Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Τις προάλλες που είχα πάει στο κρυστάλ με την Ίριδα,επειδή με ανέφερε και τα δίπλα ότι κάνουν γενικά με ανέφερε οτι η κρύστι είναι σε άδεια. Τώρα δεν ξέρω κατά ποσό είναι αλήθεια ή όχι. Την άλλη την Ελένη σας το έχει σηκώσει το τηλεφωνο; Προσπαθώ και δεν
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Έχει δοκιμάσει κανείς το nuru massage που είναι στην Αγίου Δημητρίου;Αξίζει τα 100€ που ζητάει για την ώρα ;
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
188
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς το nuru massage που είναι στην Αγίου Δημητρίου;Αξίζει τα 100€ που ζητάει για την ώρα ;
Δοκίμασα εγώ. Αξίζει τα λεφτά. Απλά η κοπέλα κρύβει το πρόσωπό της και δεν αφήνει περιθώρια για επαφή. Επίσης θα την έλεγα υπερκινητική. Κατά τα άλλα πολύ τίμιο μασάζ. Προσωπικά δεν θα το ξαναδοκίμαζα αλλά σαν εμπειρία άξιζε.
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Δοκίμασα εγώ. Αξίζει τα λεφτά. Απλά η κοπέλα κρύβει το πρόσωπό της και δεν αφήνει περιθώρια για επαφή. Επίσης θα την έλεγα υπερκινητική. Κατά τα άλλα πολύ τίμιο μασάζ. Προσωπικά δεν θα το ξαναδοκίμαζα αλλά σαν εμπειρία άξιζε.
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Δοκίμασα εγώ. Αξίζει τα λεφτά. Απλά η κοπέλα κρύβει το πρόσωπό της και δεν αφήνει περιθώρια για επαφή. Επίσης θα την έλεγα υπερκινητική. Κατά τα άλλα πολύ τίμιο μασάζ. Προσωπικά δεν θα το ξαναδοκίμαζα αλλά σαν εμπειρία άξιζε.
Όταν λες κρύβει το πρόσωπό της....?
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Απο τις επισκέψεις σε Κρυσταλ

1. Νεφέλη : το παίζει γενικη αρχηγός ως παλιά και αν δεν σε γουστάρει, επηρεάζει αρνητικά και τις άλλες λαδοκορες. Γενικά έχει πέσει το επίπεδο υπηρεσιών της, αυτοματοποιημένα όλα και να τελειώνουμε να περάσει ο επόμενος

2. Κριστι: δεν ξέρω αν σταμάτησε, πάντως σε επίπεδο μασάζ είναι αξιοπρεπής και στο δεύτερο μέρος ενώ ήταν καλή και είχες την εντύπωση ότι ήταν η φιλενάδα της διπλανής πόρτας, αρχίζει τελευταία τα ψεύτικα αχ και βαχ που εμένα με ξενερώνουν. Έχει εμπορευματοποιηθεί κι αυτή μάλλον.

3. Ίριδα: πολυ καλό σωματάκι αλλα με χαλάει το πρόσωπο ρε παιδιά. Στα του μασάζ πολύ λάδι, μετά στο δεύτερο μέρος προσπαθεί αλλά ακολουθει Το γενικότερο κλίμα του μαγαζιού, να τελειώνουμε να έρθει ο επόμενος.

4. Λύδια: είχα περάσει αρκετά καλά μαζί της στο παρελθόν. Λίγο γεματούλα με όμορφο προσωπάκι. Ικανοποιητικό πρώτο μέρος, προσπαθεί να σε ευχαριστήσει στο δεύτερο στο δικό σου ρυθμό και χωρίς βιασύνες. Δεν την βλέπω τελευταία στο ρόστερ αλλά ίσως να μην την έχω πετύχει εγώ.
1.Για Νεφελη: συμφωνώ απόλυτα
2.Κριστι: και στο πρωτο μερος κ στο δευτερο ειναι αψογη! ..αν όντως σταμάτησε θα είναι μεγάλο πλήγμα
3.Ιδιδα: ναι πολυ λαδι, πολυ χαχαχα-χουχουχου...
4.Λυδια : δεν δοκιμασα
5.Αριανα: Ψιλοαδιάφορη - χωρις παθος,μετριο μασαζ
6.Τοκιο :πολυ μουντζουρα!!δεν ειναι ο τυπος μου..
7.Ολιβια : Οταν θελει-ΜΠΟΡΕΙ!
8.Ναταλια :μετριο μασαζ αλλα και ψευτικο αχ-βαχ
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Κάπου το χάσανε… η κάθε μια έκανε ότι της καυλωνε χρέωνε όσο τη καυλωνε…άλλη έλεγε μόνο χέρι.. έλκη τραβούσε τσιμπουκια… άλλη βρωμουσε κ ήθελε ν τη γλύψεις… είχε ξεφυγει το πράμα.. και τελικά βγήκαν όλες κ δουλεύουν έξω μόνες…
Εγω απο οτι καταλαβα απ τα σόσιαλ, η Κριστυ βρηκε αγαπουλη χορηγό και σταμάτησε. Ελπίζουμε μέ την πρώτη στραβή να επανέλθει
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Εγω απο οτι καταλαβα απ τα σόσιαλ, η Κριστυ βρηκε αγαπουλη χορηγό και σταμάτησε. Ελπίζουμε μέ την πρώτη στραβή να επανέλθει
τον χορηγο τον εχει εδω και πολυ καιρο, πιστευω οτι δεν ειναι αυτος ο λογος...
 

asdfbox

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
40
Like
24
Πόντοι
0
Φιλοι καλησπερα, παρακολουθω το φορουμ εδω και λιγο καιρο, θελω να κανω μια επισκεψη στο Massagio. Το εξτρα το ζητας μεσα στην κοπελα; Και το πληρωνεις εκει να φανταστω; Συγχωρεστε με αν κουραζω με ερωτησεις απλα δεν εχω ξαναπαει και δε θελω να βρεθω σε αμηχανια ουτε να γινω ρεζιλι :)
καλησπέρα , δεν ζητάς ποτέ κάτι έξτρα περιμένεις να σ προτείνει η κοπέλα, δεν χρειάζεται καμία αμηχανία πήγαινε και απόλαυσε το.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
549
Πόντοι
81

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736

Diff

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
18
Like
38
Πόντοι
0
καλησπέρα , δεν ζητάς ποτέ κάτι έξτρα περιμένεις να σ προτείνει η κοπέλα, δεν χρειάζεται καμία αμηχανία πήγαινε και απόλαυσε το.
Σ ευχαριστω πολυ! Θα επανελθω με γνωμη οταν επισκεφτω. Αν και χωρις προυπηρεσια, ωστοσο μια γνωμη :)
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
549
Πόντοι
81

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Ρε φίλε ξέρεις που μένει… ξέρεις τι πάντα… τ ν σου κλέψει γιατί να στο κλέψει…υπερβολές…

Δεν είπα ότι όντως συμβαίνει, είπα απλά ότι έχουν γραφτεί κάποια πράγματα στο white-pages. Ο καθένας διαβάζει, κρίνει και παίρνει τα όποια ρίσκα...

Πάντως για τρίτο άτομο και φέρμες είχαν γραφτεί και για μια Ιωάννα (αν δεν κάνω λάθος) παλιότερα.

Eπίσης μια που το έφερε η κουβέντα... το "ξέρεις που μένει" είναι σχετικό. Κάποιοι πάμε incognito στις τανες. Δεν είναι εύκολο να πας να κάνεις καταγγελία "πήγα να γαμήσω και με κλέψανε", ούτε να το αποδείξεις μπορείς. Και στην τελική ποιος θέλει να μπλέξει με νταβάδες και πουτάνες; Προτιμώ να μετριάσω τα ρίσκα μου όσο γίνεται.
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιος να έχει πρόσφατη επίσκεψη στο aqua? Roster και εντυπώσεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom