Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
Βάσω νέα μεταγραφή δεν έχει δοκιμαστεί ακόμη γιατί επιλέχθηκε Αλεξία εγγύηση. Όμορφο κοριτσάκι γύρω στα 19-20 ωραίο κωλαρακι ότι μπόρεσα να δω πάνω από το κολάν. Θα προτιμηθεί ίσως κάποια στιγμή
Αχ φιλαράκι.... Καλημέρα. Με έκανες και γέλασα. Δε μπόρεσες να έχεις καλή άποψη για το κολαράκι λόγω κολάν; Θα σε διευκόλυνε αν φορούσε κανένα φαρδύ φόρεμα ή παλτό;
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Αχ φιλαράκι.... Καλημέρα. Με έκανες και γέλασα. Δε μπόρεσες να έχεις καλή άποψη για το κολαράκι λόγω κολάν; Θα σε διευκόλυνε αν φορούσε κανένα φαρδύ φόρεμα ή παλτό;
Ε φιλαράκι με ένα κολανακι όλα τα κωλαρακια ωραία φαίνονται. Το θέμα είναι μόλις βγει το κολανακι τι θα δούμε και τι θα πιάσουμε
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Ε φιλαράκι με ένα κολανακι όλα τα κωλαρακια ωραία φαίνονται. Το θέμα είναι μόλις βγει το κολανακι τι θα δούμε και τι θα πιάσουμε
Είμαστε και εμείς που μετά από τόση αποχή ότι και να κρύβει το κολανακι θα το θερίσουμε :)
 

Diavolakis26

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα! Θα ήθελα να ρωτήσω επειδή βλέπω για την Τόκιο ότι είναι δυνατό. Που την βρίσκω σίγουρα; Η πρέπει να δω σε ποιο θα είναι ; Δεν γνωρίζω για αυτό ρωτάω ! Ευχαριστώ
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Εγώ πάλι πιστεύω ότι επειδή η Αλεξία σας καυλώνει απίστευτα και δε θα την φάτε ποτέ βγάζετε χολή. Οκ είναι κοντούλα χοντρούλα αλλά τόσο μαστόρισσα που χώνεις το 50άρι και ας μη γαμήσεις ποτέ. Άντε λοιπόν αν δε γουστάρετε τη βόλτα σας. Μας τα πρήξατε. Εξάλλου έχει τόσες σαύρες εκεί έξω που δίνουν λαρύγγι και κώλο. Πάτε και μη ζαλίζετε τα παπάρια μας.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην ομάδα! Θα ήθελα να ρωτήσω επειδή βλέπω για την Τόκιο ότι είναι δυνατό. Που την βρίσκω σίγουρα; Η πρέπει να δω σε ποιο θα είναι ; Δεν γνωρίζω για αυτό ρωτάω ! Ευχαριστώ
Η Τόκυο δουλεύει στο Κρισταλ ρε παιδια. Έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας εδώ μέσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ πάλι πιστεύω ότι επειδή η Αλεξία σας καυλώνει απίστευτα και δε θα την φάτε ποτέ βγάζετε χολή. Οκ είναι κοντούλα χοντρούλα αλλά τόσο μαστόρισσα που χώνεις το 50άρι και ας μη γαμήσεις ποτέ. Άντε λοιπόν αν δε γουστάρετε τη βόλτα σας. Μας τα πρήξατε. Εξάλλου έχει τόσες σαύρες εκεί έξω που δίνουν λαρύγγι και κώλο. Πάτε και μη ζαλίζετε τα παπάρια μας.
Πες τα άρχοντα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Εγώ πάλι πιστεύω ότι επειδή η Αλεξία σας καυλώνει απίστευτα και δε θα την φάτε ποτέ βγάζετε χολή. Οκ είναι κοντούλα χοντρούλα αλλά τόσο μαστόρισσα που χώνεις το 50άρι και ας μη γαμήσεις ποτέ. Άντε λοιπόν αν δε γουστάρετε τη βόλτα σας. Μας τα πρήξατε. Εξάλλου έχει τόσες σαύρες εκεί έξω που δίνουν λαρύγγι και κώλο. Πάτε και μη ζαλίζετε τα παπάρια μας.
Γελάσαμε συναδερφε, να είσαι καλά πρωί πρωί
Η Τόκυο δουλεύει στο Κρισταλ ρε παιδια. Έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας εδώ μέσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πες τα άρχοντα
Έχω μπερδέψει τα μπούτια μου. Αλλά η Τοκυο εμφανίστηκε και στο Μασαζιο. Όλοι μάγκες εδώ μέσα.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Γελάσαμε συναδερφε, να είσαι καλά πρωί πρωί

Έχω μπερδέψει τα μπούτια μου. Αλλά η Τοκυο εμφανίστηκε και στο Μασαζιο. Όλοι μάγκες εδώ μέσα.
Καμμία απολύτως μαγκιά φίλε έχω επισκεφτεί 4 φορές μέσα σε 2 εβδομάδες το κρυσταλ κ η Τόκυο είναι εκεί. Δεν μου την έχουν αναφέρει σε καμμία τηλεφωνική επικοινωνία με το Μασατζιο. Το μύνημα δε πήγαινε προσωπικά σε εσένα αλλά σε όλο το αλαλούμ εδώ η Τόκυο εκεί η Τουκυο που είναι η Τόκυο. Όποτε τσάμπα εξαπτεσαι
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά. Πρόσφατες επισκέψεις σε Εβίτα κ Μασάτζιο...
Λοιπόν, αρχικά Εβίτα, καταδρομική μεσημέρι, παρούσες η γνωστή Σίσσυ και μία άλλη Τσέχα milf η οποία είχε αποκρουστικό για εμένα πρόσωπο , οπότε μεταβολή και έφυγα
Επίσκεψη μετά σε Μασάτζιο όπου έχει μία πιτσιρίκα ονόματι Βάσω με την οποία και πέρασα και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος...Πολύ δυνατό σώμα , νάζι και γενικά ομορφούλα...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καμμία απολύτως μαγκιά φίλε έχω επισκεφτεί 4 φορές μέσα σε 2 εβδομάδες το κρυσταλ κ η Τόκυο είναι εκεί. Δεν μου την έχουν αναφέρει σε καμμία τηλεφωνική επικοινωνία με το Μασατζιο. Το μύνημα δε πήγαινε προσωπικά σε εσένα αλλά σε όλο το αλαλούμ εδώ η Τόκυο εκεί η Τουκυο που είναι η Τόκυο. Όποτε τσάμπα εξαπτεσαι
Δεν εξάπτομαι. Απλά δεν υπάρχει περίπτωση να είναι και στα δυο μαγαζιά; Όπως ήταν η Αλεξια; Σοβαροί συνάδελφοι εδώ μέσα κάνανε σχετικές ενημερώσεις
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Εμένα προσωπικά δεν μ`ενδιαφέρει η Τόκιο γιατί δεν μ`αρέσουν τα τατουάζ, ούτε η Ιαπωνία! Απο Άρτεμις κανένα νέο?
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Εχω να πω ενα πραγμα συναγωνιστες.... Δεν ξερω οως την εχει δει η αλεξια αλλα πρέπει να φαεο φολα για να φερεται ευγενικα.... Ειχα κλείσει ραντεβου για να περασω στο massagio για να δω τι παιζει απο κοπελες... Λοιπον οταν εφτασα εκει.... Της λεω της αλεξιας ωπ τι κανεις ολα καλα? Μου λεει απο που με ξερεις?? Λεω απο το κρυσταλ η αλεξια δεν εισαι??? Λεει οχι δεν ξερω για τι πράγμα μιλας...τελος παντων με ενημέρωνει η μαυρουλα η μια για τα προγράμματα λεω αλλες κοπελες δεν εχετε εδω?? Μου λεει αφου οεταγεται σαν ψωλη η αλεξια ακουσε με δεν ξερω τι νομίζεις πως γινεται εδω αλλα εδω ειναι κέντρο ευεξιας καλα λεω θα ρθω αυριο που μαλλον θα ειναι η τοκιο εδω...μου το χεος ρωτησει 3 φορες αυτό το πραγμα δεν έχουμε καμια τοκιο εδω 3 φορες μου το ρωτησες γτ εχεις κολλησει...εδω της λεω μου λες οτι δεν δουλεύες στο κρυσταλ στην δωδεκανησου?? Τι ειναι αυτο το κρυσταλ που λες ρε??? Τελος παντων αφου δεν παραδέχτηκε οτι ειναι η αλεξια και ελεγε μετα οτι μπορει να μην θελει να το πει και της λεω γτ να μην θες να το πεις γτ δεν λες απλα πτι δεν θες να μιλησεις για αυτο το θεμα της ειπα οτι θα περνουσα αυριο να δω αν εχει αλλες κοπελες μου λεει οτι δεν ξέρει τι νομιζω αλλα δεν είναι αυτο που ψαχνω και ουτε προσφέρει αλλες υπηρεσίες και μετα εφυγα αφου πρωτα της εθεσα σαν παράδειγμα αυτηνης και της μιας ότι ας πουμε αν πας να γραφτείς σε ενα γυμναστήριο και δεν σαρεσει θα γραφτεις με το ζορι και εκείνη την ωρα λεω επίτηδες απευθυνομαι σε σενα μια που φαίνεται οτι κανεις γυμναστικη και εκεινη την ωρα νευριαζει η χοντροαλεξια σηκώνεται απο τον καναπε και μου λεει δρομο εφυγες και με διωξε φολα στην κλωσσα... Και θελω να ρωτησω κατι εδω υπαρχουν ατομα που τους έκανε μασαζ στο μασατζιο η αλεξια??
Άν ήμουν μασαζοκόριτσο και είχα να κάνω κάθε μέρα με τύπους σαν εσένα που λένε τέτοιες μαλακίες και περηφανεύονται κιόλας, ή την πρέζα θα ξεκινούσα μπας και αντέξω ή θα ξέκοβα επί τόπου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Ειτε στο Crystal, ειτε στο Massagio, η Τόκυο εμενα με 'φοβίζει' ρε σεις με ολα αυτα τα tattoo, piercing και δε συμμαζεύεται. Θελω πιο καλά κορίτσια!
 

emounitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Άν ήμουν μασαζοκόριτσο και είχα να κάνω κάθε μέρα με τύπους σαν εσένα που λένε τέτοιες μαλακίες και περηφανεύονται κιόλας, ή την πρέζα θα ξεκινούσα μπας και αντέξω ή θα ξέκοβα επί τόπου.
O φιλος δε νομιζω να υπερηφανευτηκε κάπου, απλα εκανε το λαθος να κανει χαρακτηρισμους. Σε λεκτικες συγκρουσεις εντος μαγαζιων, εκεινος που επιβαλλεται να κανει πισω, ειναι ο υπαλληλος, οσο δικιο κι αν εχει. Υπαρχει τροπος να πεταξεις καποιον εξω, μιλώντας του με το σεις και με το σας. Εχω τυχει σε μαγαζι η κοπελα να εχει το τηλ μεσα στο δωματιο και ανα 10 λεπτα να παιρνει ο ιδιος και να ρωταει, τι κανεις τωρα και τι χρωμα βρακι φορας. Παντα του απαντουσε ευγενικα, ''σε παρακαλω μην ξαναπαρεις τηλεφωνο''. Θεωρω οτι, με τους χαρακτηρισμους ο φιλος εχασε οποιο δικιο ειχε, αν ειχε και παιδια λιγο πιο αμυντικα στα μαγαζια, εκτος εδρας παιζουμε.....
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Καλημέρα παιδιά. Πρόσφατες επισκέψεις σε Εβίτα κ Μασάτζιο...
Λοιπόν, αρχικά Εβίτα, καταδρομική μεσημέρι, παρούσες η γνωστή Σίσσυ και μία άλλη Τσέχα milf η οποία είχε αποκρουστικό για εμένα πρόσωπο , οπότε μεταβολή και έφυγα
Επίσκεψη μετά σε Μασάτζιο όπου έχει μία πιτσιρίκα ονόματι Βάσω με την οποία και πέρασα και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος...Πολύ δυνατό σώμα , νάζι και γενικά ομορφούλα...
Η Τσεχα μιλφ που αναφέρεις Νίνα λέγεται!:cool2:
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom