Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (8 μέλη και 123 επισκέπτες)

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Εάν κανουνε τιποτα παραπανω εκτος απο εκτονωση..οπως και ποιες κοπελες βγαζουν τα ρουχα?
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Μόνο εκτόνωση 30#20€ ταρίφα στο Βενους
 

kevork78

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, παλιος συναγωνιστής αλλα επειδη είχα βολευτεί με την Μάγκυ απο την εποχή που ηταν στην Εγνατια και μετα σε ενα στενο στην Παυλου μελά δεν ασχολήθηκα με το άθλημα. Υπάρχει κατι ανάλογο να προτείνει κανένας; Επίσης το τηλ της Ροζιτας μπορει κάποιος να μου το στείλει;
 

kevork78

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, παλιος συναγωνιστής αλλα επειδη είχα βολευτεί με την Μάγκυ απο την εποχή που ηταν στην Εγνατια και μετα σε ενα στενο στην Παυλου μελά δεν ασχολήθηκα με το άθλημα. Υπάρχει κατι ανάλογο να προτείνει κανένας; Επίσης το τηλ της Ροζιτας μπορει κάποιος να μου το στείλει;Ευχαριστώ
 

kevork78

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Στη μεγάλη αλλά πολύ επιλεκτική μασαζοκαριέρα μου ως πελάτης, ένοιωσα μόνο από ένα άτομο ότι αγαπούσε και πονούσε πραγματικά τους πελάτες της και αυτό είναι φυσικά η Μάγκυ.
Συμφωνω απόλυτα! Υπάρχει κατι ανάλογο;
 

manstrat

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα, παλιος συναγωνιστής αλλα επειδη είχα βολευτεί με την Μάγκυ απο την εποχή που ηταν στην Εγνατια και μετα σε ενα στενο στην Παυλου μελά δεν ασχολήθηκα με το άθλημα. Υπάρχει κατι ανάλογο να προτείνει κανένας; Επίσης το τηλ της Ροζιτας μπορει κάποιος να μου το στείλει;Ευχαριστώ

Η Μάγκυ που είναι τώρα;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Συμφωνω απόλυτα! Υπάρχει κατι ανάλογο;
Εγώ δε συμφωνώ καθόλου και για αυτό θεωρώ το aqua spa κάτι ανάλογο. Εκεί θα βρεις και τη Μαργαρίτα από τη Μάγκυ να παρέχει τις ίδιες υπηρεσίες στην ίδια τιμή.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Εγώ δε συμφωνώ καθόλου και για αυτό θεωρώ το aqua spa κάτι ανάλογο. Εκεί θα βρεις και τη Μαργαρίτα από τη Μάγκυ να παρέχει τις ίδιες υπηρεσίες στην ίδια τιμή.
ενδιαφέρον
 

kevork78

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ δε συμφωνώ καθόλου και για αυτό θεωρώ το aqua spa κάτι ανάλογο. Εκεί θα βρεις και τη Μαργαρίτα από τη Μάγκυ να παρέχει τις ίδιες υπηρεσίες στην ίδια τιμή.

Στο aqua spa εχω παει αρκετες φορές μετά Μαγκυ εποχής αλλα δεν μπορω να πω οτι ειναι το ιδιο. Επίσης πριν 3 περίπου εβδομάδες πήγα και έφαγα πετσέτα. Μου ειπε η κοπέλα οτι δεν κάνουν κάτι περισσότερο και παρόλο που τους είπα οτι έχω έρθει πολλές φορές! Δεν την ήξερα την κοπέλα και δεν συγκράτησα το όνομα.Για την Ροζίτα παίζει κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Δεν την ήξερα την κοπέλα και δεν συγκράτησα το όνομα.Για την Ροζίτα παίζει κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο;
Η Ξένια ήταν μάλον. Μην την ξαναπάρεις. Δοκίμασε Ρίτα ή Ρένα. Το τηλέφωνο θα στο στείλει ο Χυσέας.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Στο aqua spa εχω παει αρκετες φορές μετά Μαγκυ εποχής αλλα δεν μπορω να πω οτι ειναι το ιδιο. Επίσης πριν 3 περίπου εβδομάδες πήγα και έφαγα πετσέτα. Μου ειπε η κοπέλα οτι δεν κάνουν κάτι περισσότερο και παρόλο που τους είπα οτι έχω έρθει πολλές φορές! Δεν την ήξερα την κοπέλα και δεν συγκράτησα το όνομα.Για την Ροζίτα παίζει κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο;
Έχεις π.μ.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Χαλαλι της το αξίζει σαν υπηρεσιες που προσφέρει.
καλά να είναι το κορίτσι, αν και δεν την επισκέφτηκα κι ούτε νομίζω πως θα την επισκεφτώ. Αλλά περί ορεξεως ουδείς λόγος
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Salonikios23

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
καλησπερα ..εχει δοκιμασει κανεις την σουλα απο μητροπωλεος??
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Body Free έχεις πάει κανείς τελευτάια? Αξίζει να πάμε καμιά βόλτα?
Να προσέξουμε κάτι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom