Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (8 μέλη και 25 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Για το massagio στην Τούμπα, ο zakthess είναι η κύρια υπεύθυνη του μαγαζιού, η οποία προσπαθεί να βγάλει αθώες περιστερες τις κοπέλες του μαγαζιού της
Βλακάκο koker που έχεις αλλάξει 10 λογαριασμούς κ σε όλους γράφεις μόνο ψέματα βούτα το χοντροκεφάλι σου σε κρύο νερό γιατί σε πείραξε η ζέστη. Αυτό μόνο δεν μ αρέσει να γεμίζει το φόρουμ με ανούσιες αντιπαραθέσεις αλλά να μου τη λες εσύ είναι αστείο.
 

xcprik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια καινουριος εδω και γενικα δεν εχω εμπειρια με τετοια προτεινετε κατι ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Επισκεψη σημερα στο crystal με νεφελη μετα το σημερινο νομιζω σιγουρα τουλαχιστον μια φορα τον μηνα θα πηγαινω. Με ξενερωσε λιγο το οτι ενω ξαπλωσα χωρις πετσετα μου την εβαλε μονη της και μεχρι να με ρωτησει αν θελω σε ολο το σωμα δεν μου την εβγαζε, ισως φταιει οτι δεν εχω ξαναπαει μαζι της καθως ειανι η δευτερη φορα γενικα που πηγαινω. Στα του αγωνα πολυ καλη πολυ φτυσιμο και τελειωμα στα βυζια της μετα απο δικη της προτροπη. Στο μασαζ νομιζω βαζει λιγο παραπανω δυναμη καποιες φορες απο οτι πρεπει. Ξερει κανενας αν η νεφελη κανει τιποτα παραπανω εκτος φραπε?
 

musicaddictedcg

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
6
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές και από μενα.Μετά από πολύ διάβασμα έπρεπε να κάνω κ εγώ την εν λόγω εγγραφή μου.Θέλω να κάνω μια ερώτηση μιας και είμαι έτοιμος να πάω πρώτη φορά σε μασάζ...Απ τα άλλα έχω δοκιμάσει είτε φόλες είτε πολυ καλά κομμάτια...Και ιδρύματα και κορίτσια σε ξενοδοχεία.Θέλω να κάνω την ερώτηση για κρυστάλ ποια να προτιμήσω σαν πρώτη εμπειρία και όταν λέμε ξαπλώνεις χωρίς πετσέτα?Κάποιος συνάδελφος είπε οτι στην περνάει ξανά αυτή από πάνω...
Μην πάω εκεί κ μείνουμε με το δοξάρι στο χέρι είναι το θέμα!Τηλεφωνικά κλεινουμε ραντεβού?
Μετά να ρωτήσω ξέρει κανείς που μπορεί να χάθηκε η Νικολ απ τα...μαγαζιά?Εκείνη η ξανθιά η κροτίδα....
Ευχαριστώ πολυ για τον χρόνο σας μόλις πάω θα πέσει αναλυτική ενημέρωση ειδικά για πρωτάρηδες σε μασατζίδικο.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Πέρασμα με Νάντια τούμπανο το βυζί. Επόμενη φορά με Νεφέλη σίγουρα είναι μουναρα η κοπέλα αλλά το βυζί μάγκες γυμνο είναι ωραίο ? Γιατί πρέπει να είναι πλαστικό
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Καλημερίζω τους συναγωνιστές. Μετά από λίγους μήνες αποχής από το χώρο, έχω τη διάθεση να επιστρέψω ξανά. Τελευταία φορά πήγα Zesi πίσω από το one salonica στη καραντίνα, όπου πήρα ντούο Βάλια και Αθηνά αν θυμάμαι καλά. Δυνατή συνεύρεση και θέλω να το επαναλάβω. Με το εν λόγω ίδρυμα τι παίζει; Πήγα μερικές σελίδες πίσω, καιρό έχει γίνει αναφορά για το συγκεκριμένο απ ότι βλέπω.

Γενικώς θέλω κάτι σε duo, αν και στη πόλη μας δύσκολα τέτοια πράγματα ή έστω κάτι σε πίπα και ισπανικό. Δώστε μου τα φώτα σας παρακαλώ :woldman: ?
Το ζεσι έχει αλλάξει χώρο αλλά όχι περιοχή. Πριν 2 μέρες που πήγα είχε 3 κοπέλες αλλά καμία που θα σε κάνει να μείνεις.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Zakthess ιδιοκτήτρια του massaggio μασατζιδικου στη βίζιτα πρώτη είσαι...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.932
Πόντοι
1.056
Ονοματα δεν θυμάμαι αλλά όπως είπα κ πριν οι κοπέλες δεν βλέπονται κ ο χώρος είναι πιο χάλια κ απο τον προηγούμενο..
Πραγματικά απορώ πως γίνεται να είναι ακόμα πιο χάλια από το προηγούμενο αχουρι
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Έχει κανείς εμπειρία από τζακούζι στο aqua? Πως αποδίδει η λαδοκορη; Αξίζει ή πεταμένα λεφτά;
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
4
Like
1.449
Πόντοι
216
Η Φαίη που γράφετε πιο πάνω ποιά είναι ακριβώς?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χτες πήρα Βιβή στο Crystal και πέρασα ωραία....
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Κ γω είδα την ψολιά του γαυρου κ πέρασα ωραία. Κάνε καμιά περιγραφή ρε παίχτη
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
4
Like
1.449
Πόντοι
216
Τι να πω, κλασικά ωραίο μασάζ σε όλο το σώμα και ωραίο τελείωμα. Τα ξέρετε....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Την Νεφελη απο το crystal με ποια αξιζει να την παρεις για διπλο εκτος απο ναντια?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
4
Like
1.449
Πόντοι
216
Ξανθιά αλλά δεν πρόσεξα τατουάζ....
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Που μιλάει με σου σου; Σφυριχτά;
Πιο πάνω, συνάδερφος έγραψε πως η συγκεκριμένη είναι επικίνδυνη κ δεν ξέρει μασάζ κτλ. Κωλοτρυπιδα η γνωμη. Όλοι έχουμε από μια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom