Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
159
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Πήγα dames και γαμω τσιμπούκι τέλειο μασαζ μπανιο ξανά γαμήσι μασαζ περασα τέλεια δεν θυμάμαι το όνομα τις κοπέλας 4 ηταν όντως ωραια εμπειρία γενικά
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Ξέρεις ποιο είναι το ερώτημα φίλε μου;
Τα χρόνια εκείνα ήταν πραγματικά ωραία ή εμείς τα βλέπαμε ωραία γιατί ήμαστε νέοι; Ειλικρινά δεν ξέρω προς τα που να κλίνω ...
Επειδή ήμασταν νέοι θα έλεγα εγώ...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Επειδή ήμασταν νέοι θα έλεγα εγώ...
Προϊόντος του χρόνου, οι αναμνήσεις ξεθωριάζουν και υπάρχει μια τάση για εξιδανίκευση των περασμένων. Είχα την ευτυχία (ή τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ), να μεγαλώσω στην μαγική , ή κατ’ άλλους κιτς, δεκαετία του 80, όπου οι αυταπάτες αποδείχθηκαν ισχυρότερες από τον ρεαλισμό.
Τέλος πάντων, θέλω να καταλήξω στο ότι, η δίκη μου γενιά έζησε ωραίες καταστασεις, κυριως από οικονομικής άποψης, σε αντίθεση πχ με τα παιδιά μου, τα οποία δεν νομίζω να θυμούνται κάτι άλλο από κρίση, οικονομική/υγειονομική ή κάτι άλλο.
Απολογουμαι για το μακροσκελές, και εντελώς άσχετο με τη συζήτηση, του ποστ. Την καλημέρα μου σύντροφοι.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Μετά την πολιτικοκοινωνικόοικονομική ανάλυση, καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι πριν 20-30 χρόνια τα είχαμε και στα παπάρια μας.
Πλέον άλλαξαν τα κόζια, επομένως καλό θα ήταν οι πατσαβουρες να ρίξουν το κόστος και οι μουναρες τουλάχιστον να αυξήσουν την ποιότητα των υπηρεσιών.
Άντε να δούμε ως πότε θα ανεχόμαστε και θα χρηματοδοτούμε το υπάρχον καθεστώς...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μετά την πολιτικοκοινωνικόοικονομική ανάλυση, καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι πριν 20-30 χρόνια τα είχαμε και στα παπάρια μας.
Πλέον άλλαξαν τα κόζια, επομένως καλό θα ήταν οι πατσαβουρες να ρίξουν το κόστος και οι μουναρες τουλάχιστον να αυξήσουν την ποιότητα των υπηρεσιών.
Άντε να δούμε ως πότε θα ανεχόμαστε και θα χρηματοδοτούμε το υπάρχον καθεστώς...
Ακριβώς. Τα είχαμε και τα γράφαμε όλα στους γεννητικούς μας αδένες. Δεν μας κάθισε καλά το ραντεβού, ήταν σαύρα η γκομενα, ήταν σαπάκι ή κομοδίνο; Στα τέτοια μας. Την επόμενη μέρα παίρναμε μια καλύτερη. Τα είχαμε και πληρώναμε, γι αυτό άλλωστε μιλάμε και για «πληρωμένο» έρωτα. Κι ο «αγνός» όμως (που ως επι το πλείστον κοστίζει πιο ακριβά από τον πληρωμένο), ήταν πιο εύκολος, γιατί οι γκόμενες ήξεραν ότι τα χουμε...
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Kαλημερα. Νομιζω αναφερθηκε κάποια στιγμή οτι σε βανα πλεον παιζει και σεξ. Ισχύει?
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
378
Πόντοι
21
Πήγα dames και γαμω τσιμπούκι τέλειο μασαζ μπανιο ξανά γαμήσι μασαζ περασα τέλεια δεν θυμάμαι το όνομα τις κοπέλας 4 ηταν όντως ωραια εμπειρία γενικά
Ελληνίδες ξένες ?? Χαρακτηριστικά από τίς κοπέλες
 

superstar45

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
Kαλημερα. Νομιζω αναφερθηκε κάποια στιγμή οτι σε βανα πλεον παιζει και σεξ. Ισχύει?
Πίσσα κ πούπουλα στον παπαρα πού το είπε
Θυμάμαι ποιος το ανέφερε γιαυτό το λέω
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ξέρεις ποιο είναι το ερώτημα φίλε μου;
Τα χρόνια εκείνα ήταν πραγματικά ωραία ή εμείς τα βλέπαμε ωραία γιατί ήμαστε νέοι; Ειλικρινά δεν ξέρω προς τα που να κλίνω ...
Ήταν ωραία εκείνα τα χρόνια.....και πάλι θα έρθουν καλύτερες εποχές,αλλα όχι σας εκείνες......
Πείτε κάτι ευχάριστο,γιατι μου γ...τε την ψυχολογία.....και πάλι νεόι είμαστε αφήστε τις μ...ιες....
Απλά δεν είμαστε παιδάκια πια....Αν και εσείς είστε λίγα χρόνια πιο μεγάλοι....
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Ήταν ωραία εκείνα τα χρόνια.....και πάλι θα έρθουν καλύτερες εποχές,αλλα όχι σας εκείνες......
Πείτε κάτι ευχάριστο,γιατι μου γ...τε την ψυχολογία.....και πάλι νεόι είμαστε αφήστε τις μ...ιες....
Απλά δεν είμαστε παιδάκια πια....Αν και εσείς είστε λίγα χρόνια πιο μεγάλοι....
Συμφωνώ γιατί όλα είναι στο μυαλό.......Εγώ αναφέρομαι στην ανεμελιά και την ελευθερία του κόσμου 30 χρόνια πριν.......άντε και στο ότι οι γυναίκες ήταν πιο θηλυκά και λιγότερο αντράκια όπως είναι τώρα..................ξέρω μεγάλο θέμα ανοίγω , θα μας πετάξουν σε άλλο νήμα.....................
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
παιδια σόρρυ που διακόπτω, αλλά οκ με τις αναμνήσεις, τα ειπατε, οκ, όλοι κατι εχουμε να διηγηθούμε από τα παλιά, αν αρχίσουμε αλλάζει θεμα το thread...
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Ξερει καποιος κατι για Release Massage Therapy(φβ)μιλησα μαζι της και ειναι στο Μεγαρο Μουσικης κοντα μου ειπε,ζητησα τηλ αλλα περιμενω απαντηση,αν ξερειο καποιος κατι μην φαω καμια φολα
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Massagio την προηγουμενη εβδομάδα και περασμα με Βάσω.

Νεαρη μελαχρινη, μικροκαμωμενη, στήθος 1, καλό σωματάκι κατά τα αλλα.
Μασαζ αρκετά καλό καθως είναι φυσικοθεραπεύτρια μάλλον.
στο δεύτερο μέρος υπομονετική και αρκετά επικοινωνιακή.
ενα 7,5 στα 10 το παιρνει. Αν είχε και λίγο στήθος θα έπαιρνε από εμένα καλύτερη βαθμολογία.
 

Garcia11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα..Σαν νέος θα ήθελα να με κατατοπισετε σχετικά με ποιο στούντιο μπορώ να πάω ,για παραπάνω από μασάζ και εκτόνωση.. ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδιά!
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Ξερει καποιος κατι για Release Massage Therapy(φβ)μιλησα μαζι της και ειναι στο Μεγαρο Μουσικης κοντα μου ειπε,ζητησα τηλ αλλα περιμενω απαντηση,αν ξερειο καποιος κατι μην φαω καμια φολα
ακυρο....λουγκρα ειναι...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Επειδή ήμασταν νέοι θα έλεγα εγώ...
διαφωνω, καποια πραγματα ειναι αντικειμενικα.

εμεις παιζαμε ως τις 12 το βραδυ εξω πιτσιρικια 8 χρονων γιατι δεν ειχε εγκληματικοτητα.

δεκαετια 1990 και 2000 ηρθαν φτηνες ομορφες πουτανες απο ανατολικο μπλοκ, η προηγουμενη γενια που ηταν παντρεμενοι και γερασμενοι δεν τα χαρηκαν αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom