Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (8 μέλη και 27 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Μιλαω για το πρώτο μαγαζί που είχαν, το Ελινα Καζα, πάνω από την Παναγία Φανερωμένη πριν από 2 χρόνια.

Ναι το κατάλαβα, αλλά οι κακές συνήθειες μεταφέρθηκαν και σε κάποιες κοπέλες στον επόμενο χώρο που έχουν
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Ήταν και άλλες από το Crystal στο παλιό μαγαζί;
Όχι φίλε μονο την Νάντια θυμάμαι? Η μία στο παλιό μαγαζί είχε δουλέψει και Ντάμες. Εξάλλου το παλιό μαγαζί μάξιμουμ 3 μήνες λειτουργία είχε και πολύ έβαλα. Και δεν ήταν μαγαζί διαμέρισμα ήταν κοντά στο γήπεδο του ΒΑΟ δυτικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πριν λίγες μέρες φίλος ανέφερε Για 2 μιλφ η μία νομίζω ήταν η σισσυ
Καμία πληροφορία για Σίσσυ σωματότυπος, υπηρεσίες αξίζει? Είναι γαμευσιμη?
 

Diavolakis26

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζει κανεις τι παίζει με την σελίδα massage4you?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Όχι φίλε μονο την Νάντια θυμάμαι? Η μία στο παλιό μαγαζί είχε δουλέψει και Ντάμες. Εξάλλου το παλιό μαγαζί μάξιμουμ 3 μήνες λειτουργία είχε και πολύ έβαλα. Και δεν ήταν μαγαζί διαμέρισμα ήταν κοντά στο γήπεδο του ΒΑΟ δυτικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καμία πληροφορία για Σίσσυ σωματότυπος, υπηρεσίες αξίζει? Είναι γαμευσιμη?
Η Σίσυ είναι ελληνιδα, ξανθιά, 45αρα, ωραίο κορμί για την ηλικία της, προστυχόφατσα με 2αρι στήθος. Αν πας κατά τις 7 ή και πιο αργά που θα είναι σουρωμενη, βγάζει καλούτσικα γουστα. Στην πίπα δεν το πολυέχει (βάζει δόντι), αλλά στα υπόλοιπα είναι αξιόλογη. Είναι παλιά στο νταλαβερι. Εγώ τουλάχιστον την έχω πετύχει σε 7-8 μαγαζιά.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Η Σίσυ είναι ελληνιδα, ξανθιά, 45αρα, ωραίο κορμί για την ηλικία της, προστυχόφατσα με 2αρι στήθος. Αν πας κατά τις 7 ή και πιο αργά που θα είναι σουρωμενη, βγάζει καλούτσικα γουστα. Στην πίπα δεν το πολυέχει (βάζει δόντι), αλλά στα υπόλοιπα είναι αξιόλογη. Είναι παλιά στο νταλαβερι. Εγώ τουλάχιστον την έχω πετύχει σε 7-8 μαγαζιά.
μπουλι εχει εδω και μια εβδομαδα με στελνη.π.μ.και των λεω αν πας αξιζουν πρωτον νινα κ μετα σισυ.και συνεχιζει το βιολι του.ακιου ποιο χαμηλο κ απο του μποξου.αντε κανονισε κανα αματουρι για να παρω.οταν ερθω αθηνα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
μπουλι εχει εδω και μια εβδομαδα με στελνη.π.μ.και των λεω αν πας αξιζουν πρωτον νινα κ μετα σισυ.και συνεχιζει το βιολι του.ακιου ποιο χαμηλο κ απο του μποξου.αντε κανονισε κανα αματουρι για να παρω.οταν ερθω αθηνα.
Ποιος είσαι ρε σύντροφε;;;;;;;;
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Ρε παπάρα, ο μαύρος είσαι;
περασμα σημερα με νατασα.απο ντελιβερα.100 το μαλλι τησ γριας.μολδαβεζα 21 μαιων,βυζακι 1.5.συμετοχη στην πιπα βαθια με πολλη σαλιο ροδοκοκκινο μουνακι για ποολη σπατουλαρισμα.το μονο μειον δεν εδινε ροδελα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
περασμα σημερα με νατασα.απο ντελιβερα.100 το μαλλι τησ γριας.μολδαβεζα 21 μαιων,βυζακι 1.5.συμετοχη στην πιπα βαθια με πολλη σαλιο ροδοκοκκινο μουνακι για ποολη σπατουλαρισμα.το μονο μειον δεν εδινε ροδελα.
Ο ντελιβερας του καράφλα;
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
μπουλι εχει εδω και μια εβδομαδα με στελνη.π.μ.και των λεω αν πας αξιζουν πρωτον νινα κ μετα σισυ.και συνεχιζει το βιολι του.ακιου ποιο χαμηλο κ απο του μποξου.αντε κανονισε κανα αματουρι για να παρω.οταν ερθω αθηνα.
Το ότι μου είπες κάτι εσύ δεν σημαίνει ότι δεν είμαι ελεύθερος να το διασταυρώσω ρωτώντας και άλλον. Αν θες μην μου απαντάς αλλά δεν θα με ειρωνεύεσαι και μάλιστα δημόσια, δεν το θεωρώ σωστό και αντρικειο.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πριν 1 χρόνο περίπου δεν έκανε, μασαζ ωραίο με πετσέτα
στο χώρο της? ομορφη γκομενα δειχνει. εστειλε και μαιλ σε φιλο για διαφημιση. δεν κάνει κάτι παραπάνω, ε?
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Πριν 1 χρόνο περίπου δεν έκανε, μασαζ ωραίο με πετσέτα
το θεμα ειναι να εισαι με το παπαρι εξω,εστω και με πετσετα κατι μπορει να καταφερεις,υποθετικα μιλαω παντα.....αμα πεσει και κανα μαρουλι παραπανω δεν θα εχουμε θεμα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Το ότι μου είπες κάτι εσύ δεν σημαίνει ότι δεν είμαι ελεύθερος να το διασταυρώσω ρωτώντας και άλλον. Αν θες μην μου απαντάς αλλά δεν θα με ειρωνεύεσαι και μάλιστα δημόσια, δεν το θεωρώ σωστό και αντρικειο.
Σύντροφε ολεσγιατονπουτσο, ο Faliriotis έχει δίκιο. Ότι λέμε σε πμ, πρέπει να μένει και εκεί.
«Μη γνώτω η αριστερά σου τι ποιεί η δεξιά σου» (Κατά Ματθαίον Στ’ - στ 3).
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom