Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Τελικα η επισκεψη πραγματοποιηθηκε, ηταν 3 κοπελες η μια γεματη εως παχυσαρκη και δεν συγκρατησα ονομα, οι αλλρς ηταν η Δωρα και Λιζα....επελεξα Δωρα, καλο μασαζ και ομιλητικη στο δευτερο μερος τα πεταξε ολα και μπορω να πω εφυγα πληρως ικανοποιημενος
Ναι η Δώρα είναι καλή. Και με την Λιζα να περνούσες, πάλι θα τα πετούσε.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Και κάτι ακόμα ξέρει αν μπορεί κάποιος φίλος να μου πει λεπτομέρειες για το αντιστρες στην Βούλγαρη (τηλ. Ή διεύθυνση) για να το βρω. Ευχαριστώ εκ το προτέρον.
Εχει τίποτε της προκοπής το αντιστρες κ θες να πας
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Καλημέρα παιδιά.Μια ενημέρωση για Tami massage αν κάποιος γνωρίζει!Ευχαριστω .
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
179
Like
176
Πόντοι
1
Vana spa.... Είναι της εβδομάδας το πρόγραμμα...ποια μου προτείνεται;;;
 

Συνημμένα

  • received_469681081708935.jpeg
    received_469681081708935.jpeg
    67,7 KB · Εμφανίσεις: 91

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Μάγκες η Τόκυο που είναι στο Massagio κάνει τα ίδια κόλπα όπως στο Crystal?
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πέρασμα πριν λίγες μέρες από Angel spa ,την γνωστή γιατρο Εύα. Φουλ πρόγραμμα στα 80€, αλλά τελευταία φορά, η τύπισσα φουλ απεριποίητη, με ότι ναναι ρούχα, δεν είχε κάνει ένα μπάνιο πριν το ραντεβού μας, οπότε δεν υπάρχει λόγος να την ξαναπροτιμησω.
 

peterpan00

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
30
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα, πρωτη φορά γράφω, αλλα παλιος στο κουρμπέτι. Επειδη βλέπω οτι γίνεται προσπάθεια να έχουμε σωστη ενημέρωση, θα ήθελα να σας πω την εμπειρια μου σχετικά με elite spa. To πρωτο ραντεβου ηταν μονο μασαζ αυτο που λεμε γνωριμιας. Χαδια γυρω απο την περιοχη και τιποτα άλλο. Στο δευτερο ραντεβου περάσαμε σε εκτόνωση (50 ευρω) και αλλα 20 ευρω για να βγαλει η κοπελα την μπλουζα της. Η κοπέλα ηταν εμφανισιμη (Ελένη) μπαμπάτσικη που λέμε. Επιτρέπονται τα χαδια και το ισπανικο, μέχρι εκεί φτάσαμε. Πιστεύω οτι τα 70 ευρω είναι πολλα για μια εκτόνωση!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Μου βγάζει το fb διαφήμιση το krystal. Είμαι των στούντιο και των κωλομπαρων, εκεί ενημερώνω συχνά, αλλά στα μασάζ πρωτάρης. Καμιά πληροφορία θα την εκτιμούσα

Αν όχι εκεί, σε ποιο μαγαζί θα λέγατε ότι έχει τα ομορφότερα κορίτσια; Δε με νοιάζουν βρώμικα κόλπα, αρκεί να είναι η άλλη πολύ δυνατή εμφανισιακά
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Μου βγάζει το fb διαφήμιση το krystal. Είμαι των στούντιο και των κωλομπαρων, εκεί ενημερώνω συχνά, αλλά στα μασάζ πρωτάρης. Καμιά πληροφορία θα την εκτιμούσα

Αν όχι εκεί, σε ποιο μαγαζί θα λέγατε ότι έχει τα ομορφότερα κορίτσια; Δε με νοιάζουν βρώμικα κόλπα, αρκεί να είναι η άλλη πολύ δυνατή εμφανισιακά
Από κοπέλες το πιο καλό ρόστερ το έχει μακραν το crystal. Crystal οχι krystal μην μπερδευτείς. Αυτό που είναι Μοναστηρίου να πας όχι Λαμπράκη
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Από κοπέλες το πιο καλό ρόστερ το έχει μακραν το crystal. Crystal οχι krystal μην μπερδευτείς. Αυτό που είναι Μοναστηρίου να πας όχι Λαμπράκη
Στο fb αυτό της μοναστηριού το έχει krystal massage.

Εκεί λοιπόν πας βλέπεις ποια σαρεσει και μπαίνεις για μασάζ, όλες προσφέρουν τα ίδιας; Σορρυ για τις ερωτήσεις αλλά είμαι άσχετος και αν πάω έτσι σίγουρα θα πάνε να κάνουν λιγότερα με τα ίδια χρήματα
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Παίρνεις πρώτα τηλέφωνο και κλείνεις ραντεβού. Πας, βλέπεις, διαλέγεις, μπαίνεις στο δωμάτιο, είσαι ήρεμος και χαλαρός και από μόνο του θα πάει το πράγμα στο 2ο μέρος. Είναι 30+20 στάνταρ.
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Πέρασμα από luxury.δεν πάω συχνά γτ δε βολεύει αλλά κ για αρνητικες κριτικές που διάβασα παλιότερα.Λιζακι ξανθό πετιτ πιτσιρίκι ναζι κ μασάζ άνω του μετρίου.Μια χαρά . Γενικά πολύ διάθεση να ευχαριστήσει πρέπει να έπεσε γραμμή.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Στο fb αυτό της μοναστηριού το έχει krystal massage.

Εκεί λοιπόν πας βλέπεις ποια σαρεσει και μπαίνεις για μασάζ, όλες προσφέρουν τα ίδιας; Σορρυ για τις ερωτήσεις αλλά είμαι άσχετος και αν πάω έτσι σίγουρα θα πάνε να κάνουν λιγότερα με τα ίδια χρήματα
Στο κρυσταλ στη μοναστηριου έχει αρκετές επιλογές και όμορφα κορίτσια, το παν σε αυτά τα μαγαζιά είναι η χημεία που θα αναπτύξεις με την κάθε κοπέλα, σαν να ξεκλειδώνεις το επόμενο στάδιο ένα πράγμα. Αν συζητήσεις με την κάθε κοπέλα κατά την διάρκεια του μασάζ, ίσως δώσεις κάτι παραπάνω αλλά για εμένα μπορεί να αξίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom