Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Τόσα χρόνια ένα μαγαζί της προκοπής δεν έχει η πόλη....όλες οι σαύρες το παίζουν γκομενες
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
έχει πάει κανένας τελευταία ντάμες να μας πει το ρόστερ
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
περασμα προ ημερων απο Φαιη,Αννυ.μπηκα με αννυ γτ βιαζομουν.μετρια πραματα,αρκετα μπατσάκια.λιγο τα εκλαψα.δεν θα προτιμηθει ξανα
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
4
Like
1.447
Πόντοι
216
Η Κατερίνα που κάνει χαλαρωτικό - αισθησιακό μασάζ τι παίζει?
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Περασματα τελευταιας βδομαδας
Ακουα με Ριτα που μαλλον ειχε ορεξη και θυμισε τον παλιο καλο της εαυτο!!μακαρι να συνεχισει ετσι..
Κρυσταλ νομιζω η Τοκυο το χει παει σε αλλο επιπεδο..την αγαπαμε για την διαθεση της να περασεις και να περασει καλα?
Διαβασα για Βανα οτι η Ελισαβετ ειναι στην υποδοχη..μηπως να μπει στο ροστερ παλι;;
Αυτα..καλες βουτιες και προς τους καταστηματαρχες..αναβαθμιστε τις υπηρεσιες γιατι η εξελιξη μας εχει ξεπερασει σε σχεση με Αθηνα που επισης περασα σουπερ με ενα κατ οικον..
χαιρετισμους!!
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Guys ποιες είναι οι μεγαλύτερες και καλύτερες βυζάρες τις πόλης να μου της δώσει στο στόμα και να σκάσω το 50ρικο μου με ευχαρίστηση?
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Πρόσφατη επίσκεψη σε κρυσταλ με Ναντια. Εξαιρετικό μασαζ. Αρχισα να ξυπναω απο την χαλαρωση με το αγγιγμα απο τις ρωγες της στην πλατη μου. Εξαιρετοι βυζοι δυνατο κορμι, μπατσες στην κωλαρα της.. Θα ξαναπαω εννοειται
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Η Rosita έχει τελειώσει από την ενεργό δράση έχουμε πληροφορίες
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Επίσης να προσθέσω πέρασμα όρο ημερών από. Βάνα με Βερόνικα πολύ ικανοποιημένος στα του καθήκοντος κλασσικά . Φεύγοντας είδα μια κοπέλα με μπλε μάτια μελαχρινή και δύο πλεξούδες ξανθές που μου κέντρισε το ενδιαφέρον. Έχει περάσει κανείς ξέρει τπτ?πρέπει. Να είναι καινούργια
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
περασμα προ ημερων απο Φαιη,Αννυ.μπηκα με αννυ γτ βιαζομουν.μετρια πραματα,αρκετα μπατσάκια.λιγο τα εκλαψα.δεν θα προτιμηθει ξανα

περασμα προ ημερων απο Φαιη,Αννυ.μπηκα με αννυ γτ βιαζομουν.μετρια πραματα,αρκετα μπατσάκια.λιγο τα εκλαψα.δεν θα προτιμηθει ξανα
τελικα ειναι η φαιη απο το angel
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
καλησπέρα

πρόσφατη επίσκεψη στο crystal , συνεδρία με την Αρτεμις, νεαρή, εκτιμώ 20-23 χρονών, μελαχρινή, ανάστημα κοντά στο 1,70, ωραίο σώμα και στήθος, όμορφη, γλυκιά και πρόσχαρη στη συμπεριφορά και στη κουβέντα, από μασάζ μέτρια πράγματα, ωστόσο προσπαθεί να μείνεις ευχαριστημένος

κατά την άποψή μου, μια από τις top επιλογές στο μαγαζί είναι η Νάντια, συνδυάζει θεραπευτικό και αισθησιακό μασάζ, ξανθιά, ψηλή με χυμώδες σώμα και πλούσιο στήθος, πάντως νομίζω ότι τελευταία έχει βάλει παραπανίσια κιλά

Νεφέλη και Τόκυο επίσης είναι αξιόλογες επιλογές (για την Τόκυο αν δεν σας πειράζουν τα άπειρα τατουάζ που έχει)

να είμαστε καλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλησπέρα

πρόσφατη επίσκεψη στο crystal , συνεδρία με την Αρτεμις, νεαρή, εκτιμώ 20-23 χρονών, μελαχρινή, ανάστημα κοντά στο 1,70, ωραίο σώμα και στήθος, όμορφη, γλυκιά και πρόσχαρη στη συμπεριφορά και στη κουβέντα, από μασάζ μέτρια πράγματα, ωστόσο προσπαθεί να μείνεις ευχαριστημένος

κατά την άποψή μου, μια από τις top επιλογές στο μαγαζί είναι η Νάντια, συνδυάζει θεραπευτικό και αισθησιακό μασάζ, ξανθιά, ψηλή με χυμώδες σώμα και πλούσιο στήθος, πάντως νομίζω ότι τελευταία έχει βάλει παραπανίσια κιλά

Νεφέλη και Τόκυο επίσης είναι αξιόλογες επιλογές (για την Τόκυο αν δεν σας πειράζουν τα άπειρα τατουάζ που έχει)

να είμαστε καλά
Βγάζει το από κάτω ή μόνο το από πάνω;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλησπέρα

πρόσφατη επίσκεψη στο crystal , συνεδρία με την Αρτεμις, νεαρή, εκτιμώ 20-23 χρονών, μελαχρινή, ανάστημα κοντά στο 1,70, ωραίο σώμα και στήθος, όμορφη, γλυκιά και πρόσχαρη στη συμπεριφορά και στη κουβέντα, από μασάζ μέτρια πράγματα, ωστόσο προσπαθεί να μείνεις ευχαριστημένος

κατά την άποψή μου, μια από τις top επιλογές στο μαγαζί είναι η Νάντια, συνδυάζει θεραπευτικό και αισθησιακό μασάζ, ξανθιά, ψηλή με χυμώδες σώμα και πλούσιο στήθος, πάντως νομίζω ότι τελευταία έχει βάλει παραπανίσια κιλά

Νεφέλη και Τόκυο επίσης είναι αξιόλογες επιλογές (για την Τόκυο αν δεν σας πειράζουν τα άπειρα τατουάζ που έχει)

να είμαστε καλά
Έγινε ξανθιά η ΝΑΝΤΙΑ; Άλλο πάλι αυτό. Εξτραδακια παίζουν;
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Πρόσφατη επίσκεψη Vana - Σταυρουπολη. Μασάζ με Ελίνα (Έλενα - Ελένη ή κάτι τέτοιο... :) ) μια 35άρα μάλλον, κοντή μεν, ευπαρουσίαστη κι ευγενική δε. Καλό μασάζ, με χαλάρωσε. Τα έβγαλε όλα πλην κάτω εσωρούχου. Επικοινωνιακή, με όρια, αλλά και με αισθησιασμό. Μάλλον θα ξαναπάω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Πρόσφατη επίσκεψη Vana - Σταυρουπολη. Μασάζ με Ελίνα (Έλενα - Ελένη ή κάτι τέτοιο... :) ) μια 35άρα μάλλον, κοντή μεν, ευπαρουσίαστη κι ευγενική δε. Καλό μασάζ, με χαλάρωσε. Τα έβγαλε όλα πλην κάτω εσωρούχου. Επικοινωνιακή, με όρια, αλλά και με αισθησιασμό. Μάλλον θα ξαναπάω.
σωματάκι @billsalonika το κορίτσι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom