Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
To zesi έχει αλλάξει χώρο; Αν ναι πως είναι πλέον από καθαριότητα;
Ο χώρος πολύ καλύτερος αλλά και αυτός έχει αδυναμίες. Πρώτον ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗ! Μπορεί να γελάμε τώρα αλλά το χειμώνα μας βλέπω να πηδάμε με το μπουφάν. Επίσης στο μπάνιο, πρέπει να αλλάξουν την βρύση... έλεος Μιχάλη 25€ κανει, το 1/3 του ραντεβού!
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Μιας και εδώ αρκετοί ξέρουν από ντάμες και φαίνεται είναι τακτικοί, ποιός μπορεί να μου πει για μια λεπτή, με αγαλματένιο κορμί, πολύ όμορφο πρόσωπο, λεπτεπίλεπτα χαρακτηριστικά γενικώς, λίγο ψηλή, με μακρυά μαλλιά σκουρόχρωμα, ανοιχτόχρωμα μάτια (αν θυμάμαι καλά μπλε;), πολύ ευχάριστη προσωπικότητα και αξιοσημείωτα αισθαντική; Θα ήθελα να ξαναπάω αλλά μόνο σε αυτήν, όχι τις άλλες. Δεν ξέρω αν εργάζεται ακόμα μαζί με τις άλλες, με ενδιαφέρει να τη συναντήσω και εκτός χώρου (με το ανάλογο δωράκι, φυσικά).
Εάν δεν θυμάσαι όνομα, πας και βλέπεις από εκεί. Μην εμπιστευτείς την Άννα, συνέχεια λέει ότι είναι ολες διαθεσιμες και μετά όταν φτάνεις, σου λέει κρίμα μόλις έφυγε... εάν πας και την δεις μπορείς να το προτείνεις είτε στην ίδια είτε στην Άννα να σου κανονίσουν ραντεβού εκτός του μαγαζιού.
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Η Ντανιελα είναι σαν το Νουνού. Έχει μεγαλώσει γενιές πουτανιαρηδων. Βγήκε σχετικά μεγάλη στο κουρμπέτι, όταν ήταν ήδη 35αρα, το 2003, στην Παπαναστασιου 110, στο ισόγειο. Τσακώθηκε με την τσατσα εκεί και ακολούθησε σόλο καριέρα αρχές του 2005, πρώτα στην Νέα Εγνατία σε ημιόροφο, στο ύψος της Κατσιμιδη , μετά στην αρχή της Ανθέων και τέλος στην Μαρτίου, απέναντι από την Νομαρχία (εκεί που οι παλιότεροι βγάζαμε διαβατήρια). Άνοιξε, εκ παραλλήλου με την δουλειά, και ένα κατάστημα κινητής τηλεφωνίας με τον γκόμενο, αλλά της έφαγε τα λεφτά και την παράτησε. Τελευταία φορά που την είδα, ήταν αρχές του 2013. Έκτοτε αγνοούνται τα ίχνη της .
Στην Παπαναστασίου 110 είχα πάει Μάιο ή Ιούνιο του 2005 πρώτη φορά. Για αυτό δεν την είχα προλάβει εκεί. Έγινα πελάτης της τέλη του 2008 μέχρι το 2010 όταν ήταν απέναντι από τη νομαρχία. Όπως είπα για μένα ήταν καλή επαγγελματίας σε γενικές γραμμές. Νομίζω πως ελάχιστες πλέον έχουν τον επαγγελματισμό της Ντανιέλας. Είχαν υπάρξει κάποιες φορές,που δεν είχε μαζί μου διάθεση ή απόδοση όπως άλλες φορές, αλλά είχε το καλό πως δεν με έσπαγε τα νεύρα με φράσεις του στυλ "χύσε γρήγορα να τελειώνουμε" και αυτό που πλήρωνα,αυτό έπαιρνα.
Να ζητήσω συγγνώμη από τους φίλους,που δεν έχω ανεβάσει κριτική τους τελευταίους μήνες. Λίγο η όλη κατάσταση με τα απαγορευτικά μέτρα, λίγο που δουλεύω εκτός Θεσσαλονίκης και δεν ανεβαίνω πλέον συχνά, δεν έχω επισκεφτεί κάποιο μασατζίδικο ή κάποια κοπέλα. Χάρη στις κριτικές σου,Αιδοιολείχε,και κάποιων άλλων φίλων έχω 2 ή 3 στα υπόψιν.
Υ.Γ. Άσχετη ερώτηση. Θυμάσαι μια τρελή Μπέτυ; Είχε χώρο απέναντι από την ΧΑΝΘ και μετά είχε μετακομίσει στην γειτονιά του Θεαγενείου. Τώρα νομίζω είναι στην Λάρισα
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Βλέπω συναγωνιστές να μιλάνε για το dames. Προσωπικά μια φορά πήγα και δεν ξαναπάω. Με 80 ή 90 ευρώ πρέπει το ραντεβού να έχει διάρκεια τουλάχιστον 45 λεπτά. Εμένα η κοπέλα προσπαθούσε να με ξεπετάξει στο εικοσάλεπτο και ήταν χειρότερη από κομοδίνο. Οι πουτάνες,που είχα επισκεφτεί στα μπορδέλα του Βαρδάρη (σε αυτά της Βίλκας δεν έχω πάει), ήταν πιο έντιμες. Όταν έβλεπαν πως δεν έχυνα και τελείωνε ο χρόνος, με ξάπλωναν και με έπαιζαν μια τέτοια μαλακία που ούτε εγώ ο ίδιος δεν μπορούσα και έχυνα σε δευτερόλεπτα. Χωρίς γκρίνιες "χύσε να φύγω", χωρίς βιασύνες επειδή περιμένει άλλος πελάτης στο λόμπι.Χώρια που οι δύο στις τρεις εκείνη την ημερα ήταν ειρωνικές. Μπορεί να είμαι η εξαίρεση του κανόνα,αλλά εκεί δύσκολα ξαναπάω
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Στην Παπαναστασίου 110 είχα πάει Μάιο ή Ιούνιο του 2005 πρώτη φορά. Για αυτό δεν την είχα προλάβει εκεί. Έγινα πελάτης της τέλη του 2008 μέχρι το 2010 όταν ήταν απέναντι από τη νομαρχία. Όπως είπα για μένα ήταν καλή επαγγελματίας σε γενικές γραμμές. Νομίζω πως ελάχιστες πλέον έχουν τον επαγγελματισμό της Ντανιέλας. Είχαν υπάρξει κάποιες φορές,που δεν είχε μαζί μου διάθεση ή απόδοση όπως άλλες φορές, αλλά είχε το καλό πως δεν με έσπαγε τα νεύρα με φράσεις του στυλ "χύσε γρήγορα να τελειώνουμε" και αυτό που πλήρωνα,αυτό έπαιρνα.
Να ζητήσω συγγνώμη από τους φίλους,που δεν έχω ανεβάσει κριτική τους τελευταίους μήνες. Λίγο η όλη κατάσταση με τα απαγορευτικά μέτρα, λίγο που δουλεύω εκτός Θεσσαλονίκης και δεν ανεβαίνω πλέον συχνά, δεν έχω επισκεφτεί κάποιο μασατζίδικο ή κάποια κοπέλα. Χάρη στις κριτικές σου,Αιδοιολείχε,και κάποιων άλλων φίλων έχω 2 ή 3 στα υπόψιν.
Υ.Γ. Άσχετη ερώτηση. Θυμάσαι μια τρελή Μπέτυ; Είχε χώρο απέναντι από την ΧΑΝΘ και μετά είχε μετακομίσει στην γειτονιά του Θεαγενείου. Τώρα νομίζω είναι στην Λάρισα
Αυτή ήταν τραβεστί, αλλά το έκρυβε. Στο φυλούσε κίντερ - έκπληξη όταν πήγαινες, που ερχόταν στο κρεβατι και σου έλεγε «είμαι κοριτσάκι αλλά έχω και κάτι παραπάνω...».
Ειχα φύγει τρέχοντας!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Αυτή ήταν τραβεστί, αλλά το έκρυβε. Στο φυλούσε κίντερ - έκπληξη όταν πήγαινες, που ερχόταν στο κρεβατι και σου έλεγε «είμαι κοριτσάκι αλλά έχω και κάτι παραπάνω...».
Ειχα φύγει τρέχοντας!!!
Έγινες μπουχος μλκ μου! :2funny: :2funny::2funny::2funny:
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Αυτή ήταν τραβεστί, αλλά το έκρυβε. Στο φυλούσε κίντερ - έκπληξη όταν πήγαινες, που ερχόταν στο κρεβατι και σου έλεγε «είμαι κοριτσάκι αλλά έχω και κάτι παραπάνω...».
Ειχα φύγει τρέχοντας!!!

Όταν ήταν στην γειτονιά του Θεαγενείου την είχα επισκεφτεί, επειδή για μια περίοδο φιλοξένησε την γνωστή μετέπειτα Σούλα και πήδηξα την Σούλα (από τα λάθη,που γίνονται μια φορά μόνο). Επειδή έμενα κοντά,με είχε δώσει το θάρρος να πάω κάνα δυο φορές για καφέ. Και κανονική γυναίκα να ήταν,φίλε μου, έχει κάλο στον εγκέφαλο
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.950
Πόντοι
1.056
Όταν ήταν στην γειτονιά του Θεαγενείου την είχα επισκεφτεί, επειδή για μια περίοδο φιλοξένησε την γνωστή μετέπειτα Σούλα και πήδηξα την Σούλα (από τα λάθη,που γίνονται μια φορά μόνο). Επειδή έμενα κοντά,με είχε δώσει το θάρρος να πάω κάνα δυο φορές για καφέ. Και κανονική γυναίκα να ήταν,φίλε μου, έχει κάλο στον εγκέφαλο

Ήρωας για το πήδημα!!!
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Ήρωας για το πήδημα!!!
Όταν πήδηξα την Σούλα, ήμουν τόσο καυλωμένος που δεν είχε αρκετό αίμα το πάνω κεφάλι για να σκεφτώ σωστά.είχα γίνει δηλαδή ηλίθιος. Όσον αφορά την Μπέτυ,όπως είπα, είχα πάει για καφέ. εμμένω στην άποψή μου ότι έχει σκατά στο κεφάλι ασχέτως το τι έχει ανάμεσα στα πόδια
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Όταν ήταν στην γειτονιά του Θεαγενείου την είχα επισκεφτεί, επειδή για μια περίοδο φιλοξένησε την γνωστή μετέπειτα Σούλα και πήδηξα την Σούλα (από τα λάθη,που γίνονται μια φορά μόνο). Επειδή έμενα κοντά,με είχε δώσει το θάρρος να πάω κάνα δυο φορές για καφέ. Και κανονική γυναίκα να ήταν,φίλε μου, έχει κάλο στον εγκέφαλο

Κλίνω ευλαβικώς το γόνυ στον ήρωα.
All hail Jimmy1912 !!!
ΥΓ. Δεν ειρωνεύομαι, καθόσον στην υπερτριαντακονταετή θητεία μου, έχω πηδήξει απίστευτα σαπακια/μπάζα/σαύρες.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.950
Πόντοι
1.056
Κλίνω ευλαβικώς το γόνυ στον ήρωα.
All hail Jimmy1912 !!!
ΥΓ. Δεν ειρωνεύομαι, καθόσον στην υπερτριαντακονταετή θητεία μου, έχω πηδήξει απίστευτα σαπακια/μπάζα/σαύρες.

Ακόμη και τώρα με τόση ενημέρωση και πάλι την πατάμε, δεν θέλω να φανταστώ τι μπορεί να γινόταν παλιότερα
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Κλίνω ευλαβικώς το γόνυ στον ήρωα.
All hail Jimmy1912 !!!
ΥΓ. Δεν ειρωνεύομαι, καθόσον στην υπερτριαντακονταετή θητεία μου, έχω πηδήξει απίστευτα σαπακια/μπάζα/σαύρες.
Πιστεύω πως όλοι μας έχουμε πηδήξει μπάζα/σάπιες/σαύρες, αλλά και πανέμορφα μοντέλα ή γενικώς ωραίες γυναίκες.
Γενικώς μακριά από άτομα όπως η Σούλα και η Μπέτυ. Και προσωπικά δεν έχω θέμα να πηδήξω τραβεστί/τρανσέξουαλ. τουλάχιστον όμως να βλέπεται. Όχι σαν την Μπέτυ που είναι σαν Χόμπιτ με τσιπουροκοιλιά και 2 πλαστικά βυζά
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ακόμη και τώρα με τόση ενημέρωση και πάλι την πατάμε, δεν θέλω να φανταστώ τι μπορεί να γινόταν παλιότερα
Τέλη 90’s αρχές 2000, παίρναμε Αγγελιοφόρο ή Μακεδονία, πηγαίναμε στις αγγελίες «Προσωπικά», παίρναμε τηλέφωνο, κανονίζαμε, κάναμε το σταυρό μας και πηγαίναμε. Ηρωικές εποχές ...
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Τέλη 90’s αρχές 2000, παίρναμε Αγγελιοφόρο ή Μακεδονία, πηγαίναμε στις αγγελίες «Προσωπικά», παίρναμε τηλέφωνο, κανονίζαμε, κάναμε το σταυρό μας και πηγαίναμε. Ηρωικές εποχές ...
Αυτό το αβίαστα και αβασανιστα μου έμεινε τραύμα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.194
Κριτικές
166
Like
27.072
Πόντοι
34.538
Αυτη η ΜΠΕΤΤΥ ηταν μια με ξανθο κοντο μαλλι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom