Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

Seliosvv

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πρώτο παραμύθι είπες ότι στο είπαν πως είχε πέσιμο κ κλείσιμό κ το επιβεβαίωσες ο ίδιος

Δεύτερό παραμύθι δε δουλεύει μόνο η Σοφία αλλά κ η Φαίδρα κ η Γιάννα εδώ κ 2 βδομάδες

Τρίτον είναι προσωρινά εκεί δε νομίζω να μη στο είπαν airbnb ο χώρος

Κ τέταρτο Νασαι σίγουρος πως πήγα δε μιλάω στον αέρα Εγώ ούτε ακούω τον ένα κ τον άλλον

Στο μόνο πού έχεις δίκιο είναι το μπάνιο πού περνάς από το σαλόνι για να πας αλλά είπαμε είναι προσωρινά εκεί
Φίλε μου δεν είναι παραμύθι ότι μαθαίνω λέω για ενημέρωση. Τώρα αν έκανα κάπου λάθος και ξέρεις καλύτερα για τους λόγους σου σε ευχαριστώ που ενημερώσεις γιατί αυτό κάνουμε εδώ.Οντως μου είπε άτομο τακτικό ότι τους την έπεσαν και έκλεισαν και μου το επιβεβαίωσε κοπελα που ήταν παλιά εκεί. Όταν πήγα εγώ στο προσωρινό  ήταν μόνο η Σοφία και δεν είπα κάτι κακό μόνο ότι θέλει δουλειά ο χωρος που αληθεύει είτε είναι προσωρινό είτε όχι. Και μην βγάζεις τέτοια επιθετικοτητα δεν σε είπα ψεύτη ο καθένας εκεί που περνάει καλύτερα θα παινέψει.Παντως κατά την γνώμη ευτυχώς που όντως δουλεύουν και τα αλΛα κορίτσια γιατι με ένα άτομο δεν νομίζω να έβγαινε.
 

Seliosvv

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης ο ίδιος μόλις αντιλήφθηκα ότι είπα βλακεια γύρισα και είπα ότι ήταν παραπληροφορηση και ότι όντως δουλεύει δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου και γιατί κολλάς σε αυτό το μαγαζί σονι και ντε
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Πέρασα από Relax Spa, επί της Εγνατίας. Πήρα αρχικά τηλέφωνο, παρούσες Κορίνα και Έλλη. Η τελευταία είναι καινούρια κοπέλα που, τηλεφωνικα έμαθα πως θα ήταν σε ραντεβού. Πέρασα εν τέλει με Κορινα, το γνωστό χαιδεμα και όχι μασάζ.
Το κορυφαίο; Την ώρα του μασάζ, χτυπάει η πόρτα και ανοίγει ελαφρά. Έντρομη η Κόριννα φωνάζει "μη, μην ανοίγεις", ντεμεκ μου τον...κρύβει και κάνει κατήχηση στην Έλλη. Βγαίνει, μπαίνει ξανά και μου λέει "είναι πολύ καινούργια, τόσο που δεν την εχουν καν ενημερώσει. Έκανε πριν μασάζ με πετσέτα και εσώρουχο. Και μετά από αυτό έχει...κοκκαλωσει".
Δεν έχω λόγο να την αμφισβητήσω. Οταν βγήκα έξω, αντίκρισα ένα συμπαθητικό κορίτσι, μελαχρινό γύρω στο 1.65,με σπαστό μαύρο μαλλί και νόστιμο πρόσωπο.
Θα φανεί στο μέλλον τι...πουλιά πιάνει!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ρε παιδια αυτη η κυρία Σούλα στη Μητροπόλεως τι φάση? Ξέρει κανείς κατι? 
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Ρε παιδια αυτη η κυρία Σούλα στη Μητροπόλεως τι φάση? Ξέρει κανείς κατι?   

Δεν έχω πάει, δεν έχω δοκιμάσει. Αν και θα ήθελα πολύ, όταν είχα ρωτήσει εδώ μέσα μου απάντησαν πως πρόκειται για εξηντάχρονο τράβελο πάνω από 100 κιλά.  :helpplea:
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Καλησπέρα παίδες. Νέος στη σελίδα και νέος και στο άθλημα οπότε θα ήθελα τα Φώτα σας. Έψαχνα να βρω να πάω για μασαζακι και εκτόνωση και διαβάζοντας εδώ μέσα κάποιος έδωσε το όνομα vana. Βρίσκω την σελίδα  βρίσκω διεύθυνση και ξεκινάω.  Δεν πήρα τηλ ούτε έκλεισα κάποιο ραντεβού. Πάω λοιπόν στην Σταυρούπολη που είναι το συγκεκριμένο χτυπάω κουδούνι και με την τρίτη φορά μου ανοίγουν. Ανεβαίνω στο διαμέρισμα και με περίμεναν στο σαλόνι 5 μωράκια και η Βάνα. Με ρωτα με ποια κοπέλα θέλω και διαλέγω την Βάνα. Κάνω το ντουζακι μου και περιμένω λοιπόν. Έρχεται η Βάνα και ξεκινάει το μασάζ. Χαλαρό θα έλεγα πιο πολύ σαν χαιδεμα. Εγώ τίποτε. Ούτε λέξη. Αφού με ρώτησε αυτή από που έρχομαι και τι δουλειά κάνω περίμενα ποτέ θα με γυρίσει από μπροστά. Όταν το έκανε συνέχισε το χαλαρό μασάζ αλλά δεν ακούμπησε καθόλου το σημείο μου. Εγώ περίμενα δεν μίλησα σκέφτηκα αυτή ξέρει καλύτερα ποτέ να το κάνει. Και μετά μου λέει τέλος.  Ώπα της λέω.... Αυτό ήταν?? Ναι μου λέει... Και φεύγει. Έκανα κάτι λάθος? Φοβήθηκε να κάνει κάτι επειδή δεν με ήξερε? Υπάρχει κάποιος κώδικας επικοινωνίας για να καταλάβαινε η κοπέλα τι θέλεις?? Ένιωσα πολύ χαζός και ένιωσα ότι τζάμπα πέταξα 30 ευρώ αφού και το μασάζ μάπα ήταν.  Την βοήθεια σας και τις γνώμες σας Από την εμπειρία σας.

Ευχαριστώ και αναμένω 

Φίλε ήταν σίγουρα η Βάνα;
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Relax Spa, περί Έλλης ντροπαλης με πετσέτα...τα ίδια λένε όλες, γυναίκα που εργάζεται σε χώρο με πελάτες μόνο άντρες αποκλείεται να αρνηθεί διότι θα τη διώξουν..θα δοκιμαστεί και είμαι σίγουρος έστω επιλεκτικά θα δεχτεί...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα παίδες. Νέος στη σελίδα και νέος και στο άθλημα οπότε θα ήθελα τα Φώτα σας. Έψαχνα να βρω να πάω για μασαζακι και εκτόνωση και διαβάζοντας εδώ μέσα κάποιος έδωσε το όνομα vana. Βρίσκω την σελίδα  βρίσκω διεύθυνση και ξεκινάω.  Δεν πήρα τηλ ούτε έκλεισα κάποιο ραντεβού. Πάω λοιπόν στην Σταυρούπολη που είναι το συγκεκριμένο χτυπάω κουδούνι και με την τρίτη φορά μου ανοίγουν. Ανεβαίνω στο διαμέρισμα και με περίμεναν στο σαλόνι 5 μωράκια και η Βάνα. Με ρωτα με ποια κοπέλα θέλω και διαλέγω την Βάνα. Κάνω το ντουζακι μου και περιμένω λοιπόν. Έρχεται η Βάνα και ξεκινάει το μασάζ. Χαλαρό θα έλεγα πιο πολύ σαν χαιδεμα. Εγώ τίποτε. Ούτε λέξη. Αφού με ρώτησε αυτή από που έρχομαι και τι δουλειά κάνω περίμενα ποτέ θα με γυρίσει από μπροστά. Όταν το έκανε συνέχισε το χαλαρό μασάζ αλλά δεν ακούμπησε καθόλου το σημείο μου. Εγώ περίμενα δεν μίλησα σκέφτηκα αυτή ξέρει καλύτερα ποτέ να το κάνει. Και μετά μου λέει τέλος.  Ώπα της λέω.... Αυτό ήταν?? Ναι μου λέει... Και φεύγει. Έκανα κάτι λάθος? Φοβήθηκε να κάνει κάτι επειδή δεν με ήξερε? Υπάρχει κάποιος κώδικας επικοινωνίας για να καταλάβαινε η κοπέλα τι θέλεις?? Ένιωσα πολύ χαζός και ένιωσα ότι τζάμπα πέταξα 30 ευρώ αφού και το μασάζ μάπα ήταν.  Την βοήθεια σας και τις γνώμες σας Από την εμπειρία σας.

Ευχαριστώ και αναμένω  
πως ξέρεις ότι ήταν η βάνα την γνωρίζεις η σου συστήθηκε

Θυμάσαι ποιες άλλες κοπέλες ήταν
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Επίσης ο ίδιος μόλις αντιλήφθηκα ότι είπα βλακεια γύρισα και είπα ότι ήταν παραπληροφορηση και ότι όντως δουλεύει δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου και γιατί κολλάς σε αυτό το μαγαζί σονι και ντε
απλά την μέρα πού έγραψες ότι έκλεισε η Μαριάννα την ίδια μέρα είχα πάει γιαυτό δε μ άρεσε πού είπες ψέμματα κ όχι μόνο το άκουσες αλλά κ το σιγουρέψες από μονός σου κ μάλιστα ήταν τα πρώτα σου μηνύματα

Θες να μας πεις το παλιό σου νίκ η το έχεις κρυφό
 

storm33

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πως ξέρεις ότι ήταν η βάνα την γνωρίζεις η σου συστήθηκε

Θυμάσαι ποιες άλλες κοπέλες ήταν
Νομίζω μου συστήθηκε αλλά δεν παίρνω και όριο. Για τις άλλες κοπέλες δεν θυμάμαι ονόματα ήταν και το τρακ της πρώτης φοράς αλλά ήταν πιτσιρίκια
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
έχουμε καμία ενημέρωση για τις νέες αφιξεις του dames?
λεει οτι απο προχθες εχουν ερθει νεα κορμιά...!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Νομίζω μου συστήθηκε αλλά δεν παίρνω και όριο. Για τις άλλες κοπέλες δεν θυμάμαι ονόματα ήταν και το τρακ της πρώτης φοράς αλλά ήταν πιτσιρίκια
πως ήταν κανε μία περιγραφή κ ηλικία

Το θεωρώ απίθανο να ήταν αυτή γιαυτό σε κάνω αυτές τις ερωτήσεις
 

storm33

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πως ήταν κανε μία περιγραφή κ ηλικία

Το θεωρώ απίθανο να ήταν αυτή γιαυτό σε κάνω αυτές τις ερωτήσεις
νταρντανα γυναίκα με κωλλαρα και βυζους. Αλλά θα προτιμούσα να μου πεις για τα υπόλοιπα που έγραψα και όχι αν ήταν ή όχι η γκόμενά.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
νταρντανα γυναίκα με κωλλαρα και βυζους. Αλλά θα προτιμούσα να μου πεις για τα υπόλοιπα που έγραψα και όχι αν ήταν ή όχι η γκόμενά.
Αν εννοείς το happy end πάνω στην κουβέντα μπορούσες να την πεις για εκτόνωση εσύ
 

storm33

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Αν εννοείς το happy end πάνω στην κουβέντα μπορούσες να την πεις για εκτόνωση εσύ
Μα της το είπα.... τι θέλω..... Και μου λέει όχι δεν επιτρέπεται.... θα μας μπουζουριασουν... Έκανα προσπάθειες πάντα με ευγενικό τρόπο αλλά τίποτε... ανένδοτη...!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μα της το είπα.... τι θέλω..... Και μου λέει όχι δεν επιτρέπεται.... θα μας μπουζουριασουν... Έκανα προσπάθειες πάντα με ευγενικό τρόπο αλλά τίποτε... ανένδοτη...!!!
αυτο τωρα το λες δε το εγραψες στην ενημερωση

ισως σε περασαν για μπατσο δε ξερω

κανε μια δοκιμη στο venus στην καραμανλη
 

storm33

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
αυτο τωρα το λες δε το εγραψες στην ενημερωση

ισως σε περασαν για μπατσο δε ξερω

κανε μια δοκιμη στο venus στην καραμανλη
έχεις να μου δώσεις μήπως ακριβώς την διεύθυνση γιατί όπως προείπα είμαι καινούργιος και δεν τα ξέρω τα στέκια.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
έχεις να μου δώσεις μήπως ακριβώς την διεύθυνση γιατί όπως προείπα είμαι καινούργιος και δεν τα ξέρω τα στέκια.
Πιο πάνω λες ότι έψαξες και βρήκες τη σελίδα για βάνα.. με το ίδιο τρόπο βρες τη και για βένους..... Απλό....
 

storm33

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πιο πάνω λες ότι έψαξες και βρήκες τη σελίδα για βάνα.. με το ίδιο τρόπο βρες τη και για βένους..... Απλό....
οκ. Ελπίζω εκεί να χαμογελάσει λίγο το χειλάκι μας. Θέλει ραντεβού καλύτερα ή πηγαίνεις έτσι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom