Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Φίλε νομίζω ότι τα σχόλια αυτά στα βγάζει για άλλο αριθμό άσχετα με τον αριθμό της σιλιας

NAI έχεις απόλυτο δίκιο. ΜΑΛΑΚΙΑ μου και ζητώ συγγνώμη για την αναστατωση που προκάλεσα.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Επιπλέον η κυρία Θεανώ, με την αγγελία της ρεφλεξολογίας, είναι βρωμιάρα του κερατά.
Γυρίζει με μιααστο Φάληρο (Ράδιο Σίτυ) και μάλιστα έχει και ψωρίαση στα πόδια της.
Έχει γεμίσει όλη την Τούμπα με κολλημένα χαρτιά για αγιουβερδα και μαλακίες και είναι μια αγενεστατη κουράδα, η οποία ειρωνεύεται όποιον ζητάει γυμνό ή εκτόνωση...μην πατήσει κανείς..αντιθέτως οποίος πάει ας της ρίξει και μια σφαλιάρα την παλιοκουραδα που το παίζει και ρεφλεξολόγος...
Χοντρέλα αγενεστατη!!!
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλησπερα στο νημα .....καταθετω την προ ημερων επισκεψη μου πριν τιs γιορτεs περασμα απο λουξουρι με την Αντζελινα ...........ειχα πολυ καιρο να συνεβρεθω με αυτο το κοριτσι , λογω οτι γνωριζομαστε πολυ καιρο απο τοτε που δουλευε στο κρυσταλ δεν υπηρχε παγοs ξιαφνιαστικε λιγο μου φανηκε .Ομωs ηταν μια πολυ ωραια συνευρεση πολυ χαλαρη ευγενικη οσο ποτε εδειξε τουλαχιστον σε μενα τον καλυτερο τηs εαυτο xωριs βιασυνεs με αρκετο μπλα μπλα... με πολυ ωραιο απαλο μασαζ πρωτου μερουs και με ιδιαιτερη μαλαξη στην ευαισθητη περιοχη πισω απο κατω στουs ορχειs ......σε περιπου 25-30 λεπτα μου ζητησε να γυρισω απο μπροστα τα εβγαλε ολα μα ολα σαs λεω ηταν πολυ ανεκτικη στην ευαισθητη περιοχη χωριs μα και μου.....δεν βιαστικε καθ' ολου .kαποια στιγμη φιλιθηκαμε στο στομα με πολυ παθοs ενιωσα πολυ ανετα σαν να ηταν το γκομενακι μου δεν σταματουσε να φυλαει .....και με τα χερια τηs με πολυ απαλεs κινησειs με εφτιαξε τερμα τον λατρεψε το πουτσο με μικρα καβλοτικα βογκιτα ....εσκιψε στα γονατα με εβαλε να καθεισω και με εφτασε στο τελειωμα με ενα πολυ δυνατο ξεμπουκομα ........Μπραβο κοριτσι μου ησουν τελεια χαλαλι σου .
 
Τελευταία τροποποίηση:

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Τελευταία τροποποίηση:

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
181
Like
180
Πόντοι
1
Καλημέρα.... πέρασμα χθες κατά τις 5 από κρυσταλ...παρούσες Αριάνα Νάταλι ίριδα και άλλες δύο όπου με διαφεύγουν τα όνομα τους.... Περάσα με την Αριάνα...πολύ πρόσχαρη στο πρώτο μέρος έτσι όπως ήθελα....μετά στο δεύτερο λίγο κρύα στην αρχή...αλλά μετά τα έβγαλε όλα...δηλαδή μόνο ένα χρυσό χυτό φόρεμα σαν σεντόνι ήταν....και εκεί που κόντεψε να με καβαλήσει....μέ λεει έχουμε αλλά 5 λεπτά...30€+20€ ήταν....
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Κακός μας δουλεύεις συνάδελφε, προφανώς και έκανα πλάκα! Παραταύτα άλλος συνάδελφος έσπευσε ιδιωτικός χωρίς κανένα σοβαρό αποτέλεσμα διότι η κορασίδα το χει private & καλά κάνει φυσικά! Μετά όμως από τέτοιον ντόρο για το μασαζοφραπε της λυπάμαι που δεν την είχα την ευκαιρία να δαμάσει τον πούλο μου ανελλιπώς! Καλή χρόνια Κύριοι & Κύριες, και του χρόνου με αναβάθμιση των υπηρεσιών των μασαζοφραπομαγάζων τουλάχιστον με επιλογή πεοθυλασμού όπως το ShadySpa(ψάξτε από τα μαγαζιά μπας εξελιχτείτε) και επιτέλους γίνουμε Ευρώπη!!!!!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καλημέρα.... πέρασμα χθες κατά τις 5 από κρυσταλ...παρούσες Αριάνα Νάταλι ίριδα και άλλες δύο όπου με διαφεύγουν τα όνομα τους.... Περάσα με την Αριάνα...πολύ πρόσχαρη στο πρώτο μέρος έτσι όπως ήθελα....μετά στο δεύτερο λίγο κρύα στην αρχή...αλλά μετά τα έβγαλε όλα...δηλαδή μόνο ένα χρυσό χυτό φόρεμα σαν σεντόνι ήταν....και εκεί που κόντεψε να με καβαλήσει....μέ λεει έχουμε αλλά 5 λεπτά...30€+20€ ήταν....
Εξελίσσεται αυτό το κορασιο…. Μμμ για να δούμε, θα την κάνει καλλλλλλα τη δουλειά της! Επιφυλάσσομαι!
 

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
40
Like
74
Πόντοι
0
Για την προηγούμενη αγγελία με την κυρία Θεανώ, η οποία προσφέρει ρεφλεξολογία...πρόκειται για κοπριά πεταμένη, η οποία σε αφήνει γυμνό στο μασάζ και στον τέλος αφήνει να τον παίξεις μόνος σου και μόλις τελειώσεις φεύγει τρέχοντας από το δωμάτιο λες και τη χτύπησε ατομική βόμβα.
Πεταμένα λεφτά, ξενερωτη και λιγάκι χοντρη, μάλιστα αγενής με τον πελάτη διότι κοροϊδεύει οποίος ζητάει εκτονώσεις κτλ..μακρυά...
Σε ευχαριστώ οπότε δεν την ενοχλώ.....
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Παιδιά δεν παει καλα ρίξτε την μαυρο ακούτε τι μου έκανε τελευτ φορα της εστειλα μηνυμα για ραντεβου κ μου απαντησε οκ

Μετα απο λιγο της ξανά στελνω και της λεω αν ακυρωθεί θ σε ενημερωσω και μου στελνει το θεϊκό μηνυμα

Άκουσον άκουσον

Μεχρι 6 ωρες μπορεις να ενημερώσεις αλλιως δεν γινεται πληρώνεις 50%της συνεδρίας την επομενη φορα στην επομενη συναντηση ρε πας καλα ποια νομίζεις οτι εισαι ρε κατσίκα παρε κ απο
Μενα ενα μαυρο να ησυχάσεις
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μέρες που είναι, πάμε για μια ανασκόπηση της χρονιάς.

Aqua: κρίμα μια τέτοια μαγαζαρα με χώρους και ιστορία να έχει μείνει με την Ξένια και κάθε άλλη που βαριέται που ζει. Μια Δανάη είχε, που σταμάτησε και αυτή. Ρίτα μουναρα, ναι, αλλά τι να το κάνεις. Περιμένω βελτίωση στις κοπέλες και τις υπηρεσίες, αλλιώς οδεύει προς κλείσιμο. Ελπίζω στο πρώτο.

Vana:
Πολλές κοπέλες, χάνεσαι εκεί μέσα, ειλικρινά δεν ξέρω αν τα ξαναπατήσω εκεί. Ίσως με λιγότερες και ποιοτικότερες κοπέλες, όλα να ήταν καλύτερα. Έλσα, μήπως να το ξανασκεφτείς να αρχίσεις πάλι το μασαζ; Απλά κούκλα.

Krystal:
Το στηρίξαμε το μαγαζί. Έχει τις πιο ομορφες κοπέλες, Κριστυ και Νεφέλη κορυφη, το ξεσκαρταρισμα με Βανέσα και Σιλια ήταν επιβαλλόμενο, δεν κάνανε τα κορίτσια για το στυλ του μαγαζιού. Τώρα μαλακιτσες με τα social του κάθε κοριτσιού δεν νομιζω να βοηθάνε. Άποψη μου είναι πως με μια δυο ποιοτικές προσθήκες και μια δυο αποχωρήσεις, το μαγαζί θα συνεχίσει

Luxury:
Έχασε Στεφανία και Φένια. Μεγάλες απώλειες. Μια Λίζα έμεινε, όταν επιστρέψει και αυτή. Μετά, μετριότητα, αν και είναι καλό μαγαζί και καθαρό. Θα δούμε.

Massagio:
Ενώ έχει τις προϋποθέσεις να γίνει το νούμερο ένα μαγαζί, βγάζει μόνο του τα μάτια του.

Εμεις πηγαίνουμε και πληρώνουμε, δεν μας αναγκάζει κανείς. Και εφόσον πηγαίνουμε, η κατάσταση θα είναι η ίδια. Οκ να πηγαίνουμε, αλλά μετά να μην παραπονιομαστε.

Εγώ ελπίζω σε καλύτερες μέρες.αυτα για τα ελεύθερα μαγαζιά.

Όσον αφορά στην Μαριάννα, παραμένει κορυφή στον χώρο αλλά θέλει μια μικρή ενίσχυση.
Εβίτα δεν έχω άποψη, έχω να πάω καιρό.

Επίσης, να πω πως τα μαγαζιά είναι φουλ από πελάτες, όλοι διαβάζουν το site, αλλά ενημερώσεις μηδέν. Απλά τραγικό.

Καλή χρονιά σε όλους, guys
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
188
Πόντοι
0
Φιλε μην πας η Ταμίλα ειναι μια μεγαλη Θεια άσχημη ηταν παλια πισω απο σταθμό ειχα παει ασε που βρωμαγε σκόρδο γενικα δεν ελεγε

Εγω στα ειπα απο εκει κ περα εσυ ξερεις
Τελικά πήγα στην Tamila. Το μασάζ ήταν πολύ καλό και μάλλον ήταν το μόνο καλό.
Το μασάζ γίνεται στο πάτωμα και παρόλο που είχε κλιματιστικό το δάγκωσα κανονικότατα, άσε και που δεν βολευόμουν (είμαι και μιας ηλικίας).
Η Tamila είναι κάποια ηλικίας αλλά και εγώ δεν είμαι νέος οπότε αυτό δεν με πείραξε καθόλου. Γενικά θα έλεγα ότι για την ηλικία της κρατιέται καλά.
Αυτό που με χάλασε ήταν ο τρόπος της και μια ξινίλα στην συμπεριφορά της. Επίσης κατά τη διάρκεια του μασάζ έκλεινε ραντεβού για την επόμενη ημέρα και μάλιστα με ανοιχτή ακρόαση.
Το δεύτερο μέρος ήταν καθαρά διαδικαστικό (αν έβαζε σφραγίδες νομίζω ότι θα υπήρχε περισσότερο συναίσθημα). Βέβαια ούτε λόγος να βγάλει κάτι ή να την ακουμπήσεις κάπου.
Ίσως θα ήταν πιο τίμιο να πει ότι το πρόγραμμα δεν περιλαμβάνει εκτόνωση και όχι τα ζητά 15 Ευρώ για κάτι που θα σου το βγάλει ξινό.
Γενικά θα την πρότεινα σαν λύση.
 

peterpan00

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
30
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιος να έχει πρόσφατη επίσκεψη στο aqua? Roster και εντυπώσεις?
Καλησπέρα , εγώ πήγα την προηγούμενη εβδομάδα, με υποδέχτηκε η Λίζα, ωραία κοπέλα και ωραίο σωμα. Μου έκανε καλό μασάζ μπρούμητα με χαδάκια απο πίσω και στην ευαίσθητη περιοχή. Μετά από 20 με 25 λεπτά γύρισα μπροστά και μου έκανε μια ωραία εκτόνωση, μπορούσα να την χαιδευω αλλά πάνω από τα ρούχα, μέχρι εκεί.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Κακός μας δουλεύεις συνάδελφε, προφανώς και έκανα πλάκα! Παραταύτα άλλος συνάδελφος έσπευσε ιδιωτικός χωρίς κανένα σοβαρό αποτέλεσμα διότι η κορασίδα το χει private & καλά κάνει φυσικά! Μετά όμως από τέτοιον ντόρο για το μασαζοφραπε της λυπάμαι που δεν την είχα την ευκαιρία να δαμάσει τον πούλο μου ανελλιπώς! Καλή χρόνια Κύριοι & Κύριες, και του χρόνου με αναβάθμιση των υπηρεσιών των μασαζοφραπομαγάζων τουλάχιστον με επιλογή πεοθυλασμού όπως το ShadySpa(ψάξτε από τα μαγαζιά μπας εξελιχτείτε) και επιτέλους γίνουμε Ευρώπη!!!!

Κακός μας δουλεύεις συνάδελφε, προφανώς και έκανα πλάκα! Παραταύτα άλλος συνάδελφος έσπευσε ιδιωτικός χωρίς κανένα σοβαρό αποτέλεσμα διότι η κορασίδα το χει private & καλά κάνει φυσικά! Μετά όμως από τέτοιον ντόρο για το μασαζοφραπε της λυπάμαι που δεν την είχα την ευκαιρία να δαμάσει τον πούλο μου ανελλιπώς! Καλή χρόνια Κύριοι & Κύριες, και του χρόνου με αναβάθμιση των υπηρεσιών των μασαζοφραπομαγάζων τουλάχιστον με επιλογή πεοθυλασμού όπως το ShadySpa(ψάξτε από τα μαγαζιά μπας εξελιχτείτε) και επιτέλους γίνουμε Ευρώπη!!!!!
Σε ποια κορασιδα αναφερΘηκεs φιλε μου ,.....λεs Παραταύτα άλλος συνάδελφος έσπευσε ιδιωτικός χωρίς κανένα σοβαρό αποτέλεσμα διότι η κορασίδα το χει private & καλά κάνει φυσικά! ].......... Mαs μπερδεψεs αν μπορειs εξηγησε να καταλαβουμε ποια κορασιδα εχει ιδιοτευσει???
 

Nickpas22

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Παιδια μια ερώτηση για τ nuru.. Τελικά παίζει εκει εκτόνωση? Γτ πριν πολυ καιρό που ειχα πάει τελείωσα μόνος μ και δεν μ άρεσε σαν εμπειρία. Αν παίζει κατι διαφορετικό να ξαναδοκιμάσω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom