Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
βιβη ειναι αυτη που λετε ξανθια με τατου στο μπουτι και λιγο σσσ ..πειτε ρε αλανια για νεφελη λιγο οταν βγαζει το βυζι τι γινεται
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
βιβη ειναι αυτη που λετε ξανθια με τατου στο μπουτι και λιγο σσσ ..πειτε ρε αλανια για νεφελη λιγο οταν βγαζει το βυζι τι γινεται
Θα στο περιγράψω εγώ το βυζί φίλε που το έχω τιμήσει όυκο λίγες φορές. Βυζακι 2ρι στητο ρογα κοιτάει στο θεό ολοφυσικο. Διπλό εκτός από Νάντια που είναι τρομερό ντουο με Άρτεμις ( τα καλύτερα βυζιά της πόλης) και με Τόκυο πιστεύω θα έκαναν ωραίο προγράμμα. Γενικά ότι ωραίο μουνι κυκλοφορεί στο κρισταλ θα το βρεις. Βυζί No1 Άρτεμις No2 Νάντια Νο3 Νεφέλη για τα δικά μου γούστα πάντα. Βιβή δεν έχει δοκιμαστεί λόγω κριτικών αλλά θα δοκιμαστεί και αυτό το βυζί εεεε μουνι εεεε συγγνώμη κορασίδα ήθελα να πω. Καλοπερναμε συντροφια
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Θα στο περιγράψω εγώ το βυζί φίλε που το έχω τιμήσει όυκο λίγες φορές. Βυζακι 2ρι στητο ρογα κοιτάει στο θεό ολοφυσικο. Διπλό εκτός από Νάντια που είναι τρομερό ντουο με Άρτεμις ( τα καλύτερα βυζιά της πόλης) και με Τόκυο πιστεύω θα έκαναν ωραίο προγράμμα. Γενικά ότι ωραίο μουνι κυκλοφορεί στο κρισταλ θα το βρεις. Βυζί No1 Άρτεμις No2 Νάντια Νο3 Νεφέλη για τα δικά μου γούστα πάντα. Βιβή δεν έχει δοκιμαστεί λόγω κριτικών αλλά θα δοκιμαστεί και αυτό το βυζί εεεε μουνι εεεε συγγνώμη κορασίδα ήθελα να πω. Καλοπερναμε συντροφια
Μπράβο αδερφέ τα περιέγραψε ωραιότατα. Άρτεμις ποια είναι δεν την έχω ακούσει αλλά άμα παίζει βυζί καλύτερο και από Νάντια πρέπει να την βρω ..αν κ φαν του βυζιου φουλ πρέπει και μια Νεφέλη να δοκιμάσω η κοπέλα φαινεται μουναρα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.949
Κριτικές
2
Like
5.933
Πόντοι
1.056
Μπράβο αδερφέ τα περιέγραψε ωραιότατα. Άρτεμις ποια είναι δεν την έχω ακούσει αλλά άμα παίζει βυζί καλύτερο και από Νάντια πρέπει να την βρω ..αν κ φαν του βυζιου φουλ πρέπει και μια Νεφέλη να δοκιμάσω η κοπέλα φαινεται μουναρα
Να προσέχεις μόνο μην την πετύχεις σε μέρα που έχει περίοδο, δηλαδή περίπου 25 μέρες τον μήνα
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Να προσέχεις μόνο μην την πετύχεις σε μέρα που έχει περίοδο, δηλαδή περίπου 25 μέρες τον μήν

Να προσέχεις μόνο μην την πετύχεις σε μέρα που έχει περίοδο, δηλαδή περίπου 25 μέρες τον μήνα
Ποια τη Νεφέλη ? Δεν ανησυχώ εγώ θα τις δαμασω τις έχω ?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
4
Like
1.457
Πόντοι
216
Η Άρτεμις είναι αυτή που ήταν και στο παλιό ή άλλη?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Η ´Αρτεμις έχει το καλύτερο βυζι που έχω πιάσει στη ζωή μου. Αλλά στη Δωδεκανήσου ήταν ξενέρωμα η ρουφιανα. Έστρωσε ή παραμένει διεκπαιρεωτική?
 

T2D4Y

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γνωριζει καποιος αν μια κοπελιτσα με μαυρο αγορε μαλλι ειναι ακομα στο luxury στον ευοσμο?νατασσα νομιζω το ονομα
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Επισκεψη σημερα στο crystal με νεφελη μετα το σημερινο νομιζω σιγουρα τουλαχιστον μια φορα τον μηνα θα πηγαινω. Με ξενερωσε λιγο το οτι ενω ξαπλωσα χωρις πετσετα μου την εβαλε μονη της και μεχρι να με ρωτησει αν θελω σε ολο το σωμα δεν μου την εβγαζε, ισως φταιει οτι δεν εχω ξαναπαει μαζι της καθως ειανι η δευτερη φορα γενικα που πηγαινω. Στα του αγωνα πολυ καλη πολυ φτυσιμο και τελειωμα στα βυζια της μετα απο δικη της προτροπη. Στο μασαζ νομιζω βαζει λιγο παραπανω δυναμη καποιες φορες απο οτι πρεπει. Ξερει κανενας αν η νεφελη κανει τιποτα παραπανω εκτος φραπε?
Έχουμε πει πολλές φορές ότι πολλοί άντρες (να το παραφράσω λίγο) σκέφτονται με το κάτω κεφάλι και όχι με το πάνω, αν και διαχωρίζονται σαφώς οι λειτουργίες και οι χρήσεις του καθενός. Εις μάτην...... Ποτέ δεν βρίζω κανέναν αν και μερικές φορές χρειάζεται. Αλλά όχι δεν θα ρίξω το επίπεδό μου.
Αγαπητέ μου, το τονίζω, πρόσεξε δεν θέλω παρεξηγήσεις το τονίζω . Αυτό που ρωτάς ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΝΈΒΗ ΠΟΤΕ . ΠΟΤΕ.
Αλλά, λέω αλλά , αν μου είχε συμβεί θα στο έλεγα εσένα και μέσω εσού και του site σε όλη την Ελλάδα; Και μετά;
Δεν συνεχίζω... θα σε αφήσω να σκεφτείς και λίγο... έστω και τώρα.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
κάντο λίγο λιανά αδερφέ.....
Θα στο κάνω εγώ. Ο τύπος γράφει μαλακίες κ ψέματα συνέχεια κ επειδή του την μπαίνω σκέφτηκε με το 5χρονο μυαλό του να πει άλλη μία μαλακία. Για επιβεβαίωση διάβασε τα μηνύματα μου τόσα χρόνια κ τα δικά του. Έχει αλλάξει κ προφίλ βέβαια. Όπως είπα κ πριν δεν γουστάρω να γεμίζουμε σελίδες για μαλακίες όποτε για οτιδήποτε άλλο pm
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Θα στο κάνω εγώ. Ο τύπος γράφει μαλακίες κ ψέματα συνέχεια κ επειδή του την μπαίνω σκέφτηκε με το 5χρονο μυαλό του να πει άλλη μία μαλακία. Για επιβεβαίωση διάβασε τα μηνύματα μου τόσα χρόνια κ τα δικά του. Έχει αλλάξει κ προφίλ βέβαια. Όπως είπα κ πριν δεν γουστάρω να γεμίζουμε σελίδες για μαλακίες όποτε για οτιδήποτε άλλο pm
Άστον να γράφει μαλακίες...
Δεν τον λαμβάνει κανένας υπόψιν

Παρεμπιπτόντως η ιδιοκτήτρια του massagio
ταυτίζεται με αυτή του crystal
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Νταξει μιας και εξαντλησαμε το κρυσταλ , μπορει καποιος να δωσει ενημερωση για βανα ?
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Μάγκες καμία ενημέρωση για crystal ρόστερ και προγράμματα
 

derakos1

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
35
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Γμωμη για luxury spa service στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης; Συγκεκριμένα μεγάλου Αλεξάνδρου 63.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Αν καποιος εχει παρει για μασαζ 2 κοπελες απο crystal αν μπορει ας μου στειλει πμ
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Αν καποιος εχει παρει για μασαζ 2 κοπελες απο crystal αν μπορει ας μου στειλει πμ
Κανένας δεν το έχει δοκιμάσει

Εσύ θα είσαι ο πρώτος

και θα μας γράψεις εδώ αναλυτικά την εμπειρια σου καθώς και μια ανάλυση του κόστους της συνεδριας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom