Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (17 μέλη και 34 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
´Αρτεμις όταν κάνει εμφανίσεις στο Crystal αδελφέ είναι το τελιοτερο βυζι στη πόλη. Έχει ξανά γραφτεί.
επισης δυνατό αν σου αρέσουν τα μπαμπάτσικα μωρά είναι της Αλεξίας.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Κατά τη γνώμη σας, ποιο είναι το καλύτερο βυζί στο χώρο αυτή την περίοδο; Εν ενέργεια. Για βυζολαγνους
Αρτέμις στο Crystal. Στήθος σε άλλο επίπεδο…
Ακολουθεί (σε κάποια απόσταση βέβαια) η Ναντια
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
549
Πόντοι
81
Καλημέρες... επίσκεψη crystal κ ραντεβού με κριστιανα..28-30 αδύνατο μωράκι μ φλογερό βλέμμα...όταν έβγαλε μπλούζα μ ξενέρωσε που είδα ταττο κ piercing ..όλες ακολουθούν τον «αρχηγό»τοκυο σαυτο το μαγαζί... ούτε ζέστη ούτε κρύο μέτρια πράματα ίσως φταίει κ η διάθεση μου μετά από τόσο καιρό καραντίνας.. καλή ανάσταση σε όλους
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρες... επίσκεψη crystal κ ραντεβού με κριστιανα..28-30 αδύνατο μωράκι μ φλογερό βλέμμα...όταν έβγαλε μπλούζα μ ξενέρωσε που είδα ταττο κ piercing ..όλες ακολουθούν τον «αρχηγό»τοκυο σαυτο το μαγαζί... ούτε ζέστη ούτε κρύο μέτρια πράματα ίσως φταίει κ η διάθεση μου μετά από τόσο καιρό καραντίνας.. καλή ανάσταση σε όλους
Την ίδια άποψη έχω και εγώ για Κριστιαννα
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Πηρα τηλ σε μασατζιδικο της πολης για να μαθω τι παιζει απο θεμα υγιεινης αν κανουν σελφ τεστ κτλπ και μου ειπαν τι ειναι τα σελφ τεστ κ δεν ξερουμε τετοια πραγματα κ φρικαρα!!!!Εδω κανουμε μονο θερμομετρηση στης κοπελες κ τπτ αλλο!!!!Προσοχη μαγκες μου διοτι 2 φιλοι απο δυτικα την πατησαν κ τωρα ειναι με κορωνα!!!!Ν.3.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πηρα τηλ σε μασατζιδικο της πολης για να μαθω τι παιζει απο θεμα υγιεινης αν κανουν σελφ τεστ κτλπ και μου ειπαν τι ειναι τα σελφ τεστ κ δεν ξερουμε τετοια πραγματα κ φρικαρα!!!!Εδω κανουμε μονο θερμομετρηση στης κοπελες κ τπτ αλλο!!!!Προσοχη μαγκες μου διοτι 2 φιλοι απο δυτικα την πατησαν κ τωρα ειναι με κορωνα!!!!Ν.3.
Μήπως να μας έλεγες πού έγινε αυτό, για να ξέρουμε και εμείς;
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Ας γράψει κάποιος δύο κουβέντες για τη Βίκυ στη Δελφών. Κώστος και κανένα link.
Έψαξα για το crystal και βρήκα ένα στη Τούμπα , πήρα τηλέφωνο και δεν το σήκωσε κανένας. Μετά από μερικές ώρες μη πήραν πίσω και ρωτούσαν γιατί κάλεσα.......
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Ας γράψει κάποιος δύο κουβέντες για τη Βίκυ στη Δελφών. Κώστος και κανένα link.
Έψαξα για το crystal και βρήκα ένα στη Τούμπα , πήρα τηλέφωνο και δεν το σήκωσε κανένας. Μετά από μερικές ώρες μη πήραν πίσω και ρωτούσαν γιατί κάλεσα.......
Βρες αγγελία της στο κανεσεξ κ;ι στείλε μήνυμα από εκεί για να σε περάσει Face control. Δεν έχει τηλέφωνο.
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.. Σκέφτομαι να επισκεφτώ για πρώτη φορά το crystal έχετε να μου προτείνετε κάποια;;;
Η Αλεξία δουλεύει εκεί?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Τη Σάσα ξέρει κανείς "παίχτης-συνάδελφος" που μπορούμε να την βρούμε?
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Χρόνια πολλά σε όλους ,επίσκεψη προ ημερών σε Θεανώ που αναγράφηκε πιο πίσω,χυπικη κατάσταση ,μασάζ άνω του μετρίου κ ως εκεί ,χώρος στο Ράδιο Σίτυ,με άφησε να κάνω μπάνιο εκεί,και βγήκα με μπαργαλατσο έξω δεν είπε τίποτα ξάπλωσα χώρις πετσέτα αλλά ως εκεί ,μασάζ έκανα κ καλά μόνο στα πόδια μήπως πάει στο σημείο αλλά δεν....1 ώρα 20€,αξίζει μόνο για μασάζ......

Υγ. Η Βίκυ πώς είναι στο kanesex ως Βίκυ η με άλλο όνομα ?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Χρόνια πολλά σε όλους ,επίσκεψη προ ημερών σε Θεανώ που αναγράφηκε πιο πίσω,χυπικη κατάσταση ,μασάζ άνω του μετρίου κ ως εκεί ,χώρος στο Ράδιο Σίτυ,με άφησε να κάνω μπάνιο εκεί,και βγήκα με μπαργαλατσο έξω δεν είπε τίποτα ξάπλωσα χώρις πετσέτα αλλά ως εκεί ,μασάζ έκανα κ καλά μόνο στα πόδια μήπως πάει στο σημείο αλλά δεν....1 ώρα 20€,αξίζει μόνο για μασάζ......

Υγ. Η Βίκυ πώς είναι στο kanesex ως Βίκυ η με άλλο όνομα ?
Την έχει βγάλει την αγγελία εδώ κ μέρες
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλησπέρα και χρονια πολλά.

Πριν λίγες ημέρες μεγάλη εβδομάδα πέρασμα από angels spa στην Βασίλης Όλγας με Φαίη πρώην Αλεξάνδρα από Μαριάννα. Παρούσα και η Άννυ που δεν είναι στα γούστα μου λίγο περιττών κιλών οπότε δεν την πήρα.
Στα του αγώνα την έριξα ένα δυνατό γαμησι που το ευχαριστήθηκα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom