Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Αλάνια μου πριν από λίγο καιρό είχα επισκεφτεί το venus spa στη καραμανλή και είχα διαλέξει τη γιώτα (η οποία έχει κατέβει αθήνα) καθως μου έκανε μασαζ και λιγο πριν την εκτόνωση εβγαλε τα ρουχα της (έμεινε μόνο με το στρινγκακι της) και με άφησε να πιάσω το κώλο της και τη ρώγα της που ήτανε πέτρα. Για αυτό θέλω να πάω και θέλω ανάλογες η ακόμα και πιο καυτές υπηρεσίες.
Παικταραδες μου
ο φίλος πάνω από σένα τα είπε όλα κ στα 2 ποστ δε θα βρεις καλύτερη ενημερωση
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Η καινουργια της Μαριαννας ψηλη νταρτανα αλλα νομιζω οχι με  :tits: :tits:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
697
Πόντοι
96
Επίσκεψη στον νεο χώρο της Εβίτας.  Καλύτερος απο ρον προηγούμενο πιο μεγαλος και με νεο ρόστερ.  Πολλές γυναίκες μια πιτσιρίκα αβγαλτη τελείως μια ώριμη με ωραιότατα γεμάτα βυζιά οι παλιοκαραβάνες Σάντρα και Σίσση καθως και δυο ακομη μωρά που δε θυμάμαι τα χαρακτηριστικά τους.  Προτιμήθηκε η αβγαλτη. Πολυ αβγαλτη ομως.  Ωραια φάση. Προφυλακτικό και στη πίπα (συμφωνώ απόλυτα ) και την οδηγείς σε μονοπάτια που αγνοεί.  Αν μείνει στον κλάδο πιθανά εχει προοπτική.  Αλλα την ειδα λιγο διστακτική.  Να τη προσέξετε guys.  Μη τη τρομάζετε.  Κρίμα να το χάσουμε 19 Μαΐων. 
ποιος ειναι ο νεος χωρος της?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλημερα φιλοι

σε αυτους που μου εστειλαν πμ..απλα περιμεντε να συμπληρωσω 10 ποστ και θα σας απαντησω.

δεν θα θελα να κανω δεκα ακυρα ποστ απλα για να μιλησουμε γιατι το θεωρω ασκοπο..και επειδη σας διαβαζω πολλα χρονια..θελω αυτα που γραφονται εδω μεσα να εχουν αξια και λογο υπαρξης..αλλιως τι;;; :)

μπονους τιπ..
οι κοπελες στα ελευθερα βενους..βανα..ακουα τα κανουν σχεδον ολα..θελει τροπο και ησυχια συο δωματιο..και παντα προφυλαξη ;)

για την Ντενιζ στο βενους μαθαμε κατι;;
επισης υπαρχει καποια νεα κοπελα στο ακουα;;
και νομιζω οτι ψιλοχαθηκε η Ρενα απο εκει..που ηταν καλη στα του αγωνος..
Ακομα ένας Βαλεντίνος που του κάθονται όλες στα Venus, Vana , Aqua.
H Ρενα χθες ηταν εκεί.
 

Μηλιάδης

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
45
Like
60
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους καινουργιες αφηξιςστο zesi spa κατια δαναη κ φισηκα η παλιες
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους.

Αρχές Σεπτέμβρη επίσκεψη Ζέσι σπα.
Κυρ Μιχάλης στην υποδοχή ωραίος τύπος.
Πρώτη μου φορά σε τέτοιου είδους ίδρυμα.

Δύο κοπέλες ήταν παρούσες μια μελαχρινή μεγάλη και μία ξανθιά (νομίζω Λίνα ίσως γύρω στα 35), και οι δύο γερές κατασκευές.
Τα προγράμματα νομίζω ήταν 50 στοματικό, 60 φουλ μισή ώρα και 80 φουλ μία ώρα.
Μπήκα στο δωμάτιο με την ξανθιά με το 80άρι. Μασάζ δεν έκανα, μπήκαμε κατευθείαν στο ψητό.
Στοματικό με καπότα, διάφορες στάσεις και 2 εκτονώσεις.
Η κοπέλα καθαρή και καλή συμμετοχή στο σεξ με φωνούλες και τα λοιπά.
Ο χώρος όταν πήγα ήταν καθαρός αλλά δεν είχε A/C μόνο έναν ανεμιστήρα, είχε τρελή ζέστη έξω και έσταζα ιδρώτα στην κυριολεξία.

Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά και θα ξαναπάω αν τύχει και περάσω από Θεσσαλονίκη.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Φιλε μου στα σαραντα μου και με τοσα χιλιομετρα δενεχω λογονα πω ψεμματα.
Αυτοι που ξερουν..καταλαβαινουν.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Μασαζοαθληταραδες μου...λεω αυτη τη βδομαδα να παω στο venus spa στη καραμανλη και ηα ηθελα να ρωτησω..εαν παω ποια αξιζει να πατω γιατι θελω εκτονωση με τη κοπελα ..χωρις ρουχα......

Φιλε μου αν θες χωρις ρουχα..παρε για σιγουρακι Ελενη η Ελισαβετ.
Η Νατασα ειναι το πιο δυνατο μωρο εκει μεσα αλλα εχει γραφτει αρκετες φορες οτι δεν βγαζει ολα τα ρουχα κτλ.
Εγω λεω το αντιθετο...
Μαρω και Ιωαννα μονο απο πανω βγαζουν αλλα λιγο ξενερωτες..
γενικα αν σε σουν οκ τυπο προχωρανε..αυτο ειναι σιγουρακι..

 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καλημέρα. Απόπειρα επίσκεψης Παρασκευή στο crystal που μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν ότι υπάρχει διαθεσιμότητα. 5 λεπτά πριν το ραντεβού με μήνυμα ενημερώνουν πως μια κοπέλα η Ματίνα δεν κάνει εκτόνωση. Οκ λέω πηγαίνω 2 κοπέλες και φυσικά αυτή που μου άρεσε ήταν η Ματίνα αλλά όπως είπαμε πετσέτα!! Δεν έκατσα φυσικά έφυγα η άλλη δεν έλεγε τίποτα!! Εκείνη την στιγμή σχολούσε και μία τρίτη κοπέλα η γνωστή Νάντια έχει δοκιμαστεί στο παρελθόν αρκετά καλή!!
Αφού έφυγα λοιπόν τρελαμένος μια και ήμουν κέντρο σταματώ relax 2 παρουσίες, ονόματα δεν ρώτησα, επιλέγω μια λεπτούλα ωραίο προσωπάκι σκουλαρικάκι στη μύτη κτλ. πάω να μπω στο δωμάτιο έρχεται η άλλη εμφάνιση σούμο έξω από τα γούστα μου και μου λέει η κοπέλα που διάλεξα είναι καινούργια και θα πέσει πετσέτα!!
Έλεος τρελάθηκα τ' ακουσαν αυτές ρε κορίτσια συγνώμη αν θέλαμε μασαζ της προκοπής θα πηγαίναμε σε εξειδικευμένο χώρο με υπηρεσίες μασάζ και όχι σε ελαιοτριβεία!! Τι θα πει πετσέτα!!! Δεν κρατιουνται έτσι μαγαζιά!!
Αυτά!! 

Στο crystal εχει παιχτει οπως διαβαζω και πετσετα και οχι..
Νομιζω ειναι το κλασσικο ξεκινημα μαγαζιου που καποιες που δουλευουν ειναι φυσικοθεραπευτριες..δεν ξερουν που πανε..κτλ..
εχει τυχει σε μασατζιδικο free να φαω πετσετα..και στο διπλανο δωματιο να ακουγονται βογκητα..και μαλιστα η κοπελα να προσπαθει στην αρχη να το σωσει λεγοντας οτι ειναι η απο κατω..και μετα να λεει οτι απλα αυτη δεν κανει τετοια πραγματα..φυσικα πρεπει να δουλεψε το πολυ μια βδομαδα..
εχει πολλες τετοιες κοπελες που μπερδευονται.πιστευω το συγκεκριμενο μαγαζι θα ειναι το επομενο βενους..αλλα με το ντουζ σε αλλο χωρο..ειστε πολυ πισω ρε παιδια..
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Το βανα είναι ψεύτικο χαλαρωτικό μασάζ 30€ (όχι θεραπευτικό δεν το κατέχει καμία) συν 20€ στην κοπέλα για στον παίζει με λίγο χουφτωμα τίποτα παραπάνω.

Α ρε Βερονικα κι Ελισαβετ ποσο εχετε λειψει.....
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Η εβιτα ειναι σε νεο χώρο παρακάτω απο εκει που ήταν.  Πιο λεπτομερής δε μπορω να γίνω.  Περιοχη ράδιο σίτι.
Για την μιλφ με τα βυζια δε θυμάμαι κατι παραμόνο οτι ηταν μελαχροινή κοντούλα και με άγρια χαρακτηριστικά.   
Δεν δοκιμάστηκε yet

Καλό Σαββατοκύριακο. 
 

ladogatos

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Νέος στο φόρουμ αλλά και στο άθλημα.  Χρειάζομαι συμβουλες από που να ξεκινήσω?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Πάνε σε 2-3 και ενημέρωσέ μας αρχηγέ:
1.Dames - τσιμισκί(καρφίτσα-yes)
2.Zesi spa - Σταθμός(Καρφίτσα - yes)
3.Body Free - Εγνατία (καρφίτσα- yes).

Τηλ., δες στο νετ-εύκολο, αλλά μπορείς να πας και ντουγρού!

Στα άλλα που δεν έχουν καρφίτσα, δεν έχω εικόνα, δεν πατάω σε τέτοια μαγαζιά!

Περιμένουμε νέα.

Καλό βόλι μεσιέ!!
 

ladogatos

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Μάλλον δεν μπορώ να στείλω πμ ως νέο μέλος
 

ladogatos

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Να γίνω πιο λεπτομερής . Διαβάζω για τα παραπάνω τρία  πως είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές τους. Έμενε με ενδιαφέρει να έχει όμορφες κοπέλες με ευγένεια και τουλάχιστον φραπέ μέχρι 50 ευρώ.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Να γίνω πιο λεπτομερής . Διαβάζω για τα παραπάνω τρία  πως είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές τους. Έμενε με ενδιαφέρει να έχει όμορφες κοπέλες με ευγένεια και τουλάχιστον φραπέ μέχρι 50 ευρώ.
βάνα κ Venus ορμά κ έλα να μας πεις τι έκανες
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Να γίνω πιο λεπτομερής . Διαβάζω για τα παραπάνω τρία  πως είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές τους. Έμενε με ενδιαφέρει να έχει όμορφες κοπέλες με ευγένεια και τουλάχιστον φραπέ μέχρι 50 ευρώ.

Ξεκινα απο Βανα Βενους Crystal με διακριτικοτητα και θα καταφερεις πολλα!!!διαβασε το φορουμ γενικα το τελευταιο διαστημα για να αποκτησεις καλυτερη αποψη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom