Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Τελικά έχουμε update από την Κατερίνα στη Καλαμαριά? Ρώταγε ένας συνάδελφος αλλά απάντηση δε πήρε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Επισκεψη σημερα στο crystal αποφασσα να δοκιμασω διπλο με τοκιο και νεφελη. Στο μασαζ πιο πολυ μασαζ εκανε η νεφελη, η τοκιο λιγα πραγματα. καποια στιγμη η νεφελη ξεκινησε λιγο οταν ημουν ξαπλωμενος μπρουμιτα να μου ποιανει τα αρχιδια, ε σιγα σιγα γυρισα και αρχισαν να μου βαζουν τα βυζια τους και οι 2 στα μουτρα και τον επαιζαν ταυτοχρονα. μετα μου τον επαιζε η τοκιο στα βυζια της νεφελης οπο ηρθε το τελος. κοστος 30+20+20 γενικα καλη εμπειρια δεν ξερω αν ειχαν καλη χημεια καθως δεν εχω δοκιμασει διπλο με αλλες αλλα για μια δυο φορες ηταν οκ. και γενικα μου φανηκαν να εχουν περισσοτερο διαθεση οταν ακουσαν οτι θελω διπλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειδα μια φαιδρα ξανθια πολυ δυνατη μου φανκε, αξιζει να την επισκευθω?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Επισκεψη σημερα στο crystal αποφασσα να δοκιμασω διπλο με τοκιο και νεφελη. Στο μασαζ πιο πολυ μασαζ εκανε η νεφελη, η τοκιο λιγα πραγματα. καποια στιγμη η νεφελη ξεκινησε λιγο οταν ημουν ξαπλωμενος μπρουμιτα να μου ποιανει τα αρχιδια, ε σιγα σιγα γυρισα και αρχισαν να μου βαζουν τα βυζια τους και οι 2 στα μουτρα και τον επαιζαν ταυτοχρονα. μετα μου τον επαιζε η τοκιο στα βυζια της νεφελης οπο ηρθε το τελος. κοστος 30+20+20 γενικα καλη εμπειρια δεν ξερω αν ειχαν καλη χημεια καθως δεν εχω δοκιμασει διπλο με αλλες αλλα για μια δυο φορες ηταν οκ. και γενικα μου φανηκαν να εχουν περισσοτερο διαθεση οταν ακουσαν οτι θελω διπλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειδα μια φαιδρα ξανθια πολυ δυνατη μου φανκε, αξιζει να την επισκευθω?
Φυσικά θα έχουν καλή διάθεση αγαπητέ , γιατι μας ξεπετανε νωρίτερα!!!
Για να μην αναφέρω τα σχόλια μετά στο κουζινάκι.....
Δυστυχώς τα παλιότερα επικά ΔΙΠΛΑ απο τις θεές του χώρου, τώρα δεν υπάρχουν η ελάχιστες αξίζουν (για τους πιο άπειρους διπλό δεν σημαίνει μονο οτι στον παίζουν και οι δύο, αλλα παιζουν ΚΑΙ μεταξύ τους)
Αχ τι μου θύμισες τωρα.....
Νασαι καλά για την ενημέρωση!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
694
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Φυσικά θα έχουν καλή διάθεση αγαπητέ , γιατι μας ξεπετανε νωρίτερα!!!
Για να μην αναφέρω τα σχόλια μετά στο κουζινάκι.....
Δυστυχώς τα παλιότερα επικά ΔΙΠΛΑ απο τις θεές του χώρου, τώρα δεν υπάρχουν η ελάχιστες αξίζουν (για τους πιο άπειρους διπλό δεν σημαίνει μονο οτι στον παίζουν και οι δύο, αλλα παιζουν ΚΑΙ μεταξύ τους)
Αχ τι μου θύμισες τωρα.....
Νασαι καλά για την ενημέρωση!
Προσυπογράφω για τα σχόλια
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.158
Κριτικές
166
Like
27.016
Πόντοι
34.538
Αλλαζει κοριτσια συχνα...
Εχω πετυχει κσι καλες,οπως επισης και δρακους..
Κανε μια επισκεψη να τσεκαρεις..
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Τελικά έχουμε update από την Κατερίνα στη Καλαμαριά? Ρώταγε ένας συνάδελφος αλλά απάντηση δε πήρε.
Τίποτα νεότερο φίλε, ακόμα και για nuru της είχα προτείνει. Τα κλασσικά μασάζ, handjob και ισπανικό.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ξεραίλα. Κανένας δε λαδώθηκε?
 

Tasos tat

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά λέω να πάω crystal.θα πάω για πρώτη φορά.τι ακριβώς κάνουν;διαλέγω εγώ κοπέλα; Βγάζει τα ρούχα της;ανεβαίνει επάνω σου; Φοράμε κ μάσκα;
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Ξεραίλα. Κανένας δε λαδώθηκε?
Σεβεται τα πτυχια της μου ειχε πει μια φορα... Το καλυτερο που εχει κανει ειναι να κατεβασει και κυλοτακι, εννοειται και οι βυζαρες ειναι εξω...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Τίποτα νεότερο φίλε, ακόμα και για nuru της είχα προτείνει. Τα κλασσικά μασάζ, handjob και ισπανικό.
Σεβεται τα πτυχια της μου ειχε πει μια φορα... Το καλυτερο που εχει κανει ειναι να κατεβασει και κυλοτακι, εννοειται και οι βυζαρες ειναι εξω...
Κάποια στιγμή μου ειπέ ότι κάνει και μασάζ προστάτη θεραπευτικό σε παππούδες.
Να περιμένετε να σας πάρουν τα χρόνια για να τον φάτε αλάνια μου….????. Εκτιμώ ότι αν ήταν μικρότερη και της ανέμιζαν εδώ οι φραγκάτοι συνάδελφοι κανένα πράσινο θα γίνονταν του Δράμαλη η μάχη.
 

dig

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
42
Like
36
Πόντοι
0
Μετά από μερικές επισκέψεις στο crystal είπα να βαθμολογήσω τα κορίτσια
Εμφάνιση
Νεφέλη 9/10 , Ναντια 6/10 , Τόκιο 6/10 , Άρτεμις 7/10
Μασάζ
Νεφέλη 8/10 , Ναντια 9/10 , Τόκιο 5/10 , Άρτεμις 5/10
Τελείωμα
Νεφέλη 8/10( θα έβαζα παραπάνω αν δεν ζητούσε εξτρα) , Ναντια 9/10 , Τόκιο 9/10 , Άρτεμις 7/10.
Νεφέλη κόμματα, Ναντια άψογη με υπέροχο στήθος, Τόκιο σου βγάζει μια προστυχια , Άρτεμις γλυκιά ωραίο στήθος.
Θα ήθελα να κάνω συνέδρια με την Φαίδρα και θα ήθελα απόψεις από όσους είχαν εμπειρία μαζί της
 

Sorosl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια.
ψαχνω συχνά την Εύα που δούλευε στο Βάνα σπα την έχασα από τότε που σταμάτησε. Εχει κανεις ιδέα που μπορώ να την βρω αν δουλεύει ακόμα;;
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Μετά από μερικές επισκέψεις στο crystal είπα να βαθμολογήσω τα κορίτσια
Εμφάνιση
Νεφέλη 9/10 , Ναντια 6/10 , Τόκιο 6/10 , Άρτεμις 7/10
Μασάζ
Νεφέλη 8/10 , Ναντια 9/10 , Τόκιο 5/10 , Άρτεμις 5/10
Τελείωμα
Νεφέλη 8/10( θα έβαζα παραπάνω αν δεν ζητούσε εξτρα) , Ναντια 9/10 , Τόκιο 9/10 , Άρτεμις 7/10.
Νεφέλη κόμματα, Ναντια άψογη με υπέροχο στήθος, Τόκιο σου βγάζει μια προστυχια , Άρτεμις γλυκιά ωραίο στήθος.
Θα ήθελα να κάνω συνέδρια με την Φαίδρα και θα ήθελα απόψεις από όσους είχαν εμπειρία μαζί της
βαλε βαθμους και στις αλλες τσουπρες....Ανδριαννα,Βιβη,Δαναη...
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Μετά από μερικές επισκέψεις στο crystal είπα να βαθμολογήσω τα κορίτσια
Εμφάνιση
Νεφέλη 9/10 , Ναντια 6/10 , Τόκιο 6/10 , Άρτεμις 7/10
Μασάζ
Νεφέλη 8/10 , Ναντια 9/10 , Τόκιο 5/10 , Άρτεμις 5/10
Τελείωμα
Νεφέλη 8/10( θα έβαζα παραπάνω αν δεν ζητούσε εξτρα) , Ναντια 9/10 , Τόκιο 9/10 , Άρτεμις 7/10.
Νεφέλη κόμματα, Ναντια άψογη με υπέροχο στήθος, Τόκιο σου βγάζει μια προστυχια , Άρτεμις γλυκιά ωραίο στήθος.
Θα ήθελα να κάνω συνέδρια με την Φαίδρα και θα ήθελα απόψεις από όσους είχαν εμπειρία μαζί της
Στη Νάντια γιατί 6/10, τόσο πολύ παχυνε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom