Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Καλησπερα,περασα σημερα απο Αγ.Δημητριου για ενα νουρου μασαζ με την Κριστινα(αν θυμαμαι καλα),ηληκια γυρω στα τριαντα ισως και λιγο παραπανω πολυ αδυνατη,ψηλη και αρκετα γυμνασμενη!Ο χωρος ενα απλο καθαρο διαμερισμα και τπτ παραπανω!Το κοριτσι με υποδεχτηκε με το μπουρνουζι κι αφου εκανα ντουζακι και πληρωσα περασαμε στον αγωνα!Ενα φουσκωτο στρωμα στο πατωμα που ξαπλωσα και με πασαλειψε αυτο το υγρο και ξεκινησε!Οι κινησεις καπως βιαστηκες και αγαρμπες στην αρχη αλλα σε 5 λεπτα περιπου βρηκε ρυθμο!Αφου με ετριψε με το κορμι της γυρισα και αρχισε να μου τον παιζει με τα μπουτια της μεχρι που εχυσα!Χωρις να χασει λεπτο ξαπλωσε πανω στα χυσια μου με ετριβε και τα εγλειφε!Ξαναγυρισα και αρχισε ο δευτερος γυρος με μασαζ μεχρι που ξαναγυρισα!Αυτη τη φορα ηταν πολυ πιο παιχνιδιαρα,,,ισως της εφυγε το στρες.Τριβοταν πανω μου και με εγλειφε καθε λιγο απο το αφαλο μεχρι τα αρχιδια!Ηρθαμε παλι πιο κοντα και αυτη τη φορα με τελειωσε τριβοντας τον στο μ**κι της!Στα πλας οτι ειχε πολυ διαθεση με αφηνε να πιανω παντου και στο τελος εβαλα και ενα δαχτυλο!Στα πλην οτι κουνιεται λιγο αγαρμπα σε σημειο που να σε ποναει καποιες στιγμες!Αφου τελειωσαμε πηγαμε στο μπανιο οπου με ετριψε απ την κορυφη μεχρι τα νυχια!Βγαινοντας ντυθηκα ,μου εδωσε ενα νερο και τη χαιρετησα!Εκεινη τη στιγμη απ οτι καταλαβα επλενε το στρωμα!Ηταν μια καλη εμπειρια και αν το βρει πιστευω λιγο ,ε την κινηση το κοριτσι θα διαπρεψει γιατι εχει υπομονη και πολυ ορεξη!
Σιγα ρε φιλε μην στα καταπιε κιολας... τι διαβαζουμε ρε πρωινιατικα...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Το´χω χτίσει το Nuru και τη συγκεκριμένη τυππισα και δεν έχω πάρει ποτέ κάτι έξτρα. Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι έγλυψε αρχιδια και χυσια.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
εγώ πάλι 1 φορά πήγα κι έλαβα την ίδια ακριβώς περιποίηση...αρα δεν έχω κανένα λόγο ν`αμφισβητήσω τον level91. Φυσικά επειδή έχω την εμπειρία η κυρία ΔΕΝ κάνει nuu massage.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπερα,περασα σημερα απο Αγ.Δημητριου για ενα νουρου μασαζ με την Κριστινα(αν θυμαμαι καλα),ηληκια γυρω στα τριαντα ισως και λιγο παραπανω πολυ αδυνατη,ψηλη και αρκετα γυμνασμενη!Ο χωρος ενα απλο καθαρο διαμερισμα και τπτ παραπανω!Το κοριτσι με υποδεχτηκε με το μπουρνουζι κι αφου εκανα ντουζακι και πληρωσα περασαμε στον αγωνα!Ενα φουσκωτο στρωμα στο πατωμα που ξαπλωσα και με πασαλειψε αυτο το υγρο και ξεκινησε!Οι κινησεις καπως βιαστηκες και αγαρμπες στην αρχη αλλα σε 5 λεπτα περιπου βρηκε ρυθμο!Αφου με ετριψε με το κορμι της γυρισα και αρχισε να μου τον παιζει με τα μπουτια της μεχρι που εχυσα!Χωρις να χασει λεπτο ξαπλωσε πανω στα χυσια μου με ετριβε και τα εγλειφε!Ξαναγυρισα και αρχισε ο δευτερος γυρος με μασαζ μεχρι που ξαναγυρισα!Αυτη τη φορα ηταν πολυ πιο παιχνιδιαρα,,,ισως της εφυγε το στρες.Τριβοταν πανω μου και με εγλειφε καθε λιγο απο το αφαλο μεχρι τα αρχιδια!Ηρθαμε παλι πιο κοντα και αυτη τη φορα με τελειωσε τριβοντας τον στο μ**κι της!Στα πλας οτι ειχε πολυ διαθεση με αφηνε να πιανω παντου και στο τελος εβαλα και ενα δαχτυλο!Στα πλην οτι κουνιεται λιγο αγαρμπα σε σημειο που να σε ποναει καποιες στιγμες!Αφου τελειωσαμε πηγαμε στο μπανιο οπου με ετριψε απ την κορυφη μεχρι τα νυχια!Βγαινοντας ντυθηκα ,μου εδωσε ενα νερο και τη χαιρετησα!Εκεινη τη στιγμη απ οτι καταλαβα επλενε το στρωμα!Ηταν μια καλη εμπειρια και αν το βρει πιστευω λιγο ,ε την κινηση το κοριτσι θα διαπρεψει γιατι εχει υπομονη και πολυ ορεξη!
Δηλαδή έγλειφε και τον πουτσο;
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Χαιρετώ την παρέα. Θα ήθελα την γνώμη σας σχετικά με το Crystal. Επειδή έχω πάρει τη Νεφέλη άλλη φορά θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι άλλο. Φαίδρα ή Βιβή? Τι λέτε?
Πρώτη φορά πηγαίνω στο νέο τούς χώρο...
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Φαίδρα αν και μου είπαν είναι σε αδεια
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Crystal εγώ πέρασα φανταστικά με τη Νάντια.
Από όσα ακούω πλέων μπορείς να βρεις και την Αρτεμης εκεί που δύο φορές τη προτίμησα όταν ήταν στο massagio. Η συγκεκριμένη ήταν η αφορμή να ασχοληθώ με τα εν λόγο ιδρύματα :)
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.109
Πόντοι
7.191
Γεια σ όλους!!επηρεασμενος από διάφορες κριτικές για το crystal για Αρτέμης και Βίβι είπα να δοκιμάσω!!για καλή μου τύχη δεν ήταν διαθέσιμες την ώρα που ήθελα όποτε πήγα σε στάνταρ Νεφέλη!
Είχα περιέργεια όμως να τις δω όμως να δω τι παίζει;;Λοιπόν Βίκυ ξανθιά καλό κορμάκι φατσούλα έτσι κ έτσι δεν τρελάθηκα να πω αμάν τι έχασα!!Δεν θα αναφέρω λεπτομέρειες που είδα μην γίνω κακουλης!!
Αρτεμις μελαχρινή με piercing οκ τίποτα το ιδιαίτερο όποτε πάλι δεν έχασα τίποτα!!
Όσο για τις λεπτομερείς με νεφέλη περιτο αστέρι !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Το θέμα αδέρφια είναι οτι όλα μα όλα τα μαγαζιά της πόλης έχουν καβαλήσει το καλάμι λόγο το ότι κόβουν χρήμα ....αν αρχίσουμε να μην πηγαίνει κανένας τότε θα ξυπνήσουν
Αν προσθέσεις ότι τα μαγαζιά αυτά ξεπλενουν χρηματακι για κεφάλια της ασφάλειας γίνονται ακόμη πιο σιχαμένα...
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Το´χω χτίσει το Nuru και τη συγκεκριμένη τυππισα και δεν έχω πάρει ποτέ κάτι έξτρα. Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι έγλυψε αρχιδια και χυσια.
Ρε φιλε τι να σου πω,για ποιο λογο να πω ψεματα?Μηπως θα με δεις στο δρομο και θα πεις ο να ο γαμιας που του γλειφαν τα αρχιδια?Η μηπως θα παρω λεφτα απο εσενα!Σου λεω τι πραγματικα εγινε!
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Κελλυ απο νταμες οτι χειροτερο υπαρχει...Ψηλη μελαχρινη και αρκετα αδυνατη με ωραιο κωλο και ανυπαρκτο βυζι!Μου ειπε οτι ειναι καινουρια,δουλευει εδω και μια εβδομαδα!Απο τη στιγμη που ανοιξε την πορτα παραπατουσε και δεν μπορουσε να μιλησει απο τη μαστουρα!Χωμα εντελως,δυστυχως πληρωσα και μπηκα στο δωματιο!Πριν μπει μεσα ακουσα δυο τρια σνιφ σνιφ απο το διπλανο χωρο που ειχε τραβηξει την κουρτινα!Για μασαζ ουτε λογος το κοριτσι ετρεμε ξεκινησε τα τσιμπουκια πολυ βαθυ αλλα με δοντι,γυρισε στα τεσσερα την πηρα και μετα απο μπροστα!Ο κολπος της εντελως στεγνος σε φαση που κολλουσε η καποτα!Μετα απο δεκα λεπτα καρφωμα μου επεσε τον εβγαλα και τον επαιξα και με το ζορι την εχυσα στο στομα!Απο τις χειροτερες εμπειριες που ειχα ποτε στη ζωη μου!Λεω να μην ξαναπατησω το ποδι μου εκει μεσα!Στα πλην επισης μια καμερα που ειδα στο σαλονι φατσα φορα να αναβοσβηνει πανω απο την τηλεοραση σε χωρο που θεωριτικα απαγορευεται να υπαρχει η θα επρεπε τουλαχιστον να αναγραφεται καπου!Αυτα απο εμενα,καλη συνεχεια και αλλα τετοια κακα να μην μας βρουν!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Φίλε μου το crystal όταν ξεκίνησε σαν Ελίνα καζά τότε προσέφερε φουλ πρόγραμμα με Νάντια στα 80€ το έκανε κανένα μήνα και με το που μάζεψε πελατεία το γύρισε στον φραπέ .....και σου λέει η άλλη γιατι να κάνω φουλ και να παίρνω 40 ενώ μπορώ να κάνω εκτωνοση και να βγάζω 30 ξεκούραστα....
 

Deliveras87

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε μου το crystal όταν ξεκίνησε σαν Ελίνα καζά τότε προσέφερε φουλ πρόγραμμα με Νάντια στα 80€ το έκανε κανένα μήνα και με το που μάζεψε πελατεία το γύρισε στον φραπέ .....και σου λέει η άλλη γιατι να κάνω φουλ και να παίρνω 40 ενώ μπορώ να κάνω εκτωνοση και να βγάζω 30 ξεκούραστα....
30 παλιά. Η ταρίφα στα περισσότερα τώρα είναι 30+20+20.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Το ελάχιστο που παίρνει η κοπέλα σου είπα φίλε μου
 

Deliveras87

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Το ελάχιστο που παίρνει η κοπέλα σου είπα φίλε μου
Έχεις δίκιο φίλε. Απλώς ξεκίνησε δειλά δειλά και τώρα έχει παγειωθει. Για να περάσεις καλά πρέπει να υπολογίζεις και τα έξτρα 20.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Το τελευταίο 20 για τι πράγμα είναι (να βγάλει ρούχα η να κάνει κάνα τσιμπούκι )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom