Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (3 μέλη και 55 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Οτι δεν πληρωνουν τα ιδια ειναι το μονο σιγουρο πρέπει να πληρωσεις αρκετά περισσότερα.Το θεμα όμως δεν ειναι εκει.Το θεμα ειναι οτι εγω που έχω πρόσβαση σε ελεύθερα μασαζ λιγο δυσκολα να βρεις και μωρο και εμφανησιμο και με φουλ πρόγραμμα.Το Ζεσι και η Νταμες που έχουν φουλ πρόγραμμα δυσκολευονται να φέρουν εμφανησιμα μωρα το Βανα και το Βενους που έχουν ομορφα μωρα δεν κανουν φουλ.Τουλάχιστον επισημα.Απο αυτη την άποψη και μονο κάποιες φορές προτιμω να δοσω 50 ευρώ για μια μαλακια απο όμορφο μωρο παρα 80 για φουλ πρόγραμμα με ενα μιλφ.Ήθελα να πω οτι δεν παίζει για μενα προσωπικα τοσο μεγαλο ρολο αν θα τελειοσω με μαλακια κε πιπα η με γαμησι οσο το αν θα απολαυσω ενα καλο μασαζ με χυσιμο με ενα ωραιο μωρο.Φυσικα γουστα ειναι αυτα και ο καθενας μας επιλεγει αυτο που αρεσει στον ιδιο.Όπως τα δαχτυλα ενος χεριου δεν ειναι ιδια και τα γουστα δεν είναι ολα ιδια.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Το ιδανικο θα ηταν ολα τα μαγαζια και ολες οι κοπελες που εργάζονται να κανουν ολα τα πρόγραμματα και ο καθενας μας να μπορουσε να διαλεξει αυτο που ηθελε η αυτο που του επιτρέπει το πορτοφολι του.Υπάρχουν όμως και τα μαγαζιά που προσφέρουν μονο μεχρι χειρομαλαξη πεους.Και συνήθως αυτα φέρνουν τα πιο εμφανησιμα μωρα.Δυστυχώς για μας.Τώρα αν καποιος απο μας καταφερει με την μαγκια του κατι περισσότερο μπραβο του.Όπου γραφω μαγκια διαβαζε πορτοφολι εμφάνιση και νιατα.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Αν και είχα κάνει παρόμοια ερώτηση πριν 1 μήνα και απάντηση δεν πήρα, θα δοκιμάσω πάλι την τύχη μου, ίσως βοηθήσει το πνεύμα των Χριστουγέννων. Θέλω να πάω για πρώτη φορά σε free με foul πρόγραμμα. Ποια κοπέλα μου προτείνετε; Τα κριτήρια μου πάνε με την εξής σειρά: Εμφάνιση, συμπεριφορά, υπηρεσίες, εθνικότητα, ηλικία.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Αν και είχα κάνει παρόμοια ερώτηση πριν 1 μήνα και απάντηση δεν πήρα, θα δοκιμάσω πάλι την τύχη μου, ίσως βοηθήσει το πνεύμα των Χριστουγέννων. Θέλω να πάω για πρώτη φορά σε free με foul πρόγραμμα. Ποια κοπέλα μου προτείνετε; Τα κριτήρια μου πάνε με την εξής σειρά: Εμφάνιση, συμπεριφορά, υπηρεσίες, εθνικότητα, ηλικία.
ρε συ τυπε... θες και μουνι και το θέλεις και ξυρισμένο! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Ειπα να περασω σημερα κατα της 12 και μιση απο το Κρισταλ να δω τι παιζει αν και φοβομουνα επειδη πηγαινα πρωτη φορα μην φαω καμια πατατα.Παιρνω τηλεφωνο κλεινω ραντεβου και πηγαινω.Μου ανοιγει ενα μωρο δίμετρο αδυνατο προσωπακι καλουτσικο με το ονομα Νεφελη.Ηταν μονη εκεινη την ωρα οι αλλες κοπελες θα ερχοτανε αργοτερα.Με ρωτησε αν πηγαινω πρωτη φορα στο μαγαζι μου ειπε τα προγραμματα και με ρωτησε αν θα περασω.Μου φανηκε πολυ κουμπομενη φοβισμενη ίσως με περασε για τον μπαρμπα στρουμφ γιατι για στρουμφακι στην ηλικία μου λιγακι δυσκολο.Τελος παντων θυμήθηκα οτι καποιος συναθλητης ειχε αναφερει οτι καποια απο της κοπελες δεν κανει εκτονωση αλλα δεν θυμομουνα ονομα γαμημενο Αλτσχαιμερ.Και λεω στον εαυτο μου με την τυχη που εχω αυτη θα ειναι και εφυγα αρον αρον.   
Αν δεν κανω λαθος, η Αρετη ειναι που δεν κανει, οι αλλες οκ
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Προς ενημέρωση για την αγγελία που ρώτησα (δες 2 σελίδες πισω) εύκολη συνεννόηση ήρθε μια 30 χρονων μου είπε είναι και τόσο φαίνεται, λίγο χοντρούλα για τα γούστα μου και αδιαφορη αν και ευχάριστη. Κάνει καλουτσικο μασάζ αλλά έχει μέχρι εκεί. Τίποτα παραπάνω. Πήρε 20 ευρώ για μια ώρα μασάζ και 10 για μεταφορά γιατί ήρθε σε χώρο μου.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Αν και είχα κάνει παρόμοια ερώτηση πριν 1 μήνα και απάντηση δεν πήρα, θα δοκιμάσω πάλι την τύχη μου, ίσως βοηθήσει το πνεύμα των Χριστουγέννων. Θέλω να πάω για πρώτη φορά σε free με foul πρόγραμμα. Ποια κοπέλα μου προτείνετε; Τα κριτήρια μου πάνε με την εξής σειρά: Εμφάνιση, συμπεριφορά, υπηρεσίες, εθνικότητα, ηλικία.
για αυτό που ψάχνεις τις περισσότερες πληροφορίες τις δίνει ο Χυσεας. Διάβασε τα μηνύματα του
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Καλησπέρα στην παρέα απο εδω και χρόνια πολλά σε όλους!!
Ήθελα να γράψω και στο άλλο νήμα τις ευχές μου αλλα ηρθα εδω μιας και να ριξω μια γρήγορη κριτικη!!
Λοιπον παμε!!
Εβιτα->Ερικα
Πολυ ομορφη για τα γούστα μου!! Μινιον όπως μου αρέσει πραγματικά!!  Την είδα και θολωσα!! Βυζαρες με καθοδικη πορεία για την ηλικία της,καλη μεσουλα με πεταχτο κωλαρακι, λιγο κοιλίτσα που ειναι λογικο το θελουμε το λίπος για γεύση!!
Μελαχρινή και πολυ όμορφα πατουσακια!! Μικρά δαχτυλα για γλυψιμο!! Δεν εγλυψα δεν ήξερα αν ηταν καθαρά!! 
Εγινε και η συνεννόηση με την εβιτα για κωλο μιας και το δίνει!!
Μεχρι εδω τα ευχάριστα!!
Τα δυσάρεστα........ Πολυ βιαστικη!! Μα πααααααρα πολυ βιαστικη!! Δυστυχώς πρέπει να την κανει μαθημα οτι δεν είμαστε στα μπουρδελα ψεκαστε σκουπιστε τελειώσαμε!!
Γλωσσοφιλα με το σταγονομετρο.......με άφησε στο γλυψιμο μουνι και τα σχετικα αλλα με άγχος για αλλαγη στάσης!! Τα βυζια δεν ευχαριστήθηκα γιατι είπαμε....... Βιασύνη!!
Το κατάλαβε και της το ειπα οτι θα τελειωνα γρήγορα...... Αλλα αυτη εκει να τον παίζει για να τελειώσω!!  Παρολη την καθοδήγηση μου να με αφήνει για να παρω τον χρονο μου!!
Κάναμε και ενα 69 παλι δεν σταματούσε.........
Ουτε κωλο πηρα........εχυσα.......μπανιο και δρομο!!
Βέβαια η εβιτα με ρώτησε στην εξοδο μου διακριτικά πως ηταν η κοπέλα και την είπα........ Βιαστικη!!! Αλλα μεχρι εκει και δεν εκανα παράπονα!!
Καμια σχεση λοιπον με Σάσα!!  Στην εμφάνιση για μενα καλυτερη η ερικα αλλα σε όλα τα άλλα 0!!! Σε σύγκριση βέβαια με Σάσα!!
Η Σάσα σε εδινε το κορμι τής να το ευχαριστηθεις!! Αυτη μόλις κατάλαβε οτι τελειώνω το εκμεταλευτικε!!

Αυτα παλικαρια.......
Χαρικα εστω που κατάφερα και εγραψα μια κριτική εδω στην σαλονικα μίας και εδω έρχομαι πλεον σαν τουρίστας!!

Ρε σεις........50 ευρω μια μαλακια......ελα ρε παιδιά......
Εεεεεεεελλλλααααα ρε παιδιά γαμω την φτωχωμανα μας γαμω.....
Και σε μερικούς που διαβαζω εδω οτι δήθεν τους αρεσει το μασάζ και το όλο σκηνικό.......
Εεεεεε τραβατε για μασαζ ρε μάγκες!!

Σορρυ για το ύφος και τον τονο!! Πραγματικά με τέτοια κρίση θα έπρεπε να μας περνούν μια πιπα στην υποδοχή να τον σαλιωνουν και μετα κωλο μεχρι τέλους!! 

Αυτα!! Και συγνώμη που δεν πήρα τηλ να ενημερώσω την παρέα αλλα ειμαι φουλ ταιμ
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλησπέρα στην παρέα απο εδω και χρόνια πολλά σε όλους!!
Ήθελα να γράψω και στο άλλο νήμα τις ευχές μου αλλα ηρθα εδω μιας και να ριξω μια γρήγορη κριτικη!!
Λοιπον παμε!!
Εβιτα->Ερικα
Πολυ ομορφη για τα γούστα μου!! Μινιον όπως μου αρέσει πραγματικά!!  Την είδα και θολωσα!! Βυζαρες με καθοδικη πορεία για την ηλικία της,καλη μεσουλα με πεταχτο κωλαρακι, λιγο κοιλίτσα που ειναι λογικο το θελουμε το λίπος για γεύση!!
Μελαχρινή και πολυ όμορφα πατουσακια!! Μικρά δαχτυλα για γλυψιμο!! Δεν εγλυψα δεν ήξερα αν ηταν καθαρά!! 
Εγινε και η συνεννόηση με την εβιτα για κωλο μιας και το δίνει!!
Μεχρι εδω τα ευχάριστα!!
Τα δυσάρεστα........ Πολυ βιαστικη!! Μα πααααααρα πολυ βιαστικη!! Δυστυχώς πρέπει να την κανει μαθημα οτι δεν είμαστε στα μπουρδελα ψεκαστε σκουπιστε τελειώσαμε!!
Γλωσσοφιλα με το σταγονομετρο.......με άφησε στο γλυψιμο μουνι και τα σχετικα αλλα με άγχος για αλλαγη στάσης!! Τα βυζια δεν ευχαριστήθηκα γιατι είπαμε....... Βιασύνη!!
Το κατάλαβε και της το ειπα οτι θα τελειωνα γρήγορα...... Αλλα αυτη εκει να τον παίζει για να τελειώσω!!  Παρολη την καθοδήγηση μου να με αφήνει για να παρω τον χρονο μου!!
Κάναμε και ενα 69 παλι δεν σταματούσε.........
Ουτε κωλο πηρα........εχυσα.......μπανιο και δρομο!!
Βέβαια η εβιτα με ρώτησε στην εξοδο μου διακριτικά πως ηταν η κοπέλα και την είπα........ Βιαστικη!!! Αλλα μεχρι εκει και δεν εκανα παράπονα!!
Καμια σχεση λοιπον με Σάσα!!  Στην εμφάνιση για μενα καλυτερη η ερικα αλλα σε όλα τα άλλα 0!!! Σε σύγκριση βέβαια με Σάσα!!
Η Σάσα σε εδινε το κορμι τής να το ευχαριστηθεις!! Αυτη μόλις κατάλαβε οτι τελειώνω το εκμεταλευτικε!!

Αυτα παλικαρια.......
Χαρικα εστω που κατάφερα και εγραψα μια κριτική εδω στην σαλονικα μίας και εδω έρχομαι πλεον σαν τουρίστας!!

Ρε σεις........50 ευρω μια μαλακια......ελα ρε παιδιά......
Εεεεεεεελλλλααααα ρε παιδιά γαμω την φτωχωμανα μας γαμω.....
Και σε μερικούς που διαβαζω εδω οτι δήθεν τους αρεσει το μασάζ και το όλο σκηνικό.......
Εεεεεε τραβατε για μασαζ ρε μάγκες!!

Σορρυ για το ύφος και τον τονο!! Πραγματικά με τέτοια κρίση θα έπρεπε να μας περνούν μια πιπα στην υποδοχή να τον σαλιωνουν και μετα κωλο μεχρι τέλους!! 

Αυτα!! Και συγνώμη που δεν πήρα τηλ να ενημερώσω την παρέα αλλα ειμαι φουλ ταιμ
Μα αν θελαμε μονο να γαμησουμε θα πηγαιναμε στα μπουρδελα και θα γραφαμε στο αντιστοιχο θρεντ.Πολλοι απο εμας που παμε στα μασατζιδικα το θέλουμε το μασαζ και μετα την εκτονωση.Τωρα αν η εκτονωση θα ειναι με το χερι με το στομα η με το νιμου γουστο του καθενός.Αποψη μου.Χρόνια Πολλα και καλες γιορτές και σε σενα.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
6 χρόνια αφού έφυγα από την πόλη επέστρεψα για λίγες μέρες τουρισμού.
Φυσικά ότι επαφές είχα τότε χάθηκαν οπότε έψαξα λίγο στα ίντερνετς και φυσικά την πάτησα σαν πρωτάρης.
Η αγγελία που είδα [URL unfurl="true"]https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/erotikes-ypiresies-apo-gynaikes/moynara-zoymeri-se-perimenei-ston-xoro-moy_i979532[/url]
Μου είπε στο τηλ 80 ευρώ για μια ώρα και δέχτηκα.
Πήγα λοιπόν στο χώρο της και κανονικά με αυτό που είδα έπρεπε να πηδήξω από το παράθυρο...
Αλλά όταν μιλάει το κάτω κεφάλι κάνεις μαλακίες...  :headbang:
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι πιο πεταμένα 80 ευρώ δεν έχω δώσει και καλύτερα να έδινα 50 για μια απλή μαλακία...
Βιασύνη του στυλ τελείωνε να φεύγουμε και για ώρα ούτε λόγος. Με το που τελείωσα έγινε καπνός και μου λέει τα λέμε την επόμενη φορά.
Νομίζει ότι θα υπάρξει επόμενη φορά;
Ούτε στον κόπο για τηλέφωνο μη μπείτε.
Θα κάνω νέο κασκαντεριλίκι στην επόμενη επίσκεψη αλλά αυτή τη φορά αν δε μου αρέσει το θέαμα θα γίνω εγώ καπνός  :2funny:.
Καλή χρονιά με υγεία σε όλους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Relax Spa, σημερινή επίσκεψη, δοκιμάστηκε η Φανή, ωραίο κορμί αλλά χάλια, απαίσιο μασάζ, ούτε καν πλησίαζε, ολόγυμνος μεν αλλά έκανε λες κια την είχαν σκοτώσει...διακοπή στο 15ρτο και άφησα 15 ευρώ, τα μισα..και η υπεύθυνη ζήτησε συγνώμη για το αν κάποιες κοπέλες είναι αρνητικές, ενώ άλλες (π.χ. αλβανάκι Νίκη πιό δεκτικές).....η μόνη που άξιζε εκεί μέσα ήταν εκείνο το μοντέλο από το Fashion Tv, η γνωστή Άννα ή αλλιώς Ηρώ....για αυτό και βέβαια εξαφανίστηκε
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Παρακμη πλέον στα περισσοτερα.......
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Σήμερα στο Relax Spa, εθεάθη ένα ξανθό με κολλητό τζιν παντελόνι Αγγελική, ωραίο κορίτσι αλλά δήλωσε μασάζ με πετσέτα μόνο..προτιμήθηκε η Φανή αλλά κατάντησε αηδία..κρύο δωμάτιο.....και μασάζ χάλια...έφυγε η Άννα (Ηρώ) και χάθηκε το κορμί εκεί μέσα...γνωστή της Δήμητρας Σοφοκλέους..μοντέλο σε επιδείξεις μόδας....
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Σήμερα στο Relax Spa, εθεάθη ένα ξανθό με κολλητό τζιν παντελόνι Αγγελική, ωραίο κορίτσι αλλά δήλωσε μασάζ με πετσέτα μόνο..προτιμήθηκε η Φανή αλλά κατάντησε αηδία..κρύο δωμάτιο.....και μασάζ χάλια...έφυγε η Άννα (Ηρώ) και χάθηκε το κορμί εκεί μέσα...γνωστή της Δήμητρας Σοφοκλέους..μοντέλο σε επιδείξεις μόδας....
Φιλε μου αν διαβαζες λιγες σελιδες πίσω θα εβλεπες οτι προτεινα το συγκεκριμενο μαγαζι να το ενταξουμε στα πετσεταδικα καθώς μια η το πολυ δυο κοπελες κανουν εκτονωση και αυτες επιλεκτικα.Αρα δεν υπάρχει λογος να πηγαινεις εκει εκτός αν θελεις ΜΟΝΟ μασαζ. Αλλα αν θελεις μασαζ πας δυο ορόφους πιο πανω στο Ευα Σπα και κανεις ΜΑΣΑΖ ξεροντας οτι δεν περιμενεις τιποτα περισσότερο.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Όντως πήγα εχθές στο eye spa 3 όροφο τέλειο μασάζ με πετσέτα όμως χωρίς εκτόνωση μόνο 10€ !!!
 

Coco13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
61
Like
28
Πόντοι
0
Όντως πήγα εχθές στο eye spa 3 όροφο τέλειο μασάζ με πετσέτα όμως χωρίς εκτόνωση μόνο 10€ !!!

Φαντάζομαι εννοείς eve spa Εγνατία 112;
10 ευρώ το μισάωρο. Νομίζω θα το δοκιμάσω καθαρά για μασάζ. Προτείνεις κάποια συγκεκριμένη κοπέλα; Πηγές με ραντεβού;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom