Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Neosos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες!
Απο τις τελευταιες συζητήσεις και εχοντας διαβασει και παλιότερες αναφορες, ε μου κολλησε να περασω από Εύα. Δε μπορώ να καταλαβω,ειναι free? Αν ειναι, αναφέρεστε στο angels spa που στο google βγαινει οροστικα κλειστο? Αν καποις καλος ανθρωπος ψηθει να βοηθήσει (όπως παντα κάνετε), ειναι μονο αυτη η Εύα εκει ή παίζει ρόστερ? Ευχαριστώ.
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86

Γνωρίζει κανένας γι αυτό το site? Έχει δυο κοπέλες στη Θεσσαλονίκη που συνεργάζεται την Κίρκη και την Μάγια! Έκλεισα για αύριο 1,5 ώρα body to body με την Κίρκη

Καλά να περάσεις και να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου φίλε.

Από ό,τι είδα μόνο μια κοπέλα έχει φωτογραφία και φαίνεται ότι πρόκειται μόνο καθαρά για υπηρεσίες μασάζ. Σου έστειλε φωτογραφίες;
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Το ζήτημα είναι εάν έχει έστω και καποιο φραπέ. Είχα πάρει πριν από κανά 5 μηνο από άλλο γραφείο, το οποίο δυστυχώς δει συγκράτησα, λόγω του εκνευρισμού μου, για 1,5 ώρα στο σπίτι, η οποία με καυλάντιζε κιόλας, αλλά για κάτι παραπάνω με εξτρα ουτε καν να ακούσει δεν ήθελε ... τι να πω μακάρι να άλλαξαν τακτική
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Επίσκεψη στην Εύα jumbo Κρύο νερό και χώρος που μυρίζει λίγο κλεισούρα. Παραμένει τουμπανάκι αν και πλαστικοποιημένη και αποπνέει μια καύλα τουλάχιστον για μένα. Μασάζ ανύπαρκτο πίπα καλή και ανελέητο κάρφωμα. Δε κωλώνει πουθενά. Με την αλάνθαστη τεχνική της μαλακίας 45 λεπτά πριν δίνεις πόνο. Αντέχει το Ευάκι πολλές στροφές. Έχει πολύ χιλιόμετρο. Αν πας «ανοργάνωτος» θα σε ξεπετάξει Είναι εξπερτ στη ξεπέτα. 80 που δεν έκλαψα Τουναντίον τα κατά ευχαριστήθηκα.
2-3 φορές που πήγα το νερό ήταν πάντα κρύο, μεγάλο μείον αυτό. Ο χώρος πάντα μυρίζει αυτή τη μούχλα. Και επειδή ποτέ δεν είναι περιποιημένη, από εμένα είναι άκυρο. Ότι αντέχει πολύ γαμησι, η αλήθεια να λέγεται.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Καλησπερα συναγωνιστες!
Απο τις τελευταιες συζητήσεις και εχοντας διαβασει και παλιότερες αναφορες, ε μου κολλησε να περασω από Εύα. Δε μπορώ να καταλαβω,ειναι free? Αν ειναι, αναφέρεστε στο angels spa που στο google βγαινει οροστικα κλειστο? Αν καποις καλος ανθρωπος ψηθει να βοηθήσει (όπως παντα κάνετε), ειναι μονο αυτη η Εύα εκει ή παίζει ρόστερ? Ευχαριστώ.
Ναι αυτό είναι το μαγαζί, παίρνεις τηλ για ραντεβού και σε περιμένει. Άλλες κοπέλες δεν υπάρχουν, μόνο αυτή.
 

akisg4

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες.Το Μαριαννα και το Εβιτα που αναφερετε που βρισκονται;
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481

Γνωρίζει κανένας γι αυτό το site? Έχει δυο κοπέλες στη Θεσσαλονίκη που συνεργάζεται την Κίρκη και την Μάγια! Έκλεισα για αύριο 1,5 ώρα body to body με την Κίρκη
Τελικά φιλε μου τι έγινε;Άξιζε ;Αν θες μοιράσου μαζί μας την εμπειρία σου !
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Ρε παιδιά τη Δανάη από το aqua ξέρει κανείς που θα τη βρω?
Danae alert λέμε.
Παρακαλείται ο συμπαίκτης που της χάρισε το μπλε παιχνιδάκι να επικοινωνήσει άμεσα.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Ρε παιδιά τη Δανάη από το aqua ξέρει κανείς που θα τη βρω?
Danae alert λέμε.
Παρακαλείται ο συμπαίκτης που της χάρισε το μπλε παιχνιδάκι να επικοινωνήσει άμεσα.
Σταματησε από εκεί; Έχω πολύ καλές εμπειρίες μαζί της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom