Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (8 μέλη και 33 επισκέπτες)

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Καλησπερα συναδελφοι μασαζοφιλοι. Περασμα προχθες με θεωνη απο βανα καθοτι βυζακιας. Αρκετα καλο πρωτο μερος με καλη πιεση και χωρις βιασύνη. Δευτερο μερος εβγαλε το πανω και πεταξε βυζαρες εξω. Αρκετα δεκτικη. Γενικα μετριο προς καλο και το δευτερο μερος. Ενα αρνητικο εχω να πω που εχει ξανα γραφτει. Παρατηρησα οτι η κοπελα ηταν μεσα στα λαδια. Και γενικα ψιλο μυριζε. Προς κοπελες που διαβαζουν που φανταζομαι οτι θα ναι αρκετες. Οπως σωστα ζητατε να κανει ο πελατης ενα ντουζ πριν ξεκινήσει το εργο, να κανετε κι εσεις το ιδιο. Πρωτα για τη δικη σας υγιεινή. Ελεος. Φανταζομαι δεν ειναι η μονη.
 

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
40
Like
74
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά πέρασα από το massagio σήμερα με την αγάπη πολύ καλή στο πρώτο κομμάτι, και ποιο καλή δύο δεύτερο κομμάτι....
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά πέρασα από το massagio σήμερα με την αγάπη πολύ καλή στο πρώτο κομμάτι, και ποιο καλή δύο δεύτερο κομμάτι....
Λιγο πιο αναλυτικά για εμας που δεν εχουμε παει στο εν λογο ίδρυμα;;; παιζει να μας τα πεις;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλησπερα συναδελφοι μασαζοφιλοι. Περασμα προχθες με θεωνη απο βανα καθοτι βυζακιας. Αρκετα καλο πρωτο μερος με καλη πιεση και χωρις βιασύνη. Δευτερο μερος εβγαλε το πανω και πεταξε βυζαρες εξω. Αρκετα δεκτικη. Γενικα μετριο προς καλο και το δευτερο μερος. Ενα αρνητικο εχω να πω που εχει ξανα γραφτει. Παρατηρησα οτι η κοπελα ηταν μεσα στα λαδια. Και γενικα ψιλο μυριζε. Προς κοπελες που διαβαζουν που φανταζομαι οτι θα ναι αρκετες. Οπως σωστα ζητατε να κανει ο πελατης ενα ντουζ πριν ξεκινήσει το εργο, να κανετε κι εσεις το ιδιο. Πρωτα για τη δικη σας υγιεινή. Ελεος. Φανταζομαι δεν ειναι η μονη.
Αυτή την εμπειρία πιστεύω όλοι λίγο πολύ την έχουμε περάσει. Προσωπικά την βίωσα πριν πολλά χρόνια σε πριβεμαγαζο όπου το πλούσιο στήθος της κοπέλας βρωμουσε latex καποτιλα. Απλά φεύγοντας στην υπεύθυνη είπα ότι έπρεπε να πω, χωρίς μανουρες και καυγάδες. Την επόμενη φορά που πήγα με πληροφόρησε ότι την σταμάτησε γιατί είχε ιδια παράπονα και από άλλους. Αν θέλετε να πιάνουν τόπο οι πληροφορίες να τις λέτε εκεί που τους ενδιαφέρουν, όχι μόνο εδώ, άλλο είναι face to face άλλο γραπτά εδώ μέσα.
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα συναδελφοι μασαζοφιλοι. Περασμα προχθες με θεωνη απο βανα καθοτι βυζακιας. Αρκετα καλο πρωτο μερος με καλη πιεση και χωρις βιασύνη. Δευτερο μερος εβγαλε το πανω και πεταξε βυζαρες εξω. Αρκετα δεκτικη. Γενικα μετριο προς καλο και το δευτερο μερος. Ενα αρνητικο εχω να πω που εχει ξανα γραφτει. Παρατηρησα οτι η κοπελα ηταν μεσα στα λαδια. Και γενικα ψιλο μυριζε. Προς κοπελες που διαβαζουν που φανταζομαι οτι θα ναι αρκετες. Οπως σωστα ζητατε να κανει ο πελατης ενα ντουζ πριν ξεκινήσει το εργο, να κανετε κι εσεις το ιδιο. Πρωτα για τη δικη σας υγιεινή. Ελεος. Φανταζομαι δεν ειναι η μονη.
Φίλε γνωρίζεις αν η Θεώνη είναι αυτή που δούλευε και παλιά στη Βάνα πριν 2 χρόνια και μετά σταμάτησε; Η είναι άλλη;
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Στο Masaggio υπήρχαν 3 επιλογές, η Αγάπη , μια granny style ρωσοbliat. και τελευταία στιγμή είδα και την Αννυ. Δεν ξέρω γιατί διάλεξα την Αγάπη η οποία έχει λίγο ατσούμπαλο σώμα αλλά κατά τα άλλα είναι αρκετά ευχάριστη. Δεν ξετρελάθηκα, δεν με τραβάει να ξαναπάω εκτός και αν ξεκλειδώνει κανένα level :pipa1:.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Στο Masaggio υπήρχαν 3 επιλογές, η Αγάπη , μια granny style ρωσοbliat. και τελευταία στιγμή είδα και την Αννυ. Δεν ξέρω γιατί διάλεξα την Αγάπη η οποία έχει λίγο ατσούμπαλο σώμα αλλά κατά τα άλλα είναι αρκετά ευχάριστη. Δεν ξετρελάθηκα, δεν με τραβάει να ξαναπάω εκτός και αν ξεκλειδώνει κανένα level :pipa1:.
Tokyo?
 

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
40
Like
74
Πόντοι
0
Στο Masaggio υπήρχαν 3 επιλογές, η Αγάπη , μια granny style ρωσοbliat. και τελευταία στιγμή είδα και την Αννυ. Δεν ξέρω γιατί διάλεξα την Αγάπη η οποία έχει λίγο ατσούμπαλο σώμα αλλά κατά τα άλλα είναι αρκετά ευχάριστη. Δεν ξετρελάθηκα, δεν με τραβάει να ξαναπάω εκτός και αν ξεκλειδώνει κανένα level :pipa1:.

Εμένα μου άρεσε αρκετά η αγάπη γούστα είναι αυτά όμως.....
 

vromi@ris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
1
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Μετά από πολλά πολλά χρόνια που μπαίνω και σας διαβάζω, αποφάσισα να κάνω επιτέλους και προφίλ.
Η ενασχόλησή μου με το άθλημα έχει περιοριστεί στο μασάζ και στα έσκορτς, αλλά ξεκινάω την πορεία μου στο φόρουμ από αυτό το νήμα, καθώς από το μασάζ ξεκίνησα το μακρινό 2003 αν δεν κάνω λάθος, σε ηλικία 16 ετών. Η πρώτη μου επαφή ήταν σε ένα διαμέρισμα στη Β. Γεωργίου και μου έχει μείνει απωθημένο μέχρι σήμερα η κοπέλα που με τελείωσε, που ήταν ένα υπερτούμπανο πανέμορφο ξανθό με πλαστικό βυζί, το οποίο εκείνη την περίοδο ήταν και έγκυος με τούρλα την κοιλίτσα. Αν κάποιος καταλαβαίνει για ποια κοπέλα μιλάω και θέλει να μοιραστεί αναμνήσεις ευχαρίστως. Τεσπα..
Έχω δοκιμάσει ίσως τα πάντα στην πόλη από απλά μασαζ μέχρι πριβέ με φουλ προγράμματα. Έχω αποκλείσει πλέον τα δεύτερα, αφενός λόγω της ενίοτε αλλοπρόσαλης συμέριφοράς των ιδιοκτητών, αλλά κυρίως επειδή όταν έχουμε να κάνουμε με μασάζ, πάντα γούσταρα το παιχνίδι της αποπλάνησης και τώρα που πέρασαν και τα χρόνια, νομίζω ότι πλέον μόνο αυτό θέλω να κυνηγήσω. Όπότε όσο πιό amateur, τόσο το καλύτερο. Για τους παραπάνω λόγους, μπορώ να αναφέρω ότι τις καλύτερες συνεδρείες μου τις έκανα στα μαγαζία συγκεκριμένου ιδιοκτήτη και φιλοσοφίας κάποια χρόνια πριν (venus εγνατία & ευζώνων, elit αδριανουπόλεως) τα οποία έιχαν φρέσκα κορίτσια που έπαιζαν στο όριο. Από τότε και μέχρι σήμερα επισκέπτομαι aqua, Βανα, Venus, Crystal, massagio, luxury, με όλο και μικρότερη πιθανότητα ικανοποίησης των ορέξεών μου. Πέρα από κάποιες καλές περιπτώσεις πρωτοεμφανιζόμενων μη καμμένων κοριτσιών, οι οπόιες όμως συνήθως δε μένουν πολύ στο άθλημα ή και αν μείνουν, θα καταλήξουν επαγγελματίες του είδους (Νεφέλη, Νατασα κλπ).
Την παραπάνω περιγραφή την έκανα για να μπορέσει κάποιος - κάποιοι με κοινή προσέγγιση στο σπόρ να με διευκολύνει και να τον διευκολύνω στις επιλογές του, αλλά και να αποφύγω εξαρχής ανούσιες συζητήσεις τύπου "πόσο μαλάκες είστε που πηγαίνετε για να σας τον παίξουνε". Υπήρξαν περίοδοι που έκανα πραγματικά όργια σε μαγαζιά που απλώς πρόσφεραν εκτόνωση. Τέλος θα εκτιμούσα οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με amateur καταστάσεις απλού μασάζ, με μοναδική προυπόθεση την καλή εμφάνιση των κοριτσιών.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν!
(Σύντομα θα ακολουθήσει εισαγωγικό ποστ και στο νήμα των έσκορτς)
Ευχαριστώ.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Καλώς σε βρήκαμε αδελφέ vromi@ris. Άντε να φρεσκάρουμε το νήμα. Κατάντησε βαρετό. Αν δεν ανανεωθεί θα κλείσει.
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Καλησπέρα από εμένα επίσκεψη την περασμένη εβδομάδα στην Μαριάννα όπου πήρα την Χαρά. Δεν είναι top από εμφάνιση αλλά αρκετά καλή από υπηρεσίες καλή πίπα και καλουτσικο σεξ. Δεν έχω πάρει Κατερίνα δεν έτυχε όταν πήγαινα έφευγε αν μπορεί να με ενημερώσει κάποιος συναγωνιστής αν αξίζει. Επίσης από Ρένα Κλεάνθους έχει φύγει εδώ κ κάνα μήνα η Αλεξάνδρα με τα τατουάζ κ piercing. Πληροφορήθηκα για μια Βερα Φένια κάπως έτσι αξίζει? Περί να είναι 3 κοπέλες τώρα.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Φίλε γνωρίζεις αν η Θεώνη είναι αυτή που δούλευε και παλιά στη Βάνα πριν 2 χρόνια και μετά σταμάτησε; Η είναι άλλη;
Η Θεώνη είναι η ίδια εδώ και 5-6 χρόνια. Εάν δεν την έβλεπες στην Βάνα σημαίνει ότι την έστελνε στη Λάρισα στο υποκατάστημα
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Επίσκεψη στην Εβίτα όπου έχουμε εισαγωγές. Μέτριες εμφανίσεις γενικά αλλά πολλές φορές τα μέτρια βγάζουν γούστα. Προτιμήθηκε ένα κοντοπούτανο πιτσιρίκι γεμάτο η Μαρία. Διαστημικά βυζιά ωραία πίπα και πολύ καλό στήσιμο. Κολάρα για δυνατά γαμήσια. Οι μοντελοπνίχτες θα βγάλουν αφρούς. Χοντρούλα με μπυροκοιλιά αλλά μέσα δύναμη. Θα την πρότεινα. Στα του μασάζ όπως πάντα ότι ναναι.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.275
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα από εμένα επίσκεψη την περασμένη εβδομάδα στην Μαριάννα όπου πήρα την Χαρά. Δεν είναι top από εμφάνιση αλλά αρκετά καλή από υπηρεσίες καλή πίπα και καλουτσικο σεξ. Δεν έχω πάρει Κατερίνα δεν έτυχε όταν πήγαινα έφευγε αν μπορεί να με ενημερώσει κάποιος συναγωνιστής αν αξίζει. Επίσης από Ρένα Κλεάνθους έχει φύγει εδώ κ κάνα μήνα η Αλεξάνδρα με τα τατουάζ κ piercing. Πληροφορήθηκα για μια Βερα Φένια κάπως έτσι αξίζει? Περί να είναι 3 κοπέλες τώρα.

Ρένα ? Αλεξάνδρα τατουάζ? Καλό?
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Μάγκες τπτ πικάντικο με τη Τόκυο παίζει?
Βάζει ταμπάσκο. Τίποτα δεν κανει η ρουφιανα. Μόνο στην Αθήνα το έδινε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσκεψη στην Εβίτα όπου έχουμε εισαγωγές. Μέτριες εμφανίσεις γενικά αλλά πολλές φορές τα μέτρια βγάζουν γούστα. Προτιμήθηκε ένα κοντοπούτανο πιτσιρίκι γεμάτο η Μαρία. Διαστημικά βυζιά ωραία πίπα και πολύ καλό στήσιμο. Κολάρα για δυνατά γαμήσια. Οι μοντελοπνίχτες θα βγάλουν αφρούς. Χοντρούλα με μπυροκοιλιά αλλά μέσα δύναμη. Θα την πρότεινα. Στα του μασάζ όπως πάντα ότι ναναι.
Συμφωνώ ότι πάντα οι μέτριες αποδίδουν καλύτερα. Αρκεί να μην είναι μέσα στη σουρα ή στην μαστουρα. Οι άλλες παρουσίες του ιδρύματος;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Μάγκες τπτ πικάντικο με τη Τόκυο παίζει?
Έπαιζε στη Αθήνα αδελφέ. Τι μου θύμισες? Τα πάντα όλα και κώλο μέχρι να σβησει ο ήλιος. Τώρα έχει κάνει παρθενοραφή. Φτωχομάνα τι να πεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom