Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
337
Like
1.525
Πόντοι
201
Πέρασμα από Κρίσταλ με Ίριδα. Δυνατό μασάζ,ωραιο(εμένα προσωπικά με άρεσε που δεν ήταν αυτό το ίσα ίσα) στο δεύτερο μέρος έκανε λες και είναι η κοπέλα σου. Δινόταν σε αυτό που έκανε. Στα έξτρα της έχει να της κανείς στοματικό(πάει +20, αλλά δυστυχώς δεν σε κάνει αυτή)
Οσο γουσταρουν λενε. Σε μενα ειχε πει +30 για να τη γλυψεις και +20 για δαχτυλο. Δηλαδη 100 ευρω για να σε κανει 15 λεπτα μασαζ και να την βαζεις δαχτυλο και να την γλυφεις μιση ωρα. Ειμαστε σοβαροι;
 

Filip073

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Like
40
Πόντοι
0
Οσο γουσταρουν λενε. Σε μενα ειχε πει +30 για να τη γλυψεις και +20 για δαχτυλο. Δηλαδη 100 ευρω για να σε κανει 15 λεπτα μασαζ και να την βαζεις δαχτυλο και να την γλυφεις μιση ωρα. Ειμαστε σοβαροι;
Και σε μένα . Και στο σύνολο κράτησε 35 λεπτά όλο το ραντεβού για 100 ευρώ !!!! Δεν ξανά επιλέχθηκε γιατί πουλάει πολύ παπά και εν τέλη δεν αξίζει
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
+ 20 μπορεί να έδινα για πίπα για γλείψιμο και δάχτυλο σε καμία περίπτωση
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Οσο γουσταρουν λενε. Σε μενα ειχε πει +30 για να τη γλυψεις και +20 για δαχτυλο. Δηλαδη 100 ευρω για να σε κανει 15 λεπτα μασαζ και να την βαζεις δαχτυλο και να την γλυφεις μιση ωρα. Ειμαστε σοβαροι;
Ξεκάθαρα. Η δουλειά τους είναι αυτή,να πουλάει. Εγώ θεωρώ οτι και το 50€ είναι ακριβό για κάποιες
 

marcelo77

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες! Καινούριος εδώ! Χαίρομαι που ήρθα στην παρέα. Ψάχνω αρκετές ώρες γ αυτό το Μαριάννα, κάτι είδα για πριβε. Πως μπορεί και αν κάποιος να το βρει αυτό κ αν αξίζει; ευχαριστώ!!
 

Nio1988

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2022
Μηνύματα
22
Like
16
Πόντοι
0
Ειχα πάει εγώ συνάδελφε πριν κάνα 20 μέρες … έχει πολύ ωραίο πάτο και πολύ οικονομικά χώνεις κωλο.. μασάζ και πίπα αδιάφορα … επίσης έχει και βυζαρες αν θυμάμαι καλά είχα δώσει 50€ για μασάζ+ κωλο και έκατσα εκεί περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά… είναι ωραία κοπέλα πάντως για τα γούστα μου…
Καλησπέρα φίλε με ενδιαφέρει και εμένα για ραντεβού με την κοπέλα υπάρχει κάποιο τηλέφωνο ή email
 

Nio1988

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2022
Μηνύματα
22
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε με ενδιαφέρει και εμένα για ραντεβού με την κοπέλα υπάρχει κάποιο τηλέφωνο ή email
Γεια την 30 Χρόνη αν έχεις κανένα τηλ στείλε πρωσοπικο ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
549
Πόντοι
81
αλανια πήγαινε γαμηστε σιλια τώρα που προλαβαίνετε …fresh μωρακι πριν γίνει σάπια… δίνει και κωλαρακι στα 130… σώμα φωτιά το μωρό κ γουσταρει πουτσα και κωλοσφαλιαρα… μετά τη Βανέσα κ τη σιλια λογικά θ εμφανιστεί κ η κριστυ στη πιάτσα…
 

Nio1988

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2022
Μηνύματα
22
Like
16
Πόντοι
0
Ξερεις κανεις για αυτην κατι ειναι να κανω επιδρομή ;;;

Συνάδελφε έχεις τηλ η email θέλω να κάνω μια επιδρομή και εγω
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
αλανια πήγαινε γαμηστε σιλια τώρα που προλαβαίνετε …fresh μωρακι πριν γίνει σάπια… δίνει και κωλαρακι στα 130… σώμα φωτιά το μωρό κ γουσταρει πουτσα και κωλοσφαλιαρα… μετά τη Βανέσα κ τη σιλια λογικά θ εμφανιστεί κ η κριστυ στη πιάτσα
αλανια πήγαινε γαμηστε σιλια τώρα που προλαβαίνετε …fresh μωρακι πριν γίνει σάπια… δίνει και κωλαρακι στα 130… σώμα φωτιά το μωρό κ γουσταρει πουτσα και κωλοσφαλιαρα… μετά τη Βανέσα κ τη σιλια λογικά θ εμφανιστεί κ η κριστυ στη πιάτσα…
Σιλια τι έλεγε;ποσό η μια ώρα;
Λες να έχουμε σε λίγο κ εμφάνιση της κριστυς;;;
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
53
Like
94
Πόντοι
0
αλανια πήγαινε γαμηστε σιλια τώρα που προλαβαίνετε …fresh μωρακι πριν γίνει σάπια… δίνει και κωλαρακι στα 130… σώμα φωτιά το μωρό κ γουσταρει πουτσα και κωλοσφαλιαρα… μετά τη Βανέσα κ τη σιλια λογικά θ εμφανιστεί κ η κριστυ στη πιάτσα…
Ωωω τι είπες τώρα
Που την βρίσκουμε την σιλια αδερφέ ;;
Τελικά το Κρίσταλ αποδυκνιεται σκαλοπάτι για την καριέρα των κοριτσιών
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Ειχα πάει εγώ συνάδελφε πριν κάνα 20 μέρες … έχει πολύ ωραίο πάτο και πολύ οικονομικά χώνεις κωλο.. μασάζ και πίπα αδιάφορα … επίσης έχει και βυζαρες αν θυμάμαι καλά είχα δώσει 50€ για μασάζ+ κωλο και έκατσα εκεί περίπου 1 ώρα και 10 λεπτά… είναι ωραία κοπέλα πάντως για τα γούστα μου…
Έχω στείλει σε αυτήν ακόμα απάντηση δεν πήρα. Υπάρχει κάποιο τηλεφωνο ;
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Περασμα απο την Ταμιλα κοντα στην Βουλγαρη.. Ρωσιδα 50 + χρονων πηγα αρχικα γιατι ακουσα οτι ειναι πολυ καλη στο μασαζ ... και οντος δειχνει να το κατεχει πολυ.. μιλησαμε τηλεφωνικα μου ειπε 25 ευρω μια ωρα... σιγουρα εκατσα μιαμιση ωρα... και δε μου ειπε το παραμικρο... ενταξει απο εμφανιση ειναι μεγαλη και δε λεει και πολλα σε εμενα τουλαχιστον ... μιλαει και αρκετα... στα συν επισης οτι εχει παρκινγκ δικο της σε εκεινη την περιοχη που δε βρισκεις ευκολα... αρνητικο το οτι δεν εχει κρεβατι και εχει στρωμενες κουβερτες στο πατωμα... αφου φταναμε στο τελος του μασαζ με ρωτησε αν θελω εκτονωση... + 10 ευρω ... το εκανα πιο πολυ για το χαβαλε και επειδη ειχα καυλες απο το πρωι....
θα ξανα πηγαινα σιγουρα για το μασαζ... 35ε συνολο...
Είναι η ίδια με αγγελία στο fb σαν tami με χώρο κοντά στο σταθμό?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
188
Like
217
Πόντοι
21
Πρόσφατη επανοδος στις εξορμήσεις μετά από πρόβλημα υγείας. Θα ενημερώσω σταδιακά για κάποιες επισκέψεις.

Θα ξεκινήσω από το Massagio. Ο νέος χώρος έχει κι αυτός όπως και ο προηγούμενος το μειονέκτημα του κοινού μπάνιου αλλά τουλάχιστον το μαγαζί είναι καθαρό και οι πετσέτες που χρησιμοποιούνται φαίνονται φεσκοπλυμένες.

Συνεδρίες με:
1. Μαρίνα: νεαρή, άπειρη σχετικά με μικρό στήθος 1-2, η κοπέλα της διπλανής πόρτας, σωμα κανονικό. Μασάζ πολύ μέτριο με παγωμένα χέρια. Στο δεύτερο μέρος εξίσου άπειρη, έμεινε με το κάτω εσώρουχο, δεν αφήνει επαφή με το χέρι χαμηλά. Γενικά έχει προοπτική αλλά θέλει πολύ δουλειά...

2. Κέισι: νεαρή, ανύπαρκτο στήθος, δεν θα την έλεγες και όμορφη στο πρόσωπο αλλά ωραίος κώλος και πόδια. Μασάζ καλύτερο από αυτό που περίμενα. Στο δεύτερο μέρος εμεινε με το κάτω εσώρουχο, δεν αφήνει επαφή με το χέρι χαμηλά. Εδειξε πιο έμπειρη από τη Μαρίνα αλλά γενικά μέτρια η όλη φάση.

3. Αννυ: η γνωστή Άννυ που πέρασε από Venus (Νεα Εγνατία και Μοναστηρίου), αποσκελετωμένη, πρέπει να είναι ανορεκτική. Κρίμα γιατί έχει ωραίο πρόσωπο. Στα του μασαζ πρώτο μέρος αρκετά καλό, έχει περισσότερη δύναμη από αυτό που περιμένεις. Στο δεύτερο μέρος έχει εμπειρία, είναι καιρό στη δουλειά, αλλά γενικά δεν δείχνει καμία ιδιαίτερη συμμετοχή, είναι καπως διεκπαιρεωτική.

4. Αγάπη: περιέργο σώμα όπως ανέφεραν και οι προηγούμενοι, μετριο πρώτο μέρος αλλά προσπαθεί στο δεύτερο μέρος περισσότερο από οτι οι προηγούμενες, συμμετέχει περισσότερο στην όλη φάση αν και βεβαια μένει στα τυπικά της εκτόνωσης με το χέρι.
η άννυ προχωράει σε πίπα ή μόνο χέρι;
 

illuminatos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
αλανια πήγαινε γαμηστε σιλια τώρα που προλαβαίνετε …fresh μωρακι πριν γίνει σάπια… δίνει και κωλαρακι στα 130… σώμα φωτιά το μωρό κ γουσταρει πουτσα και κωλοσφαλιαρα… μετά τη Βανέσα κ τη σιλια λογικά θ εμφανιστεί κ η κριστυ στη πιάτσα…
Που την βρίσκουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom