Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (8 μέλη και 28 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
μπουλι εχει εδω και μια εβδομαδα με στελνη.π.μ.και των λεω αν πας αξιζουν πρωτον νινα κ μετα σισυ.και συνεχιζει το βιολι του.ακιου ποιο χαμηλο κ απο του μποξου.αντε κανονισε κανα αματουρι για να παρω.οταν ερθω αθηνα.
H Νίνα ποια είναι παίδες? Λεπτομέρειες....?

Η Σάσα που βρίσκεται πλέον γνωρίζει κανείς?
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
το θεμα ειναι να εισαι με το παπαρι εξω,εστω και με πετσετα κατι μπορει να καταφερεις,υποθετικα μιλαω παντα.....αμα πεσει και κανα μαρουλι παραπανω δεν θα εχουμε θεμα
Νομιζω καταλαβαινω αν με μαρουλι ή αλλο τροπο καποια προχωραει κ παραπανω. Η συγκεκριμενη ηταν στα δεν. Ουτε πλησιαζε προς την περιοχη. Ξαναλεω 1 χρονο πριν μπορει κ παραπανω. Αν καποιος αλλος καταφερε κατι παραπανω , μπραβο του
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Νομιζω καταλαβαινω αν με μαρουλι ή αλλο τροπο καποια προχωραει κ παραπανω. Η συγκεκριμενη ηταν στα δεν. Ουτε πλησιαζε προς την περιοχη. Ξαναλεω 1 χρονο πριν μπορει κ παραπανω. Αν καποιος αλλος καταφερε κατι παραπανω , μπραβο του
παω πασο...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
H Νίνα ποια είναι παίδες? Λεπτομέρειες....?

Η Σάσα που βρίσκεται πλέον γνωρίζει κανείς?
κοντα στα 30.με καλο κρεβατι.ωραια πιπα.κ ειναι στην εβιτα μετα της 5.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά, έχει κανεις εμπειρία από την Κορίνα, όποιος έχει ας μας πει χαρακτηριστικά, πως είναι ,τι παρέχει, αν αξίζει κτλ https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/masaz-korina_i1221868

Η Κορίνα είναι γύρω στο 1.70, 95 κιλα, πρόσωπο σεξουαλικό, χοντρή φωνή, βυζι 6αρι και 40 ετών.


Είναι ανέλπιστα καλή. Το μασαζ δεν το πολυέχει αλλά στον αγώνα είναι φοβερή. Είχαμε χημεία ξεκάθαρα, από τις λίγες φορές που πέρασα καλά με πουτάνα. Δεν την βρίσκεις εύκολα γενικά. Οσοι γουστάρουν Νταρντάνες νομίζω είναι ότι πρέπει. Κοστος 80 ευρώ.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Δεν την ξέρω. Αλλά το βλέπω για κανονικό μασάζ. Δεν ξέρω αν έχει να ενημερώσει άλλος συνάδερφος κάτι διαφορετικό
Δεν είναι άσχημη και έχει μερικά κιλά. Γενικά είναι μποέμ και παιδί των λουλουδιών φάση. Περισσότερα pm
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Η Κορίνα είναι γύρω στο 1.70, 95 κιλα, πρόσωπο σεξουαλικό, χοντρή φωνή, βυζι 6αρι και 40 ετών.


Είναι ανέλπιστα καλή. Το μασαζ δεν το πολυέχει αλλά στον αγώνα είναι φοβερή. Είχαμε χημεία ξεκάθαρα, από τις λίγες φορές που πέρασα καλά με πουτάνα. Δεν την βρίσκεις εύκολα γενικά. Οσοι γουστάρουν Νταρντάνες νομίζω είναι ότι πρέπει. Κοστος 80 ευρώ.
Φίλε την έχω στα υπόψιν. Θα τιμηθεί σύντομα και θα ανεβάσω κριτική. Το μόνο μειων είναι ότι δεν έχει δικό της χώρο και πρέπει να τραβηχτείς σε κάνα ξενοδοχείο.
 

Σονικ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
περασμα σημερα με νατασα.απο ντελιβερα.100 το μαλλι τησ γριας.μολδαβεζα 21 μαιων,βυζακι 1.5.συμετοχη στην πιπα βαθια με πολλη σαλιο ροδοκοκκινο μουνακι για ποολη σπατουλαρισμα.το μονο μειον δεν εδινε ροδελα.
Φιλε μου που την βρίσκουμε αυτήν την μολδαβεζα, στειλε σε παρακαλώ μυνημα γιατι ειμαι καινούργιος και δεν μπορώ να στειλω.
Ευχαριστώ
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Φιλε μου που την βρίσκουμε αυτήν την μολδαβεζα, στειλε σε παρακαλώ μυνημα γιατι ειμαι καινούργιος και δεν μπορώ να στειλω.
Ευχαριστώ
Λογικά αυτήν εννοεί
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
ΓΙια μερικές κοπέλες απο άλλα μαγαζιά μαθαίνουμε μέχρι και πως πινουν τον καφε τους. Για τη Βάνα το μόνο που γράφτηκε προσφατα ήταν οτι κοπέλες προσφερουν επιπλεον υπηρεσιες και ήταν μουφα και αυτό.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Για τους φίλους που ρώτησαν για Βάνα και 4 κορίτσια. Έχω περάσει μόνο με την Άννυ. Ήμουν άτυχος, πρέπει να ήταν στην αρχή της πορείας της στο μαγαζί. Αδύνατη και καστανή στο μαλλί. Δεν τρελάθηκα και έμεινα στα στάνταρ μου, όπως Βερόνικα, Μαγκυ (πλέον είναι Λάρισα) και Θεώνη
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
κεντρο Θεσσαλονικη μου ειχε πει 10Ε-μασαζ ,20Ε εκτονωση κι λιγο στοματικο,50Ε πληρες σεξ,,,,μετα απο εντονο searchιng την βρηκα στο Τικ Τοκ και δυστηχως ειναι τρα

κεντρο Θεσσαλονικη μου ειχε πει 10Ε-μασαζ ,20Ε εκτονωση κι λιγο στοματικο,50Ε πληρες σεξ,,,,μετα απο εντονο searchιng την βρηκα στο Τικ Τοκ και δυστηχως ειναι τραβελος,....οποτε μακρια ...εκτπς αν εισαι λατρης
γυναικα ειναι αλλα ετσι οπως κουρευτηκε αγορε ειναι για τον πουτσο...οταν ειχε μακρυα μαλλια ηταν καλο γιαβρι... περασα για μασαζ και πιπα... σωματαρα εχει πετιτ φαση... απο φατσα δεν λεει σχεδον τιποτα... πιπα μετρια ως καλη...
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
γυναικα ειναι αλλα ετσι οπως κουρευτηκε αγορε ειναι για τον πουτσο...οταν ειχε μακρυα μαλλια ηταν καλο γιαβρι... περασα για μασαζ και πιπα... σωματαρα εχει πετιτ φαση... απο φατσα δεν λεει σχεδον τιποτα... πιπα μετρια ως καλη...
Έχει αγγελία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom