Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (9 μέλη και 31 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Όλοι λίγο πολύ γκλουγκλαρουμε τα τηλέφωνα των αγγελιών πριν πάρουμε (αν δεν το κάναρε να το κάνετε), αυτό που έχει ενδιαφέρον πολλές φορές είναι να γκουγκλαρετε το τηλέφωνο αλλά να βάζετε να κάνει αναζήτηση στις εικόνες (έχει επιλογή όλα, εικόνες, βίντεο, χάρτες κλπ)....
???
Λεπτομέρειες σε πμ...
Τι εννοει ο ποιητης? τι ανακαλυψες?
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Ρε μάγκες μια Rena Renou την ξέρεις κανείς?Κανει μασάζ και σεξ απο Θεσσαλονίκη
κεντρο Θεσσαλονικη μου ειχε πει 10Ε-μασαζ ,20Ε εκτονωση κι λιγο στοματικο,50Ε πληρες σεξ,,,,μετα απο εντονο searchιng την βρηκα στο Τικ Τοκ και δυστηχως ειναι τραβελος,....οποτε μακρια ...εκτπς αν εισαι λατρης
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Ναι φίλε πάρε πρώτα τηλέφωνο να κλείσεις ραντεβού οι τιμές στο Ντάμες πάνε 60 ευρώ με στοματικό και 80 με σεξ. Έχει και 60 ευρώ με σεξ αλλά πρόγραμμα πιο σύντομο μισής ώρας αντί για 45 λεπτά. Στο bodyfree έχω καιρό να πάω ίσως το φουλ πρόγραμμα με σεξ να το έχει 100 αλλά δεν είμαι σίγουρος επίσης σίγουρα δεν έχει πρόγραμμα με 60 ευρώ φουλ όπως το Ντάμες. Ντάμες αν και ξεπεταδικο πολλές φορές τώρα έχω ακούσει ότι έχει φέρει νέο αίμα πήγαινε δες και ενημέρωσε αν αξίζει.
Στο bodyfree είναι 80 το φουλ για 45 λεπτα. Είναι λίγο καλύτερο το μενού στο bodyfree από το Νταμες (εκτός αν υπάρχει κατι καινούργιο στο Νταμες). Υπάρχει και το Ζεσι σαν τριτη εναλλακτικη.


Garcia11

Αυτά που λέμε εδώ είναι λιγο πολυ γνωστά. Κάτσε διάβασε ολες τις 500 προηγούμενες σελίδες να κατατοπιστείς, πριν κάνεις την επόμενη ερώτηση....


Μασαζάρα με Κατερίνα στη Αρετσού. Με πάτησε όπου έπρεπε ειδικά πόδια το απόλαυσα Μέχρι το τελευταίο λεπτό. Στο γύρισμα ανάσκελα ευτυχώς δεν μου σηκωθηκε να παρασυρθώ και έφυγα με το 20άρι τσέπη. Ώρες ώρες με παραδέχομαι.
και δεν πηγαινες στις ταυλανδεζες; Ηταν ανάγκη να πας στην Κατερίνα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Πέρασα λοιπόν από Crystal μετά από καιρό απουσίας λόγω καραντίνας... Παρούσες Νεφέλη και Τόκιο. Προτιμήθηκε η Νεφέλη λόγω του προτέρου εντίμου βίου... Καλές οι υπηρεσίες, μασάζ και εκτόνωση αλλά θα έλεγα έχει μείνει στάσιμη ως προς το δεύτερο μέρος...στο πρώτο μέρος αντίθετα τα πάει καλύτερα και προσπαθεί να προσθέσει καινούργια πράγματα...Για Κριστιάνα πήγα βέβαια, την οποία είδα φεύγοντας. Μου φάνηκε άνετη και ωραίος τύπος, petite, λίγο πάνω από 30 έτσι που την είδα,μελαχρινή κοπέλα..Μου θύμισε τη συμπρωταγωνίστρια του "Ερπετού" στο Netflix...Θα δοκιμαστεί σύντομα. Αυτή και η Νάντια είναι μέσα στους στόχους μου. Λόγω περιοχής με βολεύει και η Βάνα. Είχα περάσει μια φορά παλιά όταν ήταν η Βερόνικα. Ο χώρος μου φάνηκε καλός τότε.Συνεχίζει σε αυτά τα επίπεδα ή χάλασε? Προτείνεται κάποια κοπέλα από εκεί?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Πέρασα λοιπόν από Crystal μετά από καιρό απουσίας λόγω καραντίνας... Παρούσες Νεφέλη και Τόκιο. Προτιμήθηκε η Νεφέλη λόγω του προτέρου εντίμου βίου... Καλές οι υπηρεσίες, μασάζ και εκτόνωση αλλά θα έλεγα έχει μείνει στάσιμη ως προς το δεύτερο μέρος...στο πρώτο μέρος αντίθετα τα πάει καλύτερα και προσπαθεί να προσθέσει καινούργια πράγματα...Για Κριστιάνα πήγα βέβαια, την οποία είδα φεύγοντας. Μου φάνηκε άνετη και ωραίος τύπος, petite, λίγο πάνω από 30 έτσι που την είδα,μελαχρινή κοπέλα..Μου θύμισε τη συμπρωταγωνίστρια του "Ερπετού" στο Netflix...Θα δοκιμαστεί σύντομα. Αυτή και η Νάντια είναι μέσα στους στόχους μου. Λόγω περιοχής με βολεύει και η Βάνα. Είχα περάσει μια φορά παλιά όταν ήταν η Βερόνικα. Ο χώρος μου φάνηκε καλός τότε.Συνεχίζει σε αυτά τα επίπεδα ή χάλασε? Προτείνεται κάποια κοπέλα από εκεί?
Νεφέλη είναι εγγύηση ότι και να πούμε γι'αυτη τη κοπέλα κορμί θανατηφόρο βυζακι κόλαση πολύ καλό μασάζ εξαιρετικό φραπέ ίσως και ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε μασαζομαγαζο αυτή τη στιγμή. Λόγω τού ότι ήταν σε ραντεβου δοκιμάστηκε Στέλλα πολύ καλή μέτριο μασάζ αλλά πολύ καλού μπουρού μπουρου αισθησιακή παιχνιδιαρα ωραίο κορμί. Φεύγοντας με ενημέρωσαν ότι σε δύο εβδομάδες αλλάζουν χώρο μου είπαν κοντά στο παλιό θα είναι. Δευτέρα Άκουα μόνο με Ρίτα δε πολυψηθηκα με ενημέρωσαν για νέες αφίξεις ας ενημερώσει κάποιος σε πμ αν γνωρίζει κάτι
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Εκτόνωση ή και παραπάνω;
εκτονωση μόνο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όταν λες 2ο μέρος αδερφέ τι εννοείς γιατί είμαι καινούργιος στο χώρο μασάζ στην Θεσσαλονίκη...
το μέρος του 'φραπέ'
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Στο bodyfree είναι 80 το φουλ για 45 λεπτα. Είναι λίγο καλύτερο το μενού στο bodyfree από το Νταμες (εκτός αν υπάρχει κατι καινούργιο στο Νταμες). Υπάρχει και το Ζεσι σαν τριτη εναλλακτικη.


Garcia11

Αυτά που λέμε εδώ είναι λιγο πολυ γνωστά. Κάτσε διάβασε ολες τις 500 προηγούμενες σελίδες να κατατοπιστείς, πριν κάνεις την επόμενη ερώτηση....



και δεν πηγαινες στις ταυλανδεζες; Ηταν ανάγκη να πας στην Κατερίνα;
Και ποιές είναι οΙ Ταιλανδέζες άρχοντα?
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Πέρασα λοιπόν από Crystal μετά από καιρό απουσίας λόγω καραντίνας... Παρούσες Νεφέλη και Τόκιο. Προτιμήθηκε η Νεφέλη λόγω του προτέρου εντίμου βίου... Καλές οι υπηρεσίες, μασάζ και εκτόνωση αλλά θα έλεγα έχει μείνει στάσιμη ως προς το δεύτερο μέρος...στο πρώτο μέρος αντίθετα τα πάει καλύτερα και προσπαθεί να προσθέσει καινούργια πράγματα...Για Κριστιάνα πήγα βέβαια, την οποία είδα φεύγοντας. Μου φάνηκε άνετη και ωραίος τύπος, petite, λίγο πάνω από 30 έτσι που την είδα,μελαχρινή κοπέλα..Μου θύμισε τη συμπρωταγωνίστρια του "Ερπετού" στο Netflix...Θα δοκιμαστεί σύντομα. Αυτή και η Νάντια είναι μέσα στους στόχους μου. Λόγω περιοχής με βολεύει και η Βάνα. Είχα περάσει μια φορά παλιά όταν ήταν η Βερόνικα. Ο χώρος μου φάνηκε καλός τότε.Συνεχίζει σε αυτά τα επίπεδα ή χάλασε? Προτείνεται κάποια κοπέλα από εκεί?
Η Ναντια, είναι αστερι, περιποίηση τέλεια, φραπέ καλό και βγάζει στήθος όταν σε γυρίσει. Προτείνω!
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Χθες πήγα Αqua με την Λίστα. Υπέροχο κορμί, γύρω στα 25, άψογη περιποίηση και φραπέ καλό. Προτείνω!
Νεφέλη είναι εγγύηση ότι και να πούμε γι'αυτη τη κοπέλα κορμί θανατηφόρο βυζακι κόλαση πολύ καλό μασάζ εξαιρετικό φραπέ ίσως και ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε μασαζομαγαζο αυτή τη στιγμή. Λόγω τού ότι ήταν σε ραντεβου δοκιμάστηκε Στέλλα πολύ καλή μέτριο μασάζ αλλά πολύ καλού μπουρού μπουρου αισθησιακή παιχνιδιαρα ωραίο κορμί. Φεύγοντας με ενημέρωσαν ότι σε δύο εβδομάδες αλλάζουν χώρο μου είπαν κοντά στο παλιό θα είναι. Δευτέρα Άκουα μόνο με Ρίτα δε πολυψηθηκα με ενημέρωσαν για νέες αφίξεις ας ενημερώσει κάποιος σε πμ αν γνωρίζει κάτι
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Παίδες, ψάχνω πληροφορίες για την Ρένα από Αqua, αν γνωρίζετε τίποτε. Ακούστηκε ότι σταμάτησε αλλα δεν είναι σίγουρο. Θενξ.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom