Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα αλάνια. Ερώτηση. Στο sofouli spa παίζει έξτρα ή μόνο μασάζ; Ξέρει κανείς ;
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Καλημερα φιλοι! Νεος εδω, ψαχνω σε παλαιοτερα αλλα δυσκολευομαι να βρω. Στο massagio, πως ζηταμε το κατι τις περα απο απλο μασαζ; Απλα μεσα με τις κοπελες; Στο φερνουν καπως αυτες αν θες; Τις το λες εσυ με τροπο; Εχει καποιο αλλο παρασυνθημα; Ευχαριστω εκ των προτερων.
Καλημέρα φίλε. Εγώ μια φορά είχα πάει όταν ήταν στη παλιά διεύθυνση. Δεν είχα πρόβλημα. Κατά τη διάρκεια του μασάζ είπα, συγκεκριμένα στην Αθηνά ότι θέλω εκτόνωση και μου έκανε κανονικά.. μόνο που η συγκεκριμένη δεν έβγαλε τίποτα απλώς μόνο χουφτωμα πάνω από το κολάν δέχτηκε..
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά.
Επειδή κάποιος πριν από κανένα μήνα περίπου αναφέρθηκε για Angels στη Καλαμαριά που ήταν στη Β. Όλγας και είπε ότι άνοιξε ξανά σε άλλο χώρο.
Είχα τα τηλέφωνα τους ένα σταθερό και ένα κινητό που λήγει σε 09 αλλά πλέον έχουν φραγή και δεν καλεί. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος να μου δώσει σε pm διεύθυνση και τηλέφωνο.
Το συγκεκριμένο ήταν πριβέ αλλά με ξέρουν τα κορίτσια(Φαίη - Άννυ)....
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Αυτά είναι τα ωραια
received_860710051571969.jpeg
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
Πέρασμα από Βάνα … είχα χρονια να πάω σε τέτοιο μαγαζί… παρούσες 4 κοπέλες.. ονόματα δε θυμάμαι απ όλες.. Νικολ και ελινα σίγουρα..
πέρασμα με νικολ γιατί ήταν πιο πολύ στα γούστα μου … μασάζ μέτριο … όχι αδιάφορο … αλλά ούτε κ ουαου… μασάζ 35 λεπτά και μετά χειρονακτικη εργασία … έβγαλε κ παντελόνι κ μπλούζα χωρίς να πω κάτι εγώ και έπιανα άνετα χωρίς μα και μου .. 45 λεπτά σχεδόν η όλη φάση… έμεινα ικανοποιημένος σε γενικές γραμμές μιας και είχα να πάω καιρο .. βέβαια για άλλη φορά θα δοκίμαζα κάτι διαφορετικό … επίσης δε μου έδωσε σημάδι ότι θέλει να με ξεπεταξει αντιθέτως .. αυτά…
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη σε κρυσταλ.
Παρούσες νεφέλη,ίριδα,Ναταλία,τοκυο κ αριανα με την οποία κ περασα.
Όμορφο κοριτσάκι με ωραία χαρακτηριστικά.
Σώμα σφιχτό με ένα κωλαρακι κόλαση!
Βυζακι μικρό με ωραία ρωγα!
Καλη κ στο πρώτο κ στο δεύτερο μέρος!
Κριστυ απούσα κ πάλι κ από ότι μου είπαν σταμάτησε!
Πάει κ αυτό το κοριτσι!
 

Nyesy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλές γιορτές!
Είμαι ψιλοκαινούριος στην πόλη, υπάρχει κάποιο μασατζίδικο που θα προτείνατε για ζευγάρι ?
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
Κανένα καλό μιλφακι 40-50χρονων και αν είναι και σε σπίτι ακόμα καλύτερα… εκτός Εύα τζάμπο κ Κατερίνα Αρετσού υπάρχει ;
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Κ εγω για relfief θελω να ρωτησω ειναι καλο ;
 

garigari

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Νέος στο forum αλλά παλιός στο σπόρ. Αυτο το relief είναι όπως το krystal, aqua, βλανα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom