Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
κι ομως φιλε εχει..Στον παιζει κι αμα το παλεψεις και λιγο μπορεις και να τον χωσεις!45 αρα που κρατιεται καλα αν και λεει πως ειναι 38 με τοσο πλαστικο επανω της ομως ισως να σιχαθεις!
Στο φεισμπουκ κάποιες φωτογραφίες της κοπέλας που είδα πριν καιρό, μου έδωσε την εντύπωση πολύ μεγαλύτερης από 45...αλλά μπορεί να κάνω λάθος..από κοντά δεν την έχω δει..
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Στο φεισμπουκ κάποιες φωτογραφίες της κοπέλας που είδα πριν καιρό, μου έδωσε την εντύπωση πολύ μεγαλύτερης από 45...αλλά μπορεί να κάνω λάθος..από κοντά δεν την έχω δει..
Οχι φιλε 45 ακριβως ειναι το ξερω αλλα με τις πλαστικες ςχει γινει σαν εξωγιηνος
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Καλημέρα συναγωνιστές.θελω να ευχαριστήσω τον συνάδελφο younghunter για την πληροφορία για το nuru massage.καταθετω την εμπειρία μου και εγώ.πηγα στον χώρο με υποδέχτηκε η Κριστίνα με μπορνουζι.πηρα το μπάνιο μου και στην συνέχεια βουρ στο δωματιο με το στρώμα.η κοπέλα γύρω στα 40 Ρωσίδα αδύνατη.ριχνει το λάδι πάνω μου και αρχίζει και τρίβεται εγώ είμαι μπρούμυτα ξαπλωμένος.τριβοταν περίπου 20 λεπτά ασταμάτητα παντού γυρνάω από εμπρός και συνεχίζει να τρίβεται φτάνοντας στο επίμαχο σημείο εντονα.καποια φιλιά στο αυτί και έρχεται το πρώτο χύσιμο χωρίς όμως να σταματήσει.συνεχιζουμε το ίδιο πρόγραμμα μπρούμυτα ανάσκελα η ώρα πλησίαζε να σφυρίζει ο διαιτητής την λήξη δεν μπορούσα να χύσω δεύτερη φορά με τίποτα μου λέει πάμε στο μπάνιο και εκεί τελειωσα.100 ευρώ μια ώρα το μασάζ τρίβεται συνεχώς δεν σταματάει χέρι δεν βάζει στο επίμαχο σημείο μόνο γύρω γύρω κάποια φιλάκια στο αυτί σε αφήνει να την χουφτωσεις και να την βάλεις χέρι παντού.τα θεωρώ πολλά τα εκατό ευρώ.

Επειδή πήγα και εγώ στην κοπέλα θα επιβεβαιώσω όλα τα παραπάνω,η κοπέλα αν υπήρχε τρόποαιο φιλοτιμίας, σίγουρα θα της το έδινα.
Απορώ πως δεν κουράζεται να κουνιέται έτσι για τόσο μεγάλη χρονική διάρκεια. Ασταμάτητα. Μπράβο της.
Είναι αφοσιωμένη και προσηλωμένη σε αυτό που κάνει και το κάνει καλά και αξιοπρεπώς.
Από εμφάνιση είναι τίμια. Αδύνατη σχετικά χαλαρό κορμί και όχι γυμνασμένο όπως κάποιοι είπανε (εννοώ πόδια και κώλος δεν είναι πέτρα).
Πρόσωπο συμπαθητικό προς ωραίο, εμένα μου έβγαζε μια γκαύλα, αλλά πολύ σφιγμένη για κάτι παραπάνω.

Ωστόσο πάμε στο μεγάλο μείον για το οποίο ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ευθύνεται αυτή, αλλά το ή τα αρχίδια που προφανώς την εκμεταλλεύονται και παίζουν με την υγεία μας.
Τα μείον λοιπόν είναι ο χώρος και οι κανόνες υγιεινής.
Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ε Σ συνθήκες και επικίνδυνα πράγματα για όλους μας ειδικά σε εποχή με κορονοιούς και μαλακίες μεταδιδόμενες.

Καταρχήν το διαμέρισμα (ισόγειο) είναι μονίμως με κλειστά τα παράθυρα και κατεβασμένα τα παντζούρια.
Το δωματιο έχει ένα στρώμα στο πάτωμα. Το στρώμα γίνεται μουνί από το ειδικό υγρό, τον ιδρώτα και τα χύσια του κάθε πελάτη).
Τα ερωτήματα λοιπόν που μου γεννήθηκαν είναι 2. Πως πλένεται αυτή η μαλακία το στρώμα και εάν αερίζεται ο χώρος.


1. Ο χώρος δεν αερίζεται με την καμία. Είναι ένα δωματιάκι μικρό με κατεβασμένα τέρμα τα παντζούρια και αποπνικτική ατμόσφαιρα
από τους ιδρώτες (χωρίς κλιματισκό για να μην πάθουμε καμια ψύξη).
Ο χώρος δεν αερίζεται επαρκώς γιατί αφενός όταν μπήκα (πριν ήταν άλλος ο πελάτης) δεν μου έδωσε ο χώρος την εντύπωση της ανανεωμένης ατμόσφαιρας, αλλά της αποπνικτικής,
αφετέρου όταν έφυγα δεν ανοίχτηκε κανένα παράθυρο και κανένα παντζούρι γαμώ το σπίτι σας.

2. Το στρώμα θα έπρεπε να αερίζεται και να πλένεται με ζεστό νερό και με ειδικά απολυμαντικά και όχι με ένα πανί-πετσέτα και νερό από τη βρύση της κουζίνας...

Μέχρι να τελειώσω το μπάνιο μου και να φύγω λοιπόν η φιλότιμη ξανθούλα σαν τρελή έμπαινε και έβγαινε από το δωμάτιο κάνοντας 5-6 φορές τη διαδρομή
δωμάτιο κουζίνα κρατώντας στο χέρι της ένα πανί το οποίο το έπλενε και μετά το ξέπλενε και ουτω καθεξής... βαρέθηκα να την κοιτάω να το κάνει.
Μπράβο για τον κόπο της, αλλά δεν απολυμαίνεται έτσι ένα στρώμα με ιδρώτες, χύσια και μαλακίες υγρά....

Από εμένα λοιπόν ΜΑΥΡΟ δαγκωτό και εάν συναντούσα τον ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ μπαγλαμά που έχει οργανώσει όλο αυτό θα του έκανα τη μούρη κιμά.

Η κοπέλα τα αξίζει τα 100. Προσφέρει κάτι εντελώς διαφορετικό. Είναι αρκετά καλή σε αυτό που κάνει, αλλά όχι κάτω από αυτές τις επικίνδυνες συνθήκες.
Αυτά από εμένα.
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Αυτή η κοπέλα είναι η Εύα που είχε παλιά πολλά μαγαζιά ?
Ναι αυτη ειναι
Επειδή πήγα και εγώ στην κοπέλα θα επιβεβαιώσω όλα τα παραπάνω,η κοπέλα αν υπήρχε τρόποαιο φιλοτιμίας, σίγουρα θα της το έδινα.
Απορώ πως δεν κουράζεται να κουνιέται έτσι για τόσο μεγάλη χρονική διάρκεια. Ασταμάτητα. Μπράβο της.
Είναι αφοσιωμένη και προσηλωμένη σε αυτό που κάνει και το κάνει καλά και αξιοπρεπώς.
Από εμφάνιση είναι τίμια. Αδύνατη σχετικά χαλαρό κορμί και όχι γυμνασμένο όπως κάποιοι είπανε (εννοώ πόδια και κώλος δεν είναι πέτρα).
Πρόσωπο συμπαθητικό προς ωραίο, εμένα μου έβγαζε μια γκαύλα, αλλά πολύ σφιγμένη για κάτι παραπάνω.

Ωστόσο πάμε στο μεγάλο μείον για το οποίο ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ευθύνεται αυτή, αλλά το ή τα αρχίδια που προφανώς την εκμεταλλεύονται και παίζουν με την υγεία μας.
Τα μείον λοιπόν είναι ο χώρος και οι κανόνες υγιεινής.
Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ε Σ συνθήκες και επικίνδυνα πράγματα για όλους μας ειδικά σε εποχή με κορονοιούς και μαλακίες μεταδιδόμενες.

Καταρχήν το διαμέρισμα (ισόγειο) είναι μονίμως με κλειστά τα παράθυρα και κατεβασμένα τα παντζούρια.
Το δωματιο έχει ένα στρώμα στο πάτωμα. Το στρώμα γίνεται μουνί από το ειδικό υγρό, τον ιδρώτα και τα χύσια του κάθε πελάτη).
Τα ερωτήματα λοιπόν που μου γεννήθηκαν είναι 2. Πως πλένεται αυτή η μαλακία το στρώμα και εάν αερίζεται ο χώρος.


1. Ο χώρος δεν αερίζεται με την καμία. Είναι ένα δωματιάκι μικρό με κατεβασμένα τέρμα τα παντζούρια και αποπνικτική ατμόσφαιρα
από τους ιδρώτες (χωρίς κλιματισκό για να μην πάθουμε καμια ψύξη).
Ο χώρος δεν αερίζεται επαρκώς γιατί αφενός όταν μπήκα (πριν ήταν άλλος ο πελάτης) δεν μου έδωσε ο χώρος την εντύπωση της ανανεωμένης ατμόσφαιρας, αλλά της αποπνικτικής,
αφετέρου όταν έφυγα δεν ανοίχτηκε κανένα παράθυρο και κανένα παντζούρι γαμώ το σπίτι σας.

2. Το στρώμα θα έπρεπε να αερίζεται και να πλένεται με ζεστό νερό και με ειδικά απολυμαντικά και όχι με ένα πανί-πετσέτα και νερό από τη βρύση της κουζίνας...

Μέχρι να τελειώσω το μπάνιο μου και να φύγω λοιπόν η φιλότιμη ξανθούλα σαν τρελή έμπαινε και έβγαινε από το δωμάτιο κάνοντας 5-6 φορές τη διαδρομή
δωμάτιο κουζίνα κρατώντας στο χέρι της ένα πανί το οποίο το έπλενε και μετά το ξέπλενε και ουτω καθεξής... βαρέθηκα να την κοιτάω να το κάνει.
Μπράβο για τον κόπο της, αλλά δεν απολυμαίνεται έτσι ένα στρώμα με ιδρώτες, χύσια και μαλακίες υγρά....

Από εμένα λοιπόν ΜΑΥΡΟ δαγκωτό και εάν συναντούσα τον ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ μπαγλαμά που έχει οργανώσει όλο αυτό θα του έκανα τη μούρη κιμά.

Η κοπέλα τα αξίζει τα 100. Προσφέρει κάτι εντελώς διαφορετικό. Είναι αρκετά καλή σε αυτό που κάνει, αλλά όχι κάτω από αυτές τις επικίνδυνες συνθήκες.
Αυτά από εμένα.
Eχεις απολυτο δικαιο φιλε σ αυτο που λες!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Επειδή πήγα και εγώ στην κοπέλα θα επιβεβαιώσω όλα τα παραπάνω,η κοπέλα αν υπήρχε τρόποαιο φιλοτιμίας, σίγουρα θα της το έδινα.
Απορώ πως δεν κουράζεται να κουνιέται έτσι για τόσο μεγάλη χρονική διάρκεια. Ασταμάτητα. Μπράβο της.
Είναι αφοσιωμένη και προσηλωμένη σε αυτό που κάνει και το κάνει καλά και αξιοπρεπώς.
Από εμφάνιση είναι τίμια. Αδύνατη σχετικά χαλαρό κορμί και όχι γυμνασμένο όπως κάποιοι είπανε (εννοώ πόδια και κώλος δεν είναι πέτρα).
Πρόσωπο συμπαθητικό προς ωραίο, εμένα μου έβγαζε μια γκαύλα, αλλά πολύ σφιγμένη για κάτι παραπάνω.

Ωστόσο πάμε στο μεγάλο μείον για το οποίο ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ευθύνεται αυτή, αλλά το ή τα αρχίδια που προφανώς την εκμεταλλεύονται και παίζουν με την υγεία μας.
Τα μείον λοιπόν είναι ο χώρος και οι κανόνες υγιεινής.
Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ε Σ συνθήκες και επικίνδυνα πράγματα για όλους μας ειδικά σε εποχή με κορονοιούς και μαλακίες μεταδιδόμενες.

Καταρχήν το διαμέρισμα (ισόγειο) είναι μονίμως με κλειστά τα παράθυρα και κατεβασμένα τα παντζούρια.
Το δωματιο έχει ένα στρώμα στο πάτωμα. Το στρώμα γίνεται μουνί από το ειδικό υγρό, τον ιδρώτα και τα χύσια του κάθε πελάτη).
Τα ερωτήματα λοιπόν που μου γεννήθηκαν είναι 2. Πως πλένεται αυτή η μαλακία το στρώμα και εάν αερίζεται ο χώρος.


1. Ο χώρος δεν αερίζεται με την καμία. Είναι ένα δωματιάκι μικρό με κατεβασμένα τέρμα τα παντζούρια και αποπνικτική ατμόσφαιρα
από τους ιδρώτες (χωρίς κλιματισκό για να μην πάθουμε καμια ψύξη).
Ο χώρος δεν αερίζεται επαρκώς γιατί αφενός όταν μπήκα (πριν ήταν άλλος ο πελάτης) δεν μου έδωσε ο χώρος την εντύπωση της ανανεωμένης ατμόσφαιρας, αλλά της αποπνικτικής,
αφετέρου όταν έφυγα δεν ανοίχτηκε κανένα παράθυρο και κανένα παντζούρι γαμώ το σπίτι σας.

2. Το στρώμα θα έπρεπε να αερίζεται και να πλένεται με ζεστό νερό και με ειδικά απολυμαντικά και όχι με ένα πανί-πετσέτα και νερό από τη βρύση της κουζίνας...

Μέχρι να τελειώσω το μπάνιο μου και να φύγω λοιπόν η φιλότιμη ξανθούλα σαν τρελή έμπαινε και έβγαινε από το δωμάτιο κάνοντας 5-6 φορές τη διαδρομή
δωμάτιο κουζίνα κρατώντας στο χέρι της ένα πανί το οποίο το έπλενε και μετά το ξέπλενε και ουτω καθεξής... βαρέθηκα να την κοιτάω να το κάνει.
Μπράβο για τον κόπο της, αλλά δεν απολυμαίνεται έτσι ένα στρώμα με ιδρώτες, χύσια και μαλακίες υγρά....

Από εμένα λοιπόν ΜΑΥΡΟ δαγκωτό και εάν συναντούσα τον ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ μπαγλαμά που έχει οργανώσει όλο αυτό θα του έκανα τη μούρη κιμά.

Η κοπέλα τα αξίζει τα 100. Προσφέρει κάτι εντελώς διαφορετικό. Είναι αρκετά καλή σε αυτό που κάνει, αλλά όχι κάτω από αυτές τις επικίνδυνες συνθήκες.
Αυτά από εμένα.
Ενα μεγάλο μπράβο κι απο μένα φίλε, αλλά τζαμπα ο κόπος σου να γράψεις τόσο αναλυτική περιγραφή της απαράδεκτης κατάστασης.
Προφανώς δεν ενδιαφέρει τους δεκάδες συμπολίτες μας που πέρασαν απο το ισόγειο- γιατί κανένας δεν το έθιξε-παρά μονον ενδιαφέρει αν η κοπέλα σου τραβαει μαλακια με τα μπουτια η τα χέρια!
Η επιτομή της ενημέρωσης αγαπητέ well done!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ενα μεγάλο μπράβο κι απο μένα φίλε, αλλά τζαμπα ο κόπος σου να γράψεις τόσο αναλυτική περιγραφή της απαράδεκτης κατάστασης.
Προφανώς δεν ενδιαφέρει τους δεκάδες συμπολίτες μας που πέρασαν απο το ισόγειο- γιατί κανένας δεν το έθιξε-παρά μονον ενδιαφέρει αν η κοπέλα σου τραβαει μαλακια με τα μπουτια η τα χέρια!
Η επιτομή της ενημέρωσης αγαπητέ well done!
Στο στρώμα το πλένει με χλωρίνη και βρωμάει όλο το σπιτάκι μετά από την διαδικασία. Τα παράθυρα ανοίγουν όταν φεύγουμε (το ρώτησα). Δεν τηρούνται 100% οι κανόνες υγιεινής είναι η αλήθεια αλλά δεν είναι τραγικά. Νομίζω ο φίλος είναι λίγο υπερβολικός.
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Στο στρώμα το πλένει με χλωρίνη και βρωμάει όλο το σπιτάκι μετά από την διαδικασία. Τα παράθυρα ανοίγουν όταν φεύγουμε (το ρώτησα). Δεν τηρούνται 100% οι κανόνες υγιεινής είναι η αλήθεια αλλά δεν είναι τραγικά. Νομίζω ο φίλος είναι λίγο υπερβολικός.
Κι εγώ αυτό θα έλεγα…παραπάνω υπερβολικός για το τίποτα
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Κι εγώ αυτό θα έλεγα…παραπάνω υπερβολικός για το τίποτα
Δεν έχω πάει, δεν εχω ιδία άποψη αλλα απο τα λεγόμενα του παραπανω φίλου, άλλα προκύπτουν , μακαρι να είναι αλλιώς!
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Σωστά τα περισσότερα περί υγιεινής αλλά τα παράθυρα ανοίγουν σίγουρα, και στο στρώμα ρίχνει χλωρίνη, μυρίζει χαρακτηριστικά!
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Κι εγώ αυτό θα έλεγα…παραπάνω υπερβολικός για το τίποτα
Ναι μωρε ασε να ουμε τωρα ο Ολυμπιακος κ το Αιγαλεω να κερδανε..
Στο στρώμα το πλένει με χλωρίνη και βρωμάει όλο το σπιτάκι μετά από την διαδικασία. Τα παράθυρα ανοίγουν όταν φεύγουμε (το ρώτησα). Δεν τηρούνται 100% οι κανόνες υγιεινής είναι η αλήθεια αλλά δεν είναι τραγικά. Νομίζω ο φίλος είναι λίγο υπερβολικός.
Χλωρίνη πάνω σε σκουρόχρωμο υφασμάτινο στρώμα σε κάποιον άλλο πλανήτη αδερφέ.. φιλικά πάντα
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Ό,τι έγινε έγινε. Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του κ ας κάνει τις επιλογές του. Εγώ απλα αν γυρνούσα το χρόνο πίσω δεν θα ξαναπήγαινα. Τέσπα το κουράσαμε το θέμα.
Γύρισε η Τόκιο με νέο μαλλί στο Κριστάλ; Ή είναι ιδέα μου;
 

Horny30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Καλως σας βρηκα επιτέλους και να ξεκινησω με κριτικη. Ζεσι σπα 3 παρουσιες. Πηρα Νικη απο ουκρανία (τα υπολοιπα δεν τα θυμαμαι) , τερμα αδύνατη με 1 βυζί και καλούτσικη φάτσα και μακριά πόδια.Δεν μιλούσε ελληνικά. Γύρω στα 25 ηλικία. Ωραία πίπα, φιλότιμη γενικά και πρόθυμη. 80 το μαλλί. Θα ξαναπήγαινα και μια δεύτερη.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλως σας βρηκα επιτέλους και να ξεκινησω με κριτικη. Ζεσι σπα 3 παρουσιες. Πηρα Νικη απο ουκρανία (τα υπολοιπα δεν τα θυμαμαι) , τερμα αδύνατη με 1 βυζί και καλούτσικη φάτσα και μακριά πόδια.Δεν μιλούσε ελληνικά. Γύρω στα 25 ηλικία. Ωραία πίπα, φιλότιμη γενικά και πρόθυμη. 80 το μαλλί. Θα ξαναπήγαινα και μια δεύτερη.
Εχεις ξαναπάει ζεσι η πρώτη φορά
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Τπτ καλο για σημερα παιζει?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Αυτη ρε παιδια στο crystal ποια ειναι?
Screenshot_20210821-163714_Facebook.jpg
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Το crystal που λέτε είναι free? να τολμήσω μια επίσκεψη όταν κατέβω θεσσαλονίκη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom