Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.949
Κριτικές
2
Like
5.933
Πόντοι
1.056
Η Τόκιο συνεχίζει στο κρυσταλ; Αν κρίνω από αυτά που βλέπω στο ινστα της με τις παρέες που έχει βλέπω σύντομα να αλλάζει καριέρα..
Μην μου στέλνετε μηνύματα καλώς ή κακώς δεν πρόκειται να το δώσω. Άλλωστε από εκεί δεν δέχεται παιχνίδι
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Καλημέρα κ καλή εβδομάδα παίδες. Ξέρει κανείς αν παίζει σε κανένα από τα μαγαζιά δάχτυλο από κάποια κοπέλα κατά τη χειρομάλαξη; Ας στείλει πμ όποιος είχε σχετική εμπειρία.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Επειδή έχω μπερδευτεί λιγάκι.. τι ακριβώς παίζει με τα μασαζ? Υπάρχει κανένα όπως Αθήνα που με 80 ευρώ έχει Full για καμιά ώρα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Επειδή έχω μπερδευτεί λιγάκι.. τι ακριβώς παίζει με τα μασαζ? Υπάρχει κανένα όπως Αθήνα που με 80 ευρώ έχει Full για καμιά ώρα?
Προφανώς βαριέστε να διαβάσετε κάποιοι δεν εξηγείται αλλιώς μία σελίδα πίσω αν δεις έχω απαντήσει στην ιδία ακριβώς ερώτηση
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Καλημέρα κ καλή εβδομάδα παίδες. Ξέρει κανείς αν παίζει σε κανένα από τα μαγαζιά δάχτυλο από κάποια κοπέλα κατά τη χειρομάλαξη; Ας στείλει πμ όποιος είχε σχετική εμπειρία.
Μπορείς να πας στο aqua και να το ζητήσεις από Ρίτα ή Δανάη...
 
Τελευταία τροποποίηση:

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
448
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
Καλησπέρα ξέρει κανείς αν υπάρχει κοπέλα σε κάποιο μασατζιδικο της πόλης που να κάνει γλυφοκωλι
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Ας βάζει
Καλησπέρα ξέρει κανείς αν υπάρχει κοπέλα σε κάποιο μασατζιδικο της πόλης που να κάνει γλυφοκωλι
Ας βάζει καμία πρώτα δάχτυλο και να ξέρει να το κάνει και έχουμε ακόμα χρόνια για γλυφοκώλια στο χωριό μας αυτό
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
448
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
Ας βάζει

Ας βάζει καμία πρώτα δάχτυλο και να ξέρει να το κάνει και έχουμε ακόμα χρόνια για γλυφοκώλια στο χωριό μας αυτό
Στα στούντιο πάντως δεν είναι λίγες οι κοπέλες που το κάνουν (και σε call girls ακόμα περισσότερες)
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Καλησπέρα ξέρει κανείς αν υπάρχει κοπέλα σε κάποιο μασατζιδικο της πόλης που να κάνει γλυφοκωλι
η κορίνα κάνει. είναι βασ. όλγας. περίπου 55 χρονών.
κατεβαίνει στην περιοχή χωρίς να το ζητήσεις.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
448
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
η κορίνα κάνει. είναι βασ. όλγας. περίπου 55 χρονών.
κατεβαίνει στην περιοχή χωρίς να το ζητήσεις.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Από εμφάνιση το λέει , παλεύεται ή θα είναι σαν να πάω με την γιαγιά μου ?
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Προφανώς βαριέστε να διαβάσετε κάποιοι δεν εξηγείται αλλιώς μία σελίδα πίσω αν δεις έχω απαντήσει στην ιδία ακριβώς ερώτηση
Η ερώτηση δεν περιλάμβανε μόνο το που κάνουν φούλ. Διάβασα αρκετές σελίδες και είδα 20-30 λεπτά στα 100-120 ευρώ. Η ερώτηση ήταν με 80 ευρώ που κάνουν φούλ πρόγραμμα καμιά ώρα. Αν βρεις καμία απάντηση σε αυτό πες μου και μένα..
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Από εμφάνιση το λέει , παλεύεται ή θα είναι σαν να πάω με την γιαγιά μου ?
με 50 σου κάνει μασάζ και πίπα. στα ίδια λεφτά αν θέλεις έχει δωμάτιο πίσω με κρεββάτι. δεν είναι πιτσιρίκα ούτε γιαγιά. νορμάλ κιλά. για τα χοντρά και σε αυτά τα λεφτά είναι οκ.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Η ερώτηση δεν περιλάμβανε μόνο το που κάνουν φούλ. Διάβασα αρκετές σελίδες και είδα 20-30 λεπτά στα 100-120 ευρώ. Η ερώτηση ήταν με 80 ευρώ που κάνουν φούλ πρόγραμμα καμιά ώρα. Αν βρεις καμία απάντηση σε αυτό πες μου και μένα..

Θα μπορούσες όμως να πάρεις τηλ κ να ρωτήσεις σ αυτά πού ανέφερα πού ξέρεις μπορεί να σου λυθεί η απορία γιαυτα πού ζητάς
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Θα μπορούσες όμως να πάρεις τηλ κ να ρωτήσεις σ αυτά πού ανέφερα πού ξέρεις μπορεί να σου λυθεί η απορία γιαυτα πού ζητάς
Δεν έχει νόημα αυτό που κάνεις.. καλό σαββατοκύριακο
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
448
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
με 50 σου κάνει μασάζ και πίπα. στα ίδια λεφτά αν θέλεις έχει δωμάτιο πίσω με κρεββάτι. δεν είναι πιτσιρίκα ούτε γιαγιά. νορμάλ κιλά. για τα χοντρά και σε αυτά τα λεφτά είναι οκ.
Σε ευχαριστώ πολύ, για την απάντηση
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Εχεις δίκιο πρέπει να ανεβάσουμε τιμοκατάλογο με τιμές υπηρεσίες κ Τηλεφωνά
Όχι δεν χρειάζεται άστο.. κανένας λόγος εμείς βλάκες ήμαστε που τα μοιραζόμαστε στην Αθήνα και έχουμε με 80 ευρώ 2-3 πιστολιές σε 1 ώρα με μουνάκια σε πεντακάθαρους χώρους. Κρατήστε τα μυστικά τα 50 ευρώ για μια ξυνή μαλακία που αν κατέβει το σουτιέν κάνετε πάρτι ή 130 ευρώ για 1 πιστολιά .. καλύτερα μυστικό παρά να βγούνε στην φόρα πως σας τα παίρνουν και να ξεφτιλίζεστε.. 2-3 μέρες θα κάτσω θεσσαλονίκη ούτως ή άλλως.. έκλεισα από γραφείο και ησύχασα..
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Πέρασμα από Μαριάνα πριν 10 ημέρες, τρεις οι κοπέλες η Γιάννα (παλιά γνωστή) Έλση 30κατι ετών αν και μικροεδειχνε σωματείο νορμάλ χωρίς πλαδαρότητα και χωρίς περισια η έλλειψη κιλών, βυζάκια στητα μικρά, και μια άλλη αδιάφορη δε θυμάμαι όνομα. Πέρασμα με Έλση (έφαγα παπά στο σαλονιασμα με την τσαχπινια της) όπου μου ανέφερε προϋπηρεσία σε φραπετζιδικο με εξτραδακια (και στοματικό) στην Εγνατία, στα του αγώνα ξενέρωσα συμετοχή ελάχιστη πίπα με δόντια.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Όχι δεν χρειάζεται άστο.. κανένας λόγος εμείς βλάκες ήμαστε που τα μοιραζόμαστε στην Αθήνα και έχουμε με 80 ευρώ 2-3 πιστολιές σε 1 ώρα με μουνάκια σε πεντακάθαρους χώρους. Κρατήστε τα μυστικά τα 50 ευρώ για μια ξυνή μαλακία που αν κατέβει το σουτιέν κάνετε πάρτι ή 130 ευρώ για 1 πιστολιά .. καλύτερα μυστικό παρά να βγούνε στην φόρα πως σας τα παίρνουν και να ξεφτιλίζεστε.. 2-3 μέρες θα κάτσω θεσσαλονίκη ούτως ή άλλως.. έκλεισα από γραφείο και ησύχασα..
Σου έδωσα 2 μαγαζιά να πάρεις τηλ κ να ρωτήσεις αυτά πού θες κ βαρέθηκες να πάρεις κ ξυνιστηκες τα μυστικά πού είναι δε το κατάλαβα ακόμα
μάλλον εσύ θες να σε πάρω από το χέρι να σε πάω να :knockinb:
Καλό Σάββατοκυριακο κ σε σένα
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Χρόνια πολλά σε όλους. Έχω μια ερώτηση. Η Κορίνα που λέτε είναι μια θεία κοντή χοντρή στη Β. Όλγας που με είχε υποδεχτεί με ρόμπα γιαγιάς και έφυγα τρέχοντας? Είχα γράψει και καυστικότατο ποστ….. Ή κάποια άλλη και κάνω λάθος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom