Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (7 μέλη και 22 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημερα στην παρεα παρακολουθω αρκετό καιρό. Έτυχε να ανέβω Θεσσαλονίκη και να έχω λίγο χρόνο ελεύθερο άλλα Δυστυχώς δεν αξιοποιήθηκε καθώς πέρασα απο aqua και η μόνο διαθέσιμη ήταν μια ξανθιά λίγο μεγάλη ονομα δεν συγκράτησα . Άλλα μου φάνηκε ότι είχε μασέλα και την έκανα με ελαφρά. Ποιο άλλο να προτιμήσω για full μπορεί κάποιος να προτείνει?
Τα μόνα free πού τα έχουμε πει άπειρες φορές είναι τα dames κ body free
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλή η παράθεση δε λέω Αλλά ξέχασες να γράψεις κάτι
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Την οποία γνωρίζεις από κάπου η έτσι απλά ρωτάς εδώ κ καιρό
Την οποιο την ξερω απο αλλα μαγαζιααπο παλια και θελω να την βρω .που το κακο.αν μπορει καποιος να βοηθησει?μιλαμε για την φαιη η δαναη πιο παλια καποιος να βοηθησει ρε παιδια για τυλεφωνο
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Την οποιο την ξερω απο αλλα μαγαζιααπο παλια και θελω να την βρω .που το κακο.αν μπορει καποιος να βοηθησει?μιλαμε για την φαιη η δαναη πιο παλια καποιος να βοηθησει ρε παιδια για τυλεφωνο
Θες να πω ένα φίλο μου πού πηγαίνει πότε θα πάει αυτός να πάτε μαζί η να δώσει κάποιο μήνυμα στην φαίη από σένα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καποιος ανεφερε οτι και Αγαπη και Ζετα ειναι free. Ισχυει;
Κάποτε είχαν αγγελία δε ξέρω αν υπάρχει ακόμη
 

monasanto

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Δηλώνω άσχετος, αλλά όταν λέμε free τι εννοείτε ;
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
δεν ξερω πως αλλα πρεπει να μπορεσω να παω.οσο για την φαιη ειμαι ο νικος θα καταλαβει η φαιη ,δαναη,αλεξανδρα?
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Τα μόνα free πού τα έχουμε πει άπειρες φορές είναι τα dames κ body free
Καλή η παράθεση δε λέω Αλλά ξέχασες να γράψεις κάτι
Λοιπον θα μπορεσω τελικα να βρω την φαιη. θα το κανονισεις ?ξερω που δουλευει αλλα πως θα παω?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Λοιπον θα μπορεσω τελικα να βρω την φαιη. θα το κανονισεις ?ξερω που δουλευει αλλα πως θα παω?
Για να θες τόσο πολύ πάει να πει ότι την έχεις πάρει
Δεν είδα όμως να κανείς μία ενημέρωσή
 

Neosos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Αρχικά, ευχαριστώ τους παλιούς για την καθοδήγηση και τις συμβουλές. Παραθέτω την πρώτη μου εμπειρία λοιπόν.
Εισαγωγή στο στίβο με παρθενκή επίσκεψη Venus Spa Κων. Καραμανλή. Αφού καλούσα σε aqua και venus για 1-2 μέρες χωρίς αποτέλεσμα, απάντησε η Κατερίνα από Venus. Με ενημερώνει ότι είναι μόνο αυτή στο χώρο και κλείνω ραντεβού επί τόπου. Πηγαίνω, με ενημερώνει διακριτικά με ατάκες του στυλ 'έχεις ξαναέρθει σε τέτοιου είδους spa?' και 'α! σε ποιο έχεις πάει?' Πολύ φιλική και ευγενική κοπέλα και φαινόταν σαν να είναι από φυσικού της έτσι. Με ενημερώνει για το 30 + 20 και την ενημερώνω από μόνος ότι έχω στη διάθεση μου 35 λεπτά, οπότε τόσο κράτησε η επίσκεψη. Η κοπέλα όμορφη, με μικρό και στητό στήθος, επιτρέπει να απλώνεις χέρι και να χαμηλώσεις το σουτιέν της, μέχρι εκεί. Κάνει απαλό χαλαρωτικό μασάζ, ίσα-ίσα για να μπεις στο κλίμα χαλάρωσης, με ύφος αισθησιακό. Αν έχετε απαιτήσεις για πέρασμα από καλίμπρα και ίσιωμα, τότε σε καμία περίπτωση. Στα του αγώνα, δεν υπήρχε τάση διεκπεραιωτική και σου δίνει την εντύπωση ότι το απολαμβάνει επίσης. Σαν αρνητικό θα αναφέρω το χώρο όπου με πρότεινε πριν και μετά να κάνω ντουζ αλλά η ντουζιέρα δυστυχώς φαινόταν χειρότερη από δημοτικού γυμναστηρίου, οπότε με τίποτα. Λέω να συνεχίσω με Νατάσα από Venus που έχει παινευτεί πολύ, όπως και να έχει θα επανέλθω με εντυπώσεις.
Αγωνιστικού χαιρετισμούς, υγεία και λεφτά για πέταμα.
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Για να θες τόσο πολύ πάει να πει ότι την έχεις πάρει
Δεν είδα όμως να κανείς μία ενημέρωσή
εχεις δικιο η την πηρα η ειχα σκοπο να την παρω και δεν προλαβα την εχασα φιλε .παντως ειχε πολλυ καιρο πριν πανδημιας λοιπον θες να βοηθησεις να βρω την φαιη?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.989
Πόντοι
34.538
Λοιπον θα μπορεσω τελικα να βρω την φαιη. θα το κανονισεις ?ξερω που δουλευει αλλα πως θα παω?
Αφου ξερεις που δουλευει ρε φιλε,πανε απο νωρις στησου απο κατω με ενα καφεδακι
και περιμενε την..
Τι παρακαλας τον καθενα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
εχεις δικιο η την πηρα η ειχα σκοπο να την παρω και δεν προλαβα την εχασα φιλε .παντως ειχε πολλυ καιρο πριν πανδημιας λοιπον θες να βοηθησεις να βρω την φαιη?
Κατά τα Αλλά θα θυμηθεί τον ΝΙΚΟ πού η την πήρε η ήθελε να την πάρει πριν πολύ καιρό
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
εχεις δικιο η την πηρα η ειχα σκοπο να την παρω και δεν προλαβα την εχασα φιλε .παντως ειχε πολλυ καιρο πριν πανδημιας λοιπον θες να βοηθησεις να βρω την φαιη?
Έλεος ρε φίλε... Στο πιάτο σου έδωσα αυτό που ζήτησες...
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα λόγω εργασίας στο εξωτερικό έχασα κάποια πράγματακια...η Στέλλα συνεχίζει και δουλεύει ΣΚ στο CRYSTAL???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom