Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
ντρεπονται να πουν οτι πηγαν και τι εκαναν
ποια ντροπη ρε σεις....για τα βιτσια και τις καβλες δεν υπαρχουν ντροπες....υπαρχουν απλα επιλογες και ο καθενας κανει τις δικες του....τι του ταιριαζει...τελευταια το μονο που βλεπω ειναι δωστε μου το τηλ της ταδε...πειτε μου τι κανει η αλλη...δεν μπορει να προσπαθω να κλεισω ραντεβου με καποια και να μην βρισκω κενο εδω και καιρο...αρα εχει ανεβει η δουλεια της...αρα πολυς κοσμος εδω της γεμιζει τα κενα...εεεε πειτε ρε σεις πως της τα γεμισατε...χαχαχαχα
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Επειδή σχετικά συχνά περπατάω σε μασατζίδικα βλέπω ότι έχει μειωθεί πάρα πολύ η κίνηση..........Από έναν έως κανέναν πελάτη.........Απ'τη μια οι κοπελιές στο σαλόνι λένε ότι γίνεται μεγάλος χαμός....απ'την άλλη αυτή που παίρνεις στο δωμάτιο σου λέει όλη την αλήθεια ότι βαράνε μύγες..............Μήπως αιτία για όλα αυτά είναι η Ροζίτα με τις σούπερ τιμές και τις ανταγωνιστικές υπηρεσίες.....?? Μήπως ο κόσμος βαρέθηκε να σκάει 50-70-90 ευρώ και να ακούει συνέχεια δε μπορώ-δε θέλω-δε βγάζω μπλούζα-έχω γκόμενο-δε σου κάνω εκτόνωση σήμερα γιατί έφαγα αρνάκι στο φούρνο κλπ κλπ.......? Δεν έχω δοκιμάσει Ροζίτα αλλά όπως δείχνουν τα πράγματα θα δοκιμάσω και αν μείνω ευχαριστημένος θα γίνω και σταθερός πελάτης......................
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
μην τα προσωποποιουμε....δεν ειναι δικαιο για καμια απο τις κοπελες...ειναι ομως προσφορα και ζητηση καθαρα και σιγουρα ζουμε σε εποχη που θελουμε να νιωθουμε πως τα λεφτα που δινουμε αξιζουν τον κοπο...ο σαλονικιος πλεον δεν σηκωνει την ξεπετα και την αγενεια...παλιοτερα ειχε το χρημα να συγχωρησει τετοια λαθη...πλεον τα σταυρωνει...εγινε και η ενημερωση πιο αμεση...το μονο που δεν αλλαξε ειναι να βαλουν μυαλο οι κοπελες που νομιζουν οτι επειδη κυκλοφορουν σε αυτη την αγορα θα κανουν ουρα οι πελατες...δεν ειναι ετσι...σωστη συμπεριφορα και θα εχουν ολες δουλεια
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Εσείς οι πελάτες της το προσωποποιείτε εδώ και πολλές πάρα πολλές σελίδες........Εγώ απλά μια διαπίστωση έκανα, μια ανακεφαλαίωση..............Εξάλλου το τόνισα, δεν έχω δοκιμάσει ακόμα το μασάζ της...........Αλλά μου φαίνεται και λογικό.....Φαντάσου να θες να αγοράσεις ένα καλό αυτοκίνητο και να πρέπει να σκάσεις 25000 και να σου κάνουν και τον έξυπνο οι πωλητές...........Και να βγει ξαφνικά στην αγορά ένα μιας άλλης πιο άγνωστης μάρκας με 5000 με απόδοση και αντοχή σαν να αγοράσεις Φεράρι. Τι θα προτιμήσεις.....?
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
ολα εχουν την εξηγηση τους...ο καθενας κανει την επιλογη του βαση και του τι του ταιριαζει...δεν ταιριαζουν ολες οι κοπελες σε ολους τους πελατες...οπως ειπες κι εσυ εχεις διαβασει πολλες κοινοποιησεις πιο πανω...οποτε ξερεις τι εχεις να περιμενεις...τι υπηρεσια ζητας...και ποια μπορει να σε ευχαριστησει στο πακετο που ζητας...την προσωποποιηση την δικαιολογω μονο οταν καποιος εχει ιδια πειρα και ανεβαζει το πως περασε...απο εκει κι επειτα πολλοι μιλανε με υποθεσεις η πως μπορει να περασουν με καποια κοπελα...πηγαιντε στην οποιαδηποτε και μετα ενημερωστε και τους υπολοιπους αν γινεται...δεν ειμαι εμπειρος...ουτε τακτικος...αλλα οπου και αν παω αν μπορω να ανεβασω κατι θα το κανω
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Ήμουν ξεκάθαρος σε ό,τι είπα......Γι'αυτό και η κάθε πρόταση ξεκινάει με το Μήπως και καταλήγει σε ερωτηματικό........Επειδή δεν έχω ο ίδιος γνώμη πάνω στις υπηρεσίες της Ροζίτας........Αλλά και να είχα, ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετική γνώμη και ζητάει διαφορετικά πράγματα.......Αν για μένα η τάδε είναι η σούπερ, για σένα μπορεί να είναι χάλια και να μου πεις ρε φίλε άλλα μας έλεγες....ακόμα κι αν την έχω δοκιμάσει και έχω γράψει καλή κριτική.............Είναι όλα σχετικά και θέμα οπτικής..........
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
φυσικα...απλα λεω οτι για εδω μεσα οπως και να εχει το πιο σημαντικο ειναι να παει καποιος να δει και να ποσταρει....αρνητικα η θετικα...αλλα να ποσταρει...να μαθαινουμε
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Επισκεψη στο crystal πριν καποιο διαστημα. Χωρος μετριοτατος, παρουσες κοπελες 3: Αρετη , Ολγα, Ναντια. Ολες εμφανισιμες αρκετα ηλικιακα 20-25 το πολυ. Προτιμησα την Ναντια, 45 λεπτα μασαζ κ εκτονωση στα 50(30+20). Εφυγα αρκετα ευχαριστημενος απο τις υπηρεσιες.
Υ.γ: μην αρχισετε τις ερωτησεις που ειναι ,στειλε τηλ , στειλε pm , το μαγαζι εχει αναφερθει αρκετες φορες. Επισης μην εμφανιστει κανενας μαλακας παλι κ βαλει τη διευθυνση ακριβως κ τον οροφο ετσι στα ανοιχτα κ κυριως μην παει καποιος μαλακας κ πει ενας στο site εγραψε πως κανετε εκτονωση κτλ. Σε συναδερφους που εχουμε μιλησει περισσοτερο να δωσω οποιαδηποτε πληροφορια. Στους υπολοιπους λεω πως κατα τη γνωμη μου αξιζει,ψαχτειτε λιγο, πηγαινετε, συζητειστε κ αν ειστε ενταξει δεν πιστευω να αρνηθουν . Πελατες θελουν στην τελικη
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Διαβάζοντας τα τελευταία σχόλια ελπιζω οτι επιτέλους ξυπνησαμε και το καθε μαγαζί παίρνει αυτο που του αξίζει.Γιατι να πηγαινω στο Ριλαξ και να δουλευουν Νικη και Ευα και να μου λενε οτι δεν κανουν εκτονωση; Γιατι να πηγαινω Βανα και Βενους και να ζητανε εξτρα λεφτα για να βγαλουν ρουχα;Η να πηγαινω στο Ακουα και να ευχωμαι να μην τυχω καποια που δεν κανει εκτονωση;Στην Μαγκυ οταν πηγαιναμε διναμε 50 ευρώ για μασαζ και εκτονωση και η κοπελα ηταν γυμνη απο την μεση και πανω η διναμε 70 ευρώ για μασαζ και στοματικο και η κοπελα ηταν ολογυμνη και επιανες ελευθερα.Για αυτο το λογο οταν θα εμφανιζεται η Ροζιτα και η οποιαδηποτε Ροζιτα με της τιμες και της υπηρεσιες της ειναι λογικο να της προτιμούν οι πλειοψηφία του κοσμου.Νομιζω οτι δεν αξίζει να πληρωσεις καποια 30 ευρώ περισσότερο μονο επειδή ειναι πιο εμφανισημη.Προσωπικη μου αποψη παντα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Για ορισμενα μαγαζιά και αυτη η πελατεια που έχουν ειναι πολύ ανάλογα με τι προσφέρουν.
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Τα πορτοφόλια είναι πολλά και τα γούστα ποικίλουν...το μόνο σίγουρο είναι πως ελλείψει ανταγωνισμού επιπλέουν τα ψέματα και οι φελλοί δυστυχώς στην πόλη μας...αν δεις τι υπηρεσία παίρνει κάποιος στην Αθήνα με αυτά τα κοστιλογια θα μας πιάσει μελαγχολία...εγώ απλά εδώ συμβιβάζομαι με την ειλικρίνεια...από το να τρώω φολες...προτιμώ την τιμιότητα...και μετά ο καθένας επιλέγει
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Νομίζω Ότι πλέον δεν έχει νόημα το θρεντ ΠΑΡΑΚΜΗ !
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
2 επισκεψεις τις τελευταιες 2 εβδομαδες στο dames. Παρουσες τη 1η φορα 2 κοπελες η μια στο δωματιο η αλλη μια γεματουλα πιτσιρικα. Την 2η φορα μεσημεριανη ωρα μονο η ιδια πιτσιρικα που προανεφερα. Παει για κλεισιμο μαλλον... Πριν 1-2 χρονια υπηρχαν 4 σταθερα και οι μισες ηταν κ φοβερα μωρα. Οποτε οπως προανεφερε καποιος για καινουργιες παρουσιες η απαντηση ειναι οχι.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Νομίζω Ότι πλέον δεν έχει νόημα το θρεντ ΠΑΡΑΚΜΗ !
όντως. Η οικονομική κρίση σε συνδυασμό με τις ακριβές τιμές και τις μέτριες υπηρεσίες φέρνουν παρακμή
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα,μήπως γνωρίζει κάποιος η Υβόννη η Βόννη από το ζεσι σπα,καστανή με ωραίο βυζί και γενικά καλο κορμί με ποιασιματα όσο πρεπει και πολύ ωραίο προσωπο,Ελληνίδα δούλεψε στον κυρ Μιχάλη Ιούλιο Αύγουστο.εθεαθη σε καποιο μαγαζί  η τα παράτησε?
 

Rigo921

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα παρακαλέσω ξεκάθαρα όποιος θέλει το τηλ μου,να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.Για τα νέα μέλοι που γραφτήκατε για να πάρτε το τηλ μου,όταν κ αν κάνετε πρόγραμμα μαζί μου,θα πρέπει να σχολιάσετε τα θετικά και τα αρνητικά.Όπως και σε οποιαδήποτε κοπέλα και αν πάτε.

Δεν μπορώ να στειλω pm
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Επίσκεψη στον νεο χώρο της Εβίτας.  Καλύτερος απο ρον προηγούμενο πιο μεγαλος και με νεο ρόστερ.  Πολλές γυναίκες μια πιτσιρίκα αβγαλτη τελείως μια ώριμη με ωραιότατα γεμάτα βυζιά οι παλιοκαραβάνες Σάντρα και Σίσση καθως και δυο ακομη μωρά που δε θυμάμαι τα χαρακτηριστικά τους.  Προτιμήθηκε η αβγαλτη. Πολυ αβγαλτη ομως.  Ωραια φάση. Προφυλακτικό και στη πίπα (συμφωνώ απόλυτα ) και την οδηγείς σε μονοπάτια που αγνοεί.  Αν μείνει στον κλάδο πιθανά εχει προοπτική.  Αλλα την ειδα λιγο διστακτική.   Να τη προσέξετε guys.  Μη τη τρομάζετε.   Κρίμα να το χάσουμε 19 Μαΐων.  
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Επίσκεψη στον νεο χώρο της Εβίτας.  Καλύτερος απο ρον προηγούμενο πιο μεγαλος και με νεο ρόστερ.  Πολλές γυναίκες μια πιτσιρίκα αβγαλτη τελείως μια ώριμη με ωραιότατα γεμάτα βυζιά οι παλιοκαραβάνες Σάντρα και Σίσση καθως και δυο ακομη μωρά που δε θυμάμαι τα χαρακτηριστικά τους.  Προτιμήθηκε η αβγαλτη. Πολυ αβγαλτη ομως.  Ωραια φάση. Προφυλακτικό και στη πίπα (συμφωνώ απόλυτα ) και την οδηγείς σε μονοπάτια που αγνοεί.  Αν μείνει στον κλάδο πιθανά εχει προοπτική.  Αλλα την ειδα λιγο διστακτική.  Να τη προσέξετε guys.  Μη τη τρομάζετε.  Κρίμα να το χάσουμε 19 Μαΐων. 

Σωματότυπος το μικρό άβγαλτο?
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Σωματότυπος το μικρό άβγαλτο?
Μελαχρινή, γύρω στα 160cm ύψος αλλά με λίγα κιλά παραπάνω και πιασίματα και βυζί 3αρι. Συμμετοχή μέτρια και πίπα κάτω του μετρίου. Ας με συγχωρήσει κι ο φίλος dbaba αλλά δεν είναι και 19. Το ηλικιόμετρο που είχα μαζί μου έδειξε 24,5.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Φιλε μου Akarnan μετέφερα τη πληροφορία της Εβίτας.  Μπορεί και να εχεις δίκιο.  Δεν ειμαι καλός στους υπολογισμούς ηλικιών. Πάντως μου φάνηκε πολυ μικρή. Και μου άρεσε αυτή η ασχετοσύνη.  Είχε fun.  Σε κανά μηνα θα τη ξενέ παρω να δω τι γινετε.  Παει για υποτροφία η θα μείνει ίδια τάξη. 

Πέρασμα απο Κατερίνα καλαμαριά.  Ωραίο μασάζ χαλαρωτικό και νέες τεχνικές στο handjob. Κατι έμαθε με τον καιρό.  Δε το δουλευει σα λεβιέ ταχυτήτων  πλέον. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom