Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους, βρίσκομαι Θεσσαλονίκη αυτές τις μέρες παρότι κάτοικος εξωτερικού πλέον, οπότε δεν έχω εικόνα του τι υπάρχει τι όχι, διάβασα καμία 15αρια σελίδες αλλά δεν μπορώ να πω ότι έγινα και πολύ πιο σοφός.. Είδα τον μασαζοκαταλογο και εκεί βάσει και των γραφομένων έψαξα για κρύσταλ αλλά ο "ρουφιάνο" γοογλε βγάζει πολλαπλά αποτελέσματα.. Ισως να μεγαλώνω ..
Εάν κάποιος μπορεί να μοιραστεί κάποια πληροφορία για πετιτ νεαρή που να συνδυάζει μασάζ και υπηρεσίες με εμφάνιση έστω με πμ θα ήμουν ευγνώμων..
Είχα πρόσβαση Μαρία Λαδάδικα αλλά διάβασα ότι δεν λειτουργεί οπότε.. Εμεινα στον άσσο..
Ευχαριστω προκαταβολικα
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Πάτα crystal massage στο Facebook και θα στο βγάλει φίλε μου
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Ευχαριστω πολύ, αλλά δεν χρησιμοποιώ Fb.. Συνειδητα.. Εναλλακτικά μήπως?

Έχει και Τούμπα έχει και Μοναστηρίου

Ιδιες υπηρεσίες? Με βολεύει πιο πολύ τούμπα αν είναι αλλά μην την πατήσω γι'αυτό ρωταω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ιδιες υπηρεσίες? Με βολεύει πιο πολύ τούμπα αν είναι αλλά μην την πατήσω γι'αυτό ρωταω
Χωρίς να έχω πάει σε κανένα από τα 2 κ από ότι διαβάζω εδώ μέσα στη τούμπα νομίζω πέφτει πολύ πετσέτα άλλωστε στη μοναστηριού έχει καλύτερα μωρά εκεί θα πήγαινα εγώ
Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Χωρίς να έχω πάει σε κανένα από τα 2 κ από ότι διαβάζω εδώ μέσα στη τούμπα νομίζω πέφτει πολύ πετσέτα άλλωστε στη μοναστηριού έχει καλύτερα μωρά εκεί θα πήγαινα εγώ
Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος
Φίλε μάλλον αναφέρεσαι στο massagio στην Τούμπα. Το crystal στην Τούμπα δεν έχει σχέση με το crystal Μοναστηρίου είναι κανονικό μασαζ
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
*Dames
Πριν μέρες, 2 μέσα, πάρε την μία χτύπα την άλλη, μου είπαν ότι γενικά έχει αρκετή κίνηση και δεν προλαβαίνουν να κλείσουν μπ.......μάτι!!!!!!!!! - Ούτε ένας δεν φιλοτιμήθηκε να αναφερθεί??
Μεταβολή και άουτ.

*Εβίτα
Ίδια παναγή μου τα ίδια παντελάκι....Τίποτα το αξιόλογο, Σίσσυ και σκ....τά!!
Μεταβολή και άουτ.

*Φαίη
Συνεχίζει να είναι τοπ σε πολλά πράματα...καλή και τίμια επιλογή, δυνατό σφυροκόπημα, οι ειδικοί ξέρουν!!!
Είναι ΝΑΙ από μένα.

*Πουτάνα (όπως λέει)
Ηλικία λέει 30 αλλά είναι 35-40.
Ένα μπάζο και μισό, αν με αυτά τα μούτρα (από σώμα είναι οκ, κανονική αδύνατη) είναι γεμάτη όπως είπε, βράστα χαράλαμπε....απορώ πάντως, δε βλέπεται ρε παίδες? ΄Χαλια δόντια μέσα στα σφραγίσματα και τα ούλα μέχρι το κάτω χείλος!!!Άστο....
Μεταβολή και άουτ.



ΥΓ.Ας δώσει ρε κανένας καμιά κορασίδα δυνατή να παίξουμε μπαλίτσα....όλο σκατά η κατάσταση!!!
Θα τον δικαιώσω.


Μετά τιμής
Gallas
Μπράβο για την ενημέρωση και ευχαριστούμε.
Αλλά εγώ που πέρασα από Εβίτα δοκίμασα Σοφία (μελαχρινή ομορφη με ωραία πιασίματα γύρω στα 28 ) έμεινα ευχαριστημένος .
Θεωρώ επίσης ότι το foul πρόγραμμα των 30'/50€ είναι το πλέον VFM.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Φίλε μάλλον αναφέρεσαι στο massagio στην Τούμπα. Το crystal στην Τούμπα δεν έχει σχέση με το crystal Μοναστηρίου είναι κανονικό μασαζ
Οπότε καταλήγουμε να πάει μοναστηριού
Το αποτέλεσμά μετράει :sunglasses:
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλησπέρα πέρασμα πριν λίγο από prive ευαγές ίδρυμα όπου πήδηξα την Φαίη σε πολλές και διάφορες στάσεις. Επίσης ζήτησα και Λοκο όπου με έξτρα κόστος της τον εχωσα διότι είχα καιρό να της τον χωσω από πίσω. Πέρασα πολύ καλά είχα καιρό να βγάλω τέτοια χημεία με την συγκεκριμένη. Παρακαλώ καμία πληροφορία για Μαριάννα οποίος συναγωνιστής μπορεί είτε σε δημοσιευμένο σχόλιο είτε σε προσωπικό μήνυμα. Θέλω να μάθω αν αξίζει τίποτα στην Μαριάννα για χωσιμο, θα ακολουθήσει φυσικά σχόλιο με τις εντυπώσεις άμεσα αν γίνει επίσκεψη.
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
*Dames
Πριν μέρες, 2 μέσα, πάρε την μία χτύπα την άλλη, μου είπαν ότι γενικά έχει αρκετή κίνηση και δεν προλαβαίνουν να κλείσουν μπ.......μάτι!!!!!!!!! - Ούτε ένας δεν φιλοτιμήθηκε να αναφερθεί??
Μεταβολή και άουτ.

*Εβίτα
Ίδια παναγή μου τα ίδια παντελάκι....Τίποτα το αξιόλογο, Σίσσυ και σκ....τά!!
Μεταβολή και άουτ.

*Φαίη
Συνεχίζει να είναι τοπ σε πολλά πράματα...καλή και τίμια επιλογή, δυνατό σφυροκόπημα, οι ειδικοί ξέρουν!!!
Είναι ΝΑΙ από μένα.

*Πουτάνα (όπως λέει)
Ηλικία λέει 30 αλλά είναι 35-40.
Ένα μπάζο και μισό, αν με αυτά τα μούτρα (από σώμα είναι οκ, κανονική αδύνατη) είναι γεμάτη όπως είπε, βράστα χαράλαμπε....απορώ πάντως, δε βλέπεται ρε παίδες? ΄Χαλια δόντια μέσα στα σφραγίσματα και τα ούλα μέχρι το κάτω χείλος!!!Άστο....
Μεταβολή και άουτ.



ΥΓ.Ας δώσει ρε κανένας καμιά κορασίδα δυνατή να παίξουμε μπαλίτσα....όλο σκατά η κατάσταση!!!
Θα τον δικαιώσω.


Μετά τιμής
Gallas

Συγχαρητηρια gallas για την αρτυα ενημέρωση. σε αυτή τη σκατοκατασταση η Φαίη ξεχωρίζει. Πως μπορώ να τη βρω;;
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Καλησπέρα πέρασμα πριν λίγο από prive ευαγές ίδρυμα όπου πήδηξα την Φαίη σε πολλές και διάφορες στάσεις. Επίσης ζήτησα και Λοκο όπου με έξτρα κόστος της τον εχωσα διότι είχα καιρό να της τον χωσω από πίσω. Πέρασα πολύ καλά είχα καιρό να βγάλω τέτοια χημεία με την συγκεκριμένη. Παρακαλώ καμία πληροφορία για Μαριάννα οποίος συναγωνιστής μπορεί είτε σε δημοσιευμένο σχόλιο είτε σε προσωπικό μήνυμα. Θέλω να μάθω αν αξίζει τίποτα στην Μαριάννα για χωσιμο, θα ακολουθήσει φυσικά σχόλιο με τις εντυπώσεις άμεσα αν γίνει επίσκεψη.
A ok prive, κάποιος να βοηθήσει παίδες..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
'Εστω και καθυστερημένα πρέπει να σου εκφράσω τη συμφωνία μου σε αυτά που γράφεις με την αλήστου μνήμης φράση "ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ" . Και εννοείται πως κι εγώ θεωρώ ότι ΟΛΟΙ είναι υπεύθυνοι.
Δυστυχώς η κατάσταση είναι απελπιστική και μη αναστρέψιμη πλέον .. θα έρθουν πολλή δύσκολες καταστάσεις ..
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Για το massagio στην Τούμπα, ο zakthess είναι η κύρια υπεύθυνη του μαγαζιού, η οποία προσπαθεί να βγάλει αθώες περιστερες τις κοπέλες του μαγαζιού της
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Για το massagio στην Τούμπα, ο zakthess είναι η κύρια υπεύθυνη του μαγαζιού, η οποία προσπαθεί να βγάλει αθώες περιστερες τις κοπέλες του μαγαζιού της

Για το massagio στην Τούμπα, ο zakthess είναι η κύρια υπεύθυνη του μαγαζιού, η οποία προσπαθεί να βγάλει αθώες περιστερες τις κοπέλες του μαγαζιού της

αθώες σχετικά με τι?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παιδιά χαιρετώ. Λόγω δουλειάς πλέον έχω χρόνια που έφυγα από την πόλη. Μιας και θα βρεθώ πάλι για λίγες μέρες θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια κοπέλα που να κατέχει το μασάζ. Δεν με ενδιαφέρει τόσο το δεύτερο μέρος ακόμα και αν είναι κάτι πολύ τυπικό. Με ενδιαφέρει πολύ να κατέχει το μασάζ. Ευχαριστώ πολύ και περιμένω τις προτάσεις σας.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Παιδιά χαιρετώ. Λόγω δουλειάς πλέον έχω χρόνια που έφυγα από την πόλη. Μιας και θα βρεθώ πάλι για λίγες μέρες θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια κοπέλα που να κατέχει το μασάζ. Δεν με ενδιαφέρει τόσο το δεύτερο μέρος ακόμα και αν είναι κάτι πολύ τυπικό. Με ενδιαφέρει πολύ να κατέχει το μασάζ. Ευχαριστώ πολύ και περιμένω τις προτάσεις σας.
Καλώς μας ήρθες φίλε. Αφού σε ενδιαφέρει αποκλειστικά το μασάζ θα σου πρότεινα το masagio στη Τούμπα. Αυτές που δουλεύουν ως επί το πλείστον το κατέχουν πολύ καλά το μασάζ πέρασα και εγώ από εκεί τη προηγούμενη εβδομάδα να δώ τη λατρεία μου τη Λατίνα Αλεξία έχει μαυρίσει το μωράκι μου προτείνε να έρθει μέσα και μια άλλη η Κάτια που από ότι μου είπε δούλευε Βάνα μπαμπατσικοαπόλαυση για τον παππού με τα ελέη του Θεού να τουρλωνονται στο πρόσωπο μου καρακαυλωσα καραχαλαρωσα. Ωραίο πράμα ήταν και μια Ανυ εκεί δεν την είδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom