Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Να ευχαριστήσω αξιότιμα μέλη που μου εμπιστεύτηκαν πληροφορίες οι οποίες δεν ευδοκίμησαν μέχρι στιγμής ακόμη για διαφορετικούς λόγους!

Έτσι λοιπόν θα ζητήσω κ νέου βοήθεια για κάτι καλό πριβέ αν έχει κάτι κάποιος στο μυαλό του και εμπιστεύεται να μου προτείνει, ώστε να έρθω σε επαφή για να περάσω κάποιες στιγμές καλές, τώρα που μπορούμε!!!!!!
ΠΜ φυσικά.

Εκ των προτέρων το Ευχαριστώ μου!!
GALLAS
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
σωματάκι @billsalonika το κορίτσι?
Καλό, με ωραίες καμπύλες. Όχι μοντέλο. Προσωπικά μου άρεσε πολύ, όπως και η υφή του δέρματος. Η όλη φάση γενικώς, ήταν πολύ καλή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλησπέρα σε όλους.
Να υποθέσω πως η Έφη26 έχει κλειστό το μαγαζί (τα μπούτια της δηλαδή) λόγω καλοκαιριού;
Επικοινώνησε κάποιος μαζί της πρόσφατα;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλησπέρα σε όλους.
Να υποθέσω πως η Έφη26 έχει κλειστό το μαγαζί (τα μπούτια της δηλαδή) λόγω καλοκαιριού;
Επικοινώνησε κάποιος μαζί της πρόσφατα;
Εχθές που πήρα ήταν φουλ και μου είπε ότι θα έκλεινε για διακοπές... επιστροφή Σεπτέμβρη
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
113
Like
48
Πόντοι
1

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Ωραία κοπέλα η Αρτέμη στο Crystal.
Λίγο πάνω από 1,70, με γεμάτο και γαμάτο σώμα, ωραίο 3αρι στήθος, δροσερή και ζουμερή.
Αν ήταν κοπέλα εκτός τέτοιας δουλειάς θα γούσταρα να τη βγάλω γκόμενα.
Από μασάζ και εκτόνωση όχι τρομερά πράγματα. Οριακά θα πήγαινα ξανά μαζί της λόγω εξωτερικών και εσωτερικών χαρισμάτων
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ωραία κοπέλα η Αρτέμη στο Crystal.
Λίγο πάνω από 1,70, με γεμάτο και γαμάτο σώμα, ωραίο 3αρι στήθος, δροσερή και ζουμερή.
Αν ήταν κοπέλα εκτός τέτοιας δουλειάς θα γούσταρα να τη βγάλω γκόμενα.
Από μασάζ και εκτόνωση όχι τρομερά πράγματα. Οριακά θα πήγαινα ξανά μαζί της λόγω εξωτερικών και εσωτερικών χαρισμάτων
Ναι, ωραία είναι, κορμάρα κτλ. Αρκεί να έκανε την δουλειά για την οποία την πληρώνουμε
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
388
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους.
Να υποθέσω πως η Έφη26 έχει κλειστό το μαγαζί (τα μπούτια της δηλαδή) λόγω καλοκαιριού;
Επικοινώνησε κάποιος μαζί της πρόσφατα;
Η Εφη26 την έκανε για διακοπές. Γενικά από ότι είδα πάντως το μαγαζί δεν έχει κάτι άλλο αξιόλογο. Κάτι αναφέρθηκε για μια Ελένη οτι θα έρθει ξερει κανεις?
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Ναι, ωραία είναι, κορμάρα κτλ. Αρκεί να έκανε την δουλειά για την οποία την πληρώνουμε
Είμαι ξεκάθαρος στο τι γράφω: "...από μασάζ κι εκτόνωση όχι τρομερά πράγματα...".
Τώρα τι νόημα έχει το σχόλιό σου, δεν καταλαβαίνω.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Είμαι ξεκάθαρος στο τι γράφω: "...από μασάζ κι εκτόνωση όχι τρομερά πράγματα...".
Τώρα τι νόημα έχει το σχόλιό σου, δεν καταλαβαίνω.
Συμπληρώνω το δικό σου. Διαφωνείς; Και βασικά, δεν καταλαβαίνω την αντίδραση σου. Γιατί προφανώς δεν είναι κοπέλα εκτός δουλειάς, όπως λες. Δουλεύει κ πληρώνεται. Μασάζ τίποτα, σωστά; Και να συμπληρώσω πως μου αρέσει ως χαρακτήρας κ ως γυναίκα. Μόνο που εκεί δεν πάμε να πιάσουμε γκομενα. Αυτά
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Συμπληρώνω το δικό σου. Διαφωνείς; Και βασικά, δεν καταλαβαίνω την αντίδραση σου. Γιατί προφανώς δεν είναι κοπέλα εκτός δουλειάς, όπως λες. Δουλεύει κ πληρώνεται. Μασάζ τίποτα, σωστά; Και να συμπληρώσω πως μου αρέσει ως χαρακτήρας κ ως γυναίκα. Μόνο που εκεί δεν πάμε να πιάσουμε γκομενα. Αυτά
Από ότι φαίνεται λίγες κοπέλες ξέρουν μασάζ στα μαγαζιά μασάζ - εκτόνωσης
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Από ότι φαίνεται λίγες κοπέλες ξέρουν μασάζ στα μαγαζιά μασάζ - εκτόνωσης
Το θέμα φίλε μου δεν είναι ότι δεν ξέρουν μασάζ ξέρουμε όλοι για πιο λόγο πάμε σε αυτά τα μαγαζιά ... το θέμα είναι ότι είναι κάτω του επιπέδου τα έξτρα και ας τα πληρώνουμε χρυσάφι
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
*Dames
Πριν μέρες, 2 μέσα, πάρε την μία χτύπα την άλλη, μου είπαν ότι γενικά έχει αρκετή κίνηση και δεν προλαβαίνουν να κλείσουν μπ.......μάτι!!!!!!!!! - Ούτε ένας δεν φιλοτιμήθηκε να αναφερθεί??
Μεταβολή και άουτ.

*Εβίτα
Ίδια παναγή μου τα ίδια παντελάκι....Τίποτα το αξιόλογο, Σίσσυ και σκ....τά!!
Μεταβολή και άουτ.

*Φαίη
Συνεχίζει να είναι τοπ σε πολλά πράματα...καλή και τίμια επιλογή, δυνατό σφυροκόπημα, οι ειδικοί ξέρουν!!!
Είναι ΝΑΙ από μένα.

*Πουτάνα (όπως λέει)
Ηλικία λέει 30 αλλά είναι 35-40.
Ένα μπάζο και μισό, αν με αυτά τα μούτρα (από σώμα είναι οκ, κανονική αδύνατη) είναι γεμάτη όπως είπε, βράστα χαράλαμπε....απορώ πάντως, δε βλέπεται ρε παίδες? ΄Χαλια δόντια μέσα στα σφραγίσματα και τα ούλα μέχρι το κάτω χείλος!!!Άστο....
Μεταβολή και άουτ.



ΥΓ.Ας δώσει ρε κανένας καμιά κορασίδα δυνατή να παίξουμε μπαλίτσα....όλο σκατά η κατάσταση!!!
Θα τον δικαιώσω.


Μετά τιμής
Gallas
 
Τελευταία τροποποίηση:

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Συμφωνώ με όσα αναφερεις dj. Φυσικά και φταίμε για την άθλια κατάσταση του κράτους. Ας προσθέσω ότι εξίσου συνυπεύθυνη είναι η εκαστοτε πολιτικη ηγεσία που ευνόησε,καλλιέργησε και διαφήμισε τις προαναφερθείσες από εσένα συμπεριφορές. Επίσης, ταυτόχρονα φρόντισε τα σχολεία και τα πανεπιστήμια να σταματήσουν να είναι χώροι παιδείας και ανάπτυξης της λογικής, και τα κατέστησε θερμοκήπια παραγωγής ανέργων. Ας τονίσω ότι θεωρώ ΟΛΑ τα κόμματα εξίσου υπεύθυνα. Το κράτος είναι σαν μια οικογένεια και η κυβέρνηση ο πατέρας. Αν ο πατέρας έχει προβλήματα και δεν διαπαιδαγωγει σωστά τα παιδιά, προφανώς το μέλλον για αυτά τα παιδιά είναι δυσοίωνο.
'Εστω και καθυστερημένα πρέπει να σου εκφράσω τη συμφωνία μου σε αυτά που γράφεις με την αλήστου μνήμης φράση "ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ" . Και εννοείται πως κι εγώ θεωρώ ότι ΟΛΟΙ είναι υπεύθυνοι.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Διαβάζω τις αναρτήσεις συναδέλφων που είναι απογοητευμένοι από το επίπεδο των παραχόμενων υπηρεσιών στα 'κέντρα μασαζ' και ορισμένες φορές συμφωνώ, κάποιες άλλες όμως κάθομαι και αναρωτιέμαι, τι ακριβώς περιμένουμε από ένα τέτοιο 'ινστιτούτο'; Θα έλεγα κάποια στοιχεία από τα παρακάτω:

Ευγένεια
Καθαριοτητα
Τήρηση του χρόνου
Καλό μασάζ κι όχι απλό πασαλειμμα με υπερβολικό λάδι
Καλή τεχνική και υπομονή στο φραπέ με την αναλογη αμφίεση ( ή μάλλον μη αμφίεση) και ελεύθερα πιασίματα που λέγαμε μικροί!
Καποια εξτρα-εξτρα παροχή πέραν του φραπέ, ίσως σε προσωπική συνενόηση εκτός του καταστήματος...

Η αλήθεια είναι ότι ΟΛΑ αυτά μαζί, σπάνια να τα βρει κάποιος σε κάποιο μασατζίδικο αυτού του τύπου. Ειδικά το τελευταίο είναι σπάνιο εως ανύπαρκτο κι όταν περιστασιακά συμβεί, συνήθως η κοπέλα περιθωριοποιείται γρήγορα διοτι πάει αντίθετα με την πολιτικη του καταστήματος.

Οποιος ξεκινήσει την ενασχόληση με τα μασαζ, θα πρέπει να γνωρίζει ότι θα ξοδέψει πολλά χρήματα, κάποια στιγμή ειδικά στην αρχή θα φάει 'πετσέτα', κάποιες λίγες στιγμές θα περάσει πραγματικά καλά, θα μπει στον πειρασμό να δοκιμάσει καινούργιες κοπέλες και να νιώσει την προσμονή του 'άραγε πως θα είναι με αυτήν;" και στο τέλος ο απολογισμός θα είναι μάλλον αρνητικός - κάτι παρόμοιο με την ενασχόληση με τον τζόγο. Θα του μείνουν όμως χαραγμένες στο μυαλό κάποιες λίγες συνεδρίες στις οποίες πέρασε πραγματικά καλά, κάποιες κοπέλες με τις οποίες είχε ενδιαφέρουσες συζητήσεις.

Ολα είναι μία εμπειρία και έχω κι εγώ πολλές φορές απογοητευτεί από το επίπεδο των παρεχόμενων υπηρεσιών. Καταλήγω όμως να πιστέψω ότι αν κάποιος αποδεχθεί τους κανόνες του παιχνιδιού, αποκτήσει εμπειρία και εμπιστευτεί μερικές φορές και το ενστικτό του, είναι ευγενικός και καθαρός ο ίδιος και κατασταλλάξει σε 1-2 στάνταρ κοπέλες, θα καταφέρει να αποφύγει τις περισσότερες κακοτοπιές.

καλό Αυγουστο σε όλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom