Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 129 άτομα (8 μέλη και 121 επισκέπτες)

kwstaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Pozita το τηλέφωνο πως μπορούμε ν το βρούμε...νέος είμαι
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Αμάν με την ροζιτα ρε παιδιά το χαλάσαμε το θρεντ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τις τελευταίες μέρες ένα σωρό άτομα ζητάνε το τηλ της ροζιτας δε φτάνει πού μας πρήζεται συνέχεια πάτε κάνετε την δουλεία σας κ από ενημέρωσή μηδέν

ΥΓ κυρία ροζιτα βάλτε στο προφίλ σας το τηλ να σταματήσει πια αυτό το πρήξιμο
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Τόσοι που ζητάτε το τηλέφωνο γράψτε τουλάχιστον πως περάσατε να μαθαίνουμε όλοι...ενημέρωση δίνει το νήμα εδώ δεν είναι χρυσός οδηγός...άλλωστε η κοπέλα μιλάει σε όλους και δίνει το τηλέφωνο μην το ζητάτε εδώ κι εκεί χαλάει η μπουγάδα...
 

Rozita

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
22
Like
42
Πόντοι
0
Θα παρακαλέσω ξεκάθαρα όποιος θέλει το τηλ μου,να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.Για τα νέα μέλοι που γραφτήκατε για να πάρτε το τηλ μου,όταν κ αν κάνετε πρόγραμμα μαζί μου,θα πρέπει να σχολιάσετε τα θετικά και τα αρνητικά.Όπως και σε οποιαδήποτε κοπέλα και αν πάτε.
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Θα παρακαλέσω ξεκάθαρα όποιος θέλει το τηλ μου,να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.Για τα νέα μέλοι που γραφτήκατε για να πάρτε το τηλ μου,όταν κ αν κάνετε πρόγραμμα μαζί μου,θα πρέπει να σχολιάσετε τα θετικά και τα αρνητικά.Όπως και σε οποιαδήποτε κοπέλα και αν πάτε.
ροζιτα έχεις πμ
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Για ενημέρωσέ μας λίγο για τις υπηρεσίες αυτές...

Ασχετο αλλά και σχετικό ταυτόχρονα. Φίλε δεν μπορώ να σου απαντήσω με προσωπικό μήνυμα, γιατί είμαι νέος και δεν έχω συμπληρώσει 10 μηνύματα ακόμα. Όσο για την κοπέλα αν σου αρέσουν οι BBW σου συνιστώ ανεπιφύλακτα να πας. Δεν θα απογοητευτείς. Αν σου αρέσουν οι αδύνατες, τότε μην περάσεις ούτε απ' έξω.
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
47
Like
159
Πόντοι
0
Χαιρετω και την μασαζοπαρεα μετα απο καιρο..επιστρεφω με γενικα σχολια...προσφατες εμπειριες απο βανα και βινους οπου δεν θα αναφερω ονοματα αλλα θελω να πω οτι υπαρχουν αρκετα ομορφες κοπελες και πιο πολυ στο βανα.απο θεμα ομορφιας τις κοπελες τις βλεπετε ειναι και υποκειμενικα αυτα.το παραπονο μου ειναι οι τιμες 30+20 και καποιες φορες +10,η μη διαθεση προγραμματος μισης ωρας και για τις ιδιες τις κοπελες οι οποιες πολλες φορες δυσανασχετουν επι του πεους και των περιφερειακων, τα οποια για πολλες ειναι αγνωστα και δεν αγαπουν τοσο αυτο που κανουν.
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Θα παρακαλέσω ξεκάθαρα όποιος θέλει το τηλ μου,να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.Για τα νέα μέλοι που γραφτήκατε για να πάρτε το τηλ μου,όταν κ αν κάνετε πρόγραμμα μαζί μου,θα πρέπει να σχολιάσετε τα θετικά και τα αρνητικά.Όπως και σε οποιαδήποτε κοπέλα και αν πάτε.
Ροζιτα εχεις π.μ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056

Μια παράκληση και μια απορία ρε παιδιά,

Παράκληση: το thread λέγεται μασατζίδικα όχι ζητάμε το τηλ της Ροζίτας
Απορία: όλοι αυτοί που ζητάνε τηλ και πληροφορίες πηγαίνει κανείς; Αν πάει γιατί (σχεδόν) κανείς δεν γράφει κριτική;

Καλημέρα καλή Κυριακή να έχουμε
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Μια παράκληση και μια απορία ρε παιδιά,

Παράκληση: το thread λέγεται μασατζίδικα όχι ζητάμε το τηλ της Ροζίτας
Απορία: όλοι αυτοί που ζητάνε τηλ και πληροφορίες πηγαίνει κανείς; Αν πάει γιατί (σχεδόν) κανείς δεν γράφει κριτική;

Καλημέρα καλή Κυριακή να έχουμε
νομίζω ότι πολλοί ζητούν το τηλέφωνο της ροζιτας λόγω των οικονομικών τιμών που έχει. Ας γίνει παράδειγμα για τα υπόλοιπα σπα που παρέχουν έξτρα υπηρεσίες για να ρίξουν τις τιμές τους. 30+20+10 είναι πάρα πολλά για κακό, μέτριο μασάζ μετά αυνανισμού και θωπευσης. Το πολύ πολύ ένα 25αρι για όλα τα παραπάνω.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
νομίζω ότι πολλοί ζητούν το τηλέφωνο της ροζιτας λόγω των οικονομικών τιμών που έχει. Ας γίνει παράδειγμα για τα υπόλοιπα σπα που παρέχουν έξτρα υπηρεσίες για να ρίξουν τις τιμές τους. 30+20+10 είναι πάρα πολλά για κακό, μέτριο μασάζ μετά αυνανισμού και θωπευσης. Το πολύ πολύ ένα 25αρι για όλα τα παραπάνω.

Καλά κάνουν και πάνε, ποιος είμαι εγώ που θα κρίνω τα γούστα και τα οικονομικά του καθενός.
Απλά λέω ότι και αγγελία έχει και προφίλ εδώ οπότε μπορούν να το βρουν από εκεί.
Επίσης όποιος πάει καλό θα είναι να γράφει και καμιά κριτική για ενημέρωση
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Καλημέρα σε όλους!!

Κανένα καλό κορίτσι σε μασατζίδικο έχει να προτείνει κανείς?(ολοκληρωμένο πρόγραμμα με γαμ..άκι)
όχι χοντρές και μπάζα
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
στειλτε μου σε πμ το τηλεφωνο της ταδε....πειτε μου τι κανει η δεινα....δηλαδη τοση ζητηση....ενας δεν πηγε απο εκει να παιξει μπαλα και να προσθεσει κριτικη η εμπειρια?σηκωστε κατι ρε σεις...ακομα και αν δεν πηγατε για ποιο λογο δεν πηγατε...μπορει αυτο κατι να λεει για το τι μας περιμενει...
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
στειλτε μου σε πμ το τηλεφωνο της ταδε....πειτε μου τι κανει η δεινα....δηλαδη τοση ζητηση....ενας δεν πηγε απο εκει να παιξει μπαλα και να προσθεσει κριτικη η εμπειρια?σηκωστε κατι ρε σεις...ακομα και αν δεν πηγατε για ποιο λογο δεν πηγατε...μπορει αυτο κατι να λεει για το τι μας περιμενει...
ντρεπονται να πουν οτι πηγαν και τι εκαναν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom