα ποδια αν τεκιωσεις χερι δεν πιανει εκει
Ευχαριστώ πολύ για τ ενημέρωση.. Καλή χρονιά σε όλους
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Καλησπέρα.Περασμα με Ελίνα από Βάνα.Την προτίμησα γιατί μέσα είναι εκφυλη και το γουστάρω.Προτιμω μια εκφυλη και ας μην είναι τούμπανο εμφανισιακά παρά το αντίθετο.Με ζήτησε 70 ευρώ για μια πίπα.70 και 30 το μασάζ 100.Ενω έξω υπάρχουν τούμπανα και καλές υπηρεσίες που δίνεις 120 ευρώ για 1 ώρα και γαμας.Για μένα έφαγε άκυρο μεγάλο πλέον.
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
Καλησπέρα στους συναδέλφους . Πέρασμα προ ημερών από Εβίτα . Πεσμένο πολύ το ρόστερ . Έλενα μιλφοκουγκαρ και Σύλβια 30-35 αλλά τίποτα ιδιαίτερο . Καλύτερα να περιμένουμε ανανέωση των κορασίδων γιατί αυτη την στιγμή δεν αξίζει . Όχι από εμένα αυτη την περίοδο . Καλή χρόνια να έχουμε , να είμαστε όλοι καλά και να έχουμε πενηντάρικα να μοιράζουμε !!!
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα στους συναδέλφους . Πέρασμα προ ημερών από Εβίτα . Πεσμένο πολύ το ρόστερ . Έλενα μιλφοκουγκαρ και Σύλβια 30-35 αλλά τίποτα ιδιαίτερο . Καλύτερα να περιμένουμε ανανέωση των κορασίδων γιατί αυτη την στιγμή δεν αξίζει . Όχι από εμένα αυτη την περίοδο . Καλή χρόνια να έχουμε , να είμαστε όλοι καλά και να έχουμε πενηντάρικα να μοιράζουμε !!!
Καλησπέρα. Χρόνια πολλά. Η Εβίτα είναι πριβέ ;αν όχι μπορούμε να έχουμε έξτρα πληροφορίες ;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Χρόνια πολλά. Η Εβίτα είναι πριβέ ;αν όχι μπορούμε να έχουμε έξτρα πληροφορίες ;
Είναι πριβέ φιλαράκι μου . Πίστεψε με όμως αυτή την περίοδο δεν χάνεις τίποτα .
Καλή χρόνια !!!
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Καλη χρονια σε ποιο μάσατζιδικο να κανω ποδαρικό ;;;
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Το ξανθό αστέρι στο Relief δύσκολο, τρώει λεφτά πονηρά και μέχρι ένα σημείο.
Καλή επιλογή πάντως τώρα τελευταία είναι και το Relax Spa Εγνατίας 112, έφερε νέα κομμάτια..μια Νίνα και Έλσα, πιτσιρίκες αλλά ζητάνε πάρα πολλά και δυστηχως θέλουν και αυτές το φραπέ στη μάπα.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Καλησπέρα στους συναδέλφους . Πέρασμα προ ημερών από Εβίτα . Πεσμένο πολύ το ρόστερ . Έλενα μιλφοκουγκαρ και Σύλβια 30-35 αλλά τίποτα ιδιαίτερο . Καλύτερα να περιμένουμε ανανέωση των κορασίδων γιατί αυτη την στιγμή δεν αξίζει . Όχι από εμένα αυτη την περίοδο . Καλή χρόνια να έχουμε , να είμαστε όλοι καλά και να έχουμε πενηντάρικα να μοιράζουμε !!!
Καλημερα και καλή χρόνια για δωσε λίγες παραπάνω info γι αυτή την Έλενα milf cougar. Καινουρια, η παλιά στο άθλημα? Βυζαρου? Σώμα? Πρωσοπο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
Καλημερα και καλή χρόνια για δωσε λίγες παραπάνω info γι αυτή την Έλενα milf cougar. Καινουρια, η παλιά στο άθλημα? Βυζαρου? Σώμα? Πρωσοπο?
Καλημέρα και καλή χρονια. Πρώτη φορά την έβλεπα . Δεν την ήξερα . Τίποτα ιδιαίτερο . Βυζι κανονικό , πρόσωπο μέτριο και σώμα ανάλογο της ηλικίας της με κοιλιτσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom