Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (18 μέλη και 63 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Το ξανθό αστέρι στο Relief δύσκολο, τρώει λεφτά πονηρά και μέχρι ένα σημείο.
Καλή επιλογή πάντως τώρα τελευταία είναι και το Relax Spa Εγνατίας 112, έφερε νέα κομμάτια..μια Νίνα και Έλσα, πιτσιρίκες αλλά ζητάνε πάρα πολλά και δυστηχως θέλουν και αυτές το φραπέ στη μάπα.
Αφού θέλουν τον φραπέ στη μάπα, δεν είναι τόσο καλή επιλογή...
 

marcelo77

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Το ξανθό αστέρι στο Relief δύσκολο, τρώει λεφτά πονηρά και μέχρι ένα σημείο.
Καλή επιλογή πάντως τώρα τελευταία είναι και το Relax Spa Εγνατίας 112, έφερε νέα κομμάτια..μια Νίνα και Έλσα, πιτσιρίκες αλλά ζητάνε πάρα πολλά και δυστηχως θέλουν και αυτές το φραπέ στη μάπα.
Για πες παραπάνω για το τρώει λεφτά πονηρά μύστη μου! Πες και το άλλο την εμπειρία σου! Τιμές κ πως πέρασες! Καλή χρονιά, ευχαριστούμε!
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Το ξανθό αστέρι στο Relief δύσκολο, τρώει λεφτά πονηρά και μέχρι ένα σημείο.
Καλή επιλογή πάντως τώρα τελευταία είναι και το Relax Spa Εγνατίας 112, έφερε νέα κομμάτια..μια Νίνα και Έλσα, πιτσιρίκες αλλά ζητάνε πάρα πολλά και δυστηχως θέλουν και αυτές το φραπέ στη μάπα.
Ποσο περνούν εκει ;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Καλή χρονιά σε όλα τα μέλη λοιπόν παιδιά χρειάζομαι ένα μασάζ υπάρχει καμία κοπέλα που να βλέπεται και να κάνει μασάζ με φραπέ στο 30αρι αν ξέρετε κάτι γράψτε ένα σχόλιο ή σκληρός στειλτε ένα pm καλή χρονιά και πάλι
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Επίσης να γράψω και για μια δυο εμπειρίες που είχα τώρα τελευταία

1 Nuru 100 για μια ώρα η κοπέλα το κάνει πολύ μηχανικά και δεν πιάνει καθόλου την τσαπου γενικά με λίγα λόγια στα 50-60 θα άξιζε ή στα 100 αν είχε πίπα

2 κρυσταλ πήγα 2 φορές ψιλοκαλη φάση αλλά δεν τρελάθηκα, το πρώτο μέρος μασάζ είναι κυριολεκτικά της πλάκας απλά έχεις μια κοπέλα να αγγίξει την πλάτη σου, μετά σου τραβάει 2-5 λεπτά μια μαλακια και από εδώ πάνε και οι άλλοι, σίγουρα λιγότερο worth από το να πας σε μπουρδέλο πάντως έχει ωραία κορίτσια και καλό χώρο (θα ήθελα πάντως να έπαιζε πίπα)

3 Θεανώ καλό μασάζ(πραγματικο μασάζ όχι απλά χαιδεμα) αλλά μόνο αυτό δεν παίζει τίποτα άλλο, η κοπέλα κάποιες φορές είναι και κάπως ειρωνική, στα - ότι ζήτησε έξτρα 5 ευρώ για χρήση του μπάνιου (κανονικά θα έπρεπε να το απαιτούν όχι να έχουν πρόβλημα με αυτό) στα + το ότι κάνει όντως καλό μασάζ.
Εάν έκανε έναν βασικό φραπέ με αυτά τα λεφτά θα ήταν σούπερ.
Λοιπόν αυτά προς το παρόν εάν έχω νέα θα σας ενημερώσω
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.067
Πόντοι
34.538
Επίσης να γράψω και για μια δυο εμπειρίες που είχα τώρα τελευταία

1 Nuru 100 για μια ώρα η κοπέλα το κάνει πολύ μηχανικά και δεν πιάνει καθόλου την τσαπου γενικά με λίγα λόγια στα 50-60 θα άξιζε ή στα 100 αν είχε πίπα

2 κρυσταλ πήγα 2 φορές ψιλοκαλη φάση αλλά δεν τρελάθηκα, το πρώτο μέρος μασάζ είναι κυριολεκτικά της πλάκας απλά έχεις μια κοπέλα να αγγίξει την πλάτη σου, μετά σου τραβάει 2-5 λεπτά μια μαλακια και από εδώ πάνε και οι άλλοι, σίγουρα λιγότερο worth από το να πας σε μπουρδέλο πάντως έχει ωραία κορίτσια και καλό χώρο (θα ήθελα πάντως να έπαιζε πίπα)

3 Θεανώ καλό μασάζ(πραγματικο μασάζ όχι απλά χαιδεμα) αλλά μόνο αυτό δεν παίζει τίποτα άλλο, η κοπέλα κάποιες φορές είναι και κάπως ειρωνική, στα - ότι ζήτησε έξτρα 5 ευρώ για χρήση του μπάνιου (κανονικά θα έπρεπε να το απαιτούν όχι να έχουν πρόβλημα με αυτό) στα + το ότι κάνει όντως καλό μασάζ.
Εάν έκανε έναν βασικό φραπέ με αυτά τα λεφτά θα ήταν σούπερ.
Λοιπόν αυτά προς το παρόν εάν έχω νέα θα σας ενημερώσω
Κοιτα,θα μπορουσε να σε χρεωσει και 5 ευρω για τη χρηση του ασανσερ,
οποτε ολα καλα..
Ρε που πατε και δινετε τα λεφτα σας?
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Επίσης να γράψω και για μια δυο εμπειρίες που είχα τώρα τελευταία

1 Nuru 100 για μια ώρα η κοπέλα το κάνει πολύ μηχανικά και δεν πιάνει καθόλου την τσαπου γενικά με λίγα λόγια στα 50-60 θα άξιζε ή στα 100 αν είχε πίπα

2 κρυσταλ πήγα 2 φορές ψιλοκαλη φάση αλλά δεν τρελάθηκα, το πρώτο μέρος μασάζ είναι κυριολεκτικά της πλάκας απλά έχεις μια κοπέλα να αγγίξει την πλάτη σου, μετά σου τραβάει 2-5 λεπτά μια μαλακια και από εδώ πάνε και οι άλλοι, σίγουρα λιγότερο worth από το να πας σε μπουρδέλο πάντως έχει ωραία κορίτσια και καλό χώρο (θα ήθελα πάντως να έπαιζε πίπα)

3 Θεανώ καλό μασάζ(πραγματικο μασάζ όχι απλά χαιδεμα) αλλά μόνο αυτό δεν παίζει τίποτα άλλο, η κοπέλα κάποιες φορές είναι και κάπως ειρωνική, στα - ότι ζήτησε έξτρα 5 ευρώ για χρήση του μπάνιου (κανονικά θα έπρεπε να το απαιτούν όχι να έχουν πρόβλημα με αυτό) στα + το ότι κάνει όντως καλό μασάζ.
Εάν έκανε έναν βασικό φραπέ με αυτά τα λεφτά θα ήταν σούπερ.
Λοιπόν αυτά προς το παρόν εάν έχω νέα θα σας ενημερώσω
Ρε φιλε εμενα η Θεανώ οταν την ειπα οτι δεν μπορω να ερθω στο ραντεβου μου ειπε σε χρεώνω στη επομενη επίσκεψη άκουσον άκουσον ρε παμε καλα !!! Καλη χρονια και μαυρο στις κιφινες
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ρε φιλε εμενα η Θεανώ οταν την ειπα οτι δεν μπορω να ερθω στο ραντεβου μου ειπε σε χρεώνω στη επομενη επίσκεψη άκουσον άκουσον ρε παμε καλα !!! Καλη χρονια και μαυρο στις κιφινες
Πόσο χαζή παίζει να είναι π το θεωρεί σίγουρο ότι θα πας με τις μαλακίες π λέει άκου θα στο χρεώσω την επομένη :jerking:
Ουστ μωρή καρακαλτακα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ρε φιλε εμενα η Θεανώ οταν την ειπα οτι δεν μπορω να ερθω στο ραντεβου μου ειπε σε χρεώνω στη επομενη επίσκεψη άκουσον άκουσον ρε παμε καλα !!! Καλη χρονια και μαυρο στις κιφινες
Σιγά να μην βεβαιώσει και το χρέος στην εφορία. Άντε κάνε κανένα κέικ βρε κορίτσι μου.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Για τη Θεανώ ξαναγράφω.
Πρόκειται για μια αρτζουμπαλη ειρωνική λεσβία, η οποία γυρίζει με μια παλιοβερμουδα βρώμικη στην Β. Όλγας και έχει ψωρίαση στα πόδια της!!
Ειρωνεύεται απίστευτα ενώ είναι παλιολεσβια του κερατά, οποίος ζητήσει εκτόνωση κάνει λες και της σκότωσαν τη μάνα.
Έχει και άλλο χώρο στην Αθήνα, Αμπελοκήπους, όπου και εκεί ειρωνεύεται απίστευτα τον κόσμο!
Έχει γεμίσει με φυλλάδια διαφήμισης του μασάζ της αποκλειστικά σε γυναίκες, ενώ δεν πατάει καμία!
Βρωμοξυλο του κερατά θέλει για να στρώσει, λεσβία με ψωρίαση και βρώμικη από χυμό πορτοκάλι βερμούδα!
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Φουλ πρόγραμμα είχε. Η τυπισσα στο 1,75 μεγάλο βυζι,κωλος μεγάλος αλλά όχι όπως φαίνεται στις εικόνες που έχει ανεβάσει. Κάποια κιλά έξτρα σίγουρα τα είχε
Σ ευχαριστώ αγαπητέ!πηρα σήμερα τηλέφωνο....100€ το εκανε...
 
Τελευταία τροποποίηση:

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Ρε φιλε εμενα η Θεανώ οταν την ειπα οτι δεν μπορω να ερθω στο ραντεβου μου ειπε σε χρεώνω στη επομενη επίσκεψη άκουσον άκουσον ρε παμε καλα !!! Καλη χρονια και μαυρο στις κιφινες
Η Θεανώ γενικά έχει πετάξει και άλλα μαργαριτάρια σε πολλούς...έχω αρχίσει να πιστεύω ότι κάνει black χιούμορ....η ΟΧΙ ?
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Τι μπλακ ρε σοβαρα τα λεει το μπαζο
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Πέρασα από Crystal στη Μοναστηρίου. Στη πόρτα με καλωσόρισε η Αντριάννα, όπου ήταν η μόνη κοπέλα που ήταν ελεύθερη και διαθέσιμη. Στο γραφείο ήταν η Ντιάνα που κανόνιζε τα τηλεφωνικά ραντεβού. Στο δωμάτιο, το πρώτο μέρος που αφορούσε το μασάζ, ασχολήθηκε πολύ με τα πόδια μου είχε "περάσματα" και από τη πλάτη βάζοντας τον αγκώνα της να εφάπτεται μ' αυτή. Αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα είναι όταν έβαλε λάδι και άλειψε αρχίδια βάζοντας το χέρι από κάτω, ενώ ήμουν μπρούμυτα. Με έκανε "ντούρο"! Το μασαζάκι είχε διάρκεια κανα εικοσάλεπτο. Στο δεύτερο μέρος, αφού είχα γυρίσει σήκωσε ελαφρά το κρεββάτι, βγάζει το πάνω μέρος του ρούχου και μου έδωσε τις βυζάρες της να τις φιλήσω και να τις ρουφήξω. Ως βυζολάγνος, τις τίμησα με το παραπάνω. Αν και ελαφρώς πεσμένα, μου άρεσαν ως μέγεθος και αίσθηση όσον αφορά το άγγιγμα. Άφησε ελεύθερα πιασίματα και τη χάιδευα κάτω στο μουνί της. Το τέλος, ήρθε κλασσικά με "φραπέ"! Στη προτροπή μου, να μου πάρει πίπα αφού είχα καυλώσει, μου είπε "δεν επιτρέπεται"...Αλλά, όταν τη ρώτησα για 69, μου είπε ότι "μου αρέσει να με γλείφουν, όμως επειδή έχω τεχνικό θέμα αν δε σε πειράζει, οκ από μένα" (θα της ερχόταν περίοδο-είχε φορέσει ταμπόν γι' αυτό το λόγο, το άφησα εκεί, δε μου αρέσει να γλείφω με περίοδο). Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο, περίπου 30 λεπτά. Βγαίνοντας από το δωμάτιο, με χαιρέτησαν η Ρίτα και μία κοπέλα που δε συγκράτησα το όνομά της. Η Νεφέλη (το δυνατό χαρτί του μαγαζιού, κατά τη γνώμη μου), είχε ρεπό. Αυτά από μένα και Καλή Χρονιά με υγεία σε όλους!

Πρέπει να γίνει έρευνα με το πόσες μέρες το μήνα έχουν περίοδο τα μασαζοκόριτσα
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Καλή χρόνια σε όλους και όλες και σένα Αφροδίτη από μαριανα που να είσαι τώρα άραγε
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Η Αφροδίτη δουλεύει στην Βάσια πλέον αλλά πολύ ξεπετα η φάση όχι από την κοπέλα αλλά από το μαγαζί
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλή χρόνια σε όλους και όλες και σένα Αφροδίτη από μαριανα που να είσαι τώρα άραγε
Τι κόλλημα έχεις φάει με την Αφροδίτη κ την ψάχνεις μήνες τώρα την έχεις πάρει κ σ άρεσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom