Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (8 μέλη και 27 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Καλώς μας ήρθες φίλε. Αφού σε ενδιαφέρει αποκλειστικά το μασάζ θα σου πρότεινα το masagio στη Τούμπα. Αυτές που δουλεύουν ως επί το πλείστον το κατέχουν πολύ καλά το μασάζ πέρασα και εγώ από εκεί τη προηγούμενη εβδομάδα να δώ τη λατρεία μου τη Λατίνα Αλεξία έχει μαυρίσει το μωράκι μου προτείνε να έρθει μέσα και μια άλλη η Κάτια που από ότι μου είπε δούλευε Βάνα μπαμπατσικοαπόλαυση για τον παππού με τα ελέη του Θεού να τουρλωνονται στο πρόσωπο μου καρακαυλωσα καραχαλαρωσα. Ωραίο πράμα ήταν και μια Ανυ εκεί δεν την είδα.
Αυτό βρίσκεται κάπου στην ανατολικής Θράκης;
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Νάντια Νάνσυ Μια Άρτεμη Λίνα και ότι καινούργιο προκύψει αυτά για crystal
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
ΚΚαλησπέρα φιλε πως θα μπορούσα να βρω την Φαίη ειναι στο ίδιο μαγαζί που ητανμπορω να μάθω τηλεφωνο προσπαθώ να την βρω αλλά τίποτα

Καλησπέρα πέρασμα πριν λίγο από prive ευαγές ίδρυμα όπου πήδηξα την Φαίη σε πολλές και διάφορες στάσεις. Επίσης ζήτησα και Λοκο όπου με έξτρα κόστος της τον εχωσα διότι είχα καιρό να της τον χωσω από πίσω. Πέρασα πολύ καλά είχα καιρό να βγάλω τέτοια χημεία με την συγκεκριμένη. Παρακαλώ καμία πληροφορία για Μαριάννα οποίος συναγωνιστής μπορεί είτε σε δημοσιευμένο σχόλιο είτε σε προσωπικό μήνυμα. Θέλω να μάθω αν αξίζει τίποτα στην Μαριάννα για χωσιμο, θα ακολουθήσει φυσικά σχόλιο με τις εντυπώσεις άμεσα αν γίνει επίσκεψη.
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Έχουμε ρόστερ από dames έχει πάει σε καινούριο χώρο
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καλημερίζω τους συναγωνιστές. Μετά από λίγους μήνες αποχής από το χώρο, έχω τη διάθεση να επιστρέψω ξανά. Τελευταία φορά πήγα Zesi πίσω από το one salonica στη καραντίνα, όπου πήρα ντούο Βάλια και Αθηνά αν θυμάμαι καλά. Δυνατή συνεύρεση και θέλω να το επαναλάβω. Με το εν λόγω ίδρυμα τι παίζει; Πήγα μερικές σελίδες πίσω, καιρό έχει γίνει αναφορά για το συγκεκριμένο απ ότι βλέπω.

Γενικώς θέλω κάτι σε duo, αν και στη πόλη μας δύσκολα τέτοια πράγματα ή έστω κάτι σε πίπα και ισπανικό. Δώστε μου τα φώτα σας παρακαλώ :woldman: ?
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
θαλασσινά ή κρεατικά ???
Μεγάλε Mr που είσαι κι εσύ; Ξέρεις τι μου θύμισες με την ερώτηση ¨θαλασσινά ή κρεατικά¨
Κάποτε ο Τσαρούχης ο ζωγράφος Μ. Παρασκευή , ανέβαινε την Πανεπιστημίου με ένα ναυτάκι. Ένας γνωστός του εκείνη την ώρα κατέβαινε την Πανεπιστημίου και καθώς βλέπει τον Τσαρούχη με το ναυτάκι του λέει όλο νόημα. ¨Γιάννη Μ.Παρασκευή είναι¨και ο Τσαρούχης έχοντας προχωρήσει λίγα βήματα , κοντοστέκεται, γυρνάει το κεφάλι και λέει στο φίλο του: ¨Τα θαλασσινά τρώγονται".
Έτσι φίλε Mr μόνο θαλασσινά γιατί αυτές τις μέρες είναι και νηστεία.
Να περνάτε όλοι καλά.
 

s_sid4

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με της Μαριάνας το στέκι ; Ευχαριστώ .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια λεω πρωτη φορα σημερα να παω crystal δεν εχω παει ποτε σε καποιο μαγαζι, γενικα πως δουλευει η φαση; προτεινουμε εμεις το κατι παραπανω απο μασαζ;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
καλησπερα παιδια λεω πρωτη φορα σημερα να παω crystal δεν εχω παει ποτε σε καποιο μαγαζι, γενικα πως δουλευει η φαση; προτεινουμε εμεις το κατι παραπανω απο μασαζ;
Όχι

Θα σε ρωτήσει αυτή μετά από κανένα τέταρτο αν θα κάνεις μασάζ σε όλο το σώμα και εσύ θα απαντήσεις : εννοείται

Μην κανείς καμιά μαλακια και ξαπλώσεις με την πετσέτα, όμως.
 

monkey D lufy

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2014
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα πέρασμα πριν λίγο από prive ευαγές ίδρυμα όπου πήδηξα την Φαίη σε πολλές και διάφορες στάσεις. Επίσης ζήτησα και Λοκο όπου με έξτρα κόστος της τον εχωσα διότι είχα καιρό να της τον χωσω από πίσω. Πέρασα πολύ καλά είχα καιρό να βγάλω τέτοια χημεία με την συγκεκριμένη. Παρακαλώ καμία πληροφορία για Μαριάννα οποίος συναγωνιστής μπορεί είτε σε δημοσιευμένο σχόλιο είτε σε προσωπικό μήνυμα. Θέλω να μάθω αν αξίζει τίποτα στην Μαριάννα για χωσιμο, θα ακολουθήσει φυσικά σχόλιο με τις εντυπώσεις άμεσα αν γίνει επίσκεψη.
Καμία πληροφορία για αυτό το "ίδρυμα" για εμάς που δεν ξέρουμε;
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καθιερωμενη ενημερωση 15ημερου!!
Αν και λεμε τα ιδια και τα ιδια..αλλα αυτα εχουμε ευτυχως η δυστυχως..
Κρυσταλ με νεες παρουσιες(συγχωρεστε με δεν συγκρατω ονοματα αλλα νομιζω Βιβη και Αρτεμις..) αρκετα ευπαρουσιαστες αλλα δεν δοκιμαστηκαν καθως ηταν η Νεφελη διαθεσιμη..και αρχηγου παροντους..πασα αρχη..κτλ κτλ..
και επισης περασμα με την νεα Λινα 30-32 Μαιων η οποια στο μασαζ στο 1ο μερος ειναι 7,5/10 και στο δευτερο 7/10..σαν νεα θελει λιγο ξεκλειδωμα νομιζω.
Επισης με Ναντια που αν κι εβαλε λιγα κιλακια δεν την εχουν χαλασει και τα δινει ολα οπως καθε φορα στο δευτερο μερος.
Επισης Βενους με Νατασα η οποια θα ηταν εξαιρετικη μεταγραφη για Κρυσταλ για να απογειωθει το μαγαζι γιατι οταν ειναι στα καλα της δινει πονο..
δεν ειδα το υπολοιπο ροστερ δηλαδη Κατερινα Μπετυ εκει και μου κανει εντυπωση να ηταν διαθεσιμη η Νατασα οποτε οποιος εχει κανει με τις εν λογω ας μας πει λεπτομερειες.
Καιρο εχουμε να ακουσουμε για Μασατζιο Λουξουρι Ακουα και Βανα καποιες εντυπωσεις για τις κοπελες και να σχηματισουμε εικονα μπας και βαλουμε και καποια αλλη στην ζωη μας πλην Νεφελη Τοκυο Νατασα Ναντια.
Αυτα απο εμενα
καλα μπανια και μοιραζεστε τις εμπειριες σας για να γινομαστε σοφοτεροι!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Περασμα σημερα πρωτη φορα απο crystal πηρα μια κοντουλα ξανθια με μεγαλα βυζια βιβη νομιζω, δεν εχω εμπειρια απο αλλες κοπελες αλλα μου φανηκε οκ, ισως καποιες φορες μιλουσε λιγο παραπανω, μια νεφελη μου αρεσε αλλα ειχε ραντεβου με αλλον θα δοκιμαστει αυριο αν δουλευει.
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Επισκεψη μετα απο πολυ καιρο στο Crystal. Παρουσες Ναντια,Νεφελη.Επελεξα Ναντια η οποια εχει ξανθο μαλλακι πλεον!!
Μασαζ ωραιο χωρις βιασυνη. Στο δευτερο μερος οταν ειδα το στηθος της απογειωθηκα! Οσες φορες εχω κανει μαζι της παντα το απολαμβανω. θα ξανατιμηθει συντομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom