Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Κριστιάνα είχα δοκιμάσει μια φορά πριν αρκετό καιρό ήταν καλή εμπειρία και ανοιχτή σε normal προτάσεις
Από εμφάνιση ας πούμε πως είναι? σώμα, στήθος? Από εκεί μέσα μόνο για Αλεξία και Νεφέλη έχω γνώμη.
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Καλησπερα! Καποια συσταση κοπελας στη βανα;
 

gioutsos2

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Το Νοεμβριο 2019 που είμουν Θεσσαλονίκη είχα πάει Dames επί της Τσιμισκή και είχα μία εξαιρετικη συνεδρία με μία 40 ετών περίπου 167 ύψος, ολίγο γεματούλα. Πολύ θερμή και φιλική. Όνομα? Βίκυ (στο Zesi την έλεγαν Έλενα)... Μιλούσα καλά τα Ελληνικά. Επειδή ξαναανεβένω Θεσσαλονικη για 1 μήνα, μήπως γνωρίζει κανείς που θα τη βρω?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Το Νοεμβριο 2019 που είμουν Θεσσαλονίκη είχα πάει Dames επί της Τσιμισκή και είχα μία εξαιρετικη συνεδρία με μία 40 ετών περίπου 167 ύψος, ολίγο γεματούλα. Πολύ θερμή και φιλική. Όνομα? Βίκυ... Μιλούσα καλά τα Ελληνικά. Επειδή ξαναανεβένω Θεσσαλονικη για 1 μήνα, μήπως γνωρίζει κανείς που θα τη βρω?
Δυστυχώς φίλε αγνοείται η Βίκυ εδώ και περίπου 1 χρόνο και εγώ την είχα πάρει αλλά δεν ξέρω ποια που βρίσκεται. Δεν νομίζω ότι εργάζεται κάπου στη Θεσσαλονικη σε άλλο ίδρυμα.
 

gioutsos2

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
6
Πόντοι
0
Δυστυχώς φίλε αγνοείται η Βίκυ εδώ και περίπου 1 χρόνο και εγώ την είχα πάρει αλλά δεν ξέρω ποια που βρίσκεται. Δεν νομίζω ότι εργάζεται κάπου στη Θεσσαλονικη σε άλλο ίδρυμα.
Ευχαριστώ φίλε για την ενημέρωση.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Μετά και τον εμβολιασμό μου και τη σχετική ανοσία για covid :), θέλω να πάω με Μαριάννα από Luxury. Δουλεύει;
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Εγώ δεν θα πάρω κανενός το μέρος για την διαμάχη που έχετε για την Αλεξία...Πριν 1 μήνα και κάτι είχα γράψει την άποψη μου όταν πήρε θέση εδώ μέσα μετά από αρνητικά σχόλια...Είναι η μοναδική που φανερώθηκε και είπε ποια είναι...Μαγκιάς της που έγραψε αλλά επειδή είδε μερικά αρνητικά σχόλια βγήκε και είπε διάφορα(και σωστά και μαλακίες).Τώρα όμως βγαίνει κάποιος και λέει κάτι...Πήγα και με είπε η Αλεξία ότι είναι κέντρο ευεξίας.Αν στο είπε αυτό φίλε μάλλον από την πολύ κόκα έχει χάσει το μυαλό της δεν εξηγείται αλλιώς.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Ρε παιδιά μπήκα να διαβάσω καμία ενημέρωση και τα μισά σχόλια αφορούν την Αλεξία. Δεν ανοίγετε κανένα ξεχωριστό θρεντάκι... Δεν είχα καμία συνεδρία μαζί της, εμφανισιακά δεν δικαιολογεί τόσο ντόρο, σίγουρα οι πελάτες της κάτι περισσότερο ξέρουν, απο 1-2` που μίλησα μαζί της δείχνει παλιά καραβάνα που ξέρει πώς και τί πουλάει, αρκεί μ`αυτά που λέει να μην υποτιμάει τη νοημοσύνη του "πελάτη" της!
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Το Νοεμβριο 2019 που είμουν Θεσσαλονίκη είχα πάει Dames επί της Τσιμισκή και είχα μία εξαιρετικη συνεδρία με μία 40 ετών περίπου 167 ύψος, ολίγο γεματούλα. Πολύ θερμή και φιλική. Όνομα? Βίκυ (στο Zesi την έλεγαν Έλενα)... Μιλούσα καλά τα Ελληνικά. Επειδή ξαναανεβένω Θεσσαλονικη για 1 μήνα, μήπως γνωρίζει κανείς που θα τη βρω?
Check pm
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
159
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Πήρα σήμερα τηλ στο dames μου ειπε εχει 4ρης κοπέλες
60 ευρώ μισή ωρα μασάζ σεξ 80 ευρω 1ωρα
Δεν ξερω αν παω θα ενημερώσω ακουσα καλά λόγια
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Έχει κανείς φάει κατ οίκον η σε ξενοδοχείο μασαζοκορη από ίδρυμα;
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Πήγα ζεσι σπα πέρασα με ΝΑΝΑ υπεροχη σαν να εισαι με την γκομενα σου με έλιωσε
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Έχει κανείς φάει κατ οίκον η σε ξενοδοχείο μασαζοκορη από ίδρυμα;
Σίγουρα ναι αλλά άδικα ρωτάς.......πίστεψέ με δε θα σου το πει κανείς και μάλιστα δημόσια............................. Αυτά είναι πριβέ καταστάσεις....δε λέγονται έτσι....................
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Σίγουρα ναι αλλά άδικα ρωτάς.......πίστεψέ με δε θα σου το πει κανείς και μάλιστα δημόσια............................. Αυτά είναι πριβέ καταστάσεις....δε λέγονται έτσι....................
Αυτό ακριβώς. Δημοσίως αυτά τα πράγματα δεν λέγονται. Ούτε έχουμε την άδεια από τις κοπέλες για να το κοινοποιήσουμε, και σε καμία περίπτωση δεν θέλουμε να τους δημιουργήσουμε πρόβλημα στα μαγαζιά που δουλεύουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom