Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αλανια στο Venus στη καραμανλη παίζει τίποτα πέρα από την εκτόνωση. Επίσης ισχύει ότι η γιώτα σταμάτησε?????
 

manstrat

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα!

Είμαι Θεσσαλονίκη και ψάχνομαι για δυνατή φραπεδιά.
Ξέρετε τι παίζει με Vana Spa; ή έχετε κάτι καλύτερο να προτείνετε;

 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Αν διαβάσεις λίγες σελίδες πίσω θα μάθεις αυτά πού θες
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Το βανα είναι ψεύτικο χαλαρωτικό μασάζ 30€ (όχι θεραπευτικό δεν το κατέχει καμία) συν 20€ στην κοπέλα για στον παίζει με λίγο χουφτωμα τίποτα παραπάνω.
 

Salonikasouleo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
Παίδες είμαι νέος δεν μπορώ να απαντήσω σε pm ακόμη...
Επίσκεψη Zesi spa ... Κυρ Μιχάλης εκεί χαλαρός και ωραίος πιάσαμε ψιλοκουβεντα μέχρι να τελειώσει η κοπέλα... Μετά από λίγο βγαίνει μια κοκκινομαλλα 40αρα περίπου (δεν θυμάμαι καν όνομα) και μπαίνουμε μέσα στο δωμάτιο ..Χαρτια με αιμα πεταμένα στ πάτωμα και βρώμα μέχρι σημείο αναγουλας .. Τεσπά ξεκινάει εκεί το ψευτομασαζ και μετά από λίγο με γυρίζει από την άλλη και ξεκινάει να παίζει κλαρίνο το κορίτσι..  κ βάζει δόντι αδέρφια... Ψιλοξενερωνω το καταλαβαίνει κ γυρνάει την πηδάω για κάνα 5λεπτο κ μ λέει έλα να τελειώσεις στο στόμα Μ .. Περισσότερο σαν αγγαρεία για μένα εκείνη την στιγμή (μετά από όλα αυτά π τραβηξα) αλλά τ να κάνεις (αφού φτάσαμε π φτάσαμε ως εκεί) τελειωνω, βγαίνω έξω πληρώνω το 80€ και φεύγω περισσότερο κλεμμένος παρά ευχαριστημένος.. Μπορεί να έτυχα σ περίεργη μέρα αλλά σίγουρα θα κάνουν καιρό να με ξαναδούν ... Με 80 πήγαινα στούντιακι κ με είχαν άρχοντα!
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Παίδες είμαι νέος δεν μπορώ να απαντήσω σε pm ακόμη...
Επίσκεψη Zesi spa ... Κυρ Μιχάλης εκεί χαλαρός και ωραίος πιάσαμε ψιλοκουβεντα μέχρι να τελειώσει η κοπέλα... Μετά από λίγο βγαίνει μια κοκκινομαλλα 40αρα περίπου (δεν θυμάμαι καν όνομα) και μπαίνουμε μέσα στο δωμάτιο ..Χαρτια με αιμα πεταμένα στ πάτωμα και βρώμα μέχρι σημείο αναγουλας .. Τεσπά ξεκινάει εκεί το ψευτομασαζ και μετά από λίγο με γυρίζει από την άλλη και ξεκινάει να παίζει κλαρίνο το κορίτσι..  κ βάζει δόντι αδέρφια... Ψιλοξενερωνω το καταλαβαίνει κ γυρνάει την πηδάω για κάνα 5λεπτο κ μ λέει έλα να τελειώσεις στο στόμα Μ .. Περισσότερο σαν αγγαρεία για μένα εκείνη την στιγμή (μετά από όλα αυτά π τραβηξα) αλλά τ να κάνεις (αφού φτάσαμε π φτάσαμε ως εκεί) τελειωνω, βγαίνω έξω πληρώνω το 80€ και φεύγω περισσότερο κλεμμένος παρά ευχαριστημένος.. Μπορεί να έτυχα σ περίεργη μέρα αλλά σίγουρα θα κάνουν καιρό να με ξαναδούν ... Με 80 πήγαινα στούντιακι κ με είχαν άρχοντα!
άσχημη εμπειρία. Τα ματωμένα χαρτιά , τι σκηνικό κι αυτό.τριτος κόσμος
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Παιδιά ως προς την Ροζίτα θα συμφωνήσω με τον wolfgar. Για όσους είναι λάτρεις των ευτραφών γυναικών, (κοινώς bbw), αυτή η κοπέλα είναι η κατάλληλη. Ευγενική, γλυκιά, χαμογελαστή, πρόσχαρη, κοινωνική και έχει την ικανότητα να σου διώξει το άγχος και τα προβλήματα, χωρίς να σου φεύγουν ένα κάρο λεφτά. Εγώ πήγα εχθές και έφυγα από εκεί ξαλαφρωμένος και χαρούμενος. Θα την επισκεφθώ και σήμερα και αν είχα την δυνατότητα θα πήγαινα κάθε μέρα. Και το κυριότερο. Δεν είναι ψεύτικη με την έννοια της ξεπέτας. Τα αξίζει τα λεφτά της.  :respect:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rozita

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά χωρίς πλάκα ανάμεσα στα «παραπτώματα» των μασατζίδικων είναι η ανασφάλιστη εργασία, η μη ύπαρξη άδειας λειτουργίας και οι προφανείς φορολογικές παραβάσεις !!!!
Φιλε κανεις για συμβουλος του Κουλη η του Τσιπρα  ειπες κατι που δεν το εχουν σκεφτει να φορολογηθει το σεχ
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Φιλε κανεις για συμβουλος του Κουλη η του Τσιπρα  ειπες κατι που δεν το εχουν σκεφτει να φορολογηθει το σεχ
μα τι συζητάμε...αν ήθελε να το κάνει νόμιμα μπορεί...αλλά υπάρχει φορολογια και διαδικασίες για άνοιγμα τέτοιων καταστημάτων...απορώ με ορισμένους κάνουν λες και έπεσαν από τα σύννεφα
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Επίσκεψη πρόσφατη στον νέο χώρο της Εβίτας ο οποίος είναι καλύτερος και πιο άνετος. Το ρόστερ εκτος από τις σταθερές αξίες (Σάντρα & Σισσυ) ενισχύθηκε κι από 3-4 κορίτσια
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Καλημέρα. Απόπειρα επίσκεψης Παρασκευή στο crystal που μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν ότι υπάρχει διαθεσιμότητα. 5 λεπτά πριν το ραντεβού με μήνυμα ενημερώνουν πως μια κοπέλα η Ματίνα δεν κάνει εκτόνωση. Οκ λέω πηγαίνω 2 κοπέλες και φυσικά αυτή που μου άρεσε ήταν η Ματίνα αλλά όπως είπαμε πετσέτα!! Δεν έκατσα φυσικά έφυγα η άλλη δεν έλεγε τίποτα!! Εκείνη την στιγμή σχολούσε και μία τρίτη κοπέλα η γνωστή Νάντια έχει δοκιμαστεί στο παρελθόν αρκετά καλή!!
Αφού έφυγα λοιπόν τρελαμένος μια και ήμουν κέντρο σταματώ relax 2 παρουσίες, ονόματα δεν ρώτησα, επιλέγω μια λεπτούλα ωραίο προσωπάκι σκουλαρικάκι στη μύτη κτλ. πάω να μπω στο δωμάτιο έρχεται η άλλη εμφάνιση σούμο έξω από τα γούστα μου και μου λέει η κοπέλα που διάλεξα είναι καινούργια και θα πέσει πετσέτα!!
Έλεος τρελάθηκα τ' ακουσαν αυτές ρε κορίτσια συγνώμη αν θέλαμε μασαζ της προκοπής θα πηγαίναμε σε εξειδικευμένο χώρο με υπηρεσίες μασάζ και όχι σε ελαιοτριβεία!! Τι θα πει πετσέτα!!! Δεν κρατιουνται έτσι μαγαζιά!!
Αυτά!!  
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Καλημέρα. Απόπειρα επίσκεψης Παρασκευή στο crystal που μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν ότι υπάρχει διαθεσιμότητα. 5 λεπτά πριν το ραντεβού με μήνυμα ενημερώνουν πως μια κοπέλα η Ματίνα δεν κάνει εκτόνωση. Οκ λέω πηγαίνω 2 κοπέλες και φυσικά αυτή που μου άρεσε ήταν η Ματίνα αλλά όπως είπαμε πετσέτα!! Δεν έκατσα φυσικά έφυγα η άλλη δεν έλεγε τίποτα!! Εκείνη την στιγμή σχολούσε και μία τρίτη κοπέλα η γνωστή Νάντια έχει δοκιμαστεί στο παρελθόν αρκετά καλή!!
Αφού έφυγα λοιπόν τρελαμένος μια και ήμουν κέντρο σταματώ relax 2 παρουσίες, ονόματα δεν ρώτησα, επιλέγω μια λεπτούλα ωραίο προσωπάκι σκουλαρικάκι στη μύτη κτλ. πάω να μπω στο δωμάτιο έρχεται η άλλη εμφάνιση σούμο έξω από τα γούστα μου και μου λέει η κοπέλα που διάλεξα είναι καινούργια και θα πέσει πετσέτα!!
Έλεος τρελάθηκα τ' ακουσαν αυτές ρε κορίτσια συγνώμη αν θέλαμε μασαζ της προκοπής θα πηγαίναμε σε εξειδικευμένο χώρο με υπηρεσίες μασάζ και όχι σε ελαιοτριβεία!! Τι θα πει πετσέτα!!! Δεν κρατιουνται έτσι μαγαζιά!!
Αυτά!! 
Ερασιτεχνισμος σε ολο του το μεγαλειο. Και ασχημος κιολας
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
:happy:
Καλημέρα. Απόπειρα επίσκεψης Παρασκευή στο crystal που μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν ότι υπάρχει διαθεσιμότητα. 5 λεπτά πριν το ραντεβού με μήνυμα ενημερώνουν πως μια κοπέλα η Ματίνα δεν κάνει εκτόνωση. Οκ λέω πηγαίνω 2 κοπέλες και φυσικά αυτή που μου άρεσε ήταν η Ματίνα αλλά όπως είπαμε πετσέτα!! Δεν έκατσα φυσικά έφυγα η άλλη δεν έλεγε τίποτα!! Εκείνη την στιγμή σχολούσε και μία τρίτη κοπέλα η γνωστή Νάντια έχει δοκιμαστεί στο παρελθόν αρκετά καλή!!
Αφού έφυγα λοιπόν τρελαμένος μια και ήμουν κέντρο σταματώ relax 2 παρουσίες, ονόματα δεν ρώτησα, επιλέγω μια λεπτούλα ωραίο προσωπάκι σκουλαρικάκι στη μύτη κτλ. πάω να μπω στο δωμάτιο έρχεται η άλλη εμφάνιση σούμο έξω από τα γούστα μου και μου λέει η κοπέλα που διάλεξα είναι καινούργια και θα πέσει πετσέτα!!
Έλεος τρελάθηκα τ' ακουσαν αυτές ρε κορίτσια συγνώμη αν θέλαμε μασαζ της προκοπής θα πηγαίναμε σε εξειδικευμένο χώρο με υπηρεσίες μασάζ και όχι σε ελαιοτριβεία!! Τι θα πει πετσέτα!!! Δεν κρατιουνται έτσι μαγαζιά!!
Αυτά!!   
μετά από αυτό, ένα έχω να πω: εμπάργκο, δεν τις έχουμε ανάγκη, θα τον παίζουμε μόνοι μας :happy:
 

Coco13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
61
Like
28
Πόντοι
0
Παίδες μιλάμε όλο και όλο για 4-5 μασαζιδικα που το πολύ στα μισά από αυτά στον παίζουν.Δεν γνωρίζω τι παίζει στην Αθήνα αλλά έξωτερικο παίζει πολύ το body to body, tantra κτλ, το οποίο είναι πολύ παραπάνω από μια μαλακιά..πόσο δύσκολο είναι να γίνει κάτι τέτοιο;
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
γνωρίζει κανένας αν η Κατερίνα από αρετσού είναι ανοιχτή τη Κυριακή?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Παίδες μιλάμε όλο και όλο για 4-5 μασαζιδικα που το πολύ στα μισά από αυτά στον παίζουν.Δεν γνωρίζω τι παίζει στην Αθήνα αλλά έξωτερικο παίζει πολύ το body to body, tantra κτλ, το οποίο είναι πολύ παραπάνω από μια μαλακιά..πόσο δύσκολο είναι να γίνει κάτι τέτοιο;
το body to body ωραίο ακούγεται
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Παίδες μιλάμε όλο και όλο για 4-5 μασαζιδικα που το πολύ στα μισά από αυτά στον παίζουν.Δεν γνωρίζω τι παίζει στην Αθήνα αλλά έξωτερικο παίζει πολύ το body to body, tantra κτλ, το οποίο είναι πολύ παραπάνω από μια μαλακιά..πόσο δύσκολο είναι να γίνει κάτι τέτοιο;
αυτά στην ψωροκωσταινα χλωμά τα βλέπω, εκτός αν κάποια κοπέλα ξέρει και δέχεται να πάει σε σπίτι που την καλούν. Αλλά πρέπει να ξέρει
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Καμμια δε ξερει και καμμια δε θελει να μαθει. Αγγαρεια κανουν ολες. δε το γουσταρουν και δε θελουν να μαθουν. ειπαμε ερασιτεχνισμος παντου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom