Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (11 μέλη και 42 επισκέπτες)

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Πέρασμα από vana με Έλλη η κάτι τέτοιο από μασάζ μέτρια προς χαλί και από εκτόνωση μέτρια πράγματα λοιπόν οι κοπέλες που είχε ήταν πάρα πολλές και δεν μου άρεσε σχετικά το κλήμα
 

Naibre

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα από vana με Έλλη η κάτι τέτοιο από μασάζ μέτρια προς χαλί και από εκτόνωση μέτρια πράγματα λοιπόν οι κοπέλες που είχε ήταν πάρα πολλές και δεν μου άρεσε σχετικά το κλήμα
Τι εννοεις; Ηταν ψυχρες, αδιαφορες,; Δωσε καμμια πληροφορια γιατι εχω σκοπο να παω μεθαυριο. Αν ειναι να ακυρωσω…
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Τι εννοεις; Ηταν ψυχρες, αδιαφορες,; Δωσε καμμια πληροφορια γιατι εχω σκοπο να παω μεθαυριο. Αν ειναι να ακυρωσω…
Νά μήν πας crystal η Venus spa για να περάσεις καλά
 

Gaidour4

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2009
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα, ως νέος τι μου προτεινετε για μασαζάκι, να παίξει και καμιά εισχώρηση?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
επειδη ειδα ειρωνικα σχολια για το ποστ μου και δεν μπηκα καν στο κοπο να απαντησω στους μαλακες που τα γραψαν ρωταω σοβαρα τωρα τι πρεπει να κανω για να μπρω στο πριβε???
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
επειδη ειδα ειρωνικα σχολια για το ποστ μου και δεν μπηκα καν στο κοπο να απαντησω στους μαλακες που τα γραψαν ρωταω σοβαρα τωρα τι πρεπει να κανω για να μπρω στο πριβε???
Εδώ δεν μπήκαμε εμείς...
P.s
Δεν μιλάς όμορφα
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
επειδη ειδα ειρωνικα σχολια για το ποστ μου και δεν μπηκα καν στο κοπο να απαντησω στους μαλακες που τα γραψαν ρωταω σοβαρα τωρα τι πρεπει να κανω για να μπρω στο πριβε???
1)με τον τρόπο που μιλάς περιμένεις βοήθεια?
2)κ να σου δώσουν τηλέφωνα τι θα κάνεις? εδώ έφαγες πόρτα στο μασάτζιο που δεν είναι πριβέ
3) για να μπεις σε πριβέ πρέπει κάποιος να σε συστήσει. Για να σε συστήσει κάποιος πρέπει να σε ξέρει ή να έχεις αποδείξει εδώ μέσα με την πάροδο του χρόνου πως είσαι αξιόπιστος κ σοβαρός. Όποτε επανερχόμαστε στο 1
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
επειδη ειδα ειρωνικα σχολια για το ποστ μου και δεν μπηκα καν στο κοπο να απαντησω στους μαλακες που τα γραψαν ρωταω σοβαρα τωρα τι πρεπει να κανω για να μπρω στο πριβε???
gavarit93 και Gaidourino τι σχεση υπάρχει;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
επειδη ειδα ειρωνικα σχολια για το ποστ μου και δεν μπηκα καν στο κοπο να απαντησω στους μαλακες που τα γραψαν ρωταω σοβαρα τωρα τι πρεπει να κανω για να μπρω στο πριβε???
Απλά πράγματά πας στα ελεύθερα έρχεσαι ενημερώνεις κ μετά από πολλές ενημερώσεις αφού σε εμπιστευτει κάποιος θα σε συστήσει
Α κ πούσε μαθέ τρόπους μεγάλο προτέρημα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.153
Κριτικές
166
Like
26.995
Πόντοι
34.538
Απλά πράγματά πας στα ελεύθερα έρχεσαι ενημερώνεις κ μετά από πολλές ενημερώσεις αφού σε εμπιστευτει κάποιος θα σε συστήσει
Α κ πούσε μαθέ τρόπους μεγάλο προτέρημα
Πω πω ρε μαλακα..σε ξεχασα χθες βραδυ

:headbang:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.153
Κριτικές
166
Like
26.995
Πόντοι
34.538
Καλα ..θα κανουμε κανενα τραπεζι παλι μεσοβδομαδα,εχει ποδοσφαιρο..

Αν θελει και κανενας αλλος να ερθει,να ανανεωσουμε λιγο την παρεα,
ας στειλει πμ..
 

Falakrovouno

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά είμαι νέος αλλά έχω στο σάιτ αλλά έχω πάει σε αρκετά μαγαζιά.Νομιζω το καλύτερο αυτή τη στιγμή είναι το κρυσταλ και σαν χώρος και οι κοπέλες. Με Νάντια έχω πάει ευχαριστημένος και στα δύο σκελη
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Καλα ..θα κανουμε κανενα τραπεζι παλι μεσοβδομαδα,εχει ποδοσφαιρο..

Αν θελει και κανενας αλλος να ερθει,να ανανεωσουμε λιγο την παρεα,
ας στειλει πμ..
Στειλε στο βαιμπερ!
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
ξερει καποιος καμια για μασαζ κατοικον?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Επίσκεψη εχθές στο luxury μετα από τις φωτογραφίες που είχε ανεβάσει στην σελίδα του για να δοκιμάσω την Βικτώρια ...Βικτώρια όμορφη κοπέλα μικρή σε ηλικία μελαχρινή Κοντούλα με ωραία σώμα...
Μπαίνω ξαπλώνω και με το που μπαίνει μέσα με ενημερωνει οτι δεν κάνει κάτι άλλο εκτός μασάζ λέω δεν πειράζει αφού ήρθες κάτσε ξεκινάει το μασάζ και στο 10 λεπτό με γυρίζει κάνει και 5 λεπτά μπροστά μασάζ και μου λέει αν είναι να έρθει άλλη κοπέλα για έξτρα την λέω φέρε δεν υπάρχε εκείνη την ώρα καμία και με ενημερώσε ότι αφού δεν έχει έξτρα τελιωσαμε. Αν θα έκανα και εκτόνωση θα είχα αλλά 20 λεπτά... Ο ορισμός της κοροϊδίας κόστος 30€ 20 λεπτά μασάζ... Από εμένα έφαγε το μαγαζί κόκκινη κάρτα αφού δεν εκτιμάνε τα λεφτά μας ας τα χάσουν εμπάργκο από όλους μας
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Καλα ..θα κανουμε κανενα τραπεζι παλι μεσοβδομαδα,εχει ποδοσφαιρο..

Αν θελει και κανενας αλλος να ερθει,να ανανεωσουμε λιγο την παρεα,
ας στειλει πμ..
θαλασσινά ή κρεατικά ???
 

Naibre

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Περασα απο crystal με Βιβη. Τραγικη! Στο μασαζ ειναι επικίνδυνη! Πιεζει πανω στη σπονδυλική στηλη! Εμας να βάλουνε να κανουμε μασαζ που ειμαστε ασχετοι αυτο δεν θα το καναμε. Σε βαζει να τελειωσεις πανω σου ουτε καν στο χερι ή στο στηθος της. Επισης φλύαρη υπερβολικα. Ειναι παραφωνια στο κρυσταλ.
Αυτη πρεπει να δουλευε στη βανα με αλλο ονομα αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα.
Είμαι από εξωτερικό και όταν έρχομαι, δοκιμάζω τα τελευταία δύο χρόνια διάφορα μαγαζιά όπως λουξουρι, βάνα, κρισταλ και στην Καραμανλή το ένα.

Τώρα θα ήθελα να πάω σε πριβε. Όποιος θέλει να με.βοηθησει ας γράψει μήνυμα.

Καλά να περνάμε, μα θέλει και λίγο να είμαστε ενωμένοι, διότι θα μας πάρουν τα σοβρακα στο τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom