Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Ας γραψω για τις τελευταιες επισκεψεις..
Τιποτα δεν εχει αλλαξει δυστυχως προς το καλυτερο στα περισσοτερα «ελευθερα»..
Το Βενους νομιζω λιγο παρατημενο σε σχεση με παλαιοτερα..
Εχουν κατσει στο γεγονος οτι η Νατασα ειναι δυναμιτης..αλλα με πολυ πεσμενη αποδοση σε σχεση με το παρελθον..τιμηθηκε φυσικα με 30+20..
Θα ηθελα μια ενημερωση απο τον συναδελφο που εγραψε πριν για την Κατερινα απο εκει πως ειναι εμφανισιακα γιατι το ομορφουλα ειναι υποκειμενικο..μιας και δεν την ειδα οταν πηγα.
Οποιος ειναι θαμωνας στο Βανα επισης θα μπορουσε να γραψει εμφανισιακα πως ειναι τα κοριτσια εκει που απ´οτι καταλαβαινω απο το προγραμμα που στελνουν οτι ειναι αρκετες οι νεες παρουσιες και γιαυτο υπαρχει το bou.
Στο Ακουα επισης χρειαζεται κατι νεο γιατι η Ριτα παρακουραστηκε..
αν και την τιμω για το παρελθον της..εχει στιγμες που βγαζει κατι απο τον παλιο εαυτο..αλλα στιγμες μονο..
και δεν ξερω αν υπαρχει καποια αλλη κοπελα που να ιδρωνει την φανελα εκει..
Νομιζω αυτην την εποχη το κρυσταλ ειναι η καλυτερη επιλογη.
Ο χωρος ειναι σαφως ο καλυτερος των ελευθερων..και οι κοπελες Νεφελη Τοκυο Ναντια στα του αγωνα ειναι στο 8-9/10..και τιμηθηκαν και οι τρεις..30+20+20(το τριτο 20αρι για διαφορα παιχνιδακια που σκαρφιζονται η καθε μια αλλα μου αρεσει το πως το πλασαρουν)η μονη παραφωνια στα του αγωνα και οχι εμφανισιακα ειναι η Ζωη..και ειχε αλλες δυο κοπελες στα τρια περασματα που εκανα ομως δεν συγκρατησα ονοματα.
Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να γραψουμε για το πως ειναι οι κοπελες που εχουν γραψει χιλιομετρα γιατι λιγο πολυ τις ξερουμε και καλο θα ηταν να ενημερωνουμε για τις νεες οποιος δοκιμαζει.
Εγω προσωπικα κινηθηκα σε safe mode στα τελευταια περασματα και νομιζω οτι θα ξεκινησει η περιοδος δοκιμων απο την επομενη βδομαδα που θα υπαρξει και σχετικη ενημερωση.
Σεντονι εγραψα παλι..σορυ.. :)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ας γραψω για τις τελευταιες επισκεψεις..
Τιποτα δεν εχει αλλαξει δυστυχως προς το καλυτερο στα περισσοτερα «ελευθερα»..
Το Βενους νομιζω λιγο παρατημενο σε σχεση με παλαιοτερα..
Εχουν κατσει στο γεγονος οτι η Νατασα ειναι δυναμιτης..αλλα με πολυ πεσμενη αποδοση σε σχεση με το παρελθον..τιμηθηκε φυσικα με 30+20..
Θα ηθελα μια ενημερωση απο τον συναδελφο που εγραψε πριν για την Κατερινα απο εκει πως ειναι εμφανισιακα γιατι το ομορφουλα ειναι υποκειμενικο..μιας και δεν την ειδα οταν πηγα.
Οποιος ειναι θαμωνας στο Βανα επισης θα μπορουσε να γραψει εμφανισιακα πως ειναι τα κοριτσια εκει που απ´οτι καταλαβαινω απο το προγραμμα που στελνουν οτι ειναι αρκετες οι νεες παρουσιες και γιαυτο υπαρχει το bou.
Στο Ακουα επισης χρειαζεται κατι νεο γιατι η Ριτα παρακουραστηκε..
αν και την τιμω για το παρελθον της..εχει στιγμες που βγαζει κατι απο τον παλιο εαυτο..αλλα στιγμες μονο..
και δεν ξερω αν υπαρχει καποια αλλη κοπελα που να ιδρωνει την φανελα εκει..
Νομιζω αυτην την εποχη το κρυσταλ ειναι η καλυτερη επιλογη.
Ο χωρος ειναι σαφως ο καλυτερος των ελευθερων..και οι κοπελες Νεφελη Τοκυο Ναντια στα του αγωνα ειναι στο 8-9/10..και τιμηθηκαν και οι τρεις..30+20+20(το τριτο 20αρι για διαφορα παιχνιδακια που σκαρφιζονται η καθε μια αλλα μου αρεσει το πως το πλασαρουν)η μονη παραφωνια στα του αγωνα και οχι εμφανισιακα ειναι η Ζωη..και ειχε αλλες δυο κοπελες στα τρια περασματα που εκανα ομως δεν συγκρατησα ονοματα.
Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να γραψουμε για το πως ειναι οι κοπελες που εχουν γραψει χιλιομετρα γιατι λιγο πολυ τις ξερουμε και καλο θα ηταν να ενημερωνουμε για τις νεες οποιος δοκιμαζει.
Εγω προσωπικα κινηθηκα σε safe mode στα τελευταια περασματα και νομιζω οτι θα ξεκινησει η περιοδος δοκιμων απο την επομενη βδομαδα που θα υπαρξει και σχετικη ενημερωση.
Σεντονι εγραψα παλι..σορυ.. :)
Στην έκθεσή 20ρια βαρουσες ??? :2funny: :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους.
ερωτηση 1: έχει δοκιμάσει κανείς με δαναη στο Aqua? Σχετικά μικρούλα με γυαλάκια. Είχε αφήσει υποσχέσεις… και θα ήταν ο μόνος λόγος να σπάσω το εμπάργκο στα μαγαζιά των €30+20
ερώτηση 2: κάποια αξία λόγου στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ; Και βασικά, στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ ισχυει ακόμα το 80€, έτσι;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ας γραψω για τις τελευταιες επισκεψεις..
Τιποτα δεν εχει αλλαξει δυστυχως προς το καλυτερο στα περισσοτερα «ελευθερα»..
Το Βενους νομιζω λιγο παρατημενο σε σχεση με παλαιοτερα..
Εχουν κατσει στο γεγονος οτι η Νατασα ειναι δυναμιτης..αλλα με πολυ πεσμενη αποδοση σε σχεση με το παρελθον..τιμηθηκε φυσικα με 30+20..
Θα ηθελα μια ενημερωση απο τον συναδελφο που εγραψε πριν για την Κατερινα απο εκει πως ειναι εμφανισιακα γιατι το ομορφουλα ειναι υποκειμενικο..μιας και δεν την ειδα οταν πηγα.
Οποιος ειναι θαμωνας στο Βανα επισης θα μπορουσε να γραψει εμφανισιακα πως ειναι τα κοριτσια εκει που απ´οτι καταλαβαινω απο το προγραμμα που στελνουν οτι ειναι αρκετες οι νεες παρουσιες και γιαυτο υπαρχει το bou.
Στο Ακουα επισης χρειαζεται κατι νεο γιατι η Ριτα παρακουραστηκε..
αν και την τιμω για το παρελθον της..εχει στιγμες που βγαζει κατι απο τον παλιο εαυτο..αλλα στιγμες μονο..
και δεν ξερω αν υπαρχει καποια αλλη κοπελα που να ιδρωνει την φανελα εκει..
Νομιζω αυτην την εποχη το κρυσταλ ειναι η καλυτερη επιλογη.
Ο χωρος ειναι σαφως ο καλυτερος των ελευθερων..και οι κοπελες Νεφελη Τοκυο Ναντια στα του αγωνα ειναι στο 8-9/10..και τιμηθηκαν και οι τρεις..30+20+20(το τριτο 20αρι για διαφορα παιχνιδακια που σκαρφιζονται η καθε μια αλλα μου αρεσει το πως το πλασαρουν)η μονη παραφωνια στα του αγωνα και οχι εμφανισιακα ειναι η Ζωη..και ειχε αλλες δυο κοπελες στα τρια περασματα που εκανα ομως δεν συγκρατησα ονοματα.
Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να γραψουμε για το πως ειναι οι κοπελες που εχουν γραψει χιλιομετρα γιατι λιγο πολυ τις ξερουμε και καλο θα ηταν να ενημερωνουμε για τις νεες οποιος δοκιμαζει.
Εγω προσωπικα κινηθηκα σε safe mode στα τελευταια περασματα και νομιζω οτι θα ξεκινησει η περιοδος δοκιμων απο την επομενη βδομαδα που θα υπαρξει και σχετικη ενημερωση.
Σεντονι εγραψα παλι..σορυ.. :)
ΜΑΡΙΑΝΝΑ όμορφη καστανή, σχεδόν νταρντανα αλλά με τον ωραίο τρόπο, όχι χοντρή κτλ.καλή
εκτόνωση.
ευριδικη, όμορφη, καστανοξανθη, αδύνατη, καλο κωλαρακι, βυζι 2, δεν ξέρω τι παίζει από εκτόνωση κτλ, λίγο Ξινή μου φάνηκε.
Ίνα, η πιο όμορφη εκεί μέσα, οκ εκτόνωση.
Αναστασία όμορφη με κορμί λαμπάδα, αδύνατη, με υπομονή αλλα ως εκει.
Εφη μακριά. Ιωάννα που πήγε στο Crystal μάλλον με άλλο όνομα, μακριά. Ανθή μακριά. Κάτι Ναταλια Ελινα κτλ δεν έχω ιδέα.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Καλησπέρα σε όλους.
ερωτηση 1: έχει δοκιμάσει κανείς με δαναη στο Aqua? Σχετικά μικρούλα με γυαλάκια. Είχε αφήσει υποσχέσεις… και θα ήταν ο μόνος λόγος να σπάσω το εμπάργκο στα μαγαζιά των €30+20
ερώτηση 2: κάποια αξία λόγου στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ; Και βασικά, στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ ισχυει ακόμα το 80€, έτσι;
1.Έμπενε Μήτσο. Σπάσε το εμπάργκο...κι αν δώσεις € 30+20+20 θα περάσεις σούπερ. Είναι δεκτική και πρόθυμη...
2. Ισχύει και το 60 € με φουλ υπηρεσίες στα 30'
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα λόγω εργασίας στο εξωτερικό έχασα κάποια πράγματακια...η Στέλλα συνεχίζει και δουλεύει ΣΚ στο CRYSTAL???
Τέλος η Στελλα απο Crystal. Όπως επίσης τέλος και η Κριστιανα. Δεν ξέρω βέβαια αν συνεχίζουν κάπου άλλου την καριέρα τους... οποίος γνωρίζει κάτι σχετικό ας ενημερώσει, έστω σε pm
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.932
Πόντοι
1.056
Τέλος η Στελλα απο Crystal. Όπως επίσης τέλος και η Κριστιανα. Δεν ξέρω βέβαια αν συνεχίζουν κάπου άλλου την καριέρα τους... οποίος γνωρίζει κάτι σχετικό ας ενημερώσει, έστω σε pm
Μήπως ξέφυγαν και αυτές από τον βούρκο και πρέπει να τις δώσουμε συγχαρητήρια;;
Αν συνεχίζουν οποιαδήποτε ενημέρωση είναι ευπρόσδεκτη
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21

Καλησπέρα φίλοι.
Δύο παλιές γνώριμες με προϋπηρεσία σε ντάμες , ζεσι , Βάσια. Υπάρχει και μια ακόμη 40αρα η οποία απουσίαζε η Όλγα. Χώρος καλός , υπηρεσίες κλασικές μασατζιδικου στα 80€ μια πιστολια για 45 λεπτά περίπου. Δεν κλαις τα λεφτά σου αλλά βρίσκεις γνωστά πρόσωπα , όλες είναι 40+ ηλικιακά.
Καλό καλοκαίρι και σύντομα covid-free όλοι μας .
 

Naibre

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Γι αυτο εδω γνωριζετε κατι;
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Παίζει κάνα κονε για Μαριάννα; νισάφι πια οι λαδοπαιξιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

μαλακας

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2015
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0

Καλησπέρα φίλοι.
Δύο παλιές γνώριμες με προϋπηρεσία σε ντάμες , ζεσι , Βάσια. Υπάρχει και μια ακόμη 40αρα η οποία απουσίαζε η Όλγα. Χώρος καλός , υπηρεσίες κλασικές μασατζιδικου στα 80€ μια πιστολια για 45 λεπτά περίπου. Δεν κλαις τα λεφτά σου αλλά βρίσκεις γνωστά πρόσωπα , όλες είναι 40+ ηλικιακά.
Καλό καλοκαίρι και σύντομα covid-free όλοι μας .
Περιοχή ?????
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
Έχω την εντύπωση πως το dames άλλαξε μέρος κ πήγε στην περιφέρεια της οδού Γιαννιτσών?? Ή κάνω λάθος?
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Τέλος η Στελλα απο Crystal. Όπως επίσης τέλος και η Κριστιανα. Δεν ξέρω βέβαια αν συνεχίζουν κάπου άλλου την καριέρα τους... οποίος γνωρίζει κάτι σχετικό ας ενημερώσει, έστω σε pm
Πω μλκ.Ειχα περάσει καλά με την Στέλλα την τελευταία φορά ρε γαμω.εαν υπάρχουν νέα της ας ενημερώσει κάποιος. KEEP ROCKING
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Πω μλκ.Ειχα περάσει καλά με την Στέλλα την τελευταία φορά ρε γαμω.εαν υπάρχουν νέα της ας ενημερώσει κάποιος. KEEP ROCKING
Ναι όπως ενημερωσες εσύ όταν πέρασες καλά με την Στέλλα.
Τώρα πότε έγινε αυτό ενώ στα τελευταία 4 σχόλια σου ρωτάς να μάθεις για την τύπισσα, μόνο εσύ το ξέρεις
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Μήπως ξέφυγαν και αυτές από τον βούρκο και πρέπει να τις δώσουμε συγχαρητήρια;;
Αν συνεχίζουν οποιαδήποτε ενημέρωση είναι ευπρόσδεκτη
Με δουλεύεις κουφάλα..! Εντάξει θα το δεχτώ. Ίσως ημουν γραφικός.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αν βαριέσαι να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις φαντάσου πόσο απίθανο είναι να πας................
Επιστρέφω την ειρωνεία. Απλά δεν θέλω να μιλήσω με συγκεκριμένο άτομο εκεί μέσα . Αν ξέρει κανείς ρώτησα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Αν βαριέσαι να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις φαντάσου πόσο απίθανο είναι να πας................
Αν κρίνω από τα σχόλια σου, εσύ τελευταία φορά που πήγες είχες πληρώσει σε δραχμές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom