Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (17 μέλη και 49 επισκέπτες)

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
χρονια πολλα ξερει κανεισ αν δουλευει η φαιη?και που?
Καλησπέρα και χρονια πολλά.

Πριν λίγες ημέρες μεγάλη εβδομάδα πέρασμα από angels spa στην Βασίλης Όλγας με Φαίη πρώην Αλεξάνδρα από Μαριάννα. Παρούσα και η Άννυ που δεν είναι στα γούστα μου λίγο περιττών κιλών οπότε δεν την πήρα.
Στα του αγώνα την έριξα ένα δυνατό γαμησι που το ευχαριστήθηκα.
Καλησπέρα και χρονια πολλά.

Πριν λίγες ημέρες μεγάλη εβδομάδα πέρασμα από angels spa στην Βασίλης Όλγας με Φαίη πρώην Αλεξάνδρα από Μαριάννα. Παρούσα και η Άννυ που δεν είναι στα γούστα μου λίγο περιττών κιλών οπότε δεν την πήρα.
Στα του αγώνα την έριξα ένα δυνατό γαμησι που το ευχαριστήθηκα.
το angels spa που ειναι τελικα ?
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Η σημερινή μέρα απογοήτευση. Πήρα τηλ στο Crystal, η κοπέλα μου έλεγε για αθλητικά μασαζ και ότι πρέπει να φοράω μάσκα και στο δωμάτιο. Μετά, εφαγα πόρτα στο Body Free. Βέβαια δεν έχω ξαναπάει στα συγκεκριμένα, όποτε ας το δεχτώ. Έπειτα, πήρα 2 φορές στο Zesi και μετά από λίγο που χτύπησε, έλεγε η κλήση σας προωθείται.

Κατέληξα σε μια Νατασα 40 χρόνων Αλβανίδα(έτσι έγραφε η αγγελία) στην Κασσάνδρου. Λίγα πράγματα, πολλά λεφτά. Μακριά από μένα. Θα τα γράψω και αύριο αναλυτικά
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Η σημερινή μέρα απογοήτευση. Πήρα τηλ στο Crystal, η κοπέλα μου έλεγε για αθλητικά μασαζ και ότι πρέπει να φοράω μάσκα και στο δωμάτιο. Μετά, εφαγα πόρτα στο Body Free. Βέβαια δεν έχω ξαναπάει στα συγκεκριμένα, όποτε ας το δεχτώ. Έπειτα, πήρα 2 φορές στο Zesi και μετά από λίγο που χτύπησε, έλεγε η κλήση σας προωθείται.

Κατέληξα σε μια Νατασα 40 χρόνων Αλβανίδα(έτσι έγραφε η αγγελία) στην Κασσάνδρου. Λίγα πράγματα, πολλά λεφτά. Μακριά από μένα. Θα τα γράψω και αύριο αναλυτικά
Έχεις ξαναπάει στο Crystal?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρουμε ποια μαγαζιά είναι ανοικτά αύριο; Τρίτη του Πάσχα δηλαδή
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Έχεις ξαναπάει στο Crystal?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρουμε ποια μαγαζιά είναι ανοικτά αύριο; Τρίτη του Πάσχα δηλαδή
Δεν έχω ξαναπάει, το έγραψα.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071

Καλημέρα στα μέλη του bou από Θεσσαλονίκη. Επίσκεψη στη συγκεκριμένη κυρία χθες. Φώτο αληθινές. Ηλικία 40 αναφέρει, αλλά κλασσικά είναι παραπάνω. Εθνικότητα ουδέν σχόλιο καλύτερα. Διακριτικό διαμέρισμα στην Κασσάνδρου. Εύκολη συνεννόηση μέσω τηλεφώνου, την άκουσα ευδιάθετη, οπότε λέω ας πάω. Γιατί κανά 2 που πήρα προηγουμένως ήτανε βαριεστημένες. Προγράμματα 60 σεξ με καπότα, 80 χωρίς και 100 οι 2 φορές. Σε καμιά περίπτωση δεν τα αξίζει. Κατά τ άλλα είχε συμμετοχή, η πίπα της πάρα πολύ καλή. Στα υπόλοιπα λίγα πράγματα. Μετά την έπαιρνε ένας τύπος κανά 2-3 φορές τηλ και την ρωτούσε για προγράμματα κλπ και στράβωσε. Λογικό είναι ρε κοπέλα μου, όταν βάζεις 15 αγγελίες με 15 διαφορετικά ονόματα, να σε παίρνουν οι ίδιοι και οι ίδιοι και να σε ρωτάνε τα ίδια πράγματα :2funny::2funny:. Έβαζε και ανοιχτή ακρόαση κιόλας μπροστά μου. Σε ένα τηλεφώνημα άκουσα να την λέει Πάολα. Οπότε να το έχετε κατά νου σας, άμα βρείτε αγγελία με το όνομα αυτό. Ελπίζω να βοήθησα
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736

Καλημέρα στα μέλη του bou από Θεσσαλονίκη. Επίσκεψη στη συγκεκριμένη κυρία χθες. Φώτο αληθινές. Ηλικία 40 αναφέρει, αλλά κλασσικά είναι παραπάνω. Εθνικότητα ουδέν σχόλιο καλύτερα. Διακριτικό διαμέρισμα στην Κασσάνδρου. Εύκολη συνεννόηση μέσω τηλεφώνου, την άκουσα ευδιάθετη, οπότε λέω ας πάω. Γιατί κανά 2 που πήρα προηγουμένως ήτανε βαριεστημένες. Προγράμματα 60 σεξ με καπότα, 80 χωρίς και 100 οι 2 φορές. Σε καμιά περίπτωση δεν τα αξίζει. Κατά τ άλλα είχε συμμετοχή, η πίπα της πάρα πολύ καλή. Στα υπόλοιπα λίγα πράγματα. Μετά την έπαιρνε ένας τύπος κανά 2-3 φορές τηλ και την ρωτούσε για προγράμματα κλπ και στράβωσε. Λογικό είναι ρε κοπέλα μου, όταν βάζεις 15 αγγελίες με 15 διαφορετικά ονόματα, να σε παίρνουν οι ίδιοι και οι ίδιοι και να σε ρωτάνε τα ίδια πράγματα :2funny::2funny:. Έβαζε και ανοιχτή ακρόαση κιόλας μπροστά μου. Σε ένα τηλεφώνημα άκουσα να την λέει Πάολα. Οπότε να το έχετε κατά νου σας, άμα βρείτε αγγελία με το όνομα αυτό. Ελπίζω να βοήθησα


Καλημέρα στα μέλη του bou από Θεσσαλονίκη. Επίσκεψη στη συγκεκριμένη κυρία χθες. Φώτο αληθινές. Ηλικία 40 αναφέρει, αλλά κλασσικά είναι παραπάνω. Εθνικότητα ουδέν σχόλιο καλύτερα. Διακριτικό διαμέρισμα στην Κασσάνδρου. Εύκολη συνεννόηση μέσω τηλεφώνου, την άκουσα ευδιάθετη, οπότε λέω ας πάω. Γιατί κανά 2 που πήρα προηγουμένως ήτανε βαριεστημένες. Προγράμματα 60 σεξ με καπότα, 80 χωρίς και 100 οι 2 φορές. Σε καμιά περίπτωση δεν τα αξίζει. Κατά τ άλλα είχε συμμετοχή, η πίπα της πάρα πολύ καλή. Στα υπόλοιπα λίγα πράγματα. Μετά την έπαιρνε ένας τύπος κανά 2-3 φορές τηλ και την ρωτούσε για προγράμματα κλπ και στράβωσε. Λογικό είναι ρε κοπέλα μου, όταν βάζεις 15 αγγελίες με 15 διαφορετικά ονόματα, να σε παίρνουν οι ίδιοι και οι ίδιοι και να σε ρωτάνε τα ίδια πράγματα :2funny::2funny:. Έβαζε και ανοιχτή ακρόαση κιόλας μπροστά μου. Σε ένα τηλεφώνημα άκουσα να την λέει Πάολα. Οπότε να το έχετε κατά νου σας, άμα βρείτε αγγελία με το όνομα αυτό. Ελπίζω να βοήθησα
Ακουσες οτι κανει χωρις προφυλαξη στα 80 και αποφασισες να πας;
Ουδεν σχόλιον !!!
Μερικοί το ρισκάρετε παρα πολυ !
Vivere perocilosamente
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Πηρα τηλ σε μασατζιδικο της πολης για να μαθω τι παιζει απο θεμα υγιεινης αν κανουν σελφ τεστ κτλπ και μου ειπαν τι ειναι τα σελφ τεστ κ δεν ξερουμε τετοια πραγματα κ φρικαρα!!!!Εδω κανουμε μονο θερμομετρηση στης κοπελες κ τπτ αλλο!!!!Προσοχη μαγκες μου διοτι 2 φιλοι απο δυτικα την πατησαν κ τωρα ειναι με κορωνα!!!!Ν.3.
Από Αqua που πέρασα πριν την Μ. Βδομάδα... όλα καλά! Zero κρουσμα!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλημέρα σε όλους, χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη

επίσκεψη την περασμένη εβδομάδα στο VANA, πέρασμα με Αναστασία, κορμάρα, όμορφη, με υπομονή.
το μαγαζί είναι καθαρό και οργανωμένο, πολλές κοπέλες για όλα τα γούστα. το γνωστό ευρώ 30+20.
 

xristos94

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη 3 φορές luxury πριν κάποιους μήνες 2 με Μαριάννα υπέρ ευχαριστημένος και μια με Κριστιαννα αλλά δεν έμεινα και τόσο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom