Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Antovas

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Ειχα πάει εγώ συνάδελφε πριν κάνα 20 μέρες … έχει πολύ ωραίο πάτο και πολύ οικονομικά χώνεις κωλο.. μασάζ και πίπα αδιάφορα … επίσης έχει και βυζαρες αν θυμάμαι καλά είχα δώσει 50€ για μασάζ+ κωλο και έκατσα εκεί περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά… είναι ωραία κοπέλα πάντως για τα γούστα μου…
Δεν φαίνεται να απαντάει στο site έχεις καποιο τηλέφωνο επικοινωνίας;
 

Nio1988

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2022
Μηνύματα
22
Like
16
Πόντοι
0
Ειχα πάει εγώ συνάδελφε πριν κάνα 20 μέρες … έχει πολύ ωραίο πάτο και πολύ οικονομικά χώνεις κωλο.. μασάζ και πίπα αδιάφορα … επίσης έχει και βυζαρες αν θυμάμαι καλά είχα δώσει 50€ για μασάζ+ κωλο και έκατσα εκεί περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά… είναι ωραία κοπέλα πάντως για τα γούστα μου…
Άμα μπορείς μαν στείλε ένα τηλ της κοπέλας να την τιμήσουμε..... Ευχαριστώ
 

giwrgospap1996

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
43
Like
30
Πόντοι
0
Περασμα απο την Ταμιλα κοντα στην Βουλγαρη.. Ρωσιδα 50 + χρονων πηγα αρχικα γιατι ακουσα οτι ειναι πολυ καλη στο μασαζ ... και οντος δειχνει να το κατεχει πολυ.. μιλησαμε τηλεφωνικα μου ειπε 25 ευρω μια ωρα... σιγουρα εκατσα μιαμιση ωρα... και δε μου ειπε το παραμικρο... ενταξει απο εμφανιση ειναι μεγαλη και δε λεει και πολλα σε εμενα τουλαχιστον ... μιλαει και αρκετα... στα συν επισης οτι εχει παρκινγκ δικο της σε εκεινη την περιοχη που δε βρισκεις ευκολα... αρνητικο το οτι δεν εχει κρεβατι και εχει στρωμενες κουβερτες στο πατωμα... αφου φταναμε στο τελος του μασαζ με ρωτησε αν θελω εκτονωση... + 10 ευρω ... το εκανα πιο πολυ για το χαβαλε και επειδη ειχα καυλες απο το πρωι....
θα ξανα πηγαινα σιγουρα για το μασαζ... 35ε συνολο...
Αγγελία ή τηλέφωνο;
 

308097

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα για την Ταμιλα πως μπορώ να την βρω
 

priestx

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
0
Ειχα πάει εγώ συνάδελφε πριν κάνα 20 μέρες … έχει πολύ ωραίο πάτο και πολύ οικονομικά χώνεις κωλο.. μασάζ και πίπα αδιάφορα … επίσης έχει και βυζαρες αν θυμάμαι καλά είχα δώσει 50€ για μασάζ+ κωλο και έκατσα εκεί περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά… είναι ωραία κοπέλα πάντως για τα γούστα μου…
Καλημέρα υπάρχει τηλ?
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
αλανια πήγαινε γαμηστε σιλια τώρα που προλαβαίνετε …fresh μωρακι πριν γίνει σάπια… δίνει και κωλαρακι στα 130… σώμα φωτιά το μωρό κ γουσταρει πουτσα και κωλοσφαλιαρα… μετά τη Βανέσα κ τη σιλια λογικά θ εμφανιστεί κ η κριστυ στη πιάτσα…
Που την βρίσκουμε αυτήν ρε παλουκαρι;; (Χρόνια πολλά)
 

priestx

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
0
Η Γιατρεσα!!! ΕVA*** Eαν σε ξερει περναs πολυ καλα ......Ειναι πολυ καλη πολυ δοτικη αλλα μονο για δευτερο μεροs στο πρωτο μεροs ψευτομασαζακι 10 ΛΕΠΤΩΝ το πολυ για να χαμε να λεγαμε .......αλλα στο δευερο μεροs η πιπα τηs ειναι ολα τα λευτα........οι χειλαρεs τηs επισηs ολα τα λευτα ο κολοs τηs αψεγαδιαστοs Το στιθοs τηs λιγο με χαλαει παλια που ειχε μικροτερο ηταν καλυερο . 30-40 λεπτα κραταει ολο το εργο 60ευρο στομα -80

Η Γιατρεσα!!! ΕVA*** Eαν σε ξερει περναs πολυ καλα ......Ειναι πολυ καλη πολυ δοτικη αλλα μονο για δευτερο μεροs στο πρωτο μεροs ψευτομασαζακι 10 ΛΕΠΤΩΝ το πολυ για να χαμε να λεγαμε .......αλλα στο δευερο μεροs η πιπα τηs ειναι ολα τα λευτα........οι χειλαρεs τηs επισηs ολα τα λευτα ο κολοs τηs αψεγαδιαστοs Το στιθοs τηs λιγο με χαλαει παλια που ειχε μικροτερο ηταν καλυερο . 30-40 λεπτα κραταει ολο το εργο 60ευρο στομα -80 ευρο φουλ
αυτο στο jumbo φοινικα?
 

Καπνογαμοσαυρος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2021
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0

blbou

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα και χρόνια πολλά! Νομίζω γράφω πρώτη φορά σε αυτό το thread! Πελάτης του crystal! Οι περισσότερες κοπέλες είναι ωραίες εκεί πέρα! Η τελευταία μου επίσκεψη απλά με Ολίβια ήταν τραγική! Έκανα το λάθος και πήγα στις 10 η ώρα και κοιτούσε το ρολόι! Και ξεφυσούσε!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Guys είναι σίγουρο πως η Κριστυ σταμάτησε; Ή είναι ράδιο αρβύλα όπως κάποτε που ένας την είδε σε κανονικό μασάζ και μας έλεγε πως δουλεύει εκεί; Παράξενο μου φαίνεται, γι αυτό ρωτάω.
Όσο για τα υπόλοιπα, νέα ονόματα βλέπω στο luxury; Απόψεις;
Όπως επίσης και για νέες κοπέλες στην Μαριάννα.
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom