Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Φιλε μου Akarnan μετέφερα τη πληροφορία της Εβίτας.  Μπορεί και να εχεις δίκιο.  Δεν ειμαι καλός στους υπολογισμούς ηλικιών. Πάντως μου φάνηκε πολυ μικρή. Και μου άρεσε αυτή η ασχετοσύνη.  Είχε fun.  Σε κανά μηνα θα τη ξενέ παρω να δω τι γινετε.  Παει για υποτροφία η θα μείνει ίδια τάξη. 

Πέρασμα απο Κατερίνα καλαμαριά.  Ωραίο μασάζ χαλαρωτικό και νέες τεχνικές στο handjob. Κατι έμαθε με τον καιρό.  Δε το δουλευει σα λεβιέ ταχυτήτων  πλέον. 

Μηχανημα βάζει ακόμα?
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Πέρασμα απο Κατερίνα καλαμαριά.  Ωραίο μασάζ χαλαρωτικό και νέες τεχνικές στο handjob. Κατι έμαθε με τον καιρό.  Δε το δουλευει σα λεβιέ ταχυτήτων  πλέον. 

να συμπληρωσω οτι περα απο την βυζομαλαξη εχει και καινουργιο μηχανημα πλατης χειροκίνητο   :headbang: :headbang:
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636

Αντί να βρει καμιά φίλη της μουνάρα, να θέλει να βγάλει λεφτάκια τρώγωντας κρεατάκι, :tn04:(να γουστάρουμε και εμείς), σκέφτονται και επενδύουν αγοράζοντας μαλακίες!!

Ότι να'ναι!!
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους.
Νεο μελος εδω..αλλα παλιος στο αθλημα...40μαιων

Εχουμε και λεμε..

τελευταιες συνεδριες διμηνου

Βανα..περασμα με Μαγκι..
πολυ καλο μασαζ και καλη χειρομαλαξη..
νομιζω το μαγαζι παλαιοτερα με Βερονικα,Ελισαβετ σαν υπηρεσιες ηταν πολυ καλυτερο..
οι νεες κοπελες δεν πολυνιωθουν..

Βενους..
διαφορα περασματα με Νατασα..
με συνολο 60€ να μενει ολογυμνη..και θωπευση..και καλη χειρομαλαξη..
Ελενη..τα εκανε ολα..ολα ομως.. αλλα παιχτηκε καλη χημεια οπως συνηθως εχω με τα μιλφ..
Ελισαβετ..καλουτσικο μασαζ..λεει οτι εχει τελειωσει φυσιοθεραπεια αλλα δεν φαινεται αλλα κι εκει καταφερα να παιχτει πιπα με 50 συνολο..
εχουν δοκιμαστει και Ιωαννα Μαρω αλλα δεν θα ξαναπροτιμηθουν..

γενικα πιστευω οτι με τον τροπο κερδιζεις πολλα περισσοτερα απο τις υπηρεσιες που παρεχονται αν και η κοπελα το θελει φυσικα.

Ακουα..
περασμα με Ριτα..
σταθερη αξια..
παντα μαζι προφυλακτικο κι ολα γινονται με 70-80..

το ιδιο και με Ρενα..που το παει κι ενα βημα παραπανω..

Ξενια..μακρια..

Επισης στα ονοματα του βενους εθεαθη ενα νεο..Ντενιζ..ερει καποιος συναγωνιστης τι εστι;;;;

Δεν εχω κανει κινηση ακομα για καποιο απο τα πριβε γιατι περναω καλα εκει..αν και θα θελα να μπω στα ενδοτερα μιας και διαβαζω οτι περνατε καλα.

Να πω στους φιλους οτι πολλες φορες ειναι τι βγαζεις στις κοπελες και πως σε βλεπουν εκεινη τη στιγμη.

Εχει τυχει να κανω σεξ σε ολα τα ελευθερα μασατζιδικα..
οι παλιοι καταλαβαινουν τι λεω και αν γινεται η οχι.

μολις συμπληρωσω τα απαραιτητα ποστ θα μιλησω και με πμ με καποιους εδω μεσα που τους θεωρω θρυλους στο αθλημα!!

 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
2 επισκεψεις τις τελευταιες 2 εβδομαδες στο dames. Παρουσες τη 1η φορα 2 κοπελες η μια στο δωματιο η αλλη μια γεματουλα πιτσιρικα. Την 2η φορα μεσημεριανη ωρα μονο η ιδια πιτσιρικα που προανεφερα. Παει για κλεισιμο μαλλον... Πριν 1-2 χρονια υπηρχαν 4 σταθερα και οι μισες ηταν κ φοβερα μωρα. Οποτε οπως προανεφερε καποιος για καινουργιες παρουσιες η απαντηση ειναι οχι.
Επειδή εχω πολυ καιρο να επισκεφθω το εν λογο καταστημα μπορεις να αναφερεις τιμες και ποιοτητα υπηρεσιων;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επίσης απο Ζεσι σπα καποιος συναθλητης που πηγε προσφατα μπορει να αναφερει τιμες πρόγραμματα και ποιες κοπελες δουλεύουν;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
καλησπερα σε ολους.
Νεο μελος εδω..αλλα παλιος στο αθλημα...40μαιων

Εχουμε και λεμε..

τελευταιες συνεδριες διμηνου

Βανα..περασμα με Μαγκι..
πολυ καλο μασαζ και καλη χειρομαλαξη..
νομιζω το μαγαζι παλαιοτερα με Βερονικα,Ελισαβετ σαν υπηρεσιες ηταν πολυ καλυτερο..
οι νεες κοπελες δεν πολυνιωθουν..

Βενους..
διαφορα περασματα με Νατασα..
με συνολο 60€ να μενει ολογυμνη..και θωπευση..και καλη χειρομαλαξη..
Ελενη..τα εκανε ολα..ολα ομως.. αλλα παιχτηκε καλη χημεια οπως συνηθως εχω με τα μιλφ..
Ελισαβετ..καλουτσικο μασαζ..λεει οτι εχει τελειωσει φυσιοθεραπεια αλλα δεν φαινεται αλλα κι εκει καταφερα να παιχτει πιπα με 50 συνολο..
εχουν δοκιμαστει και Ιωαννα Μαρω αλλα δεν θα ξαναπροτιμηθουν..

γενικα πιστευω οτι με τον τροπο κερδιζεις πολλα περισσοτερα απο τις υπηρεσιες που παρεχονται αν και η κοπελα το θελει φυσικα.

Ακουα..
περασμα με Ριτα..
σταθερη αξια..
παντα μαζι προφυλακτικο κι ολα γινονται με 70-80..

το ιδιο και με Ρενα..που το παει κι ενα βημα παραπανω..

Ξενια..μακρια..

Επισης στα ονοματα του βενους εθεαθη ενα νεο..Ντενιζ..ερει καποιος συναγωνιστης τι εστι;;;;

Δεν εχω κανει κινηση ακομα για καποιο απο τα πριβε γιατι περναω καλα εκει..αν και θα θελα να μπω στα ενδοτερα μιας και διαβαζω οτι περνατε καλα.

Να πω στους φιλους οτι πολλες φορες ειναι τι βγαζεις στις κοπελες και πως σε βλεπουν εκεινη τη στιγμη.

Εχει τυχει να κανω σεξ σε ολα τα ελευθερα μασατζιδικα..
οι παλιοι καταλαβαινουν τι λεω και αν γινεται η οχι.

μολις συμπληρωσω τα απαραιτητα ποστ θα μιλησω και με πμ με καποιους εδω μεσα που τους θεωρω θρυλους στο αθλημα!!
σωστός πρώτο ποστ με φουλ ενημέρωσή μπράβο
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Επίσκεψη στον νεο χώρο της Εβίτας.  Καλύτερος απο ρον προηγούμενο πιο μεγαλος και με νεο ρόστερ.  Πολλές γυναίκες μια πιτσιρίκα αβγαλτη τελείως μια ώριμη με ωραιότατα γεμάτα βυζιά οι παλιοκαραβάνες Σάντρα και Σίσση καθως και δυο ακομη μωρά που δε θυμάμαι τα χαρακτηριστικά τους.  Προτιμήθηκε η αβγαλτη. Πολυ αβγαλτη ομως.  Ωραια φάση. Προφυλακτικό και στη πίπα (συμφωνώ απόλυτα ) και την οδηγείς σε μονοπάτια που αγνοεί.  Αν μείνει στον κλάδο πιθανά εχει προοπτική.  Αλλα την ειδα λιγο διστακτική.   Να τη προσέξετε guys.  Μη τη τρομάζετε.   Κρίμα να το χάσουμε 19 Μαΐων.  
Για δώσε λίγες παραπάνω info για την ώριμη με τα γεμάτα βυζια
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μαριάννα επανήλθε στον παλιό της χώρο με Σοφία κ Γιάννα από τις παλιές κ άλλη μία καινούργια νομίζω Γιάννα κ αυτή μιλφ με πιασίματα
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Μασαζοαθληταραδες μου...λεω αυτη τη βδομαδα να παω στο venus spa στη καραμανλη και ηα ηθελα να ρωτησω..εαν παω ποια αξιζει να πατω γιατι θελω εκτονωση με τη κοπελα ..χωρις ρουχα......
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Επειδή εχω πολυ καιρο να επισκεφθω το εν λογο καταστημα μπορεις να αναφερεις τιμες και ποιοτητα υπηρεσιων;
χθεσινομεσημεριανη επίσκεψη στο dames τρεις κοπελεςμια χοντρούλα με σγουρό μαλλι Αλεξία και δύο ακόμη αδύνατες ή μια Ρωσίδα η άλλη ελληνίδα.τιμες 60 μασάζ πίπα 80 μασάζ πίπα σεξ.εμφανιση κάτω του μετρίου.εφυγα άπραγος νομίζω γι αυτά που ζητάνε δίνουν λίγα.πηγα κατευθείαν σε στανταρακι μου σε στούντιο και κατέθεσα με τα μισά φράγκα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
χθεσινομεσημεριανη επίσκεψη στο dames τρεις κοπελεςμια χοντρούλα με σγουρό μαλλι Αλεξία και δύο ακόμη αδύνατες ή μια Ρωσίδα η άλλη ελληνίδα.τιμες 60 μασάζ πίπα 80 μασάζ πίπα σεξ.εμφανιση κάτω του μετρίου.εφυγα άπραγος νομίζω γι αυτά που ζητάνε δίνουν λίγα.πηγα κατευθείαν σε στανταρακι μου σε στούντιο και κατέθεσα με τα μισά φράγκα.

και πολύ καλά έκανες!!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μασαζοαθληταραδες μου...λεω αυτη τη βδομαδα να παω στο venus spa στη καραμανλη και ηα ηθελα να ρωτησω..εαν παω ποια αξιζει να πατω γιατι θελω εκτονωση με τη κοπελα ..χωρις ρουχα......
Πήγαινε λιγο πιο πανω και διαβασε μια πολυ καλη ενημέρωση που εκανε ο συναθλητης Μαssage Adict.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καλημερα φιλοι

σε αυτους που μου εστειλαν πμ..απλα περιμεντε να συμπληρωσω 10 ποστ και θα σας απαντησω.

δεν θα θελα να κανω δεκα ακυρα ποστ απλα για να μιλησουμε γιατι το θεωρω ασκοπο..και επειδη σας διαβαζω πολλα χρονια..θελω αυτα που γραφονται εδω μεσα να εχουν αξια και λογο υπαρξης..αλλιως τι;;; :)

μπονους τιπ..
οι κοπελες στα ελευθερα βενους..βανα..ακουα τα κανουν σχεδον ολα..θελει τροπο και ησυχια συο δωματιο..και παντα προφυλαξη ;)

για την Ντενιζ στο βενους μαθαμε κατι;;
επισης υπαρχει καποια νεα κοπελα στο ακουα;;
και νομιζω οτι ψιλοχαθηκε η Ρενα απο εκει..που ηταν καλη στα του αγωνος..
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αλάνια μου πριν από λίγο καιρό είχα επισκεφτεί το venus spa στη καραμανλή και είχα διαλέξει τη γιώτα (η οποία έχει κατέβει αθήνα) καθως μου έκανε μασαζ και λιγο πριν την εκτόνωση εβγαλε τα ρουχα της (έμεινε μόνο με το στρινγκακι της) και με άφησε να πιάσω το κώλο της και τη ρώγα της που ήτανε πέτρα. Για αυτό θέλω να πάω και θέλω ανάλογες η ακόμα και πιο καυτές υπηρεσίες.
Παικταραδες μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom