Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
πηγε πριν 5 μερες φιλαρακι τουμπιωτης κ νιωθει κομενος με πονοκεφαλους,για την ωρα αρνητικος αλλα χλωμο
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
πηγε πριν 5 μερες φιλαρακι τουμπιωτης κ νιωθει κομενος με πονοκεφαλους,για την ωρα αρνητικος αλλα χλωμο
Αυτό μπορεί να συμβεί στον καθέναν και σε κάθε χώρο. Αλίμονο
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Μασαζάρα με Κατερίνα στη Αρετσού. Με πάτησε όπου έπρεπε ειδικά πόδια το απόλαυσα Μέχρι το τελευταίο λεπτό. Στο γύρισμα ανάσκελα ευτυχώς δεν μου σηκωθηκε να παρασυρθώ και έφυγα με το 20άρι τσέπη. Ώρες ώρες με παραδέχομαι.
Προ διετίας έπαθα το ίδιο. Με ευγνωμονώ.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πέρασμα με Θεώνη στο vana spa. Τουλάχιστον η κοπέλα είναι όμορφη και ευχάριστη και χαμογελαστή και προσπαθεί να περάσεις καλά. Χώρος υπέροχος, με κανονικά δωμάτια και κανονικά ντους μέσα στα δωμάτια.
 

fugioh

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα

Περασα μια βολτα απο Crystal και μου γυαλισε η Νεφελη..

Ξερει κανεις να μου απαντησει αν κανει πραγματα μεσα παραπανω απο το μασαζ?

Γυμνη η με ρουχα?

Σε αφηνει να πιανεις?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα . Υπάρχει κανένας συναγωνιστής που να έχει περάσει με Ίνα και Αναστασία από Vana? Θα ηθελα να μοιραστεί μαζί μου τις εντυπώσεις του. Ευχαριστώ πολύ.
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
πηγε πριν 5 μερες φιλαρακι τουμπιωτης κ νιωθει κομενος με πονοκεφαλους,για την ωρα αρνητικος αλλα χλωμο
Αδερφε καλημέρα,,,,Το φιλαράκι σου σε ποιο κατάστημα πήγε;;Σε αυτό που εδρεύει Τούμπα;;
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Καλημερα, η Θεανώ που έχει αγγελία για μασάζ στο Freelist,γνωρίζετε αν κάνει και εκτόνωση;
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Παιδιά sos υπάρχει κάτι καλό στην Εβίτα για όσους ξέρουν για να πάω να σπρώξω?
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Τυχεροί όσοι την πήραμε φουλ στο πρώτο μαγαζί...
Σε μένα έκατσε η μπίλια δλδ; Εγώ όταν πήγα, την είδα, και λέω από μέσα μου «τι ωραίο μουνι ρε πούστη μου». Όταν ξάπλωσαμε μου έκανε μια πίπα καλουτσικη και όταν πήγα να προχωρήσω στα ενδότερα, μου έσκασε το παραμύθι ότι είχε περίοδο ...
Από τότε μαύρο στην καρχια. Μάλιστα μου είχε στείλει και απειλητικό μήνυμα στο Viber η άλλη καρχια η χοντρουλα που το έπαιζε τσατσα, γιατί είχα κάνει κριτική και την έθαψα, αλλά την γαμωσταυρισα και εκεί τελείωσε το θέμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Σε μένα έκατσε η μπίλια δλδ; Εγώ όταν πήγα, την είδα, και λέω από μέσα μου «τι ωραίο μουνι ρε πούστη μου». Όταν ξάπλωσαμε μου έκανε μια πίπα καλουτσικη και όταν πήγα να προχωρήσω στα ενδότερα, μου έσκασε το παραμύθι ότι είχε περίοδο ...
Από τότε μαύρο στην καρχια. Μάλιστα μου είχε στείλει και απειλητικό μήνυμα στο Viber η άλλη καρχια η χοντρουλα που το έπαιζε τσατσα, γιατί είχα κάνει κριτική και την έθαψα, αλλά την γαμωσταυρισα και εκεί τελείωσε το θέμα.
Δεν ήταν και το πιο διαστημικό γαμησι που έχω κάνει, αλλά ο συνδυασμός σχετικά καλού μασάζ, προσώπου και βυζων θα την είχε στα στανταρακια μου για φουλ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Σε μένα έκατσε η μπίλια δλδ; Εγώ όταν πήγα, την είδα, και λέω από μέσα μου «τι ωραίο μουνι ρε πούστη μου». Όταν ξάπλωσαμε μου έκανε μια πίπα καλουτσικη και όταν πήγα να προχωρήσω στα ενδότερα, μου έσκασε το παραμύθι ότι είχε περίοδο ...
Από τότε μαύρο στην καρχια. Μάλιστα μου είχε στείλει και απειλητικό μήνυμα στο Viber η άλλη καρχια η χοντρουλα που το έπαιζε τσατσα, γιατί είχα κάνει κριτική και την έθαψα, αλλά την γαμωσταυρισα και εκεί τελείωσε το θέμα.

Μάλλον σύστημα το έχουν εκεί όποια κάνει όνομα μετά να έχει μόνιμα περίοδο
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μάλλον σύστημα το έχουν εκεί όποια κάνει όνομα μετά να έχει μόνιμα περίοδο
Μιλαω για το πρώτο μαγαζί που είχαν, το Ελινα Καζα, πάνω από την Παναγία Φανερωμένη πριν από 2 χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom