Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Deliveras87

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Το τελευταίο 20 για τι πράγμα είναι (να βγάλει ρούχα η να κάνει κάνα τσιμπούκι )
Για να βγάλει το εσώρουχο. Και γενικά να παίξει λίγο πιο ζωηρά μαζί σου. Τσιμπουκι όχι. Τουλάχιστον όχι σε μένα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Πέραζμα από Κρυστάλ και μασατζάκι με Νεφέλη. Όλο έλεγα να την πάρω, αλλά δεν καθότανε η φάση. Το λοιπόν που λένε και οι σπουδαγμένοι της ζωής, κλασική περίπτωση γκόμενας για τσιφτετέλι κ για γαμήσα. Λες κ γεννήθηκε για να χορεύει πάνω σε τραπέζια, να την πετάς λελούδια, να την κερνάς σφηνάκια κ στο τέλος να τη φορτώνει ο μοντελέ μπάρμαν ή ο κάγκουρας ο νταμαροπορτιέρης κεσύ να μένεις με το πουλί στο χέρι κ με την απορία τι στον μπούτσο πήγε λάθος κ θα τον ξαναπαίξεις.. Από μασάζ μέτριο προς καλό, στα του αγώνα όταν γυρνάς ανάσκελα βγάζει το μωρό από αρκετή έως πολύ γκαύλα. Μια το τσιφτετελέ κορμί της, μια το μοντελέ κωλαράκι της, μια το βυζάκι το στητό με την πιρόγα στο νταβάνι, μια το νάζι κ το χάζι, αποτελούσι ένα κομπινέισον ψιλοιδανικό για να περάσεις ένα όμορφο τριαντοσαραντάλεφτο. Θα το σκεφτώ ωστόσο αν θα ξανατιμηθεί, γιατί καλό είναι να παίζουμε παντού μπάλα. Από εμένα 8 στη Νεφέλη. Νάντια κ Άρτεμη δεν μπορώ να καταλάβω ποιες είναι τις μπερδεύω τα σκαμπό μου κ ταρχίδια μου μέσα.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
επισκεψη σε βενους περασμα με νατασσα ειχα καιρο...αστερι στα του εργου κορυφη 30 συν 20 η εκτονωση . παιδια το νταμες ξερετε αν μεταφερθηκε απο εκει που ηταν? και αν εχει ανανεωθει το ροστερ του?
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Καλησπερα,περασα σημερα απο Αγ.Δημητριου για ενα νουρου μασαζ με την Κριστινα(αν θυμαμαι καλα),ηληκια γυρω στα τριαντα ισως και λιγο παραπανω πολυ αδυνατη,ψηλη και αρκετα γυμνασμενη!Ο χωρος ενα απλο καθαρο διαμερισμα και τπτ παραπανω!Το κοριτσι με υποδεχτηκε με το μπουρνουζι κι αφου εκανα ντουζακι και πληρωσα περασαμε στον αγωνα!Ενα φουσκωτο στρωμα στο πατωμα που ξαπλωσα και με πασαλειψε αυτο το υγρο και ξεκινησε!Οι κινησεις καπως βιαστηκες και αγαρμπες στην αρχη αλλα σε 5 λεπτα περιπου βρηκε ρυθμο!Αφου με ετριψε με το κορμι της γυρισα και αρχισε να μου τον παιζει με τα μπουτια της μεχρι που εχυσα!Χωρις να χασει λεπτο ξαπλωσε πανω στα χυσια μου με ετριβε και τα εγλειφε!Ξαναγυρισα και αρχισε ο δευτερος γυρος με μασαζ μεχρι που ξαναγυρισα!Αυτη τη φορα ηταν πολυ πιο παιχνιδιαρα,,,ισως της εφυγε το στρες.Τριβοταν πανω μου και με εγλειφε καθε λιγο απο το αφαλο μεχρι τα αρχιδια!Ηρθαμε παλι πιο κοντα και αυτη τη φορα με τελειωσε τριβοντας τον στο μ**κι της!Στα πλας οτι ειχε πολυ διαθεση με αφηνε να πιανω παντου και στο τελος εβαλα και ενα δαχτυλο!Στα πλην οτι κουνιεται λιγο αγαρμπα σε σημειο που να σε ποναει καποιες στιγμες!Αφου τελειωσαμε πηγαμε στο μπανιο οπου με ετριψε απ την κορυφη μεχρι τα νυχια!Βγαινοντας ντυθηκα ,μου εδωσε ενα νερο και τη χαιρετησα!Εκεινη τη στιγμη απ οτι καταλαβα επλενε το στρωμα!Ηταν μια καλη εμπειρια και αν το βρει πιστευω λιγο ,ε την κινηση το κοριτσι θα διαπρεψει γιατι εχει υπομονη και πολυ ορεξη!
Αδερφέ εάν θες στείλε μου το τηλ από την τύπισσα με το nuru.παντρεμενος με τρία παιδιά λαρρυγομενος είμαι δεν μπορώ να το βρω πουθενά
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Αδερφέ εάν θες στείλε μου το τηλ από την τύπισσα με το nuru.παντρεμενος με τρία παιδιά λαρρυγομενος είμαι δεν μπορώ να το βρω πουθενά
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Κελλυ απο νταμες οτι χειροτερο υπαρχει...Ψηλη μελαχρινη και αρκετα αδυνατη με ωραιο κωλο και ανυπαρκτο βυζι!Μου ειπε οτι ειναι καινουρια,δουλευει εδω και μια εβδομαδα!Απο τη στιγμη που ανοιξε την πορτα παραπατουσε και δεν μπορουσε να μιλησει απο τη μαστουρα!Χωμα εντελως,δυστυχως πληρωσα και μπηκα στο δωματιο!Πριν μπει μεσα ακουσα δυο τρια σνιφ σνιφ απο το διπλανο χωρο που ειχε τραβηξει την κουρτινα!Για μασαζ ουτε λογος το κοριτσι ετρεμε ξεκινησε τα τσιμπουκια πολυ βαθυ αλλα με δοντι,γυρισε στα τεσσερα την πηρα και μετα απο μπροστα!Ο κολπος της εντελως στεγνος σε φαση που κολλουσε η καποτα!Μετα απο δεκα λεπτα καρφωμα μου επεσε τον εβγαλα και τον επαιξα και με το ζορι την εχυσα στο στομα!Απο τις χειροτερες εμπειριες που ειχα ποτε στη ζωη μου!Λεω να μην ξαναπατησω το ποδι μου εκει μεσα!Στα πλην επισης μια καμερα που ειδα στο σαλονι φατσα φορα να αναβοσβηνει πανω απο την τηλεοραση σε χωρο που θεωριτικα απαγορευεται να υπαρχει η θα επρεπε τουλαχιστον να αναγραφεται καπου!Αυτα απο εμενα,καλη συνεχεια και αλλα τετοια κακα να μην μας βρουν!
Το dames που είναι φίλε; Εκεί που ήταν παλιά; Ή άλλαξε χώρο;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ρε φιλε τι να σου πω,για ποιο λογο να πω ψεματα?Μηπως θα με δεις στο δρομο και θα πεις ο να ο γαμιας που του γλειφαν τα αρχιδια?Η μηπως θα παρω λεφτα απο εσενα!Σου λεω τι πραγματικα εγινε!
Ένα δίκιο το έχεις ρε φιλε αλλά εδώ έχουμε διαβάσει τις μεγαλύτερες παπάντζες κατά καιρούς. Ούτε στη Βουλή τόσο φέσι. Ζήτω συγνώμη.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Αν προσθέσεις ότι τα μαγαζιά αυτά ξεπλενουν χρηματακι για κεφάλια της ασφάλειας γίνονται ακόμη πιο σιχαμένα...
Με ποιομηχανισμο γίνεται αυτό? ( Από περιέργεια) δηλαδή κάποιος γίνεται μέτοχος στο μαγαζί και παρουσιάζει έσοδα?
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Report από πρόσφατες επισκέψεις:
EBITA: Παρούσα μόνο η Τζένη αλλά αν κ νηφάλια λόγω ώρας επίσκεψης, μεταβολή κ δρόμο.Την έχουμε χιλιοπάρει
Αngels:Η γνωστή Φαίη μόνο, 80€ φουλ τπτ το ιδιαίτερο πλέον, πρέπει να ανανεωθεί κ εδώ ο χώρος άμεσα...
ZETA ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ: Εδώ έχουμε παρόμοιο κόστος με ΦΑΙΗ κ χειρότερες κατ εμε υπηρεσίες, το σώζει μόνο πως είναι νεώτερη.
ΒΙΚΥ: Έχει παχύνει αρκετά αλλά είναι όμορφη με ψιλοκαλές υπηρεσίες, ιδανική για να φεύγουν τα χοντρά
crystal: Πέρασμα με ΝΕΦΕΛΗ η οποία είναι απωθημένο για γ@@ισε@ αλλά στο δεν κάθεται με τπτ!!Εννοείται πως την πρότεινα παραπάνω €€ αλλά αυτή η μλκία "δώσε μ 20€ να κατεβάσω το εσώρουχο μ " είναι παπαριά κ κοροιδία..

Από massagio έχουμε πρόσφατη επίσκεψη;Έχει ανανεωθεί το ρόστερ ή όχι;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

sorry ΌΧΙ ΤΖΕΝΗ, ΣΙΣΣΥ ήθελα να γράψω σχετικά με την ΕΒΙΤΑ!!!
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Report από πρόσφατες επισκέψεις:
EBITA: Παρούσα μόνο η Τζένη αλλά αν κ νηφάλια λόγω ώρας επίσκεψης, μεταβολή κ δρόμο.Την έχουμε χιλιοπάρει
Αngels:Η γνωστή Φαίη μόνο, 80€ φουλ τπτ το ιδιαίτερο πλέον, πρέπει να ανανεωθεί κ εδώ ο χώρος άμεσα...
ZETA ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ: Εδώ έχουμε παρόμοιο κόστος με ΦΑΙΗ κ χειρότερες κατ εμε υπηρεσίες, το σώζει μόνο πως είναι νεώτερη.
ΒΙΚΥ: Έχει παχύνει αρκετά αλλά είναι όμορφη με ψιλοκαλές υπηρεσίες, ιδανική για να φεύγουν τα χοντρά
crystal: Πέρασμα με ΝΕΦΕΛΗ η οποία είναι απωθημένο για γ@@ισε@ αλλά στο δεν κάθεται με τπτ!!Εννοείται πως την πρότεινα παραπάνω €€ αλλά αυτή η μλκία "δώσε μ 20€ να κατεβάσω το εσώρουχο μ " είναι παπαριά κ κοροιδία..

Από massagio έχουμε πρόσφατη επίσκεψη;Έχει ανανεωθεί το ρόστερ ή όχι;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

sorry ΌΧΙ ΤΖΕΝΗ, ΣΙΣΣΥ ήθελα να γράψω σχετικά με την ΕΒΙΤΑ!!!
Τρόπος επικοινωνιας με Εβίτα angels υπάρχει ;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Εκτος απο νεφελη και ναντια στο crystal αξιζει καμια αλλη. Αυτη η μελαχρινη που βαζουν στο fb συνεχεια ξερετε ποια ειναι;
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Με κατερινα απο βανα εχει μπει κανεις να δωσει ενα ρεπορτο ?
 

panos8

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα να κανω κι εγω με την σειρα μου μια ερωτηση αν μπορει καποιος να βοηθησει η κατερινα στην αρετσου ξερει κανεις αν εβαλε κανενα προγραμματακι επιπλεον η τα γνωστα που φτανουν μεχρι το ισπανικο ???
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Crystal: Παρούσες Αντριάνα, Λίνα, Αρτεμης και Φαίδρα. Είπα να δοκιμάσω με την Αρτεμης. Εντάξει το κορίτσι είναι τσολιάς τι να λέμε. Νεαρή, ωραίο βυζί σε σχήμα ώριμου σύκου, ωραίο κωλαρακι και ένα ψευδισμα όταν μιλάει που είναι αρκετά καυλωτικο, τουλάχιστον για μένα. Το μασάζ μέτριο προς καλό και το υπόλοιπο πρόγραμμα ΟΚ. Προσπάθησα να βάλω χέρι από
κάτω αλλά δεν παραπονέθηκε (καλό αυτό)...Δεν μου αρέσει να δίνω παραπάνω για να βγάλει κιλοτακι διότι θεωρώ δεν προσφέρει κάτι (για τσιμπουκακι πιστεύω θα άξιζε τον κόπο)...Από τις άλλες κοπέλες η Φαίδρα μου έκανε κλικ και θα δοκιμαστεί εν ευθέτω χρόνο... Κόστος το γνωστό 30+20=50€.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.θελω να ευχαριστήσω τον συνάδελφο younghunter για την πληροφορία για το nuru massage.καταθετω την εμπειρία μου και εγώ.πηγα στον χώρο με υποδέχτηκε η Κριστίνα με μπορνουζι.πηρα το μπάνιο μου και στην συνέχεια βουρ στο δωματιο με το στρώμα.η κοπέλα γύρω στα 40 Ρωσίδα αδύνατη.ριχνει το λάδι πάνω μου και αρχίζει και τρίβεται εγώ είμαι μπρούμυτα ξαπλωμένος.τριβοταν περίπου 20 λεπτά ασταμάτητα παντού γυρνάω από εμπρός και συνεχίζει να τρίβεται φτάνοντας στο επίμαχο σημείο εντονα.καποια φιλιά στο αυτί και έρχεται το πρώτο χύσιμο χωρίς όμως να σταματήσει.συνεχιζουμε το ίδιο πρόγραμμα μπρούμυτα ανάσκελα η ώρα πλησίαζε να σφυρίζει ο διαιτητής την λήξη δεν μπορούσα να χύσω δεύτερη φορά με τίποτα μου λέει πάμε στο μπάνιο και εκεί τελειωσα.100 ευρώ μια ώρα το μασάζ τρίβεται συνεχώς δεν σταματάει χέρι δεν βάζει στο επίμαχο σημείο μόνο γύρω γύρω κάποια φιλάκια στο αυτί σε αφήνει να την χουφτωσεις και να την βάλεις χέρι παντού.τα θεωρώ πολλά τα εκατό ευρώ.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα συναγωνιστές.θελω να ευχαριστήσω τον συνάδελφο younghunter για την πληροφορία για το nuru massage.καταθετω την εμπειρία μου και εγώ.πηγα στον χώρο με υποδέχτηκε η Κριστίνα με μπορνουζι.πηρα το μπάνιο μου και στην συνέχεια βουρ στο δωματιο με το στρώμα.η κοπέλα γύρω στα 40 Ρωσίδα αδύνατη.ριχνει το λάδι πάνω μου και αρχίζει και τρίβεται εγώ είμαι μπρούμυτα ξαπλωμένος.τριβοταν περίπου 20 λεπτά ασταμάτητα παντού γυρνάω από εμπρός και συνεχίζει να τρίβεται φτάνοντας στο επίμαχο σημείο εντονα.καποια φιλιά στο αυτί και έρχεται το πρώτο χύσιμο χωρίς όμως να σταματήσει.συνεχιζουμε το ίδιο πρόγραμμα μπρούμυτα ανάσκελα η ώρα πλησίαζε να σφυρίζει ο διαιτητής την λήξη δεν μπορούσα να χύσω δεύτερη φορά με τίποτα μου λέει πάμε στο μπάνιο και εκεί τελειωσα.100 ευρώ μια ώρα το μασάζ τρίβεται συνεχώς δεν σταματάει χέρι δεν βάζει στο επίμαχο σημείο μόνο γύρω γύρω κάποια φιλάκια στο αυτί σε αφήνει να την χουφτωσεις και να την βάλεις χέρι παντού.τα θεωρώ πολλά τα εκατό ευρώ.
Πήγατε στο μπάνιο και τελείωσες πώς; Μόνος ή από αυτήν;
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Αδερφέ εάν θες στείλε μου το τηλ από την τύπισσα με το nuru.παντρεμενος με τρία παιδιά λαρρυγομενος είμαι δεν μπορώ να το βρω πουθενά
γραψε στο γκουκλ νουρου μασαζ θεσσαλονικη και θα στο βγαλει πρωτο πρωτο
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Αυτό το angel spa ανατολικά στο jumbo δεν έχει καμία σχέση με ερωτικό μασάζ. Είχα πάει αρκετές φορές μέχρι που έφαγα πόρτα από τον (υποθέτω) άντρα της. Σε ένα χώρο κομμωτήριο- μασαζ- υπόγειο- αποθήκη σπιτιού. Μπορεί κάποτε να ήταν του χώρου αλλά σύμφωνα με τα δεδομένα που συλλεξα θεωρώ πως ουδεμία σχέση έχει με το άθλημα.
κι ομως φιλε εχει..Στον παιζει κι αμα το παλεψεις και λιγο μπορεις και να τον χωσεις!45 αρα που κρατιεται καλα αν και λεει πως ειναι 38 με τοσο πλαστικο επανω της ομως ισως να σιχαθεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom