Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (18 μέλη και 58 επισκέπτες)

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Επίσκεψη 3 φορές luxury πριν κάποιους μήνες 2 με Μαριάννα υπέρ ευχαριστημένος και μια με Κριστιαννα αλλά δεν έμεινα και τόσο .
Για μας που δεν έχουμε πάει εκεί κάνε μια πιο αναλυτική περιγραφή εμφάνισης των κοριτσιών, υπηρεσιών και κόστους.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
αν έχει κανείς άποψη για Ινα στην VANA, ας ενημερώσει πλιζ
Καλούτσικη εκτόνωση. Πήγαινε μια φορά και βλέπεις και μόνος σου. Για μια φορά τα λεφτά σου δεν νομίζω να τα κλάψεις.
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Επίσκεψη στο Crystal. Χώρος καθαρός αλλα ευτυχώς αλλαζουν μέρος, κοντα στην Δωδεκανήσου με περισσότερα μπανια οπως μου ειπε η Τοκιο. Γενικά για τον χώρο εχουν ειπωθεί τα προβλήματα του. Τωρα περναμε στην ουσία... Τοκιο εισαι σούπερ... Επικοινωνιακη, χαμογελαστη, ωραιο αισθησιακό μασαζ προς το τέλος και σούπερ εκτονωση με την ιδια να φοραει μονο ενα κοκκινο στριγκακι... Πιασιματα ελευθερα... Μόνο Τόκιο απο μένα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Δωστε ενημερωση για Αννα απο luxury οποιος εχει περασει
 

xristos94

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Για μας που δεν έχουμε πάει εκεί κάνε μια πιο αναλυτική περιγραφή εμφάνισης των κοριτσιών, υπηρεσιών και κόστους.
Από μασάζ δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο (δεν με ενδιαφέρει και πολύ) αλλά από φραπέ με την Μαριάννα υπήρχε μια χημεία. Λίγο πιο μπαμπατσικη από Κριστιαννα αλλά ποιο ερωτική
 

xristos94

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μια Δανάη που ήταν κάπου στους Αμπελόκηπους είναι ακόμα έχουμε κανένα νέο?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
επίσκεψη Massagio
ειχα ξαναπάει 3-4 φορές, το ηξερα το μαγαζί
από άποψη χώρου, καθαριότητας κτλ, ο,τι καλύτερο.
Παρούσες Αλεξ, Μία, και μια ακόμα που δεν θυμάμαι ονομα.
αλεξ ευγενέστατη, οπως πάντα.
πέρασμα με Μία. οκ, κορμάρα. πολύ γλυκεια, ξέρει να μιλήσει και βασικά ξέρει από μασάζ. απο κει και πέρα, γούστα ειναι αυτά.
προγραμμα 30+20 ευρώ

θελω να περάσω με Ζωη ή Βάσω ή και τις 2 μαζί, και θα εκτιμούσα γνώμες συναδέρφων που έχουν δοκιμάσει.
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο Crystal. Χώρος καθαρός αλλα ευτυχώς αλλαζουν μέρος, κοντα στην Δωδεκανήσου με περισσότερα μπανια οπως μου ειπε η Τοκιο. Γενικά για τον χώρο εχουν ειπωθεί τα προβλήματα του. Τωρα περναμε στην ουσία... Τοκιο εισαι σούπερ... Επικοινωνιακη, χαμογελαστη, ωραιο αισθησιακό μασαζ προς το τέλος και σούπερ εκτονωση με την ιδια να φοραει μονο ενα κοκκινο στριγκακι... Πιασιματα ελευθερα... Μόνο Τόκιο απο μένα...
Ωραίος.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
επίσκεψη Massagio
ειχα ξαναπάει 3-4 φορές, το ηξερα το μαγαζί
από άποψη χώρου, καθαριότητας κτλ, ο,τι καλύτερο.
Παρούσες Αλεξ, Μία, και μια ακόμα που δεν θυμάμαι ονομα.
αλεξ ευγενέστατη, οπως πάντα.
πέρασμα με Μία. οκ, κορμάρα. πολύ γλυκεια, ξέρει να μιλήσει και βασικά ξέρει από μασάζ. απο κει και πέρα, γούστα ειναι αυτά.
προγραμμα 30+20 ευρώ

θελω να περάσω με Ζωη ή Βάσω ή και τις 2 μαζί, και θα εκτιμούσα γνώμες συναδέρφων που έχουν δοκιμάσει.
Με Βάσω έχω περάσει κ είναι μια χαρά. Απίστευτος κώλος. Ξέρουμε αν επέστρεψε η Αρτεμις?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Με Βάσω έχω περάσει κ είναι μια χαρά. Απίστευτος κώλος. Ξέρουμε αν επέστρεψε η Αρτεμις?
δεν ηταν εκει. και δεν ξερω αν ηταν ποτέ εκει. για Crystal δεν ξέρω. Βάσω, βγάζει τίποτα ή....?
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο Crystal. Χώρος καθαρός αλλα ευτυχώς αλλαζουν μέρος, κοντα στην Δωδεκανήσου με περισσότερα μπανια οπως μου ειπε η Τοκιο. Γενικά για τον χώρο εχουν ειπωθεί τα προβλήματα του. Τωρα περναμε στην ουσία... Τοκιο εισαι σούπερ... Επικοινωνιακη, χαμογελαστη, ωραιο αισθησιακό μασαζ προς το τέλος και σούπερ εκτονωση με την ιδια να φοραει μονο ενα κοκκινο στριγκακι... Πιασιματα ελευθερα... Μόνο Τόκιο απο μένα...
Όταν λες εκτόνωση εννοείς φραπέ ή καλαμάκι;
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Όταν λες εκτόνωση εννοείς φραπέ ή καλαμάκι;
όταν λες καλαμάκι εννοείς αν μου πήρε πίπα?
τον έπαιξε, τον έφτυσε και έτριψε τα βυζάκια της πιάνω του.
αλλά είχε πολύ ωραίο ρυθμό και ανάλογα βογγητά όταν της χάιδευα το μουνάκι
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Ξέρει κανείς τι παίζει εδώ;

 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
όταν λες καλαμάκι εννοείς αν μου πήρε πίπα?
τον έπαιξε, τον έφτυσε και έτριψε τα βυζάκια της πιάνω του.
αλλά είχε πολύ ωραίο ρυθμό και ανάλογα βογγητά όταν της χάιδευα το μουνάκι

όταν λες καλαμάκι εννοείς αν μου πήρε πίπα?
τον έπαιξε, τον έφτυσε και έτριψε τα βυζάκια της πιάνω του.
αλλά είχε πολύ ωραίο ρυθμό και ανάλογα βογγητά όταν της χάιδευα το μουνάκι
Ναι αυτό εννοούσα φίλε αλλά μάλλον δεν παίζει αυτό στο συγκεκριμένο μαγαζί. Δεν έχω πάει ποτέ εκεί για αυτό σε ρώτησα.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180

Καλημέρα στα μέλη του bou από Θεσσαλονίκη. Επίσκεψη στη συγκεκριμένη κυρία χθες. Φώτο αληθινές. Ηλικία 40 αναφέρει, αλλά κλασσικά είναι παραπάνω. Εθνικότητα ουδέν σχόλιο καλύτερα. Διακριτικό διαμέρισμα στην Κασσάνδρου. Εύκολη συνεννόηση μέσω τηλεφώνου, την άκουσα ευδιάθετη, οπότε λέω ας πάω. Γιατί κανά 2 που πήρα προηγουμένως ήτανε βαριεστημένες. Προγράμματα 60 σεξ με καπότα, 80 χωρίς και 100 οι 2 φορές. Σε καμιά περίπτωση δεν τα αξίζει. Κατά τ άλλα είχε συμμετοχή, η πίπα της πάρα πολύ καλή. Στα υπόλοιπα λίγα πράγματα. Μετά την έπαιρνε ένας τύπος κανά 2-3 φορές τηλ και την ρωτούσε για προγράμματα κλπ και στράβωσε. Λογικό είναι ρε κοπέλα μου, όταν βάζεις 15 αγγελίες με 15 διαφορετικά ονόματα, να σε παίρνουν οι ίδιοι και οι ίδιοι και να σε ρωτάνε τα ίδια πράγματα :2funny::2funny:. Έβαζε και ανοιχτή ακρόαση κιόλας μπροστά μου. Σε ένα τηλεφώνημα άκουσα να την λέει Πάολα. Οπότε να το έχετε κατά νου σας, άμα βρείτε αγγελία με το όνομα αυτό. Ελπίζω να βοήθησα
τι εννοεις ''80 χωρις;'' χωρις καποτα σεξ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom