Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Garcia11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Massagio την προηγουμενη εβδομάδα και περασμα με Βάσω.

Νεαρη μελαχρινη, μικροκαμωμενη, στήθος 1, καλό σωματάκι κατά τα αλλα.
Μασαζ αρκετά καλό καθως είναι φυσικοθεραπεύτρια μάλλον.
στο δεύτερο μέρος υπομονετική και αρκετά επικοινωνιακή.
ενα 7,5 στα 10 το παιρνει. Αν είχε και λίγο στήθος θα έπαιρνε από εμένα καλύτερη βαθμολογία.
Εκτόνωση ή και παραπάνω;
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
παιδια σόρρυ που διακόπτω, αλλά οκ με τις αναμνήσεις, τα ειπατε, οκ, όλοι κατι εχουμε να διηγηθούμε από τα παλιά, αν αρχίσουμε αλλάζει θεμα το thread...
Εγώ το είπα απ'την αρχή....θα μας πετάξουν σε άλλο νήμα χαχαχα.........Όμως φίλε μου τι πειράζει που τα λέμε κι εμείς οι γέροντ....εεεεε οι λίγο μεγαλύτεροι...........? Τι δηλαδή....το να λέμε συνέχεια " πήγα στο χ στο ψ στο ω, έκανα με την Αφροξυλάνθη....ωραίο κορμί ωραίο βυζί ωραίο κωλί......εκτόνωση 1000 ευρώ....θα ξαναπάω "....είναι καλύτερα...?? Βαρετό θα το έλεγα...........Από μας θα μάθεις και πέντε πράγματα παραπάνω που έχουμε φάει όλη μας την προίκα στα μασάζ 30 και βάλε χρόνια τώρα....................
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Επίσκεψη σε Massagio την προηγουμενη εβδομάδα και περασμα με Βάσω.

Νεαρη μελαχρινη, μικροκαμωμενη, στήθος 1, καλό σωματάκι κατά τα αλλα.
Μασαζ αρκετά καλό καθως είναι φυσικοθεραπεύτρια μάλλον.
στο δεύτερο μέρος υπομονετική και αρκετά επικοινωνιακή.
ενα 7,5 στα 10 το παιρνει. Αν είχε και λίγο στήθος θα έπαιρνε από εμένα καλύτερη βαθμολογία.
Όταν λες 2ο μέρος αδερφέ τι εννοείς γιατί είμαι καινούργιος στο χώρο μασάζ στην Θεσσαλονίκη...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσκεψη σε Massagio την προηγουμενη εβδομάδα και περασμα με Βάσω.

Νεαρη μελαχρινη, μικροκαμωμενη, στήθος 1, καλό σωματάκι κατά τα αλλα.
Μασαζ αρκετά καλό καθως είναι φυσικοθεραπεύτρια μάλλον.
στο δεύτερο μέρος υπομονετική και αρκετά επικοινωνιακή.
ενα 7,5 στα 10 το παιρνει. Αν είχε και λίγο στήθος θα έπαιρνε από εμένα καλύτερη βαθμολογία.
Επικοινωνιακή; Define επικοινωνιακή, please
 

Garcia11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Massagio την προηγουμενη εβδομάδα και περασμα με Βάσω.

Νεαρη μελαχρινη, μικροκαμωμενη, στήθος 1, καλό σωματάκι κατά τα αλλα.
Μασαζ αρκετά καλό καθως είναι φυσικοθεραπεύτρια μάλλον.
στο δεύτερο μέρος υπομονετική και αρκετά επικοινωνιακή.
ενα 7,5 στα 10 το παιρνει. Αν είχε και λίγο στήθος θα έπαιρνε από εμένα καλύτερη βαθμολογία.
Καλησπέρα, φίλε..όταν λες Δευτέρο μέρος;
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Προϊόντος του χρόνου, οι αναμνήσεις ξεθωριάζουν και υπάρχει μια τάση για εξιδανίκευση των περασμένων. Είχα την ευτυχία (ή τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ), να μεγαλώσω στην μαγική , ή κατ’ άλλους κιτς, δεκαετία του 80, όπου οι αυταπάτες αποδείχθηκαν ισχυρότερες από τον ρεαλισμό.
Τέλος πάντων, θέλω να καταλήξω στο ότι, η δίκη μου γενιά έζησε ωραίες καταστασεις, κυριως από οικονομικής άποψης, σε αντίθεση πχ με τα παιδιά μου, τα οποία δεν νομίζω να θυμούνται κάτι άλλο από κρίση, οικονομική/υγειονομική ή κάτι άλλο.
Απολογουμαι για το μακροσκελές, και εντελώς άσχετο με τη συζήτηση, του ποστ. Την καλημέρα μου σύντροφοι.
ωραια χρονια τα χρονια της 10της του 90.αγγελιοφορος στο χερι κ ψαχτιρι στις αγγελιες.με 7 στης 10 που πηρα ηταν ζονγκ.εκτως απο ολγα κ μια τσεχα αλογο.τα αλλα ηταν αστα να πανε.αλλα χρονια ομορφα χωρις τεχνολογια.οχι οπως τωρα παμε για κανα ποτακι και ολα τα μουλικα με το κινιτο στο χερι.ααα και κοιτα αυτο και κοιτα το αλλο.και περασμα απο εβιτα ειχαι σισι συλβικ νορα.ολες πανω απο 40.
 

Garcia11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ωραια χρονια τα χρονια της 10της του 90.αγγελιοφορος στο χερι κ ψαχτιρι στις αγγελιες.με 7 στης 10 που πηρα ηταν ζονγκ.εκτως απο ολγα κ μια τσεχα αλογο.τα αλλα ηταν αστα να πανε.αλλα χρονια ομορφα χωρις τεχνολογια.οχι οπως τωρα παμε για κανα ποτακι και ολα τα μουλικα με το κινιτο στο χερι.ααα και κοιτα αυτο και κοιτα το αλλο.και περασμα απο εβιτα ειχαι σισι συλβικ νορα.ολες πανω απο 40.
Εβίτα όταν λες, ποιο είναι;πως μπορώ να το βρω;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Όλοι λίγο πολύ γκλουγκλαρουμε τα τηλέφωνα των αγγελιών πριν πάρουμε (αν δεν το κάναρε να το κάνετε), αυτό που έχει ενδιαφέρον πολλές φορές είναι να γκουγκλαρετε το τηλέφωνο αλλά να βάζετε να κάνει αναζήτηση στις εικόνες (έχει επιλογή όλα, εικόνες, βίντεο, χάρτες κλπ)....
???
Λεπτομέρειες σε πμ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Μασαζάρα με Κατερίνα στη Αρετσού. Με πάτησε όπου έπρεπε ειδικά πόδια το απόλαυσα Μέχρι το τελευταίο λεπτό. Στο γύρισμα ανάσκελα ευτυχώς δεν μου σηκωθηκε να παρασυρθώ και έφυγα με το 20άρι τσέπη. Ώρες ώρες με παραδέχομαι.
 

fotis129

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες μια Rena Renou την ξέρεις κανείς?Κανει μασάζ και σεξ απο Θεσσαλονίκη
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Μασαζάρα με Κατερίνα στη Αρετσού. Με πάτησε όπου έπρεπε ειδικά πόδια το απόλαυσα Μέχρι το τελευταίο λεπτό. Στο γύρισμα ανάσκελα ευτυχώς δεν μου σηκωθηκε να παρασυρθώ και έφυγα με το 20άρι τσέπη. Ώρες ώρες με παραδέχομαι.
αξιοπρεπεστατος......εχει γινει μπαχατελα
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Παίρνω τηλέφωνο πρώτα σωστά;Σε ποιο από τα δύο αξίζει κατά τη γνώμη σου;Οι τιμές;

Παίρνω τηλέφωνο πρώτα σωστά;Σε ποιο από τα δύο αξίζει κατά τη γνώμη σου;Οι τιμές;
Ναι φίλε πάρε πρώτα τηλέφωνο να κλείσεις ραντεβού οι τιμές στο Ντάμες πάνε 60 ευρώ με στοματικό και 80 με σεξ. Έχει και 60 ευρώ με σεξ αλλά πρόγραμμα πιο σύντομο μισής ώρας αντί για 45 λεπτά. Στο bodyfree έχω καιρό να πάω ίσως το φουλ πρόγραμμα με σεξ να το έχει 100 αλλά δεν είμαι σίγουρος επίσης σίγουρα δεν έχει πρόγραμμα με 60 ευρώ φουλ όπως το Ντάμες. Ντάμες αν και ξεπεταδικο πολλές φορές τώρα έχω ακούσει ότι έχει φέρει νέο αίμα πήγαινε δες και ενημέρωσε αν αξίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom