Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Παίδες ανεβαίνω Θεσσαλονίκη την επόμενη εβδομάδα.
Έχετε να μου προτείνετε καλό μασατζίδικο που να είχε πιτσιρίκες που να προχωράνε τουλάχιστον σε καλαμάκι;
Άν θέλετε στείλτε μου π.μ με ονόματα και υπηρεσίες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :hi:
Τόκυο από crystal/massagio η Μάγκυ (αν δουλεύει ακόμα γιατί έχω να πάω καιρό) από Βάνα
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Αυτές κάνουν κλαρίνο??
Αυτές είναι πιτσιρίκες με αρκετά καλό μασάζ και φραπέ.
Αν θες και κλαρίνο δυσκολεύεις τον συνδυασμό και δεν μένουν πολλές επιλογές.
Ψάξου προς aqua Ζεσι αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω, έχω να πάω πάρα πολύ καιρό
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Αυτές είναι πιτσιρίκες με αρκετά καλό μασάζ και φραπέ.
Αν θες και κλαρίνο δυσκολεύεις τον συνδυασμό και δεν μένουν πολλές επιλογές.
Ψάξου προς aqua Ζεσι αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω, έχω να πάω πάρα πολύ καιρό
Ζεσι το κλαρίνο είναι σίγουρο και σχετικά πιτσιρίκα μπορει να βρεις, αλλά μασάζ και ποιοτητα όχι.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.194
Κριτικές
166
Like
27.072
Πόντοι
34.538
Πέρασμα την προηγούμενη βδομάδα από κυρ Μιχάλη (Ζεσι σπα). Ρωτάω στο τηλέφωνο ποιες δουλευουν και μου λέει ότι δουλευει και Λάουρα. Ξεκινάω για Λάουρα και Λάουρα δεν υπάρχει (και την προηγούμενη το ίδιο έγινε). Παρούσες Αθηνά , μια ξανθιά νταρντάνα αδιάφορη και μια αδύνατη αδιάφορη επίσης (δεν θυμάμαι ονοματα δυστυχώς αλλά σίγουρα δεν χάνετε τίποτα). Λέω αντε να δοκιμάσω Αθηνά. Μέτρια εμφάνιση σε γενικές γραμμές, μελαχρινή γύρω στα 30, τσουπωτο κώλο, βυζι νο1. Μασαζ δεν ξέρει. Στη συμμετοχή είναι αρκετά καλή, τσιμπουκι αρκετά καλό και στα 4 γαμησι αρκετά καλό επισης, στα 80 ευρώ. Δεν θα ξαναπάρω βέβαια αλλά για μια φορά ήταν οκ.

Ρε σεις που θα βρούμε μια νταρντάνα της προκοπής;;

κατι τέτοιο ας πουμε

Ελα δικε μου εδω εισαι....ΟΡΜΑ!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Άρα παίδες προτείνετε το massagio & Vana spa για μασάζ με πιτσιρίκες;
Το crystal που αναφέρετε πιο πριν τι έχει, μόνο milf ή είναι από αυτά που δεν προχωρούν στα εξτρά;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Άρα παίδες προτείνετε το massagio & Vana spa για μασάζ με πιτσιρίκες;
Το crystal που αναφέρετε πιο πριν τι έχει, μόνο milf ή είναι από αυτά που δεν προχωρούν στα εξτρά;
Massagio και crystal ανήκουν στον ίδιο όμιλο και πολλές κοπέλες τις πηγαινοφερνει. Δες σε ποιο είναι η Τόκιο και καλά να περάσεις. Αν θες φουλ πρόγραμμα κανένας συνάδελφος να ενημερώσει για ζεσι, ντάμες και body free. Από ανεξάρτητες για μένα το καλύτερο vfm είναι η Ιρίνα (αν δεν σε χαλάνε τα χείλια της)
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Massagio και crystal ανήκουν στον ίδιο όμιλο και πολλές κοπέλες τις πηγαινοφερνει. Δες σε ποιο είναι η Τόκιο και καλά να περάσεις. Αν θες φουλ πρόγραμμα κανένας συνάδελφος να ενημερώσει για ζεσι, ντάμες και body free. Από ανεξάρτητες για μένα το καλύτερο vfm είναι η Ιρίνα (αν δεν σε χαλάνε τα χείλια της)
Είσαι ωραίος! :grin:
Θα δοκιμάσω την Τόκιο αλλά θα ήθελα να μου στείλεις σε παρακαλώ και το link της Ιρίνας για να δω αν θα κάνω και μία καταδρομική εκεί πέρα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.950
Πόντοι
1.056
Είσαι ωραίος! :grin:
Θα δοκιμάσω την Τόκιο αλλά θα ήθελα να μου στείλεις σε παρακαλώ και το link της Ιρίνας για να δω αν θα κάνω και μία καταδρομική εκεί πέρα.

Ιρίνα
(παρά)φουσκωμένα χείλη, μεγάλες βυζάρες, μιλάει αρκετά, χώρος αχούρι χωρίς μπάνιο, καλές υπηρεσίες

Τόκιο καλές υπηρεσίες, αρκετά τατουάζ και μαλλί κάτι σαν ράστα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ιρίνα
(παρά)φουσκωμένα χείλη, μεγάλες βυζάρες, μιλάει αρκετά, χώρος αχούρι χωρίς μπάνιο, καλές υπηρεσίες

Τόκιο καλές υπηρεσίες, αρκετά τατουάζ και μαλλί κάτι σαν ράστα
Αρκετά τατουάζ;;;; Εννοείς πολλά τατουάζ!
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Αρκετά τατουάζ;;;; Εννοείς πολλά τατουάζ!
Για την Τόκιο σου λέει λογικά. Η Ιρίνα έχει παραφουσκομενα χείλη και μεγάλα βυζιά. Η Ιρίνα με την λενκα για να καταλάβω είναι διαφορετική κοπέλα? Είχα την εντύπωση πως η λενκα ήταν με τα πολύ μεγάλα χείλη και μόνο στον καναπέ. Κάπου στην Όλγας
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Για την Τόκιο σου λέει λογικά. Η Ιρίνα έχει παραφουσκομενα χείλη και μεγάλα βυζιά. Η Ιρίνα με την λενκα για να καταλάβω είναι διαφορετική κοπέλα? Είχα την εντύπωση πως η λενκα ήταν με τα πολύ μεγάλα χείλη και μόνο στον καναπέ. Κάπου στην Όλγας
ιρινα και λενκα ειναι η ιδια στην ολγας με τον καναπε
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Για την Τόκιο σου λέει λογικά. Η Ιρίνα έχει παραφουσκομενα χείλη και μεγάλα βυζιά. Η Ιρίνα με την λενκα για να καταλάβω είναι διαφορετική κοπέλα? Είχα την εντύπωση πως η λενκα ήταν με τα πολύ μεγάλα χείλη και μόνο στον καναπέ. Κάπου στην Όλγας
Ναι το κατάλαβα για ποια μου λέει. Απλά σχολιάζω πως δεν έχει απλά τατουάζ, είναι γεμάτη τατουάζ.
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Κλίνω ευλαβικώς το γόνυ στον ήρωα.
All hail Jimmy1912 !!!
ΥΓ. Δεν ειρωνεύομαι, καθόσον στην υπερτριαντακονταετή θητεία μου, έχω πηδήξει απίστευτα σαπακια/μπάζα/σαύρες.
Αν δεν μπαζώσεις φίλε μου , δεν χτίζεις...?
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Εχω να πω ενα πραγμα συναγωνιστες.... Δεν ξερω οως την εχει δει η αλεξια αλλα πρέπει να φαεο φολα για να φερεται ευγενικα.... Ειχα κλείσει ραντεβου για να περασω στο massagio για να δω τι παιζει απο κοπελες... Λοιπον οταν εφτασα εκει.... Της λεω της αλεξιας ωπ τι κανεις ολα καλα? Μου λεει απο που με ξερεις?? Λεω απο το κρυσταλ η αλεξια δεν εισαι??? Λεει οχι δεν ξερω για τι πράγμα μιλας...τελος παντων με ενημέρωνει η μαυρουλα η μια για τα προγράμματα λεω αλλες κοπελες δεν εχετε εδω?? Μου λεει αφου οεταγεται σαν ψωλη η αλεξια ακουσε με δεν ξερω τι νομίζεις πως γινεται εδω αλλα εδω ειναι κέντρο ευεξιας καλα λεω θα ρθω αυριο που μαλλον θα ειναι η τοκιο εδω...μου το χεος ρωτησει 3 φορες αυτό το πραγμα δεν έχουμε καμια τοκιο εδω 3 φορες μου το ρωτησες γτ εχεις κολλησει...εδω της λεω μου λες οτι δεν δουλεύες στο κρυσταλ στην δωδεκανησου?? Τι ειναι αυτο το κρυσταλ που λες ρε??? Τελος παντων αφου δεν παραδέχτηκε οτι ειναι η αλεξια και ελεγε μετα οτι μπορει να μην θελει να το πει και της λεω γτ να μην θες να το πεις γτ δεν λες απλα πτι δεν θες να μιλησεις για αυτο το θεμα της ειπα οτι θα περνουσα αυριο να δω αν εχει αλλες κοπελες μου λεει οτι δεν ξέρει τι νομιζω αλλα δεν είναι αυτο που ψαχνω και ουτε προσφέρει αλλες υπηρεσίες και μετα εφυγα αφου πρωτα της εθεσα σαν παράδειγμα αυτηνης και της μιας ότι ας πουμε αν πας να γραφτείς σε ενα γυμναστήριο και δεν σαρεσει θα γραφτεις με το ζορι και εκείνη την ωρα λεω επίτηδες απευθυνομαι σε σενα μια που φαίνεται οτι κανεις γυμναστικη και εκεινη την ωρα νευριαζει η χοντροαλεξια σηκώνεται απο τον καναπε και μου λεει δρομο εφυγες και με διωξε φολα στην κλωσσα... Και θελω να ρωτησω κατι εδω υπαρχουν ατομα που τους έκανε μασαζ στο μασατζιο η αλεξια??
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Εχω να πω ενα πραγμα συναγωνιστες.... Δεν ξερω οως την εχει δει η αλεξια αλλα πρέπει να φαεο φολα για να φερεται ευγενικα.... Ειχα κλείσει ραντεβου για να περασω στο massagio για να δω τι παιζει απο κοπελες... Λοιπον οταν εφτασα εκει.... Της λεω της αλεξιας ωπ τι κανεις ολα καλα? Μου λεει απο που με ξερεις?? Λεω απο το κρυσταλ η αλεξια δεν εισαι??? Λεει οχι δεν ξερω για τι πράγμα μιλας...τελος παντων με ενημέρωνει η μαυρουλα η μια για τα προγράμματα λεω αλλες κοπελες δεν εχετε εδω?? Μου λεει αφου οεταγεται σαν ψωλη η αλεξια ακουσε με δεν ξερω τι νομίζεις πως γινεται εδω αλλα εδω ειναι κέντρο ευεξιας καλα λεω θα ρθω αυριο που μαλλον θα ειναι η τοκιο εδω...μου το χεος ρωτησει 3 φορες αυτό το πραγμα δεν έχουμε καμια τοκιο εδω 3 φορες μου το ρωτησες γτ εχεις κολλησει...εδω της λεω μου λες οτι δεν δουλεύες στο κρυσταλ στην δωδεκανησου?? Τι ειναι αυτο το κρυσταλ που λες ρε??? Τελος παντων αφου δεν παραδέχτηκε οτι ειναι η αλεξια και ελεγε μετα οτι μπορει να μην θελει να το πει και της λεω γτ να μην θες να το πεις γτ δεν λες απλα πτι δεν θες να μιλησεις για αυτο το θεμα της ειπα οτι θα περνουσα αυριο να δω αν εχει αλλες κοπελες μου λεει οτι δεν ξέρει τι νομιζω αλλα δεν είναι αυτο που ψαχνω και ουτε προσφέρει αλλες υπηρεσίες και μετα εφυγα αφου πρωτα της εθεσα σαν παράδειγμα αυτηνης και της μιας ότι ας πουμε αν πας να γραφτείς σε ενα γυμναστήριο και δεν σαρεσει θα γραφτεις με το ζορι και εκείνη την ωρα λεω επίτηδες απευθυνομαι σε σενα μια που φαίνεται οτι κανεις γυμναστικη και εκεινη την ωρα νευριαζει η χοντροαλεξια σηκώνεται απο τον καναπε και μου λεει δρομο εφυγες και με διωξε φολα στην κλωσσα... Και θελω να ρωτησω κατι εδω υπαρχουν ατομα που τους έκανε μασαζ στο μασατζιο η αλεξια??
Να αυτό μου την σπάει. Που, ελλείψει άλλων κοριτσιών, ασχολούμαστε και κάναμε γκομενα την Αλεξια. Άντε γιατί η πλάκα παρατράβηξε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom